Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa ja sõbranna

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Abikaasa ja sõbranna

Postitas:
Kägu

Paar nädalat tagasi käis mul külas sõbranna, kellega lobisesime niisama ja kes kiitis mulle enda uut silmarõõmu. Samas toas oli ka minu mees, kes on ka varasemalt korduvalt samas ruumis olnud kui mul sõbrannad külas on ja kes tegeleb tavapäraselt enda asjadega (vaatab nt telekat), mistõttu seda suurem oli mu üllatus kui sõbranna kiidulaulu peale pomises ta “tundub mõttetu mees”. Sõbranna seda kommentaari õnneks ei kuulnud või kui kuuliski, siis välja sellest ei teinud. Küsisin õhtul mehe käest milleks see kommentaar vajalik oli või mille põhjal ta sellist asja üldse ütles, mille peale mees vastas esialgu, et ta ei tea miks ta seda ütles ja lõpuks mainis, et ta oli kunagi (aastaid tagasi) seda meest ühel peol purjus peaga näinud ja sellepärast ütles nii. Mind aga pisut närib, et mees, kes tavaliselt meie vestluseid täiesti väldib, seekord teise kiidulaulu peale sellise sapise kommentaari pritsis. Mainin siinkohal ka ära, et kui me veel temaga paar ei olnud, siis üks meie ühine tuttav vihjas mulle, et temale jäi mulje, et mu mees on hoopiski mu sellest sõbrannast huvitatud, aga toona ma sellest kommentaarist erinevatel põhjustel välja ei teinud. Nüüd aga, lisades sellele “vihjele” ka mehe poolt tehtud kommentaar, hakkasid mul aga millegipärast peas häirekellad tööle. Kuna üleeile sõbrannaga kahekesi suheldes tuli teemaks ka tema uus silmarõõm, võtsin mehe kommentaari üleeile õhtul mehega uuesti teemaks ja ütlesin, et isegi kui talle kunagi sõbranna meeldis (ta teab ka sellest ühise tuttava kommentaarist), siis ta võibki ju lihtsalt öelda seda, et korraks kihvatas mingi tobe kadedus ja sellepärast ütles nii mitte hakata mingit “nägin, et mees oli peol purjus” iba ajama. Selle peale mees vihastas ja ütles, et ma kujutan endale asju ette ja eile terve päev minuga ühtegi sõna ei rääkinud. Ma üldjuhul iga kakluse peale perekooli teemat tegema ei tule, aga kuna olen ka siit pidevalt lugenud, et kõhutunnet peab kuulama, siis olen hetkel lihtsalt pisut segaduses. Kas ma mõtlen üle ja peaksin vabandama, et selle nõmeda kommentaari jälle teemaks võtsin?

+9
-35
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin hoopis, et mida sa selle teemaks võtmisega saavutada tahtsid? Mis oli see vastus, mis sind rahuldanud oleks? Kas see kadeduse tunnistamine oleks päriselt ka sinu jaoks ok olnud, kui sa juba selle kommentaari enda suudad mitmepäevaseks draamaks puhuda?

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alati on naine kes tülitseb, isegi kui põhjust ei ole, siis naine vajab tüli. Mees ei tohi midagi arvata, sest äkki siis sinu peas hakkavad hullumaja puhveti kellad helisema ja siis muudkui võtad uuesti teemaks.

Su mees vastas sulle ausalt, sa kujutad asju ette ja oled psühhopaat. Kindlasti on ta sinu sõbrannast sissevõetud, seksib temaga iga nädal…

Soovitan sul tšekke koguma hakata, pane oma palgast raha kõrvale, sest ainult lahutades oled õnnelik.

+10
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa vabandad? Üritad mehe tundeid olematuks muuta? Milleks sõbrannat üldse mehe lähedusse tassida, kohe kibeled? Kohe kui sõbranna rohelist näitab, on mees läinud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seksib temaga iga nädal…

