Esileht Pereelu ja suhted Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

Postitas:

Naised, kas teie abikaasad kannavad abielusõrmust? Kui ei, siis miks? Kuidas teie kaasa sõrmuse mitte kandmisesse suhtute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ei kanna juba aastaid, sest töö on selline, kus sõrmus võib ohtlikuks osutuda. praegu ei lähe sõrmus enam talle sõrmegi. suhtun sellesse nii, et mulle meeldib 10 sõrmega mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannab juba 14 aastat. Tegelikult peaks ära võtma, sest on ammu talle väikeseks jäänud ja kipub sisse hõõrduma, aga seebi-õliga proovides ta sõrmust kätte ei saanud ja nii ongi jäänud, sest lasta katki lõigata ta seda küll ei taha. Pidi halb enne olema…

Aga üks mehe sõber on juba üle aasta oma seaduslikust naisest lahus ja sebib ammu ka uue naisega (armukese pärast lahku mindigi) aga abielusõrmust kannab tänaseni, kuigi abielu on lahutatud ja sõrmus liigub sõrmest ära vabalt. Tema ütleb, et on sellega 12 abieluaasta jooksul nii ära harjunud, et ilma olevat kuidagi väga imelik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees ei kanna juba aastaid, sest töö on selline, kus sõrmus võib ohtlikuks osutuda. praegu ei lähe sõrmus enam talle sõrmegi.[/tsitaat]Samad sõnad.
See ei sega mind grammigi. Vahepeal, kui mul raseduse ajal sõrmus kord loksus, kord pigistas, siis panin enda sõrmuse ka mehe sõrmuse juurde kappi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei. ise ka ei kanna. mõnikord, kui kuhugipidulikult välja läheme, siis paneme sõrme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees kandis 8-9 aastat, siis pani karpi, ütles, et aitab küll. mina pole kunagi igapäevaselt kandnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil varastati peale pikaajalist kapis seismist ära. Kumbgi pole kandnud. Olen mõelnud, et sellist kommet enam eriti polegi, väga harva on mõnel sõrmus sõrmes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti igapäevaselt ei kanna.
Ülihästi suhtun, sest tema ametis on oht muidu sõrmeta jääda.

Kui spetsiaaselt välja läheme (tema venna pulma, ema 70a juubelile , oma hõbepulmi tähistama jne)
st
kohta, kus on ette näha, et ei tehta puutööd ega metallitööd ega remonti vms, siis on ka sõrmus sõrmes.

Mina kanna igapäevaselt. 25a jooksul üksikud korrad pikemalt kui mõni minut ära võtnud. Harjumus.

Pole aimugi, kas teised kannavad. Lihtsalt pole meelde jätnud.

