Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa on diivanikaunistus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Abikaasa on diivanikaunistus

Postitas:

Öelge mulle palun mida ettevõtta (maha jätmine oleks muidugi hirmus lihtne, aga… peab olema ju muu välja pääs!).

Me oleme juba 16 aastat koos elanud, abielus, 3 ilusat last ja kena kodu. Samuti on autod ja ka teatav kindlus ka finantsiliselt. Üle ei ole raha, puudu ka ei ole. Saame kenasti hakkama. Ehk siis oleme jõudnud sinna maani, kus meil ei ole nö pinget. Kõik sujub kuidagi ja see “kõik sujub” on tekitanud sellise rutiini ellu. Varem ikka olime koguaeg oravad rattas- koguaeg oli vaja millegi poole püüelda ja nüüd.. Seisak. Kutsika võtmine tekitas korra elevust, aga tänaseks koer juba täiskasvanud ja on samasugune diivanikaunistus (tõu poolest juba laisem koer)…

 

Ja mina leian igast uusi põnevusi, alustasin trennis käimist. Mul on nagu väljaspool tööd ja kodu ka midagi. Aga mees- ta on täiesti apaatne. Tal töökoormus ka üsna madal nüüd selle koroonaga ja lööbki teleka saatel päeva surnuks. Olin ükspäev kodukontoris ja terve see 8 tundi kui ma tööd tegin istus tema teleka ees. Iseenesest vaatab põnevaid saateid- ajaloost ja loodusest, aga iva on selles, et see info tegelikult ei anna talle midagi. Kui selle uue teadmisega pole midagi peale hakata. Lahendaks ta ristsõnu või oleks mälumängur, siis veel on hasart teada palju, aga ta vaatab neid niisama.

 

Ja lõpuks ongi nii, et ma loen raamatuid õhtuti, tema istub teleka ees. Kogu meie kodune melu. Null tegevust. Mul on juba hirm, mis siis saab kui lapsed näiteks suureks saavad ja ära kolivad.

 

Kuidas saada küll inimesele elu sisse???

+12
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:00; 19.11 13:15;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Öelge mulle palun mida ettevõtta (maha jätmine oleks muidugi hirmus lihtne, aga… peab olema ju muu välja pääs!).

Me oleme juba 16 aastat koos elanud, abielus, 3 ilusat last ja kena kodu. Samuti on autod ja ka teatav kindlus ka finantsiliselt. Üle ei ole raha, puudu ka ei ole. Saame kenasti hakkama. Ehk siis oleme jõudnud sinna maani, kus meil ei ole nö pinget. Kõik sujub kuidagi ja see “kõik sujub” on tekitanud sellise rutiini ellu. Varem ikka olime koguaeg oravad rattas- koguaeg oli vaja millegi poole püüelda ja nüüd.. Seisak. Kutsika võtmine tekitas korra elevust, aga tänaseks koer juba täiskasvanud ja on samasugune diivanikaunistus (tõu poolest juba laisem koer)…

Ja mina leian igast uusi põnevusi, alustasin trennis käimist. Mul on nagu väljaspool tööd ja kodu ka midagi. Aga mees- ta on täiesti apaatne. Tal töökoormus ka üsna madal nüüd selle koroonaga ja lööbki teleka saatel päeva surnuks. Olin ükspäev kodukontoris ja terve see 8 tundi kui ma tööd tegin istus tema teleka ees. Iseenesest vaatab põnevaid saateid- ajaloost ja loodusest, aga iva on selles, et see info tegelikult ei anna talle midagi. Kui selle uue teadmisega pole midagi peale hakata. Lahendaks ta ristsõnu või oleks mälumängur, siis veel on hasart teada palju, aga ta vaatab neid niisama.

Ja lõpuks ongi nii, et ma loen raamatuid õhtuti, tema istub teleka ees. Kogu meie kodune melu. Null tegevust. Mul on juba hirm, mis siis saab kui lapsed näiteks suureks saavad ja ära kolivad.

