Esileht Ajaviite- ja muud jutud ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub

Postitas:
Kägu

Lihtsameelsete inimeste tõttu ongi see rahvaküsitlus ohtlik. Pooled vastajad ei saa ilmselt üldse arugi, mis värk on (nagu teemaalgataja) ja kui üldse vastama lähevad, siis lähtuvad puhtalt küsimuse sisust (mis on aga juba eos kallutatud). Teades selle küsitluse tagamaid, ei vastaks ükski normaalne avatud maailmapildiga inimene JAH.

Homovihkajatest ekreiidid on reaalsuses täpselt sama lihtsameelsed, aga lihtsasti mõistetavate sõnumite abil teeb EKRE neile selgeks, et kui sa vihkad homosid ja tahad neid kiusata, siis vasta JAH ja kõik on hästi, midagi enamat teadma ei peagi.

Väga kurb on. Ma ise lootsin, et keskmine inimene on intelligentsem ja loeb ajakirjandust ning saab aru. Paraku paistab, et koalitsioon teab täpselt, kui loll keskmine eestlane on ja sellele oma kallutatud küsimust läbi surudes ka apelleerib. Oksele ajab.

+18
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

no ja kui selgub, et 51% on jah ja 49% ei või vastupidi, mis pinged need maha võtab ja mis selgus on majas`?

Siis sa tead seda, mitte ei oleta, et rahvas on selle poolt või vastu. Lõppeks ära targutamine, et 80% rahvast soovib ühte või teist. Mina isiklikult korrigeerin oma teadmisi ja väldin edaspidi väiteid, et enamik rahvast tahab seda või teist.

Mis teadmisi sa korrigeerid, antud numbritega on ju rahvas ikka pooleks pooled tahavad üht ja pooled teist, jaburlus ei kao, suur summa raha raisatuda ja milles me targemaks saime? Ühesoolised pole ju abielluda tahtnudki, neil on kooseluseadus ja sellega tuleks lõpule minna, korra mainis ju ka Ratas seda, aga EKRE ju vastu mis hirmus ja Ratas kätest jalust seotud muidu ju peaministri tool kaob.

EKRE soovib ju korraldada teiste inimeste voodielu, minu arust ei ole see mõistlik ega arukas ja miks selline asi kedagi segab.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga innukuse järgi, millega nad asja juures on, tuleb oletada, et neil on kuskil midagi väga tähtsat mängus. Peaaegu nagu elu.

12 punkti!

Tuues paraleeli nn vihakõneseaduse ümber toimuvaga tundub, et keegi on andnud Brüsselile lubaduse homoabielud seadustada, ilmselt on selle jaoks rahadki saadud ja ära laristatud – nüüd aga ähvardavad leppetrahvid.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsitluse toimumine ei võta pingeid maha, vaid pingestab.

Nõus, kui võltsitakse, siis pingestab veelgi. Aga kui on ausad – ja ka näivad ausad – siis võtab maha.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga innukuse järgi, millega nad asja juures on, tuleb oletada, et neil on kuskil midagi väga tähtsat mängus. Peaaegu nagu elu.

12 punkti!

Tuues paraleeli nn vihakõneseaduse ümber toimuvaga tundub, et keegi on andnud Brüsselile lubaduse homoabielud seadustada, ilmselt on selle jaoks rahadki saadud ja ära laristatud – nüüd aga ähvardavad leppetrahvid.

Võib-olla veel midagi lisaks peale leppetrahvide. Sest nad võitlevad seal täiesti nagu isikliku elu eest, nagu meeleheitel nurkaaetud rotid. Ilmselt peavad nad seal kuidagi omaenda peaga vastutama.

+6
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

EKRE soovib ju korraldada teiste inimeste voodielu, minu arust ei ole see mõistlik ega arukas ja miks selline asi kedagi segab.

Kui kaua te võite seda jama korrutada? Kas tõesti tuleb kogu sellele tuhandetepealisele karjale ÜKSHAAVAL seletada, milles on abielu mõte? Jah, voodielu ka, aga mitte keegi ei taha reguleerida sinu voodielu. Riigil on täiesti kama, kellega sa abielus oled ja kellega sa samal ajal magad.
Sellest vulgaarsest madalalaubalisusest on juba niivõrd kõrini.