Ka nii võib olla, sõbrants ja mees teevad suitsukatet. Kuuldud, nähtud x mitu.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa ussitad ja närid? Vastik lugeda. Kuskil oli mingi ammune “vihje”, ja siis mehe suust üks mühatus, ja nüüd edaspidi elu aeg saed? Mis su eesmärk on?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paar nädalat tagasi käis mul külas sõbranna, kellega lobisesime niisama ja kes kiitis mulle enda uut silmarõõmu. Samas toas oli ka minu mees, kes on ka varasemalt korduvalt samas ruumis olnud kui mul sõbrannad külas on ja kes tegeleb tavapäraselt enda asjadega (vaatab nt telekat), mistõttu seda suurem oli mu üllatus kui sõbranna kiidulaulu peale pomises ta “tundub mõttetu mees”. Sõbranna seda kommentaari õnneks ei kuulnud või kui kuuliski, siis välja sellest ei teinud. Küsisin õhtul mehe käest milleks see kommentaar vajalik oli või mille põhjal ta sellist asja üldse ütles, mille peale mees vastas esialgu, et ta ei tea miks ta seda ütles ja lõpuks mainis, et ta oli kunagi (aastaid tagasi) seda meest ühel peol purjus peaga näinud ja sellepärast ütles nii. Mind aga pisut närib, et mees, kes tavaliselt meie vestluseid täiesti väldib, seekord teise kiidulaulu peale sellise sapise kommentaari pritsis. Mainin siinkohal ka ära, et kui me veel temaga paar ei olnud, siis üks meie ühine tuttav vihjas mulle, et temale jäi mulje, et mu mees on hoopiski mu sellest sõbrannast huvitatud, aga toona ma sellest kommentaarist erinevatel põhjustel välja ei teinud. Nüüd aga, lisades sellele “vihjele” ka mehe poolt tehtud kommentaar, hakkasid mul aga millegipärast peas häirekellad tööle. Kuna üleeile sõbrannaga kahekesi suheldes tuli teemaks ka tema uus silmarõõm, võtsin mehe kommentaari üleeile õhtul mehega uuesti teemaks ja ütlesin, et isegi kui talle kunagi sõbranna meeldis (ta teab ka sellest ühise tuttava kommentaarist), siis ta võibki ju lihtsalt öelda seda, et korraks kihvatas mingi tobe kadedus ja sellepärast ütles nii mitte hakata mingit “nägin, et mees oli peol purjus” iba ajama. Selle peale mees vihastas ja ütles, et ma kujutan endale asju ette ja eile terve päev minuga ühtegi sõna ei rääkinud. Ma üldjuhul iga kakluse peale perekooli teemat tegema ei tule, aga kuna olen ka siit pidevalt lugenud, et kõhutunnet peab kuulama, siis olen hetkel lihtsalt pisut segaduses. Kas ma mõtlen üle ja peaksin vabandama, et selle nõmeda kommentaari jälle teemaks võtsin?

Paar nädalat varem käis sõbranna külas ja ikka ei anna rahu mehe kommentaar?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su mehele meeldibki su sõbranna, siis sina ei saa sinna midagi teha, võid selle mehe kallal närida, palju iganes tahad. Tõtt sa teada ei saa.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on napakas.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su mehele meeldibki su sõbranna, siis sina ei saa sinna midagi teha, võid selle mehe kallal närida, palju iganes tahad. Tõtt sa teada ei saa.

Midagi ikka saab teha. Sellise irisemisega saab ennast mehele vastikumaks teha. Muidu jah, kui juba algul said ignoreerida seda kommentaari, siis võiks ka nii jätkata. Muidugi kihvataks igaühel, kui mees kuidagi teise naise suhtes armukadedust välja näitab, aga reageerida tuleks ikka võimalikult ruttu, nt kui sõbranna on lahkunud ja te omavahel ja siis, kui mees uuesti oma tundeid kuidagi demonstreerib, mitte tühjalt kohalt saagiks hakata. Ühesõnaga, esimene kord küsimine oli ok, hiljem uuesti urgitsemine oli liiast. Kas sõbranna siis vahepeal pole vaba olnud, et mees oleks talle külge saanud lööma hakata, või sõbrannale su mees üldse ei meeldi? Muidugi ära sa sõbrannalt seda küll küsi, pole vaja inimestele mõtteid pähe panna.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin hoopis, et mida sa selle teemaks võtmisega saavutada tahtsid? Mis oli see vastus, mis sind rahuldanud oleks? Kas see kadeduse tunnistamine oleks päriselt ka sinu jaoks ok olnud, kui sa juba selle kommentaari enda suudad mitmepäevaseks draamaks puhuda?

Jah, kadeduse tunnistamine oleks päriselt ok olnud. Olen seda mehele ka varasemalt rääkinud, et ausus on minu jaoks kõige tähtsam ja minu meelest on nt petmisest poole hullem see, kui pool küla teab, et mees petab, aga naine elab õndsas teadmatuses. Pikaajalises suhtes tuleb ikka teisi meeldimisi ette, lihtsalt minu jaoks oli (ja on jätkuvalt) veider, et mees kommenteerib sõbranna kiidulaulu peale, et ta mees tundub mõttetu olevat. Järelikult olen siis saiko nagu enamus arvab.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin hoopis, et mida sa selle teemaks võtmisega saavutada tahtsid? Mis oli see vastus, mis sind rahuldanud oleks? Kas see kadeduse tunnistamine oleks päriselt ka sinu jaoks ok olnud, kui sa juba selle kommentaari enda suudad mitmepäevaseks draamaks puhuda?