Kuidas saada küll inimesele elu sisse???

Tuleb otsida talle noorem naine, küll see ta liigutama paneb, eriti kui uus pesakond lapsi ka tuleb.

+32
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand-issand küll! No mida see mees peab siis tegema, kui on vaba päev, novembrikuu ja koroonaaeg?! Mille poolest sinu raamatulugemine on etem tema telekavaatamisest? Ma olen naine ja vahin ka terve vaba päeva netis. No ei pea terve elu üks ora per.es olema!

+53
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kutsu ta endaga kaasa trenni, muuseumisse, loodusesse jalutama. Minu abikaasa ka vedeleks ja vaataks Discovery pealt mingeid ufode sarju, aga kui ma teen talle ettepaneku kuskile minna, siis tuleb rõõmuga ja pärast räägib, kui tore oli 🙂

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi mingi ühine arendav ajaviide, pusle panek, kabe või Kuldvillakuga kaasamängimine jne. Minge koos jalutama või matkama, osta talle ristsõnaraamat või kingi jõusaali pakett näiteks. Eks need harjumused vajavad mingit rajamist.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja lõpuks ongi nii, et ma loen raamatuid õhtuti, tema istub teleka ees. Kogu meie kodune melu. Null tegevust. Mul on juba hirm, mis siis saab kui lapsed näiteks suureks saavad ja ära kolivad.

Miks te siis ei tee midagi ja kuhugi ei lähe? Meie veedame mehega 2 korda kuus kuskil spaas nädalavahetuse-reedest pühapäevani hotell, restoran, ringisõitmine seal piirkonnas või niisama teises linnas nädalavahetus muude tegevustega. Miks te seal kodus passite? Kui kodune nädalavahetus, siis laupäeviti grillime ja kutsume mõned inimesed külla.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:13; 19.11 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb otsida talle noorem naine, küll see ta liigutama paneb, eriti kui uus pesakond lapsi ka tuleb.

Ohh, kui hea vastus 😀

Teemaalgataja, krt küll, sul on täiesti idiootne vaatenurk sellele asjale. Sa pole veel peale 16 ühist aastat aru saanud, et teisel inimesel on ka oma tahe? Ma saaks veel aru, kui ta päev läbi tulistamismänge mängiks või õlut jooks, siis oleks probleem arusaadav, aga no praegusel ajastul on igaühel sisemised probleemid, igaüks vaatab, kuidas oma stressiga toime tuleb, igaühel on omad viisid selle lahendamiseks. Su mees vajab äkki hoopis tuge ja abi, soojust ja hellust. Või siis vajab ta intellektuaalset vestlust nende loodussaadete teemal, mida vaatab. Või siis tahaks ta tegelikult hoopis südamest naerda ja koos kalli inimesega midagi vahvat teha.

Su teema sõnastus on egoistlik. Võib olla sõnastasid halvasti, aga mõtle järele.

+39
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, kui rumal naine see teemaalgataja on!  Mida see mees peab siis kogu aeg tõmblema, et mutt rahul oleks?
Näha on, et võõrastes naistes ei käi, perel on korralik elamine ja finantsseis korras, sõltuvuste käes ei vaevle.  Ilmselt aitab ka majapidamistöödes. aga mutil on ikka häda, et mees ei tee piisavalt.

soovitus mutile- otsi endale armuke siis, kui nii hirmsasti kripeldab midagi. Mehel pole probleemi, sinul on !

+24
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:20; 19.11 12:48; 19.11 13:32; 19.11 22:33; 21.11 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei tohi päevad läbi õlut juua? Just tuli välja alkovaba porter.
Naine keelab oma auto kasutamise, rongi/bussiga liigeldes saan talle pakkuda oma maakodust korjatud must/punasesõstra mahla, jne. Mis mölisemist veel on, ah?

