Esileht Pereelu ja suhted abikaasadel ühine konto

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: abikaasadel ühine konto

Postitas:

Mina olen tanklas raha laenanud kolleegile. Võttis paagi täis, aga siis selgus, et naine on ühise konto nulli tõmmanud. Mitte pahatahtlikult ja ilmselt pere hüvanguks, aga lihtsalt juhtus.

Seega eelistan varianti, et lepitakse kokku, et kes millised arved tasub.

Või siis kannab üks abikaasa raha teise kontole ja teine siis majandab edasi arvetega või toidupoes.

Ma eelistan olla kursis, palju mu kontol raha on ja mitte poe või tankla kassas häbisse jääda.

Umbes samal põhjusel ei taha ka ühiskontot. Saan näiteks teada,et lapsel vaja kooli teatripiletite raha viia aga mees just samal hetkel otsustab soodsa kütte hinna pärast maasturi paagi täis tankida päev enne palgapäeva. Ühesõnaga ei meeldi, kui peab enne igat ostu hakkama kellegagi konsulteerima,et ega tema just pole mõelnud raha kuhugi mujale paigutada.
Meil eraldi kontod ja kindlad asjad, mida kumbki maksab iga kuu. Poes käib see,kes jõuab, mingit toiduraha arvestust meil pole.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pangaarved ei ole meil nii tühjad, et paak kütust selle tühjaks tõmbaks.
Ühisest kontost on huvitatud need, kellele see on kasulik, aga me ei tea mehega kumbki, kui suur on sissetulek. Oleme eraettevõtjad palk kõigub 1200 -2500. Kui raha peaks nappima – siis küsime üksteise käest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ka ei meeldi selline asi, kuigi mehe sissetulek on suurem ja mina peaks siis see huvitatud pool olema. Majapidamisarve meil on küll olemas, mida saavad mõlemad kasutada, sinna kanname mõlemad mingi raha, aga tegelikult pole ka selle järele vajadust. Tihti on nii, et asjad saavad makstud kas ühe või teise poolt ja see ühisarve raha jääb üldse üle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk läheb nagunii suuremalt jaolt lastele ja toidule, seega on minu meelest õiglane, et suuremateks asjadeks kasutan mehe raha.

Hea loogika – minu palgast nagunii essugi ei jagu, seega on õiglane, et elan mehe kulul.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:52; 02.12 19:01; 02.12 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk läheb nagunii suuremalt jaolt lastele ja toidule, seega on minu meelest õiglane, et suuremateks asjadeks kasutan mehe raha.

Hea loogika – minu palgast nagunii essugi ei jagu, seega on õiglane, et elan mehe kulul.

Kuidas siis täpsemalt õiglane oleks, kui sissetulekud erinevad kordi? Kusjuures vähema sissetulekuga poole haridus võib kõrgemgi olla ja töö raskusaste saranane. No näiteks programmeerija ja õpetaja.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi privaatsus ja oma raha võiks inimesel ikka olla, samas kui elatakse pereelu, siis mu meelest päris nii ka ei saa, et mingit ühisraha(kontot) ei eksisteerigi

Huvitav, miks ei saa? Sa ei suuda poes oma kaardiga maksta? Või mees ei suuda? Üksteisele vajadusel ülekandeid teha ei suuda? Mis probleeme veel olla saab? Üks kahest on vastutustundetu ja keeldub maksmast? Sel juhul saab ta ju keelduda ka kuu algul neid toredaid ühiskontole kandmisi tegemast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:52; 02.12 19:01; 02.12 20:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk läheb nagunii suuremalt jaolt lastele ja toidule, seega on minu meelest õiglane, et suuremateks asjadeks kasutan mehe raha.

Hea loogika – minu palgast nagunii essugi ei jagu, seega on õiglane, et elan mehe kulul.

Kuidas ta mehe kulul elab, kui ta mehele oma raha eest toitu ostab? Lapsed ehk ka ühised, mees ju nende peale kulutama ei pea?