Jah, kadeduse tunnistamine oleks päriselt ok olnud. Olen seda mehele ka varasemalt rääkinud, et ausus on minu jaoks kõige tähtsam ja minu meelest on nt petmisest poole hullem see, kui pool küla teab, et mees petab, aga naine elab õndsas teadmatuses. Pikaajalises suhtes tuleb ikka teisi meeldimisi ette, lihtsalt minu jaoks oli (ja on jätkuvalt) veider, et mees kommenteerib sõbranna kiidulaulu peale, et ta mees tundub mõttetu olevat. Järelikult olen siis saiko nagu enamus arvab.

Kui pool eestimaad teab sinu pereprobleeme, siis ei ole see üldse pere reetmine, aga mees peab olema aus, sest sina pole iial aus. Oledki tüli noriv manipulaator, muud midagi.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sääsest elevant tehtud nüüd.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsin hoopis, et mida sa selle teemaks võtmisega saavutada tahtsid? Mis oli see vastus, mis sind rahuldanud oleks? Kas see kadeduse tunnistamine oleks päriselt ka sinu jaoks ok olnud, kui sa juba selle kommentaari enda suudad mitmepäevaseks draamaks puhuda?

Jah, kadeduse tunnistamine oleks päriselt ok olnud. Olen seda mehele ka varasemalt rääkinud, et ausus on minu jaoks kõige tähtsam ja minu meelest on nt petmisest poole hullem see, kui pool küla teab, et mees petab, aga naine elab õndsas teadmatuses. Pikaajalises suhtes tuleb ikka teisi meeldimisi ette, lihtsalt minu jaoks oli (ja on jätkuvalt) veider, et mees kommenteerib sõbranna kiidulaulu peale, et ta mees tundub mõttetu olevat. Järelikult olen siis saiko nagu enamus arvab.

Natuke kahe otsaga asi. Mees teatab, et sõbranna on kena, hakkab kohe üks vahu keerutamine ja pidev hirm kuklas, et petab nagunii. Teatud teemad oleks targem rääkimata jääda. Isegi näed, et mehe pahane olek paneb sind kahtlema tema truuduses. Mehe jaatav vastus pööraks elu üldse pea peale. Mingit rahuldavat vastust siin ei ole, kui sinul kahtlus hingesopis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kutsu see sõbranna koos uue mehega enda juurde peole ja paar sõpra-sõbrannat ka lisaks, kohe näed ära, mis mees on ja kas sinu mees räägib tõtt.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

võtsin mehe kommentaari üleeile õhtul mehega uuesti teemaks ja ütlesin, et isegi kui talle kunagi sõbranna meeldis (ta teab ka sellest ühise tuttava kommentaarist), siis ta võibki ju lihtsalt öelda seda, et korraks kihvatas mingi tobe kadedus ja sellepärast ütles nii mitte hakata mingit “nägin, et mees oli peol purjus” iba ajama.

Teemaalgataja, sa oled ikka täitsa loll. Selline ütlemine näitab ju hoopis sinu enda armukadedust.

Jäta see teema rahule. Just iga selline kommentaar panebki mehe sõbranna peale mõtlema.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka väga hea fantaasiaga, aga sellise kommentaari peale tüli käima tõmmata on tõesti jabur. Kommentaar ei tähenda mitte üheski mõttes, et mehele sõbranna meeldib. Mõtle pigem järele, mis sind tegelikult häirib ja mille/kelle peale sa ise kade oled?

Vabandaksin, jah, aga läbi huumori muidugi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal sina oma meest kiitsid?

Sõbranna räägib ülivõrdes uuest mehest. Aga sina? Tõmbad mitu päeva tüli üles, näägutad.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kadeduse tunnistamine oleks päriselt ok olnud. Olen seda mehele ka varasemalt rääkinud, et ausus on minu jaoks kõige tähtsam ja minu meelest on nt petmisest poole hullem see, kui pool küla teab, et mees petab, aga naine elab õndsas teadmatuses. Pikaajalises suhtes tuleb ikka teisi meeldimisi ette, lihtsalt minu jaoks oli (ja on jätkuvalt) veider, et mees kommenteerib sõbranna kiidulaulu peale, et ta mees tundub mõttetu olevat. Järelikult olen siis saiko nagu enamus arvab.

Ahh, lõpeta ära, täiesti normaalne naine oled. Normaalses suhtes arutataksegi ja räägitakse asju lahti omavahel. Mingi armukadeduse märk see rääkimine ja huvi tundmine nüüd küll ei ole. See et mees teist meest mõttetuks peab, ei ole midagi kummalist. Neid mehi küll, kes suuga teevad suure linna, käega ei kärbse pesagi. Lisaks vindise peaga ärplevad ja on muidu ebameeldivad. Aga seda, et mees vaba ja vallatu sõbrannaga liini ajab selja taga, seda olen elus mitu korda kõrvalt näinud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga äkki on hoopis su mehel õigus? Ja tegemist ongi mingi mõttetu loruga, lihtsalt sõbrantsil roosad prillid peas praegu. Mina päriselt küsiks mehe käest rohkem hoopis selle sõbrantsi uue silmarõõmu kohta, et teda vajadusel hoiatada. Nüüd muidugi hilja juba, sest oled sae normaalselt mehe kallal käima tõmmanud. Jumal küll, vaene mees, see ei tohi vist teil kodust üksinda poodi ka käia, äkki tuleb teepeal mõni naisolevus vastu. Veidi haiglane selline armukadedus. Ma ka vihastaks mehe asemel.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ausalt ei saa aru, milles teema on. Et sõbrannal on mees, kes sinu mehele ei meeldi? Mehed üldse on teiste meeste suhtes kriitilisemad kui naised – naised naiste suhtes samuti. Et su sõbranna meeldis kunagi su mehele? Ja siis? Või hoopis, et mees kuulas sinu ja su sõbranna eravestlust pealt ja sekkus? Kui seda ei taha, leidke sellisteks jutuajamisteks mõni teine koht.

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun, et mehele lihtsalt ei meeldinud teise arutu ülistamine. Varasemad jutud ilmselt ei ole keskendunud ühe mehe jumaldamisele.

Kujuta ise ette, kui külas on mehe sõber ja terve õhtu kuuled, kui ilus on ta pruut, kuidas oskab maailmaparimat torti teha (süües samal ajal nt sinu tehtut, ilmselgelt mitte maailma parimat), kuidas see pruut teeb kõiki neid asju, mida 10-20a suhtes olevad naised ei viitsi enam teha jm armunu hülgemöla….

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selle peale sa ei tulnud, et äkki ongi mõttetu ja nõme mees ja sõbranna on sellele mõttetule mehele kuldse kuu selga mõtelnud?

 

Väga lambiteema millega mehele kraesse lennata.

Ilmselt oled endas ebakindel, tegele parem selle probleemiga. Vaata et kaal oleks normis ja sissetulek korralik. Näiteks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oled endas ebakindel, tegele parem selle probleemiga. Vaata et kaal oleks normis ja sissetulek korralik.

lisaks veel soe söök õhtul laual ja voodis hurmav sexykiizu

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oled endas ebakindel, tegele parem selle probleemiga. Vaata et kaal oleks normis ja sissetulek korralik. Näiteks.

Jah, sul on õigus, kindel naine oleks mehe jutu peale püsti tõusnud ja trenazööri hakanud sõtkuma. Peale tõhusat trenni oleks ta pangaarvet vaadanud ja sõbrannaga shoppama läinud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enam mõttetumat teemat ei annagi vist välja mõelda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa urgitsed mõttetu sõnakõlksu peale mitu päeva ja teed draamat!? Ime ka, kui mehel üle ei viska. Isegi kui sübranna kunagi meeldis, mis siis? (Ja ennetavalt ma ei laseks sõbrannal ja su mehel nii külg-külje kõrval pikalt olla, mine tea, äkki hakkavad ka mehe pead “häirekellad lööma”, et sõbranna on ikkagi palju ägedam ja vaba ja läheb teda selle mõttetu mehe käest ära päästma!- sarkasm) Sellise ussitamise peale hakkabki sõbranna veel toredam ja mõistlikum tunduma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peaks joonelt lahutama. Sellise naise kõrval pole elu võimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peaks joonelt lahutama. Sellise naise kõrval pole elu võimalik.

Naine peaks hakkama joonelt teisi mehi kiitma, võibolla isegi 2 armukest otsima. Sellise mehe kõrval pole elu võimalik. Imelik mees, läheb sõbranna jutu peale niimoodi käima.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa ja sõbranna