Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Abielusõrmus

Postitas:

Olen alati arvanud, et kui abiellud siis on see sõrmus sul igavesti (kui oled ikka mehe/naisega koos).
Aga eile jäi kõrvu ühe tuttava lause \”me peame ka varsti sõrmused välja vahetama kuna on natuke koledaks läinud\” (sõrmust näidates ei olevat enam nii ringi kujuline seest kui alguses või midagi sellist) ja mina lollike kuulasin ja mõtlesin, et ok kas ma olen ainuke kes ostib just seda sõrmust mida tahaks igavesti kanda.
Seega kuidas sellega on mina olen arvanud, et abielusõrmus on ikka jääv mitte, et sa seda iga paari aasta tagant välja vahetad.
Kas tõesti on abielusõrmus nii tähtsusetu? Tõenäoliselt on see ikkagi kõigil erinev äkki?
Kas olete välja vahetanud kuna sõrmus ei ole enam see mis oli alguses? Või tehti vanasti paremaid sõrmuseid? Mul vanematel on vanavanaema abielusõrmusedki olemas.
Või olenb see sellest kui paks sõrmus on?
Küsin kuna olen ise ka abielusõrmuste otsingul ja ei tahaks neid paari aasta pärast välja vahetada kuna äkki mehe sõrmus ei kõlba talle enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed on ju nii erinevad. Ei saa teisi mõõta enda ettekujutuse järgi kuidas asjad olema peavad. Kui keegi peab vajalikuks vahetada oma sõrmused välja, noo kuidas võiks see sind mõjutada , kui sina leiad, et sõrmus on igavene ? Ja mis peaks pealahakkama teine inimene sinu ettekujutusega, et sõrmus on igavene, kui ta on täiesti teistsugusel veendumusel.
Antud hetkel ei ole asi üldse sõrmustest, ilmselt on sellised asju elus veel. Asi on selles, et sa pole endas kindel ja lased teiste arvamuselt enda arvamust kõigutada. Tee nagu sulle sobib. Oled sa näiteks kinde, et teil pole kullale allergiat. Ja nn igavesed sõrmused tuleb sõrmest äravõtta. Ja see ei tähenda sugugi, et armastust enam poleks või teine ei hooliks :):):) Ehk oleks parem mingitest jäikadest seisukohtadest loobuda ja toimida nii nagu hetkel on vajalik ja võimalik. Osta omale parimad sõrmused, mida hetkel oskad valida ja mingil järgmisel hetkel vaheta välja, võta käest ära või kanna kasvõi kaelas. Olulisem sõrmusest on kahe inimese vaheline suhe. Hingest hinge suhe, mis on täis armastust. Sõrmus on asi, mis seda suhet on tulnud toetama. Aga kui midagi toetada pole, siis sõrmused iseenesest on lihtsalt sõrmused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus Käoga @09:45 – inimesed on erinevad ning igaüks teab ise, mis teeb. Meie lasime endale oma jooniste järgi abielusõrmused teha, tulemuseks saime 9-10 grammised jurakad. Ilusad küll, aga liiga rasked ja jämedad. 5 aastat kandsin, siis tuli tahtmine kollaselt kullalt valgele kullale üle minna. Mina näiteks ei pea üldse igapäevast sõrmusekandmist tähtsaks, siseruumides võtan nad nii kui nii kohe sõrmest ära. Ämmal-äial pole kunagi sõrmuseid olnud ning 40 väga ilusat abeluaastat selja taga. Igaühel omad kiiksud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Lasime sõrmused teha (oma kullast) ja küllaltki paksud (mitte laiad), et vormist välja ei läheks. 2 aastaga on sõrmus ikka ilus, ei ole ka mingeid kriimustusi sellele tekkinud ja mu töö pole mitte päeval arvuti taga olemine, pigem mõnusalt füüsiline (raskuste tõstmine). Samuti on mehe sõrrmus korralik.
1 korra oleme lasknud neid juba korrigeerida, 2-3k peale pulmi, oli vaja mõlemil väiksemaks teha, kuigi pulmapäeval oli neid isegi raske sõrme lükata. Tulevikus võibolla vaja jälle suuremaks lasta, kuid sõrmus, kui selline on ju ikka sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on tüüpiline kitsarinnalisuse ja stereotüüpides siplemise näide. Võimalik, et tegemist on verinoore maksimalistiga, kelle maailmas on kas kõik või mitte midagi.
Kui abielusõrmus veel äkitsi ära peaks kaduma, siis tuleb lahutus või kollektiivne suitsiid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 25 a abielus olnud ja minu nooruses tehtud abielusõrmus ei lähe mulle enam aastaid sõrme! Niiet igavesti kanda on nats palju tahetud teinekord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 21a ühed sõrmused olnud. Peenikesed, sest olime väga noored ja raha ei olnud. Sõrmustega pole midagi juhtunud, aga mehe sõrmest saab selle vaid lahti lõigates kätte. Poisikesest on mees kasvanud 🙂 Nii et ilmselt peab selle vahetuse kuidagi lähiajal tegema. See lähiaeg on äkki 25.pulma-aastapäev 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielusõrmus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.