Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmus- hõbe?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Abielusõrmus- hõbe?

Postitas:

Mulle kollane kuld eriti ei meeldi. Hõbe on alati olnud südamelähedane, kuigi eriline ehetekandja ei ole, aga kui kandsin, siis hõbedat.
Plaan on abielluda, kuid hõbedast sõrmus tundub kuidagi nigelavõitu…Kui kullast sõrmusele vaadatakse peale et \”oled abielus\”, siis hõbe või hõbedakarva(nt valge kuld) oleks nagu lihtsalt aksessuaar…Samahästi võiks siis üldse ilma sõrmuseta abielluda?
Ma ei ole kunagi sõrmust kandnud ja see tundub ebamugav, aga samas oleks nagu imelik ja vale ilma sõrmuseta abielluda..see ei oleks nagu see või mis?
Samas ma ka tean et ei saa endale lubad nii kalleid sõrmuseid nagu mulle meeldivad(ei ole mingid üleksklusiivsed) ja peaksin leppima millegi soodsamaga(ükskõik kas kuld või hõbe)..seega ei saaks päris seda mida tahan..peaksin mingi 1-2 aastat raha koguma et saaks kaks sõrmust sellist nagu tahaks:D Lihtsalt palkadest ei saa nii palju kõrvale panna korraga.
Plaanis on lihtne registreerimine kahekesi, ehk 1 parim sõber on kõrval..isegi peresid ei kutsu registreerimisele, vaid teema hiljem istumise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 08:40; 17.02 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgest kullast on minu meelest väga ok! Meil on tuttavate seas kolmel paaris just valgest kullast. Meil endal valge ja kollase segu.

Mina ka enne abiellumist sõrmuseid ei kandnud, abielusõrmust meeldib aga väga kanda. Ja selle unistuste disaini osas on mul ka sulle väike nõuanne :). Nimelt oli ka meil nii, et meile väga meeldivad disainsõrmused olid kohutavalt kallid. Aga käisin meile kõige rohkem meeldiva sõrmuse pildiga paari kullasepa juures ja uurisin, palju läheks eraldi tegemine maksma ning minu väga suureks üllatuseks tuli see mitte natuke, vaid palju odavam ja saime täpselt sellised, nagu tahtsime! Tasub uurida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka abielusõrmused valgest kullast, tagasihoidliku kollase kulla detailidega. Valisin just sellepärast, et kannan nii kuld- kui hõbeehteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil vist tulevad titaaniumist. lugesin, et valge kuld tahanb hooldust ja ajapikku muutub kollakaks. Mõtleme titaaniumi-valge kulla segule vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatasin ka neid titaaniumist..mingi uuem \”mood\” vist aga mulle ei meeldi…liiga prosta..maitse asi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 08:40; 17.02 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ka hõbeda ja valge kulla segu, must sigrimigrimuster peal. Adolfas ¦aulis tegi ja just nii, nagu vaimusilmas sõrmuseid nägime. Tal on Tallinna Vanalinnas galerii ka, aga ma ei leia üles, kus täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on hõbedast sõrmused. Sisaldavad 30% kulda. Ei vahetaks mingi hinna eest ühegi teise materjali vastu välja.
Muide, meie esivanemad kandsid hõbesõrmuseid. Meie okupeerijad tõid kuldsõrmuste kandmise kombe meie maale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka hõbedast käsitööna valmistatud abielusõrmused. Lasime teha hõbedast sest valge kuld oleks liiga kalliks meie jaoks läinud. Samas kanname mehega mõlemad hõbetat ka, niiet kullavärvi sõrmus abielusõrmusena oleks teiste ehetega koos kuidagi võõras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama teema, kuld mulle kohe üldse ei meeldi, hõbe tundus liiga lihtne, otsisin-mõtlesin ja sattusin titaansõrmuste peale. Meile mehega väga meeldisid, tellisime siit http://www.saledorno.eu, teenindus oli super.
Kannan seda juba peaaegu aasta, paremat sõrmust ei saa tahta, jumaldan seda. Nii eriline ja teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahtsin ka hõbedast sõrmust (kuld ei sobi mulle), kuid hõbeda laitis kullassepp maha, et see on liiga pehme ning pole vastupidav. Seega on meil valgest kullast sõrmused.
http://web.zone.ee/toomaskal/yldine.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on käsitööna valmistatud sõmused. Materjali: kuld+palladium+hõbe. Väga vastupidav kombinatsioon – kannan seda kogu aeg, ja pole kordagi veel kriimustada saanud. Ka keemiale (nõudepesuvahendid, pesupulber, seebid) on hästi vastu pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka valgest kullast sõrmused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

