Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: .

Postitas:

.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See seksiteema tuleb sul kuidagi lahendada. Tee abikaasale selgeks, et nii ei saa, et ta sind hätta jätab. Mõelge midagi välja. Või rahulda end ise. Seksipuudus tekitabki selliseid jamasid, mida muidu ei tekiks. Ole vapper, sa ei ole imelik, täiesti normaalne.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on seda juhtunud korduvalt. Ühega oli sama mis teemaalgatajal, et asi algas unenägudest. Vahel läheb ise üle, kui kolleegi mõnda aega ei näe või too oma käitumisega end ise ebameeldivaks muudab. Raskem on siis, kui armumine on kahepoolne ja mõlemal korraga. Soovitan mitte midagi teha. Oodata ja loota et läheb üle. Võimalusel vähem aega koos veeta. Kui tead, et kolleegiga olete väga erinevad, siis temaga just rohkem suhelda, et veenduda et kooselust ja suhtest sellisega ei tuleks midagi välja. Keskendu ta halbadele omadustele.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, sellist asja tuleb ette rohkem kui arvata oskad. Mis nõu seal ikka anda – aeg parandab kõik haavad ja rutem läheb see siis, kui haavas ei sorgi. Ehk siis hoidud täiesti teadlikult sellele kolleegile kuldset kuud selga mõtlemast, üldse temast mõtlemast. Hoolitsed ise oma seksuaalsete vajaduste rahuldamise eest, aga ei mõtle sealjuures sellele kolleegile. Mõtle kasvõi mõnele lauljale või filminäitlejale. Tegelikult ma ennustan, et kui tunne hakkab lahtuma, siis tekib selline tühjusehetk ja mõtled selle mehe endale taas armsaks. Sest paraku tundub sel hetkel armumata olek hullem kui valesse mehesse armunud olek.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd aga tahaksin sellest armumisest üle saada, aga ei tea, mis täpselt aitaks. Midagi kolleegiga teinud ei ole ja talle oma tundeid välja näidanud ka ei ole.

Aeg aitab. Kindlasti ära näita midagi välja, aga proovi enda mõtted mujale viia, kui mingi unistamine jälle peale tuleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsi on?
Mulle endale nt tundub, et laste kõrvalt ei jää enam küll emotsionaalset energiat veel kellessegi armuda. No võibolla kui abikaasat üldse ei oleks, siis jääks.
Aga ma saan aru, et inimesed on erinevad ja mõnel möllab ajukeemia edasi ka väikeste laste kõrvalt.
Igal juhul on tegemist sinu ajukeemiaga ja ära lase sellel oma elu ära rikkuda. Armunud olekut on ju võimalik ka nautida ilma mingi reaalse kokkupuuteta selle objektiga. St kui see kokkupuude ei ole eesmärk, nagu vallaliste puhul ju on. Sa ei pea nutma, et appi, ta ei hooli minust, sa ei unista esimesest suudlusest või seksist vmt. St pettumuse või unistuste täitumatajätmise hirmuga seotud negatiivseid tundeid sinu armumises ei ole. Ainult liblikad kõhus – dopamiin, serotoniin ja mis need ained kõik olidki. Naudi neid. Ja tõesti, varem või hiljem läheb nagunii üle.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemata – no nii naljakas 😀 Kuidas saab kogemata armuda? Inimene lihtsalt armub 🙂
Sellist asja tuleb ka abielus olles ette ja see on täiesti normaalne. Peaasi, et see kusagile edasi ei arene. Seniks audi seda toredat tunnet, küll üle läheb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemat edasi ei arenda, siis läheb varsti ise mööda – või lihtsalt armud järgmisesse. Ma olen oma abielu jooksul 3x armunud olnud. See käib umbes nii, nagu oleks keegi telliskiviga pähe löönud – kops ja valmis (ja siis on tõesti nagu pool aju läinud ka). Peamine on see, et armumine armastuseks üle ei läheks – siis tuleb jama.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemata – no nii naljakas ???? Kuidas saab kogemata armuda? Inimene lihtsalt armub ????

Perekoolikas saab vabalt.
Käib objektiga lõunal, flirdib, jutustab, üritab kogu aeg asja teha, telefonis vahetab sõnumeid ja samal ajal korrutab omale mantrat, et “mehena ta pole üldse minu jaoks atraktiivne”
(mantra teema tuleb tal muidugi sellest, et lihtsalt tal pole sellise inimesega kogemust. Õigemini, tal pole peale oma mehe üldse mingit kogemust, aga see selleks)

Siis, ühel hetkel saab aru, et see ongi armumine, aga lihtsalt teistsugusesse inimesesse kui tema oma kodukaru, siis teeb kohe perekooli teema.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga raske on kui kolleeg. Kui see silmarõõm taipab siis sobival hetkel käivad püksid suht kiiresti maha. Hiljem jõuab kohale aga jah, siis hilja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasin samas olukorras allasurumise asemel hoopis fantaasial lennata, see jahutas päris kähku maha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase endal olla armunud, see mõjub välimusele hästi. Milleks tundeid alla suruda. Küll läheb üle, kui aeg, aga äkki tuleb sellest su ellu midagi ilusat. Selge on see, et oma praeguses elus on sul tõsiseid puudujääke. Katsu oma mehele selgeks teha, et sa oled naine ja sa vajad lähedust. Ma arvan, et kui alla keskea mees ei huvitu sinust, siis on tal kas stress, millega ta peab tegelema või on ta samuti armunud kellegisse teisesse. Meestel on nii, et kui nad armuvad armukese, siis nad sinuga seksides justkui petaks neid. Räägi mehega, mis teda piinab. Kui see kaua nii kestab, siis sa äkki vajad ise ka kas armukest või tuleb suhe lõpetada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen abielus ja ka paar korda armunud olnud. Ikka juhtub. Annan endale aru, et midagi juhtuda ei lase. Abikaasat armastan ja peret ei lõhu.

Kõik need armumised on ka lühema v pikema aja jooksul üle läinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks seksinälg mängib siin suurt rolli 😀

Mina armusin endast 10 a nooremasse kursavenda, kuna sain temalt natuke rohkem tähelepanu (tegi nt joogi välja, otsis minuga suhtlust ja üleüldse meil oli tore vestelda jne). Ma ise andsin endale aru, ets ee on osati tingitud sellest, et lähenen vaikselt 40-le ja ei tunne end enam nii seksikana (natuke vormist ka ära) ja kui siis kübeke tähelepanu mõnelt kenalt mehelt, mõni hea sõna, siis muidugi ma sulan 😛 Nüüd pole pele lõpetamist üle poole aasta näinud ja kuigi meeldiv meenutada, armunud ma kindlasti enam pole 😀

Kui kaua sinul see olukord on kestnud? Kui tihti tööalaselt kokku puutute? Lihtsaim viis armumisest lahtisaamiseks on nt teha tihedalt tööalast koostööd ja küll sisi konfliktid tekivad. Kui aga nii palju kokku ei puutu ja rohkem kohvinurgas, siis muidugi raskem.

EGa ei oskagi muud öelda, kui et eira oma tundeid. Kui ikka tunned, et väga hull on, vaheta töökohta, aga samas neid olukordi võib veel ette tulla nagunii.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas keegi on selline ka nagu mina?

ma nimelt olen suuteline ära armuma iga paari kuu tagant uude inimesse ning tihti mitmesse korraga – ning ei saa sinna midagi parata. kogu aeg armun – viiest meeskolleegist kolme olen olnud armunud (poole aasta jooksul), mitmesse ülikooliaegsesse õppejõudu, mitmesse mehe sõpra jne. Muidugimõista ei saa mitte keegi “asjaosalistest” kunagi sellest teada. Ma ei flirdi nendega ega näita ühelgi moel välja kirge, mis mu sees lõõmab. Ning see on kogu aeg nii olnud – nii kaua kui end üldse armununa esimest korda mäletama hakkasin.

Paradoksaalsel kombel armastan ma ainult oma meest ega pole teda ealeski petnud. Ei kavatse ka.

Päris väsitav on, kui aus olla. Tahaksin mingit rahu endasse, aga mõtted ei lase olla. Uh.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas keegi on selline ka nagu mina?

ma nimelt olen suuteline ära armuma iga paari kuu tagant uude inimesse ning tihti mitmesse korraga – ning ei saa sinna midagi parata. kogu aeg armun – viiest meeskolleegist kolme olen olnud armunud (poole aasta jooksul), mitmesse ülikooliaegsesse õppejõudu, mitmesse mehe sõpra jne. Muidugimõista ei saa mitte keegi “asjaosalistest” kunagi sellest teada. Ma ei flirdi nendega ega näita ühelgi moel välja kirge, mis mu sees lõõmab. Ning see on kogu aeg nii olnud – nii kaua kui end üldse armununa esimest korda mäletama hakkasin.

Paradoksaalsel kombel armastan ma ainult oma meest ega pole teda ealeski petnud. Ei kavatse ka.

Päris väsitav on, kui aus olla. Tahaksin mingit rahu endasse, aga mõtted ei lase olla. Uh.

Mina olen samasugune kahjuks! Päris nii kiiresti mu armumised ei vahetu nagu sinul, aga aastas korra tuleb ikka keegi uus salaja mõtetesse. Praegune “salaarmumine” on ühte kolleegi, keda nägin sarnaselt teemaalgatajale unes ja pärast mida ei suuda temale mõtlemist lõpetada. Õnneks see armumine on juba umbes pool aastat kestnud, seega varasema kogemuse pealt võttes peaks varsti läbi saama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minul ei ole õnnestunud armuda isegi siis kui väga tahtnuksin. No kohe ei õnnestu. Ja kui siis see juhtub, täiesti ootamatult (aga harva, vahed on nii ca 5 ja 10 ja 20 aastat), siis ikka nii, et… ei saa enam välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh, armumist on raske peita, see lihtsalt paistab välja. Mina tulin töölt ära. Mulle meeldis mu boss, aga normaalselt meeldis, st. Ilus ja tark ja tugev jne. Aga tema armus ära, 2 aastat kestis ja ei läinud üle. Tööl ka kõik nägid et ta pöörab liigset tähelepanu ja seljataga käisid jutud. Ei olnud tore tegelikult, üsna piinav, lõpuks hakkasin ennast wc’sse peitma kui teda koridoris tulemas nägin, sinna ta järgi ei tulnud, teistesse ruumidesse tuli. Jama oli kui ma ei saanud ta teelt minna, siis oli tunnike kindlustatud tema piiramises ja tööd teha ei saanud. Silmadest oli näha, et armunud. Jube keeruline kui sellised asjad juhtuvad tööjuures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõni armumine käib kogemata ja mõni käib meelega? Naljakas pealkiri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )