Esileht Ajaviite- ja muud jutud ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub

Postitas:
Kägu

Lihtsameelsete inimeste tõttu ongi see rahvaküsitlus ohtlik. Pooled vastajad ei saa ilmselt üldse arugi, mis värk on (nagu teemaalgataja) ja kui üldse vastama lähevad, siis lähtuvad puhtalt küsimuse sisust (mis on aga juba eos kallutatud). Teades selle küsitluse tagamaid, ei vastaks ükski normaalne avatud maailmapildiga inimene JAH.

St, et normaalne inimene ei pea lugema soojätkajateks naise ja mehe liitu. Normaalne valge inimene samuti kahe käega aplodeerib pagulaste siiatulekule. Pagulased teadupärast on suurimad omasooiiharuse toetajad üldse. Nalja saab, mis sellest eurosallijate soustist üldse tuleb.

1. Naisi meestega võrdseks tõstnud kultuursed rahvad laste tegemist enam ammu vajalikuks ei pea. 2. Nendesamade, hiljuti hääleõiguslikuks saanud naiste nõudmisel veetakse massiliselt sisse võõraid inimesi kes naistest üldse lugu ei pea aga lapsi trükivad oma mahasurutud eitedele nagu küülikud. Nendest perekondadest sirgunud pojad on unistuseks eesti üksikemadele, kes pärast pimestavalt kuuma ööd on sunnitud oma patust nägu kaltsudega varjama

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mõni juhmike ei saa isegi aru, mis on seadusandlik, mis täidesaatev võim, ehkki keskkooli ühiskonnaõpetus peaks neil olema läbitud.

Koroonakriisiga tegelemine on valitsuse ehk täidesaatva võimu rida. Mis sel abielureferendumiga pistmist on?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaevalt, et seda abielureferendumit tuleb. Ratas lubas tagasi astuda, saab näha kas tulevad uued valimised või näeb Kaja Kallast peaministrina.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kogu see abielureferendumi möll oligi ilmselgelt rahaprobleemide peitmiseks.

Nagu ka EKRE varasemad “narratiivi laiendamised” olid mõeldud muudelt probleemidelt tähelepanu kõrvale juhtimiseks.

Tüüpiline – pane maja põlema ja keegi ei märka, et sa samal ajal tallist hobuseid varastad.
Siinsamas perekoolis on tegelikult küsitud korduvalt, ammu enne referendumiga tõsiselt tegelema hakkamist, et et millega küll Jüri munad ekrel nii hästi peos on…

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen keskeas ja kui ka jätkub see valitsus, kui ka vastatakse küsitlusel nii, et homo ei saa abiellumisõigust, siis ma tõenäolislt jätkan elu Eestis olgugi, et olen väga pettunud, sest mul on siin kinnisvara ja mu lapsed käivad koolis.

Saan aru, et oled homo. Kas lapsed lapsendasid või kasutasid surrogaatisa/ema?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saan aru, et oled homo. Kas lapsed lapsendasid või kasutasid surrogaatisa/ema?

[/quote]
enda meelest vist solvasid. 🙂

Kui ma oleksin homo, siis sellest enne oleksin ikkagi ema, kodanik, ettevõtja (kes ka kriisi ajal riigile makse maksab), kellelegi tütar ja kellelegi hea sõber, oma kaaslasele partner ja kuskil kaugel alles loetelu lõpus tuleb minu seksuaalsus, mis sinusse ega teistesse ei puutu. Püüa leppida.

Veel kord: homod saavad lapsi enamasti loomulikul teel või spermadoonoriga, või ise geiringkonnas lesbidele spermadoonoriks olles. Surrogaatlus on kallis teenus ja 95% homodest või heteropaaridest ei saa seda endale üldse lubada. Seega, surrogaatlusega ähvardamine on jälle mingi imelik abstraktne hirm, millel erilist alust pole. Mingit massilist surrogaatlust ei maksa üldse karta, kui enne seda on palju lihtsamaid ja miljon korda kiiremaid võimalusi lapsevanemaks saada. Kui ma oleksin homo, oleksin seega täitsa loomulikul teel nad saanud 🙂