usun, et ka valgest kullast traditsiooniline sormuse leiad normaalse hinnaga. hobedast ei teeks, pole vastupidav (peaks ju kestma eluaja, sa ei taha ju koverat ja kriimulist peale 5 a)

ja minu meelest just hobedavarvi sormused on ilusamad kui kollasest kullast. koige jubedamad on need pool valge pool kollast mix. mingi eesti uus trend, pole neid mujal maailmas kellelgi sormes nainud. vabandust kui kedagi solvan, lihtsalt minu arvamus.

omal mul tuleb plaatinum, mida peetakse parimaks/vastupidavamaks metalliks aga see kallis muidugi.

palju onne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platinum on eesti keeles plaatina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule isiklikult ei meeldi hõbedast ega valgest kullast abielusõrmused. Meil endal tulevad normaalse tugevusega kollasest kullast sõrmused, 230 Eur tk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sõbrannal titaanist abielusõrmus, enne polnud kuulnudki et tehakse titaanist. väga ilus näeb välja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vaatasin ka neid titaaniumist..mingi uuem \”mood\” vist aga mulle ei meeldi…liiga prosta..maitse asi :)[/tsitaat]

http://www.tirings.com/boone-titanium-rings/mokume-gane-wedding-rings/

Minu meelest on siin palju vingeid titaaniumsõrmuseid. Eestis lihtsalt valik vilets.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullatud hõbesõrmused ei ole siis hõbe?! Ja palju neid rikkaid eestlasi vanasti oli?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]N6iaElla kirjutas:[/small]
no mis rumal jutt see nüüd siis on? kus kohast selline info pärineb? pärast tanutamise kombe kadumist (19. sajandil) on eestlased abiellumisel ikka kuldsõrmuseid kandnud (vaesemad kandsid kullatud hõbesõrmuseid). minu mõlemad vanavanemad abiellusid 1920ndatel aastatel ja ikka kuldsõrmustega. loe raamatuid Õunapuu \”Eesti pulm\” või Tedre \”Eesti pulmad\” kui mind ei usu.
hõbesõrmusega mindi kosja.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]N6iaElla kirjutas:[/small]
no mis rumal jutt see nüüd siis on? kus kohast selline info pärineb? pärast tanutamise kombe kadumist (19. sajandil) on eestlased abiellumisel ikka kuldsõrmuseid kandnud (vaesemad kandsid kullatud hõbesõrmuseid). minu mõlemad vanavanemad abiellusid 1920ndatel aastatel ja ikka kuldsõrmustega. loe raamatuid Õunapuu \”Eesti pulm\” või Tedre \”Eesti pulmad\” kui mind ei usu.
hõbesõrmusega mindi kosja.[/tsitaat]

Kullatud hõbesõrmused ei ole siis hõbedast?! See, et hõbedal on õhuke kiht kulda peal, ei tee sõrmusest veel kuldsõrmust.
Ja palju neid rikkaid eestlasi vanasti oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kanna samuti kollast ega punast kulda ja just sellepärast tellisime sõrmused pallaadiumist.
Väga vastupidav materjal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmus- hõbe?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.