+9
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

TÄNUD! Tekib ainult küsimus, kes meil praegu need homovihkajad on? 😀 kogu aeg uued näod!

Minu arvates on seltskond kogu aeg olnud sama. – Eelkõige erakonnad EKRE ja Isamaa ning  nende ideoloogid SAPTK (Varro Vooglaid) ja erinevad ristiusu kirikud.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

TÄNUD! Tekib ainult küsimus, kes meil praegu need homovihkajad on? 😀 kogu aeg uued näod!

Minu arvates on seltskond kogu aeg olnud sama. – Eelkõige erakonnad EKRE ja Isamaa ning nende ideoloogid SAPTK (Varro Vooglaid) ja erinevad ristiusu kirikud.

Enamik haritud inimesi tegelikult. Te elate omas mullis oma feministeeriumis ja ilmselgelt üldse ei teagi, mis toimub seal, kuhu teie pilk napi aru ja vähese hariduse tõttu ei ulatu.

+8
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riigil on täiesti kama, kellega sa abielus oled ja kellega sa samal ajal magad.

Aga milleks siis see kõik?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates on seltskond kogu aeg olnud sama. – Eelkõige erakonnad EKRE ja Isamaa ning nende ideoloogid SAPTK (Varro Vooglaid) ja erinevad ristiusu kirikud.

Enamik haritud inimesi tegelikult. Te elate omas mullis oma feministeeriumis ja ilmselgelt üldse ei teagi, mis toimub seal, kuhu teie pilk napi aru ja vähese hariduse tõttu ei ulatu.

ole hea, mine vaata kasvõi Madissoni fb-kontole – loe kommentaare ja siis räägime edasi haridusest või haritusest. Haridus – eluülikool. Elukoht – Espoo.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

12 punkti!

Võib-olla veel midagi lisaks peale leppetrahvide. Sest nad võitlevad seal täiesti nagu isikliku elu eest, nagu meeleheitel nurkaaetud rotid. Ilmselt peavad nad seal kuidagi omaenda peaga vastutama.

Me ju võitlemegi kõik oma elude eest – oma parema elu ja tuleviku eest.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et homod ei puutu tegelikult otseselt asjasse. Vaadake eelnõus püstitatud rahvaküsitluse küsimust:
“Kas Te toetate ettepanekut täiendada Vabariigi Põhiseaduse §27 lausega “Abielu on ühe mehe ja ühe naise vaheline püsiv liit”?”
Perekonnaseaduse §1 ütleb niigi, et (1) Abielu sõlmitakse mehe ja naise vahel.
Seega mees ja naine on abielu eeldusena meil seadusesse kirjutatud nagunii. Küsimus on ühes mehes ja ühes naises ja nende püsivas liidus. Küsimus tundub lähtuvat kristlikust normist, et abiellutakse ainult üks kord ja jäädavalt. Üleüldist varjatud homovastasust ärakasutades tahetakse anda lähtealus hoopis lahutuste keelamisele.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad kardavad, et vastus tuleb “jah”. Aga innukuse järgi, millega nad asja juures on, tuleb oletada, et neil on kuskil midagi väga tähtsat mängus. Peaaegu nagu elu.

Siin peaks tõepoolest pisut nagu igaüks mõtlema hakkama, et MIS NEIL SIIS IKKAGI MÄNGUS ON?

See raha, mis küsitlusele kulub? – Vaevalt, muidugi. Sellest on neil täiesti siiralt savi; nad on ise aastaid ja tuhandeid kordi rohkem riigi ja rahva raha kuhugi vasakule hukanud.

Pigem ikka see raha, mida nad JUURDE saaks, kui neil asi õnnestuks.
Merkel ju eraldas MILJARD eurot parempoolsetega võitlemiseks, kõik teavad seda. Ja meie selgelt prempoolse valitsuse poliitika põhjalaskmine oleks loomulikult JUST see õige asi, mille eest seda raha endale küsida.

Ehk siis nad võitlevad oma RAHASTUSE eest. Keegi neile ju annetada ka enam ei taha ja nad on omadega suht kuival.
Valimised tulevad, isegi oma näopilte nad ei jõua oma raha eest bussipeatustesse üles riputada; see on ju tohutult kallis teema.
Ja kui nad oma suht lihtsameelsele valijale öösel ja päeval oma lõustadega näkku ei naerata, siis neil pole ka kunagi lootust uuesti võimule saada.