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta inimene rahule.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu   mees on perekooli teema teinud? Minule meeldib just praegusel ajal ennast lõdvaks lasta – tulen töölt, teen kiirelt söögi ja siis molun teleka eest, läpakas süles. Ei viitsi küll enam selle pimeda ja vihmaga kuhugi ronida. Mees aga käib trennis, laulab kooris, käib õhtul ratta sõitmas ja nädalavahetusel käib soomatkadel. Torgib ikka mind ka, aga õnneks ei pea viisi ja trenni asemel teen hommikul joogat, matkal olen käinud, aga eriti ei huvita. Telekast tuleb ka huvitavaid saateid ja häid filme, teatrisse enam ei roni.

Kevad -suvisel perioodil on ärksam – siis  olen maakodus, käin seenel, marjul, nokitsen aias, teen hoidiseid + siis ujun ja päevitan.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need on  jälle need traditsioonilise pere õudused. Otsi endas üles see, kes sa tõeliselt oled – homo. Lahuta, leia oma isiklik õnn ja naudi.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid teemasid ilmub siin foorumis iga mingi aja tagant. Võite kaagutada selle naise kallal, aga iseenesest täiesti arusaadav. Siin on nii palju teemasid olnud, kus naine kurdab sama asja. Siis hakatakse pakkuma, et mees on depressioonis, tööstressis jms. Et las läheb käib arsti juures kontrollis jne.

Kui teema sõnastus oleks selline, et naine peab üksi kõik kodutööd ära tegema ja 3 lapsega tegelema, aga mees vahib ikka ainult diivanil, siis oleksid kõik Käod kohe tagajalgel. Võimalik, et tegelikult nii ju ongi, kui mees nii apaatne ja pidevalt diivanil on.

Praegu on jah selline vastik kõle aeg ja pean tõdema, et mul on endal ka maksimaalne laiskus peal. Vabal ajal vahin netis põhiliselt, ise sellega rahul pole. Pimedas ja rõveda ilmaga väljas kollata ei taha (pärast tööd ju kohe pime praegu). Trennis ma enam praeguse koroonaajaga eriti ei julge käia, lisaks mott läinud. Eelmisel aastal samal ajal olin aktiivne trenniskäija.

See aastaaeg teebki laisaks. Kuid tõde on ka see, et mida rohkem laiselda, seda laisemaks muutub. Enda pealt võin öelda. Mida rohkem niisama vedelen, seda vähem üldse viitsin end sundida midagi tegema. Ja kõik vaba aeg möödubki siis logeledes…Alates sellest esimesest karantiinist nii. Kuidagi energia täitsa kadunud, kuigi minu elu eriti palju selle pärast ei muutunud. Jäi vaid 2kuune trennipaus, millest see allakäik laiskuseni hakkaski.

On endal ka olnud selline mees, kes ei tahtnud kuskil käia, midagi teha, hästi apaatne. Vastaski alati, et parema meelega oleks kodus, kui midagi välja pakkusin. Vedeles siis diivanil, vahtis filme, surfas netis.

See on tõsine probleem suhtes, kui inimeste energiatase on erinev. Kui üks veedab kogu aja logeledes, on täiesti passiivne, mingeid hobisid pole ega ole nõus ka midagi ühiselt tegema. Teine pool ongi väga häiritud, kui endal on tegevused, mis entusiasmi tekitavad, tahaks kaaslasega ühiselt midagi põnevat teha. Selline vedelev kaaslane muutub aktiivsemale poolele lihtsalt väga igavaks. Ilma asjata tänitate teema autori kallal.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 12:35; 19.11 13:05; 19.11 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maha jätmine oleks muidugi hirmus lihtne, aga… peab olema ju muu välja pääs!

Kui vana sa naine oled? 35? 45?

Mõlemal juhul võiks inimene juba aduda, et teist inimest sa muuta ei saa. Sa saad muuta vaid iseenast ja oma suhtumist.
Ja see ju kõik sõltub. Nagu alati, on kõige tähtsam see, et kas sina elad mehe juures või vastupidi.