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Veel kord: homod saavad lapsi enamasti loomulikul teel või spermadoonoriga, või ise geiringkonnas lesbidele spermadoonoriks olles. Surrogaatlus on kallis teenus ja 95% homodest või heteropaaridest ei saa seda endale üldse lubada. Seega, surrogaatlusega ähvardamine on jälle mingi imelik abstraktne hirm, millel erilist alust pole. Mingit massilist surrogaatlust ei maksa üldse karta, kui enne seda on palju lihtsamaid ja miljon korda kiiremaid võimalusi lapsevanemaks saada. Kui ma oleksin homo, oleksin seega täitsa loomulikul teel nad saanud 🙂

Arusaamatuks jääb miks neid lapsi üldse saadakse niimoodi. Mingi tuju või trend või mis sunnib küll lapsi saama neil, kellel perekonnast on täiesti ükskõik, Loomulikul teel, mis oleks eeldatavalt armastusest, laste saamine ei ole võimalik, sest vastassugu ei paku huvi, aga lapsi ikkagi on millegipärast vaja.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaamatuks jääb miks neid lapsi üldse saadakse niimoodi. Mingi tuju või trend või mis sunnib küll lapsi saama neil, kellel perekonnast on täiesti ükskõik, Loomulikul teel, mis oleks eeldatavalt armastusest, laste saamine ei ole võimalik, sest vastassugu ei paku huvi, aga lapsi ikkagi on millegipärast vaja.

Sa sünnitasid oma lapsed ainult vastassugupoole jaoks või? Ise üldse ei tahtnud ega tundnud mingit vajadust ega  emainstinkti?
Homoseksuaalsel inimesel on lastega seoses täpselt samad tunded, mis kõigil teistelgi. Kes soovib lapsi, see lihtsalt soovib ja mingit küsimustki pole, miks ta soovib. Nagu iga naine või mees hoolimata seksuaalsest orientatsioonist.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa sünnitasid oma lapsed ainult vastassugupoole jaoks või? Ise üldse ei tahtnud ega tundnud mingit vajadust ega  emainstinkti? Homoseksuaalsel inimesel on lastega seoses täpselt samad tunded, mis kõigil teistelgi. Kes soovib lapsi, see lihtsalt soovib ja mingit küsimustki pole, miks ta soovib. Nagu iga naine või mees hoolimata seksuaalsest orientatsioonist.

Ei, mina sünnitsin oma lapsed mitte ainult instinktist ja isiklikust egost lähtudes vaid see oli ühine otsus kaaslasega. Kui meil oleks mingi probleem, mis ei laseks omavahel lapsi saada, siis oleks lapsendanud lapse, kes on õnnetuse tõttu vanematest ilma jäänud. Mitte mingil tingimusel ei ostaks raha eest last surrogaatemalt, mitte mingil tingimusel, minu jaoks on see välistatud ja tundub ebaeetiline.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ise lootsin, et keskmine inimene on intelligentsem ja loeb ajakirjandust ning saab aru.

Keskmine inimene loebki ajakirjandust ja saab aru, aga 1) keskmine ei saa olla üle keskmise intelligentne ja 2) ajakirjanduse lugemine ning uskumine / aru saamine iseenesest ei olegi kõrge intelligentsuse tunnus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa sünnitasid oma lapsed ainult vastassugupoole jaoks või? Ise üldse ei tahtnud ega tundnud mingit vajadust ega emainstinkti?

Homoseksuaalsel inimesel on lastega seoses täpselt samad tunded, mis kõigil teistelgi. Kes soovib lapsi, see lihtsalt soovib ja mingit küsimustki pole, miks ta soovib. Nagu iga naine või mees hoolimata seksuaalsest orientatsioonist.

Lapsed ei ole lemmikloomad, mida peaks saama lihtsalt kange soovi pärast endale osta.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa sünnitasid oma lapsed ainult vastassugupoole jaoks või? Ise üldse ei tahtnud ega tundnud mingit vajadust ega  emainstinkti? Homoseksuaalsel inimesel on lastega seoses täpselt samad tunded, mis kõigil teistelgi. Kes soovib lapsi, see lihtsalt soovib ja mingit küsimustki pole, miks ta soovib.

Emainstinkt tuleb mängu ikka siis kui oled juba ema.

Aga eks see jälle üks looduse vingerpuss ole, et inimesed keda vastassugu ei tõmba, tahaks ikkagi lapsi (lapsed on ju ainult vastassooga võimalik saada). Et nagu protsess ise on nende jaoks vastik, aga tulemust tahaks küll. Tahaks ju ka ikka perelaadne toode olla, olgugi ersats.

+3
-3
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud ABIELUREFERENDUM – palun tehke puust ja punaseks, mis toimub