Riik ja majandus aga järjest areneb ja head palad jääks riigi tagant varastamata.
(ekre omad on ilmselt nii lollid, et nad ei oskagi seda teha)

Ehk siis nad võitlevad oma ilusa tuleviku nimel, selle, mis neil 20 aastat tagataskus oli ja mille “maitset” nad ei ole unustanud.
Kas mingi 5 eesti homo, kes abielluda tahavad, abielluvad siin Eestis või sõidavad selleks üle lahe Soome, sellest on neil otse loomulikult samuti täiesti sügavalt poogen.
(5 sellepärast, et viies homo, kes sel teemal igal pool siin viimasel ajal nutma on palgatud, elab juba 5 aastat Inglismaal ja elab sealse homoga kokku)

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsitluse toimumine ei võta pingeid maha, vaid pingestab.

Nõus, kui võltsitakse, siis pingestab veelgi. Aga kui on ausad – ja ka näivad ausad – siis võtab maha.

kui vastaspool võidab, siis ei võta see kaotajal pingeid maha. Usas toimuv on hea näide. Mingi osa inimestest radikaliseerub, ülejäänud on lihtsalt õnnetud ja masenduses. Ja oma riigis pettunud. See ei ühenda meid uuesti kokku tagasi. Meil on vaja kompromissi, mitte ühe poole jõuga allasurumist. Otsast tuleb alata, veidi mõelda ja aru pidada.

Riik on kriisis, inimesed kaotavad töö, pinged lähevad niigi haripunkti – kas meil siis vaja, et ühel või teiselt poolelt keegi viskab kuhugi pommi, sest ta ei näe enam ühtegi valguskiirt ei olmelise toimetuleku ega ka riigi suhtes?

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad kardavad, et vastus tuleb “jah”. Aga innukuse järgi, millega nad asja juures on, tuleb oletada, et neil on kuskil midagi väga tähtsat mängus. Peaaegu nagu elu.

Siin peaks tõepoolest pisut nagu igaüks mõtlema hakkama, et MIS NEIL SIIS IKKAGI MÄNGUS ON?

See raha, mis küsitlusele kulub? – Vaevalt, muidugi. Sellest on neil täiesti siiralt savi; nad on ise aastaid ja tuhandeid kordi rohkem riigi ja rahva raha kuhugi vasakule hukanud.

Pigem ikka see raha, mida nad JUURDE saaks, kui neil asi õnnestuks.

Merkel ju eraldas MILJARD eurot parempoolsetega võitlemiseks, kõik teavad seda. Ja meie selgelt prempoolse valitsuse poliitika põhjalaskmine oleks loomulikult JUST see õige asi, mille eest seda raha endale küsida.

Ehk siis nad võitlevad oma RAHASTUSE eest. Keegi neile ju annetada ka enam ei taha ja nad on omadega suht kuival.

Valimised tulevad, isegi oma näopilte nad ei jõua oma raha eest bussipeatustesse üles riputada; see on ju tohutult kallis teema.

Ja kui nad oma suht lihtsameelsele valijale öösel ja päeval oma lõustadega näkku ei naerata, siis neil pole ka kunagi lootust uuesti võimule saada.

Riik ja majandus aga järjest areneb ja head palad jääks riigi tagant varastamata.

(ekre omad on ilmselt nii lollid, et nad ei oskagi seda teha)

Ehk siis nad võitlevad oma ilusa tuleviku nimel, selle, mis neil 20 aastat tagataskus oli ja mille “maitset” nad ei ole unustanud.

Hea inimene, arvestades, et reform võitis valimised, siis tegelikkuses on neil rahva mandaat võidelda kõigi vahenditega võimul olemiseks.

Mina valijana võitlen samuti ilusa tuleviku nimel, ükskõik, keda ma siis ka parasjagu ei valiks.  Mina ju annan hääle sinna, kus ma näen, et see minu agendat ajab.

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

arvestades, et reform võitis valimised, siis tegelikkuses on neil rahva mandaat võidelda kõigi vahenditega võimul olemiseks.

Justnimelt, sa räägid õigust.
Kui kasutad MINEVIKU vormi. Sest seda enam mitte kunagi ei tule, et nad ka edaspidi peaks võitma. Selleks on nad juba liiga palju omale enda ventikasse teadagi mida loopinud.
Sest vähemalt pool nende valijatest olid ju konservatiivsed inimesed, kes edaspidi selle euroopa liberlusega enam kaasa ei lähe.