Kui mees elab sinu juures nagu puuküürnik, siis , LOOMULIKLT tuleb talle seda öelda, et sa ei ole nõus ja kui ta ikka plõksib, siis on tal minek.
Kui mees elab teie kahe kodus nagu puuküürnik ja samuti millegagi ei panusta, siis on enam vähem sama. V.A. mineku osa; siis see asendub lihtsalt müügiga + raha kaheks jagamisega. Ja lähete mõlemad. (või ostab jääja teise osa välja)
Kui aga mees elab omas kodus nii nagu tahab, siis sry vaan, sul on viimane aeg astuma hakata, kui ei sobi.

Raha keel on ainuke keel, millest kõik asjaosalised aru saavad, aga miskipärast just naised väldivad seda teemat nagu tuld.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:45; 19.11 12:57; 19.11 13:16; 19.11 16:00; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõsine probleem suhtes, kui inimeste energiatase on erinev. Kui üks veedab kogu aja logeledes, on täiesti passiivne, mingeid hobisid pole ega ole nõus ka midagi ühiselt tegema. Teine pool ongi väga häiritud, kui endal on tegevused, mis entusiasmi tekitavad, tahaks kaaslasega ühiselt midagi põnevat teha. Selline vedelev kaaslane muutub aktiivsemale poolele lihtsalt väga igavaks. Ilma asjata tänitate teema autori kallal.

Elas 16 aastat koos, tegi 3 last ja nüüd avastas, et energiatase on erinev?????‍♀️

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:20; 19.11 12:48; 19.11 13:32; 19.11 22:33; 21.11 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No isegi laisk koer tahab vähemalt kaks korda päevas õues käia ja üks kord võiks olla pikem tiir või jooks. Kui koera eest hoolitseda ei suuda, siis peaks selle ehk ära andma inimestele, kes suudavad.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elas 16 aastat koos, tegi 3 last ja nüüd avastas, et energiatase on erinev?????‍♀️

Nii nad ta tavaliselt pika vinnaga asju “avastavad”, jah. Naisel on keskeakriis käes ja siis on vaja kõiki asju “teistmoodi” hakata ju tegema.
Ja me ei tea ju ka vanuseid, see mees võib juba ka sealmaal olla, et hakkab ätistuma.

Anyway, sellega tuleb kas leppida või laiali minna; rohkem variante pole siin mõtet kokku umbluutada.
Mehe puhul, jah, uus noor naise kah aitaks, aga mitte pikaks ajaks. Nagu noorel naisel titt taga ja ta nö. kindlalt peos, siis tavaliselt maandub vanamees diivanile tagasi. Sest ta on kogu jama ju juba mitu korda läbi teinud ja uut pole seal midagi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:45; 19.11 12:57; 19.11 13:16; 19.11 16:00; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elas 16 aastat koos, tegi 3 last ja nüüd avastas, et energiatase on erinev?????‍♀️

Mis te tänitate, te vist ei oska lugeda? Teema ju pole sellest, kuidas 16 aastat on mees diivanil lösutanud, samal ajal on 3 last saadud. See on viimasel ajal toimunud muutus. Varem oli aktiivsem mees, nüüd on apaatseks muutunud. Teema autor ju selgelt öelnud, et enne pidevalt rahmeldati, püüeldi millegi poole, nüüd on nagu kõik käes ja pole vaja tõmmelda. Teema autor hakkas koos olema teistsuguse mehega, aktiivsema ja tegusamaga.

Ehk siis oleme jõudnud sinna maani, kus meil ei ole nö pinget. Kõik sujub kuidagi ja see “kõik sujub” on tekitanud sellise rutiini ellu. Varem ikka olime koguaeg oravad rattas- koguaeg oli vaja millegi poole püüelda ja nüüd.. Seisak.

Aga mees- ta on täiesti apaatne. Tal töökoormus ka üsna madal nüüd selle koroonaga ja lööbki teleka saatel päeva surnuks.

Kogu meie kodune melu. Null tegevust.