Meie peres just see variant ongi, et on ühine konto, kuhu laekuvad kõik sissetulekud, kummalgi oma kaart (ei ole Eestis, konto ongi mõlema nimel). Ei näe ühtegi varjukülge, sest ka meie konto pole nii tühi, et paak bensiini mingit probleemi võiks tekitada. Kumbki ostab, mida tahab ja aru ei päri keegi; suuremate ostude puhul oleme nende vajalikkuse osas nagunii ühel nõul (nt maja, autot või reise puudutav).
Sissetulekud on pea ühesuurused.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:01; 03.12 00:32; 03.12 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega raha kõik ühel kontol. Õigemini kahel, sest üks on tavaline arvelduskonto, kust lähevad kõik maksed maha. Teine on krediitkaardi konto, kus on ka meie ühine raha peal. Mõlemal on krediitkaart selle konto juures. Sealt siis lähevad maha kõik muud meie pere kulutused – tavalised poeskäigud jne. Krediitkaardiga arveldamine on hea boonuspunktide kogumiseks. Ja kahe inimese peale koguneb neid ikka korralikult.

Meile sobib niimoodi ülihästi. Salajasi oste üksteise ees ei ole. Tülisid raha teema ei ole. Mõlemad tarbime ja kulutame mõistlikult. Väga mugav on sellisel moel arveldada. Ei mingit arvutamist ega jagamist, kes maksis elektriarve ja kes peab muud kom. arved tasuma.

Säästud on meil ka alati olnud. Nende eest teeme siis ühiseid väga suuri oste (hiljuti näiteks uus auto). Need me arutame omavahel enne läbi. Väikseste ostude kohta üksteisele aru ei anna.

Välistamaks arvamust, et ju naine elab mehe kulul, siis palk on meil hetkel ühesuurune. Samas, on olnud aegu, kus on tema rohkem teeninud (kui mina olin lastega kodus). Aga on olnud ka aegu, kus mina olen pisut rohkem teeninud. Praegu on suurusjärk sama.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 19:08; 02.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oleks mõistlik abikaasadel omada ühist pangakontot? et mõlemil oma pangakaardid, aga konto ühine.

mis on selle plussid ja miinused?

Kas mõnes Eesti pangas üldse saab nii teha?

Tean ainult sellist varianti, et konto ikka ühe nimel, aga annab teisele (piiramatu) ligipääsu kontoris, pangakaardi ja/või netipanga kaudu.

Muidugi, konto omanik saab samamoodi selle ligipääsu iga hetk ka lõpetada.

Kanna oma palk ka sinna ühise konto peale ja kui tüli majas, siis tuled kurtma, et vaata mis ta tegi. Lõpetas su ligipääsu kontole või tegi sinu konto tühjaks.

Kindel Ei.

Mul läks aastaid abikaasa kontole palk ja mina ei tegelenud rahaga üldse, ega tegele õigupoolest senini. Varastega pole vaja abielluda, abikaasaks valid ikka üsaldusväärse inimese. Kes seda ei tee…lohakas naisterahvas.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:35; 04.12 18:57; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega raha kõik ühel kontol. Õigemini kahel, sest üks on tavaline arvelduskonto, kust lähevad kõik maksed maha. Teine on krediitkaardi konto, kus on ka meie ühine raha peal. Mõlemal on krediitkaart selle konto juures. Sealt siis lähevad maha kõik muud meie pere kulutused – tavalised poeskäigud jne. Krediitkaardiga arveldamine on hea boonuspunktide kogumiseks. Ja kahe inimese peale koguneb neid ikka korralikult.

Meile sobib niimoodi ülihästi. Salajasi oste üksteise ees ei ole. Tülisid raha teema ei ole. Mõlemad tarbime ja kulutame mõistlikult. Väga mugav on sellisel moel arveldada. Ei mingit arvutamist ega jagamist, kes maksis elektriarve ja kes peab muud kom. arved tasuma.