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsameelsete inimeste tõttu ongi see rahvaküsitlus ohtlik. Pooled vastajad ei saa ilmselt üldse arugi, mis värk on (nagu teemaalgataja) ja kui üldse vastama lähevad, siis lähtuvad puhtalt küsimuse sisust (mis on aga juba eos kallutatud). Teades selle küsitluse tagamaid, ei vastaks ükski normaalne avatud maailmapildiga inimene JAH.

Homovihkajatest ekreiidid on reaalsuses täpselt sama lihtsameelsed, aga lihtsasti mõistetavate sõnumite abil teeb EKRE neile selgeks, et kui sa vihkad homosid ja tahad neid kiusata, siis vasta JAH ja kõik on hästi, midagi enamat teadma ei peagi.

Väga kurb on. Ma ise lootsin, et keskmine inimene on intelligentsem ja loeb ajakirjandust ning saab aru. Paraku paistab, et koalitsioon teab täpselt, kui loll keskmine eestlane on ja sellele oma kallutatud küsimust läbi surudes ka apelleerib. Oksele ajab.

Sellepärast eestlased ei tohi presidenti ka valida, sest rahvas on loll ja lihtsameelne nagu sina?

Hea teada kuidas suhtub sots, reform,e200 eesti rahvasse – kui rumalasse olendisse.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellepärast eestlased ei tohi presidenti ka valida, sest rahvas on loll ja lihtsameelne nagu sina?

Hea teada kuidas suhtub sots, reform,e200 eesti rahvasse – kui rumalasse olendisse.

Vastupidi, sinu EKRE, KE ja Isamaa suhtuvad eestlasse kui rumalasse olendisse. Aga ilmselt asja eest. Reform, SDE ja Eesti 200 ei suuda uskuda, et nii lolle üldse olemas.

+7
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis teadmisi sa korrigeerid, antud numbritega on ju rahvas ikka pooleks pooled tahavad üht ja pooled teist,

Siis sa ei tuleks mulle nina alla vehkima kuidas eesti rahvas pooldab homoabielusid vaid kasutaksid seal ees sõna pool+-, mispärast ka mina ei vehi sinu nina ees, et rahvas ei poolda homoabielusid. Praegu jahuvad kõik rahvatahtest, aga tegelikult puudub igasugune adekvaatne ülevaade tegelikust vaadete olukorrast. Kui on olemas korralik teadmine, alles siis saab üldse hakata vaatama, mismoodi on võimalik lõhestamist peatada või tagasi keerata. Ma ei oska ära arvata, mis sellest arusaamise nii raskeks teeb, aga senine pea liiva alla peitmine ei seo meid ka kuidagi.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis teadmisi sa korrigeerid, antud numbritega on ju rahvas ikka pooleks pooled tahavad üht ja pooled teist,

Siis sa ei tuleks mulle nina alla vehkima kuidas eesti rahvas pooldab homoabielusid vaid kasutaksid seal ees sõna pool+-, mispärast ka mina ei vehi sinu nina ees, et rahvas ei poolda homoabielusid. Praegu jahuvad kõik rahvatahtest, aga tegelikult puudub igasugune adekvaatne ülevaade tegelikust vaadete olukorrast. Kui on olemas korralik teadmine, alles siis saab üldse hakata vaatama, mismoodi on võimalik lõhestamist peatada või tagasi keerata. Ma ei oska ära arvata, mis sellest arusaamise nii raskeks teeb, aga senine pea liiva alla peitmine ei seo meid ka kuidagi.

sa ainult arvad, et sa lepiksid, sest vaikimisi sa eeldad, et te võidate ja siis saad suuremeelselt öelda, et sa ju ütlsid, et sina ei vehiks, ärgu teised ka vehkigu.