Teema autor kardab, et siis, kui lapsed ka perest läinud, muud enam polegi peale töö (lõpuks pole sedagi), siis jääbki niimoodi, et mees veedab ainult aega diivanil külitades. Pole selle inimesega midagi rääkida ega koos teha. Täitsa arusaadav mure minu meelest.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 12:35; 19.11 13:05; 19.11 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No isegi laisk koer tahab vähemalt kaks korda päevas õues käia ja üks kord võiks olla pikem tiir või jooks. Kui koera eest hoolitseda ei suuda, siis peaks selle ehk ära andma inimestele, kes suudavad.

Näita mulle palun lõik kus on kirjas, et ma koeraga ei tegele? Loomulikult käin õues, isegi kolm korda! Aga laisk on ta ikka. Pikem jalutuskäin ei ole mingi vahva sörk.. vaid loivamine. Koer ei ole ülekaalus, ega haige. Ongi selline.. Täpselt peremehe nägu 🙂

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 12:00; 19.11 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa arusaadav mure minu meelest.

Ehk on sulle ka see arusaadav, et perekooli kägud EI OSKA siia kirjutada keemilist valemit, mida mehele sisse süstides ta muutuks samasuguseks nagu keskeakriisis naine.

Kes tahab kuhugi joosta, midagi teha, mingeid kristalle osta, kuskil joogas käia, ennast “arendada” jne … nagu nad on.
Mees seevastu on pingutanud, kuhugi jõudnud ja nüüd tahaks ka pisut vahepeal puhata.
Aga ei saa – mingi sipelgas kuskil piniseb, et kõik on nii paha-nii paha.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:45; 19.11 12:57; 19.11 13:16; 19.11 16:00; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on sulle ka see arusaadav, et perekooli kägud EI OSKA siia kirjutada keemilist valemit, mida mehele sisse süstides ta muutuks samasuguseks nagu keskeakriisis naine.

Sa oled vist mees või muidu kibestunud tegelane.

Tood välja keskeakriisi. Miks peaks üldse asi selles olema? Naine ju selgelt kirjutas, et kõik, mida on tahetud, on suudetud kätte püüelda. Nüüd on olukorras, kus kõike on piisavalt, kuhugi püüelda pole tarvis. Ja see tähendab, et ongi vaja uusi väljakutseid, et igav ei hakkaks. Milleks segada siia keskeakriis?

Minu meelest ju positiivne, kui inimene leiab uusi väljundeid, huvialasid, elurõõmu ja tegutsemislusti. Mitte ei mandu tegevusetult kodus. Muidu ju alati heidetakse ette, kui naiste elu keerleb vaid ümber mehe, muud elu pole. Siin on naine, kes leiab endale oma tegemised, aga tahaks ka koos mehega midagi teha.

Asi on harjumuses ja mugavuses. Laiskus ja tegevusetus on tugev harjumus. Kui suuta end natuke tagant utsitada, siis võib end ümber harjutada millelelgi muule. Kui see mees leiaks endale mingi tegevuse ja hobi (kas või naisega ühise), siis ta võib avastada, et see meeldib talle nii palju, et ei tahagi enam kogu aega diivanil veeta.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 12:35; 19.11 13:05; 19.11 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutt kaalub diivanil pikutava mehe pärast peret lõhkuma hakata, lapsi vaimselt traumeerima. Naiste loogika! (PS olen ise ka naine).
heast elust lolliks läinud.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:20; 19.11 12:48; 19.11 13:32; 19.11 22:33; 21.11 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk on sulle ka see arusaadav, et perekooli kägud EI OSKA siia kirjutada keemilist valemit, mida mehele sisse süstides ta muutuks samasuguseks nagu keskeakriisis naine.

Meeste keskeakriis tuleneb testosterooni langusest ja samamoodi tõdemusest, et kõik kättesaadav on juba saavutatud.  Keskeakriis panen mehed samamoodi amokki jooksma ja veel hullemini.

Lihtsalt kõigil inimestel ei tule nii hullu kriisi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta inimene rahule.

Kõige õigem vastus!

See meenutab mulle mu õde, kes puksib mehe ja lapsed köögist vm välja, sest keegi ei oska süüa teha, koristada ja asjatada nii nagu temale sobib. Ja siis ob hädas, et keegi teda ei aita.
Ehk siis miks on vaja, et inimene sinu maitse järgi oleks? Las ta olla ja teeb nii nagu tema oskab ja tahab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on telekast nende saadete vaatamine halvem kui ristsõnade lahendamine?
Ma ka vaatan neid saateid. Ma olen küll nii palju uut teada saanud iga saatega, et mu aju ei suuda nii palju infot korraga vastugi võtta. Muidugi on ka asi selles et varem puudus mul huvi ja aeg paljude teemade kohta ja sellest ka see tunne et infot on isegi liiga palju. Kurblooliselt võiks isegi öelda et praegu on kangelased need kes püsivad kodus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vist mees või muidu kibestunud tegelane.

Pole vist kahtlust, et nii “mees” kui “kibestunud tegelane” on sinu jaoks juba halvustava tähendusega sõnad.
Miks neid kasutad? – Ilmselt lõppesid argumendid otsa.

Ja miks see keskeakriis sinu (ja mõne veel) jaoks nii suur tabu on, et seda ei tohi mainidagi ja peab seda kuidagi iga hinna eest “leevendama”, et oikui kena on uusi asju õppida teha jne”

Muidugi on kena.
Ja mitte keegi pole öelnud, et meestel see VEEL 10X hullemini ei väljendu, need jooksevad üldse, eitea kuhu ja teevad eitea mida. Et oma keskea valu leevendada.
See teemaalgata mees, tundub, et selliselt ei käitu. Või siis, see diivanikaunistamine ongi tema kogu kriis.

Viimasel juhul, ilmselt läheb see ise mööda. Kui ta lõpuks lepib, et see naine ja see elu ongi kogu tipp, mis ta elus saavutanud on.

PS. Hea variant tegelt inimesele halvasti ütlemiseks: Kuule, sa oled ju mees!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.11 12:45; 19.11 12:57; 19.11 13:16; 19.11 16:00; 19.11 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja siis imestavad, miks naised seksida ei taha, no mis selles tuimas tükis erutavat on… mul on ka pidevalt actionit ja elevust vaja, aga no eks siis tuleb mujalt leida, õnneks mu mees ei pane pahaks ka kui ma ilma temata möllan

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta inimene rahule.

Kõige õigem vastus!

See meenutab mulle mu õde, kes puksib mehe ja lapsed köögist vm välja, sest keegi ei oska süüa teha, koristada ja asjatada nii nagu temale sobib. Ja siis ob hädas, et keegi teda ei aita.

Ehk siis miks on vaja, et inimene sinu maitse järgi oleks? Las ta olla ja teeb nii nagu tema oskab ja tahab.

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No isegi laisk koer tahab vähemalt kaks korda päevas õues käia ja üks kord võiks olla pikem tiir või jooks. Kui koera eest hoolitseda ei suuda, siis peaks selle ehk ära andma inimestele, kes suudavad.

Näita mulle palun lõik kus on kirjas, et ma koeraga ei tegele? Loomulikult käin õues, isegi kolm korda! Aga laisk on ta ikka. Pikem jalutuskäin ei ole mingi vahva sörk.. vaid loivamine. Koer ei ole ülekaalus, ega haige. Ongi selline.. Täpselt peremehe nägu ????

Äkki ongi viga koeratõus. Peaksite mõne energilise koera muretsema, äkki aitaks puhtatõuline krants.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist ilmselt üsna noorte inimestega veel. Koroonaaeg saab ka ükskord läbi ja tuleb hakata tööl käima, kui inimene päevast päeva vedeleb diivanil ja vahib ainiti telerit, siis sissugune tööharjumus ja viitsimine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa on diivanikaunistus