Säästud on meil ka alati olnud. Nende eest teeme siis ühiseid väga suuri oste (hiljuti näiteks uus auto). Need me arutame omavahel enne läbi. Väikseste ostude kohta üksteisele aru ei anna.

Välistamaks arvamust, et ju naine elab mehe kulul, siis palk on meil hetkel ühesuurune. Samas, on olnud aegu, kus on tema rohkem teeninud (kui mina olin lastega kodus). Aga on olnud ka aegu, kus mina olen pisut rohkem teeninud. Praegu on suurusjärk sama.

Meil on mõlemal oma auto. Ja oma kinnisvara. Mõlemad ostame täpselt sellise auto, nagu oma finantsid ja tahtmine lubab. Kah tore.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 15:22; 02.12 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud mehe kontoga seotud pangakaart, kui me seoses mehe tööga välismaale kolisime. Mina olin beebiga kodune ja kuna mul sissetulekut polnud, siis keelduti mulle pangas kontot loomast.

Kui mõlemad käivad tööl, siis minu hinnangul on jagatud konto suht mõttetu. Mõistlik vast ainult juhul, kui mõlemal on palju teisest sõltumatuid väljaminekuid (nt alaealised lapsed) ja kumbki maksab kuu algul kindla summa igapäevakulude arvele, kust siis maksate maksud ja ostate toidu. Ülejäänud sissetulekuga majandab kumbki omatahtsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mehega raha kõik ühel kontol. Õigemini kahel, sest üks on tavaline arvelduskonto, kust lähevad kõik maksed maha. Teine on krediitkaardi konto, kus on ka meie ühine raha peal. Mõlemal on krediitkaart selle konto juures. Sealt siis lähevad maha kõik muud meie pere kulutused – tavalised poeskäigud jne. Krediitkaardiga arveldamine on hea boonuspunktide kogumiseks. Ja kahe inimese peale koguneb neid ikka korralikult.

Meile sobib niimoodi ülihästi. Salajasi oste üksteise ees ei ole. Tülisid raha teema ei ole. Mõlemad tarbime ja kulutame mõistlikult. Väga mugav on sellisel moel arveldada. Ei mingit arvutamist ega jagamist, kes maksis elektriarve ja kes peab muud kom. arved tasuma.

Säästud on meil ka alati olnud. Nende eest teeme siis ühiseid väga suuri oste (hiljuti näiteks uus auto). Need me arutame omavahel enne läbi. Väikseste ostude kohta üksteisele aru ei anna.

Välistamaks arvamust, et ju naine elab mehe kulul, siis palk on meil hetkel ühesuurune. Samas, on olnud aegu, kus on tema rohkem teeninud (kui mina olin lastega kodus). Aga on olnud ka aegu, kus mina olen pisut rohkem teeninud. Praegu on suurusjärk sama.

Meil on mõlemal oma auto. Ja oma kinnisvara. Mõlemad ostame täpselt sellise auto, nagu oma finantsid ja tahtmine lubab. Kah tore.

Nojah, eks meil on ka kummalgi auto. Ainult selle vahega, et mõlemad on meie raha eest ostetud. Üks on ühe isiklik omand. Teine teise isiklik omand. Lisaks on ühine kinnisvara ja ka eraldi kinnisvarad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 19:08; 02.12 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks aastaid abikaasa kontole palk ja mina ei tegelenud rahaga üldse, ega tegele õigupoolest senini. Varastega pole vaja abielluda, abikaasaks valid ikka üsaldusväärse inimese. Kes seda ei tee…lohakas naisterahvas.

Kas sa oled mingi puudega, et keegi teine peab sinu rahaga tegelema?