Praegu on selle valitsuse puhul ka näha – inimesed ei lepi, olgugi, et nad väidavad, et neil on täielik õigus võimul olla ja jokk skeemi järgi ongi, aga näe, ikka ei lepi. Ja läheb aina hullemaks. Mina (ja ma ei ole üksi) ei taha tegeleda praegu homodega, ma tahan koroonaga tegelemist. Ma tahan, et taastuks normaalne elurütm, et riik tagaks vaesematele toimetuleku, eriti lastega peredele, minu pärast maksku see küsitluseraha otse või toiduabina vaesustkannatavatele lastele, aga ma ei taha küsitlust. Ja ma lihtsalt ei lepi ja me ilmselt kavatseme teema hoida kuumana ka siis, kui see küsitlus tehakse, kui otsustatakse, et geid ei saa abielluda – me ei jäta seda teemat, sest keegi pole pakkunud ühtegi kompromissi. Ühesõnaga – pinge ei lahtu küsitlusega. Pinge lahtub, kui haavatavamad ühiskonnagrupid saavad kaitstud.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest sain aru, et refid ja presekas on koos… aga mis teema sellega oli, et refid pakkusid välja meid venemaa koosseisu. Lugesin uudist ja ei suutnud uskuda, et selline asi üldse võimalik on 🙁

Kas sa trollid siin või päriselt ei saanud aru, miks nad selle ettepanekuga välja tulid?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

sa ainult arvad, et sa lepiksid, sest vaikimisi sa eeldad, et te võidate ja siis saad suuremeelselt öelda, et sa ju ütlsid, et sina ei vehiks, ärgu teised ka vehkigu

Vastupidi, viimastel aastatel on teievaatelised inimesed ainult eeldanud, eeldanud ja veelkord eeldanud. Seoses sellega loobite süüdistusi oletatavates ja “võibolla juhtuvates” asjades. Nii kõrini on sellest. Mis konkreetselt mind huvitab, siis ma päriselt tahan teada kui palju on homoabielude pooldajaid ja mitte mingi valimi järgi vaid päriselt ja kui neid on rohkem kui vastaseid, siis meeldib või mitte, ma lepin sellega. Ja neid on peale minu veel, kes nii mõtlevad. EKRE kohta ei oska öelda, sina ära eelda ja soiu, et “siis hakkavad”.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küsimus on: kas abielu peab jääma naise ja mehe vaheliseks? Nüüd mõtle ise, mida tähendab vastus “jah”. Aga kui tuleb “ei”, siis on rahvalt luba käes hakata homoabielusid seadustama koos kõige sellest tulenevaga. Kui tuleb “jah”, siis on väga raske seda teha, võib hakata mõtlema kooseluseaduse tühistamise peale.

Ja sel kujul küsitlus on väga rahvast lõhestav. Sest sellisel kujul küsitluse tegemine näitab selgelt ära, et nad ei hooli mitte demokraatiast, aga sellest, et nende tahe jääb peale. Jah-vastuse puhul ei muutu, ei peagi midagi muutuma, sest see on juba seadusandluses sees. Aga EI vastusega nad ei kavatse ka midagi muuta. Kuigi peaks. Sest on siis ju selge, et rahva enamus tahab muutust, seega tuleb see muutus ka läbi viia. See oleks demokraatia.

Ja see, et nad JAH-vastuse korral hakkava kooseluseadust tühistama, on veel eriti lõhestav. Mis mõttes? Selle kohta nad ei küsi ju. Kui tahavad kooseluseadust kehtetuks tunnistama  hakata, siis küsigu selle kohta ka.

On ilmselge, et EKRE-t ei huvita, mitte rahva arvamus ja demokraatia vaid võim.

Kui nad selle rahvahääletuse normaalselt läbi viiksid, oleksin mina sellega nõus. Normaalne läbiviimine siis tähendaks seda, et küsitaks otse nii abielusse samasooliste abielu lubamise kui kooseluseaduse kehtivuse kohta ning siis vastavalt rahva otsusele ka tehtaks. Kui rahva enamus arvab, et samasoolistele paaridele ei ole vaja seaduse kaitset, siis olgu nii, praegu ei tule ei kooseluseadust ega abielu neile. Kui nad arvavad, et kaitse võiks olla, siis vastavalt sellele, kumb rohkem hääli saab, kas kooselu või abielu, tehtaks ka seadusmuudatus. Kui sellise hääletuse tulemusena tuleks see, et mingit kaitset ei ole vaja, siis nii on. Mina lepiks. Eks võib ju 10 aasta pärast uue hääletuse teha, siis on uus põlvkond noori peale kasvanud ja tõenäoliselt tuleks juba teine tulemus.