Seda tean, et minu ema (lesk) kannab abielusõrmuseid leseseisuse märgiks, on alati kandnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On 22a kandnud. Pole vist kordagi ära võtnudki. Eile just proovisime, ei tulegi ära. Eks jah, poisikesest on suur mees kasvanud :). Just mõtlesime, et mida nüüd üldse teha. Mees pakkus, et ostaks 25. aastapäevaks uued sõrmused, aga kas see ka mitte paha enne pole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees arvas enne abiellumist, et ta ei hakka igapäevaselt sõrmust kandma. Tema põhjendus oli, et ta ei ole harjunud, on ebamugav, segab tööd ja trennitegemist. Reaalsus on aga see, et ta pole minu teada kordagi peale abiellumist sõrmust sõrmest ära võtnud. Mina kannan ka kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tal ei olegi, abiellumisel ainult mina sain sõrmuse. Rahas küsimus ei olnud, vaid selles, et ta ütles eos, et ei hakka kandma- nii töö kui ka põhimõtte pärast- ja mina aktsepteerin seda. Kui ei taha, ei taha.
Mina algul kandsin rohkem, nüüd peaaegu üldse mitte.
Armastus on peale 11 a endiselt suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimestel aastatel ei kandnud, ütles, et ebamugav. Aga siis juhtus ühte baari, kus üks purupurjus naisterahvas end külge kleepima hakkas ja see vist ehmatas ta nii ära, et järgmisel hommikul otsis oma sõrmuse üles ja kannab nüüd mitu aastat juba ning ebamugavusest pole ka enam midagi kuulda olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ei tule enam meeldegi, et mul sõrmus sõrmes on. enne seda ei ole ma kandnud kunagi ühtegi sõrmust. poole aastaga harjus nii ära, et ei tunnegi enam. sõrmus on märk, et mehel on isiklik elu korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meile ei meeldi sõrmuseid kanda ja selletõttu ei olegi meil üldse olemas abielusõrmuseid. Seega ei kanna kumbki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei kanna ka kumbki. Ei arva, et see kandmine või mittekandmine oleks mingi märk suhete kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielumees ja kannan sõrmust uhkustundega. See on nagu kvaliteedimärk ja annab uute armukeste otsimisel neile teada, et ma ei ole selline luuser, kes mitte kellelegi ei kõlba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees tegeleb kriminaalidega, ei kanna sõrmust, pole neil vaja teada, et tal kusagil pere on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna sõrmust juba aastaid. Trenni tõttu kunagi 10 aastat tagasi juba pani rahakotti ja siis varastati see koos rahakotiga ära. ei tunne ei tema puudust ja mina ammugi. ka ise ei kanna alati.Nüüd paar kuud tagasi panin sõrme ja ei tule enam ära…
Oleme olnud koos ligi 19 aastat, suhe tugev ja armastust jagub. Pole see sõrmus mingi näitaja!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees tegeleb kriminaalidega, ei kanna sõrmust, pole neil vaja teada, et tal kusagil pere on.[/tsitaat]

😀 No suur enamus täiskasvanutest on siiski suhtes ja paljud omavad ka lapsi, see nüüd küll mingi übersaladus pole:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kanna, tal polegi. Ma ei tea kas sellise läbimõõduga rõngaid üldse tehakse. Igatahes oleks see liiga kallis ja töö tõttu ei saaks nagunii kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kannab, alati, ta on suur romantik ja ei võtaks seda mingil juhul ära, mul oli korra vaja ära võtta, siis väga solvus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:36; 06.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees kandis abielusõrmust registreerimispäeval ja laulatuspäeval, pärast enam pole kordagi sõrme pannud, ise kannan ka kuidas juhtub, aga kodus olles pole kunagi sõrmes ja öösiti võtan ka ära nagu kõik ehted. Nii et ega see sõrmus pole oluline, armastus on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kannab sõrmust ja tema jaoks on see nagu auasi. Tööd tehes ei kanna sõrmust, sest see oleks ohtlik. Kui tööpäev lõppeb, paneb sõrmuse jälle sõrme. Mina pole teda 3 aasta jooksul veel ilma sõrmuseta näinud. Ise kannan igapäevaselt sõrmust.
Sõrmused on meil ka paremas käes. Oleme vist äärmiselt vanamoelised. Igaljuhul traditsioonid on meile mõlemile väga tähtsad. Kui mees keelduks sõrmuse kandmisest, siis ma loomulikult lepiks sellega. Samas see häiriks mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mees ei kanna juba aastaid, sest töö on selline, kus sõrmus võib ohtlikuks osutuda. praegu ei lähe sõrmus enam talle sõrmegi. suhtun sellesse nii, et mulle meeldib 10 sõrmega mees[/tsitaat]
🙂
Minu mees ka ei kanna juba aastaid, sest kaotas selle sõrmuse-sõrme õnnetusjuhtumis (sõrmus oligi süüdi, kui nii võib öelda).
Sõrmus oma moondunud kujul vedeleb kuskil sahtlis ja ootab millekski paremaks saamist.
Suhtun sellesse nõnda, et minu mees on minu mees, keda ma väga armastan, olgu tal siis 10 või 9 sõrme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 08:59; 06.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahe lugeda, kuidas naised õigustavad oma mehe sõrmuse mitte kandmist… ööklubis ja pubides on sellel muidugi hoopis teine tähendus. aga õigus jah, naised ju usaldavad oma mehi viimase higetõmbeni. tublid olete ja edu teile teie naiivsuses! no MILLINE töö võib jääda tegemata, kui mehel on mõnikõmmend grammi kulda sõrmes (terariistade kasutamine sõrmede otseses läheduses?, idioot ju peab olema selleks, kui arvata, et sõrmus tekitab õnnetusi ja kaitsevahendeid ei peagi enam sellises situatsioonides kasutama)? einoh põhjuseid leiab ikka tõsiselt alati…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lahe lugeda, kuidas naised õigustavad oma mehe sõrmuse mitte kandmist… ööklubis ja pubides on sellel muidugi hoopis teine tähendus. aga õigus jah, naised ju usaldavad oma mehi viimase higetõmbeni. tublid olete ja edu teile teie naiivsuses! no MILLINE töö võib jääda tegemata, kui mehel on mõnikõmmend grammi kulda sõrmes (terariistade kasutamine sõrmede otseses läheduses?, idioot ju peab olema selleks, kui arvata, et sõrmus tekitab õnnetusi ja kaitsevahendeid ei peagi enam sellises situatsioonides kasutama)? einoh põhjuseid leiab ikka tõsiselt alati… [/tsitaat]

Enne kui hakkad siin teisi idiootideks sõimama, proovi natuke oma pisikese peakesega ka mõtelda. Raske saab sul see olema, aga proovida ju võid.

Neid meestetöid on palju, kus on ametlikult keelatud töö ajal sõrmuse kandmine õnnetuste vältimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lahe lugeda, kuidas naised õigustavad oma mehe sõrmuse mitte kandmist… ööklubis ja pubides on sellel muidugi hoopis teine tähendus. aga õigus jah, naised ju usaldavad oma mehi viimase higetõmbeni. tublid olete ja edu teile teie naiivsuses! no MILLINE töö võib jääda tegemata, kui mehel on mõnikõmmend grammi kulda sõrmes (terariistade kasutamine sõrmede otseses läheduses?, idioot ju peab olema selleks, kui arvata, et sõrmus tekitab õnnetusi ja kaitsevahendeid ei peagi enam sellises situatsioonides kasutama)? einoh põhjuseid leiab ikka tõsiselt alati… [/tsitaat]

normaalne abielumees ei jõlgugi üksi kuskil ööklubides, vahet pole sõrmusega v ilma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 15:36; 06.03 11:44;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]idioot ju peab olema selleks, kui arvata, et sõrmus tekitab õnnetusi [/tsitaat]

ilmselt küll, jah, olid ju täiega idioodid nii kõik need arstid kui kindlustuse kahjukäsitlejad, kes minu mehe \”sõrmejuhtumi\” just nimelt sõrmusest põhjustatuks kvalifitseerisid 😀
(ei olnud olukord, kus sõrmuse kandmine oleks olnud ametlikult keelatud, aga fakt on, et kui tookord poleks sõrmust sõrmes olnud, oleks see sõrm tal siiani alles ja õnnetust poleks toimunud:))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 08:59; 06.03 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lahe lugeda, kuidas naised õigustavad oma mehe sõrmuse mitte kandmist… ööklubis ja pubides on sellel muidugi hoopis teine tähendus. aga õigus jah, naised ju usaldavad oma mehi viimase higetõmbeni. tublid olete ja edu teile teie naiivsuses! no MILLINE töö võib jääda tegemata, kui mehel on mõnikõmmend grammi kulda sõrmes (terariistade kasutamine sõrmede otseses läheduses?, idioot ju peab olema selleks, kui arvata, et sõrmus tekitab õnnetusi ja kaitsevahendeid ei peagi enam sellises situatsioonides kasutama)? einoh põhjuseid leiab ikka tõsiselt alati… [/tsitaat]
Oot, kas sa tõsiselt arvad, et kui abielumees kodust väljub sõrmus sõrmes, siis pole tal seda võimalik ööklubisse jõudes ära võtta? Või et teda tööd tehes kangesti sebima hakatakse, sest tal pole sõrmust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kunagi ei võta ära sõrmust ja nii aastaid? Mis elu graveeringu sees olla võib… Lisaks ei teeks paha sõrmuse eest niisamagi hoolt kanda, kasvõi kord aastas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.