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 18:52; 02.12 19:01; 02.12 20:41;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kindlasti mitte, mingigi privaatsus ja majanduslik iseseisvus võiks ka abielus olles säilida. i

Eks see vist sõltub, milline on abikaasa. Mina saan enda oma täielikult usaldada, tema mind ka. Meil on ühine rahakott. Ühist pangakontot pole, sest soovi või vajaduse korral saame niigi üksteise kontodest ülevaate ja üksteise kontodele raha kanda (teenustasuta).
Mis majanduslikku iseseisvusesse puutub, siis ühisvara meil peale autode ja mööbli pole, kinnisvara on minu abielueelne lahusvara.
Ühist kontot oleks ehk siis tarvis, kui üks meist ei oskaks või ei suudaks ühtki arvet ise tasuda või kui raha oleks nii napilt, et iga euro kasutamine tuleks omavahel läbi arutada.
Aga eks iga pere ise otsustab kuidas neil asju õigem korraldada oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oleks mõistlik abikaasadel omada ühist pangakontot? et mõlemil oma pangakaardid, aga konto ühine.

mis on selle plussid ja miinused?

Mina küll ei taha. Mul ei ole vaja, et mu abikaasa näeb täpselt kui palju ninni-nänni ja audioraamatuid ja muud ebavajalikku ma olen ostnud ja kui sageli ma sushikohvikus oma raha laiaks löön.

Majanduslikus mõttes saan oma abikaasat 100% usaldada. Aga tal on igasugused arvamused, millele on mõistlik kulutada ja millele mitte ja ei ole vaja talle tekitada tunnet justkui ma ei saaks raha väärtusest aru. Mul on ka piisavalt hea majanduslik vüimekus ja tagavara aga ma ei pea nii kiivast kokkuhoidu, nagu tema harrastab, vajalikuks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tehtud üks lisaarve, mis kuulub mulle, aga ligipääsu tegin ka abikaasale, sest kogume koos sinna ühiselt raha ehk kanname oma isiklikelt arvetelt iga kuu tollele arvele. Tema näeb seda arvet ka enda internetipangas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud mehe kontoga seotud pangakaart, kui me seoses mehe tööga välismaale kolisime. Mina olin beebiga kodune ja kuna mul sissetulekut polnud, siis keelduti mulle pangas kontot loomast.

Kui mõlemad käivad tööl, siis minu hinnangul on jagatud konto suht mõttetu. Mõistlik vast ainult juhul, kui mõlemal on palju teisest sõltumatuid väljaminekuid (nt alaealised lapsed) ja kumbki maksab kuu algul kindla summa igapäevakulude arvele, kust siis maksate maksud ja ostate toidu. Ülejäänud sissetulekuga majandab kumbki omatahtsi.

Aga mis vahet seal on, kas see ülejäänud raha, millega kumbki omatahtsi majandab, asub eraldi kontodel või ühel ja samal? Kui kummalgi pole kombeks näpuga järge ajada, et kes kus mille eest maksnud on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:01; 03.12 00:32; 03.12 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes samal põhjusel ei taha ka ühiskontot. Saan näiteks teada,et lapsel vaja kooli teatripiletite raha viia aga mees just samal hetkel otsustab soodsa kütte hinna pärast maasturi paagi täis tankida päev enne palgapäeva.

Vabandust, kas tohib küsida, miks perele, kus päev enne palgapäeva pole 10 eurot lapse teatripileti raha, on oluline maasturit pidada? Väga sürr tundub.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:01; 03.12 00:32; 03.12 00:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka eraldi nö majapidamiskonto, kuhu kanname mõlemad kuu alguses võrdse summa, sellelt kontolt läheb kodulaen, kodukulud, toit, lapse kulud, ühised väljaskäimised jms, ühesõnaga kõik ühised kulud. Ülejäänud sissetulekud on isiklikuks kulutamiseks, säästmiseks, investeerimiseks. Mõlemal ka oma auto, mille kulusid ise maksame.

Meile sobib selline süsteem väga hästi. Hoopis tobedam tundub selline lahendus, kus vahel maksab üks ja vahel teine ja siis palud teisel endale ülekande teha, sest sa oled juba liiga paljude asjade eest maksnud. Samuti ei sobiks see, et ühe kanda on ühed kulud ja teise kanda teised, sest vähesed kulud on iga kuu samas summas. Ehk siis meile sobib selline võrdsus, palgad on ka samad. Täiesti ühist rahakotti ei tahaks seetõttu, et mehel on mõned kulud, millega ma alati nõus pole ja ise ka ei tahaks mehele põhjendada uue kleidi või kingade ostu vajalikkust ühisest rahast.