Aga praegusel kujul on see rahvast lõhestav. Sõltumata tulemusest. Sest selle küsitluse vorm, et me hoolime ainult meie meeldivast vastuseks ning lisaks võtame ka kooseluseaduse tagasi, kuigi selle kohta ei küsi, on nii ebademokraatlik kui üldse olla saab!

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muideks, kas keegi on aru saanud, mida nad täpselt korraldada tahavad? Referendumit mitte. Räägitakse rahvaküsitlusest, aga mida see tähendab, milline seadus seda reguleerib? Mina ei leidnud, küsitlused on minu arusaamas need, mida uuringufirmad korraldavad, mingit valimit küsitledes.

Rahvahääletuse seadus on olemas, kas nad soovivad siiski seda korraldada? Rahvahääletuse tulemus on siduv. Seega peaks selle küsimuse sõnastama nii, et nii ei kui jah vastus oleksid selged ja selgete tagajärgedega. Et kui antud juhuks soovitakse abielu jätta mehe ja naise vahele, siis ok, nii jääb, seadust ei muuda ning kui kunagi hiljem muuta tahetakse, siis ainult uue rahvahääletusega (või referendumiga). Kui ei soovita ainult mehe ja naise vahel, siis peaks ka olema selge, mida siis lisada tahetakse ja see ka lisataks. Ja nii see küsimus tuleks ka sõnastada, et see selgus oleks.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleks, et oleks selge, mis on abielu. Kellega ja kuidas, see on sinu asi. Aga kui riigi tempel peal, siis on teatud nõuded. Ja sellistele nõuetele vastavat abielu tahab tänane valitsus soodustada ja edendada, sest see on terve ühiskonna alustala ja lastele potentsiaalselt ainuvõimalik kasvukeskkond.

Päriselt ka sul pea nii palju ei võta?

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nad selle rahvahääletuse normaalselt läbi viiksid, oleksin mina sellega nõus.

Siin tahaksin ma öelda nagu Jorh Aadniel Kiir oma nooremale vennale: mis tead sina, sitavares, normaalsusest!?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui nad selle rahvahääletuse normaalselt läbi viiksid, oleksin mina sellega nõus.

Siin tahaksin ma öelda nagu Jorh Aadniel Kiir oma nooremale vennale: mis tead sina, sitavares, normaalsusest!?

Tänan. Näitasid taas Ekre-pooldajate taset. Sisulisi vastuseid sul mulle ei ole? Oli liiga keeruline tekst, et mõista, milles probleem on? Eks jah, osadel ongi liiga keeruline see, mis teha.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleks, et oleks selge, mis on abielu. Kellega ja kuidas, see on sinu asi. Aga kui riigi tempel peal, siis on teatud nõuded. Ja sellistele nõuetele vastavat abielu tahab tänane valitsus soodustada ja edendada, sest see on terve ühiskonna alustala ja lastele potentsiaalselt ainuvõimalik kasvukeskkond.

Päriselt ka sul pea nii palju ei võta?

Terve ühiskond on see, kus inimesi koheldakse võrdselt olenemata sellest, mis soost kaaslasega nad soovivad enda elu jagada. Ka pole abielu kindlasti lastele ainuvõimalik keskkond, sest paljud lapsed kasvavad normaalselt üles peredes, kus vanemad pole omavahel abieluski või ongi lapse kasvajaks kõigest üks lapsevanem. Vastasel juhul tohiks lapsi saada AINULT abielus, kui see sinu sõnul AINUVÕIMALIK on. Ometi nii pole.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kokkuvõtvalt –  “Hiir hüppas ja kass kargas , vana karu lööb

trummi..”  Võta  üht ja viska teist- pesevad raha ja lõugavad ajaviiteks,et jälgi segada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on tunne, et ma sain täna selgemaks MIKS tegelikult abielureferendum toimub.

Kuna Keskerakond on võlgades, siis oli neil vaja raha, aga raha jagab ettevõtjatele rahandusministeerium  Kredexiga.  Selleks, et Keskerakond saaks Tederi käest raha, pidi Helme kinnitama Porto Franco laenu soodsatel tingimustel, ilmselt teiselt poolt seati tingimuseks, et abielureferendum toimub iga hinnaga.

Lihtne ja loogiline – kui abielureferendum toimub, võidavad mõlemad – Keskerakond saab miljoni ja Helme saab oma referendumi.

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub