Esileht Pereelu ja suhted Abielus distantsilt

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Abielus distantsilt

Postitas:
Kägu

Kas selline abielu toimiks?

Oleme olnud pikalt abielus, lapsed teismelised. Väga tihti on mehega tülid, sõnelused, teineteise mittemõistmised. Lapsed kannatavad.
Samas saame tihti hästi läbi, teeme asju koos perega, mehega kahekesi.
Kuid ilus olek lõpeb tihti ikka sõnelusega.

Kui elaks eraldi? Oleks abielus, pere asju ajaks koos, aga elaks igapäevaselt lahus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas selline abielu toimiks?

Oleme olnud pikalt abielus, lapsed teismelised. Väga tihti on mehega tülid, sõnelused, teineteise mittemõistmised. Lapsed kannatavad.

Samas saame tihti hästi läbi, teeme asju koos perega, mehega kahekesi.

Kuid ilus olek lõpeb tihti ikka sõnelusega.

Kui elaks eraldi? Oleks abielus, pere asju ajaks koos, aga elaks igapäevaselt lahus.

Ei kuna uuele mehele ei sobi selline trall ja pagas. 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millisele uuele mehele?
Oma mehega oleks ikka abielus, aga lihtsalt elame eraldi samas linnas. Nö visiitabielu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millisele uuele mehele?

Oma mehega oleks ikka abielus, aga lihtsalt elame eraldi samas linnas. Nö visiitabielu.

Uus mees tuleb ja abielu on probla, eraldi linnas lausa lastest eemal…. pole hea idee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei toimiks, lapsed saavad ise hakkama ja mees muutub igavaks, harjud ära, et koos lapsed üles kasvatatud ja ei viitsi lõpuks kokku hakata saama. Kahjuks just nii juhtubki, et üks leiab teise. Aina vähem aega hakkate koos tegutsema ja rohkem võimalusi teki teistega suhelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ainumõeldav abielu vorm. Väga hästi toimib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei toimiks, lapsed saavad ise hakkama ja mees muutub igavaks, harjud ära, et koos lapsed üles kasvatatud ja ei viitsi lõpuks kokku hakata saama. Kahjuks just nii juhtubki, et üks leiab teise. Aina vähem aega hakkate koos tegutsema ja rohkem võimalusi teki teistega suhelda.

Oleme mõlemad üsna introvertsed inimesed olnud vaid ühes suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei näe seal suuremat vahet, kas olete sel juhul paar edasi või mitte. Laste asju võite ju koos ajada ka siis, kui kummalgi uus partner, ja võib-olla isegi selline, kellega ei tülitse kogu aeg.

Minu jaoks suhe, mis on nii-ii hea, kui vaid teisega koos ei pea olema, kõlab umbes nagu mees, kes on nii-ii hea mees, kui ta parajasti ei peksa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleme mõlemad üsna introvertsed inimesed olnud vaid ühes suhtes.

See küll ei tõesta midagi. Ma tean mitut paari, kes nii lahku läksid, algaski eraldi elamisega. Võib-olla pole kumbki teist enam mitte iial suhtes, teineteisega ka mitte. Proovi ära 2 kuud ja vaata, mis on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil peaaegu nii ongi. Mees on suurema osa ajast maakodus, mina lastega linnakodus. Iga päev suhtleme, helistame, kirjutame messengeris, saadame pilte ja videosid. Aga koos pikalt olla ei saa. Oleme väga sarnased ja enda vead teise juures häirivad. Me oleme kuus umbes poole ajast vähemalt eraldi. Abielus pea 25 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei toimi teise poole jaoks, sest teine pool võib armuda kellessegi teise ja soovida oma elu alustada uuelt lehelt, uue kaaslasega. Ise olen seda meelt, et vana suppi ei soojenda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ei toimi teise poole jaoks, sest teine pool võib armuda kellessegi teise ja soovida oma elu alustada uuelt lehelt, uue kaaslasega. Ise olen seda meelt, et vana suppi ei soojenda.

See nüüd küll mingi argument pole, teine pool võib armuda teise ka siis, kui teemaalgatajaga samas korteris elab. Ja no kui armubki, siis armub, mis seal siis ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See nüüd küll mingi argument pole, teine pool võib armuda teise ka siis, kui teemaalgatajaga samas korteris elab. Ja no kui armubki, siis armub, mis seal siis ikka.

Armumine läheb enamasti üle, kui ise ja/või kellesse armunud oled, suhtes/abielus on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saame hästi läbi ja tülitseme pidevalt, ei kõla arusaadavalt.
Tülitseme, aga on hetki, kus saame ka hästi läbi, oleks arusaadavam.
Minge pereteraapiasse. Ehk saab seal midagi lahti muugitud, mis annab õpetust, kuidas edasi.
Vahel on mingi väike asi suure mõjuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil oli taoline probleem, hakkasime liiga sagedasti tülitsema, ühised käigud perega tekitasid lõpuks pingeid. Kuni ma avastasin, et kõik toimib ideaalselt, kui teeme rohkem käike paarikaupa: mina-mees, mina-laps, mees-laps. Ma tõesti ei mäleta, millal viimati naaksusime, kõik saavad tähelepanu ja ka omaette aega. Lapse ja isa puhkusereis on juba traditsiooniks muutunud, nädalavahetuseti sõidavad tihti maale ja ajavad oma asju; mina käin lapsega rohkem linnatuuridel. Loomulikult veedame kogu perega ka koos aega ja teeme vähemalt ühe pikema reisi aastas.
Eraldi elamist ei kujutaks ette, see oleks minu jaoks nagu lahkuminek.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mailisel igatahes toimis pikka aega, aga, nagu kõigile teada, mitte lõputult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks mitte siis juba lahku minna ja sõpradeks jääda. See annaks teile mõlemale võimaluse selline kaaslane leida, kellega ka koos elades oleks võimalik hästi läbi saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meiega koos elab mehe vanem sugulane. Meesterahvas, 70+ aastat vana. Tema abiellus milllagi 25 aastasena, umbes nii. Koos ei elanud nad kunagi, teinekord, üliharva oli üks teise juures ööd.
Mina elan temaga samas majas 18 aastat ja ma arvan, et ta naine on vist kaks korda meil ööseks olnud, uusaastal mingitel aastatel. Aga siin on ta sageli, mitu korda kuus. Nad lepivad ette kokku, niisamaa ei saja kumbki sisse.

Aga nad saavad iga hommik kokku, va esmaspäeviti ja teevad oma “vanainimeste tiiru”, nagu nad seda kutsuvad. Saavad kesklinnas kokku, siis käivad kuskil. Turul käivad, poes, kunstiuuseumid meeldivad neile, kinos, kohvikus. Või sõidavad kuskile näiteks Viimsisse või Pääskülla ja kõnnivad seal. Tavaliselt on meespool umbes kl 14 juba kodus tagasi, enne viib naise tema koju ja aitab poekraami tõsta ja kõpitseb midagi jne.

Lisaks nii kord kuus käiakse kuskil teatris õhtul.

Neil on kolm last, aga need olid juba siis suured, kui mina oma mehega tutvusin. Ka siis elasid nad eraldi, aga kokku sai lastega väidetavalt iga päev.
Selle aja jooksul, mis mina seda peret tunnen, siis mingeid tülisid ma pole kuulnud. Kui olen neid linnas kohanud, siis nagu äsja armunud, nii hoolitsevad teineteise eest.

Ei tea, miks see nii on, aga austuse taha omavahel see asi küll ei jää. Igal õhtul ka veel helistavad.

Usun, et selline suhe püsib siis, kui mõlemad on südamega asja juures, panustavad, hoolivad ja austavad teineteist.

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Abielus distantsilt