Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abikaasa langenud püramiidskeemi ohvriks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Abikaasa langenud püramiidskeemi ohvriks

Postitas:
Kägu

Liitunud mingisuguse kindlustusprogrammiga ( raha kogumise programm),kus iga kuu maksab 50 eurot,millest võetakse kohe maha 3% ja ise nii õnnelik,et kindlustus maksab igavesti kogutud summa pealt 3%.
Mis valemiga ta kasumi arvestas- ei tea. Esimese aastaga tulu pole ega tule olemagi edaspidi. Maksab lihtsalt raha hoiustamisele peale.
Kui nüüd leping lõpetada jääb kogu summast ilma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Isegi kui jääb ilma, siis jääb ilma vaid 1 aasta sissemaksetest.

Kui ta ei lõpeta, siis maksab ju lollilt edasi ja kaotus(kaotamise võimalus) aina suureneb st maksab ju järjest oma raha sinna…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sealt skeemitajatelt ei kannata siis küsida?
ja kui raha tagasi ei saa, siis selge see, et petukas ju, edasi poleks küsimustki, kas jätkata või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis valemiga ta kasumi arvestas- ei tea. Esimese aastaga tulu pole ega tule olemagi edaspidi. Maksab lihtsalt raha hoiustamisele peale.

Püramiidskeemi-firmad elatuvad rumalate inimeste rahast.

Olen näinud sugulast ühe püramiidskeemi haardest järgmisesse liikumas ja nii juba aastaid. Ei, ta ei õpi oma vigadest ja keeldub järjekindlalt tunnistamast, et kõik see raha on maha visatud. Liitub aga muudkui järgmisega ja unistab edasi ratsa rikkaks saamisest. Seda on valus pealt vaadata, aga teha pole midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega siin palju teha pole,kui paluda abikaasal uurida mis need lepingu lõpetamise tingimused on.
Väga piinlik,ise ta veel ülikooli haridusega insener,ent lihtsat matat ei tea.
Või tõesti mõtles,et see kasulik investeering, millega rikkaks saab.
Ennem tasub panga säästukontol raha hoida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind käis üks tuttav värbamas püramiidskeemi, vaimustunult rääkis, et kui rikkas saab sellega ning ei suutnud mõista, miks ma sellisest suurepärasest pakkumisest ära ütlen. Jutt siis amwayst vm. nimi oli. Paar tundi jahus ja joonistas mingeid skeeme, mida mööda see rikkus voolama hakkas. Jättes tähelepanuta, et ma olen suht edukas ettevõtja – rõhus ta korduvalt sellele, et olen palgatööline, kes ei suuda näha laiemalt. Korduvad vihjed, kui ka otseütlemised -et ma ei ole huvitatud- ei mõjunud, ära läks alles siis, kui pere tuli koju ja hakkas tema jutuvada segama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot ma ei saa aru millega ikka tegu. Kindlustus ja selle juures mingi kogumiskonto? Mul lastel pangas u sarnane asi tehtud. Või kust see püramiidi asi sisse tuleb? Käib ta teisi ka ära rääkimas et sellega liituda (mis püramiidide eesmärk ju ongi). Minu mõttes lihtsalt kindlustus ja püramiidskeem ei lähe praegu kuidagi kokku, huvitav oleks teada kuidas see käib

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abikaasa langenud püramiidskeemi ohvriks