Ühise konto plussiks pean veel seda, et siis on lihtsam majapidamiskuludel silma peal hoida.

Ühise konto puhul võib probleem tekkida ainult siis, kui üks (või mõlemad) kasutab ühist raha isiklikeks kuludeks kui kokkulepe on teine. Kuna tutvusringkonnas kasutavad sellist süsteemi mitu paari, siis olen kuulnud küll, kuidas naine maksab ühiselt kontolt oma väljaskäimisi sõbrannadega ja siis kuu lõpus ütleb mehele, et raha vaja juurde kanda. Mees aga ise kontot kontrollida ei viitsi. Meil õnneks sellist probleemi pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 01:51; 03.12 01:59; 04.12 18:09; 04.12 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud mehe kontoga seotud pangakaart, kui me seoses mehe tööga välismaale kolisime. Mina olin beebiga kodune ja kuna mul sissetulekut polnud, siis keelduti mulle pangas kontot loomast.

Kui mõlemad käivad tööl, siis minu hinnangul on jagatud konto suht mõttetu. Mõistlik vast ainult juhul, kui mõlemal on palju teisest sõltumatuid väljaminekuid (nt alaealised lapsed) ja kumbki maksab kuu algul kindla summa igapäevakulude arvele, kust siis maksate maksud ja ostate toidu. Ülejäänud sissetulekuga majandab kumbki omatahtsi.

Aga mis vahet seal on, kas see ülejäänud raha, millega kumbki omatahtsi majandab, asub eraldi kontodel või ühel ja samal? Kui kummalgi pole kombeks näpuga järge ajada, et kes kus mille eest maksnud on?

Minule isiklikult ei sobiks terve pere raha ühel kontol hoidmine seetõttu, et minu arust kaob niimoodi kontroll raha üle, kui just mõlemal poolel pole täpselt samad põhimõtted kulutamise, säästmise ja investeerimise osas. Mina näiteks pean igakuist eelarvet ja mind häiriks, kui raha oleks kuskil ühisel kontol ja teine pool otsustaks sellega minu jaoks ebamõistlikult toimetada.

Võibolla arvan nii ebaõiglaselt, aga mulle tundub vähemalt, et sellised inimesed, kelle jaoks on suva, kes mida kui palju on maksnud ja kui endal raha puudu, siis teine kannab talle vms, elavad pigem palgapäevast palgapäevani ja pole ka suure tõenäosusega kõige parema finantskirjaoskusega. Aga see minu isiklik arvamus

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 01:51; 03.12 01:59; 04.12 18:09; 04.12 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks hoopis naabrimehega ühist kontot, tal paistab rohkem pappi olema kui minu vanamehel. Oskab keegi soovitada, kuidas seda saavutada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks hoopis naabrimehega ühist kontot, tal paistab rohkem pappi olema kui minu vanamehel. Oskab keegi soovitada, kuidas seda saavutada?

Mine osta poest pere ühiskonto arvelt banaan söö see naabrimehe akna taga ära. Kindlasti ära enne viiluta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu palk läheb nagunii suuremalt jaolt lastele ja toidule, seega on minu meelest õiglane, et suuremateks asjadeks kasutan mehe raha.

Hea loogika – minu palgast nagunii essugi ei jagu, seega on õiglane, et elan mehe kulul.

Lapsed ja pere toit on puhtalt naise “lõbu”?
Meil on täpselt sama süsteem, täpselt samadel põhjustel. Mina kanna kõik 3 lapse kulud ja käin oma palga eest toidupoes, rohkemaks paraku minu palgast ja peretoetustest ei jagu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks krediitkaarti oma nimel ja üks (peamine) krediitkaart nii, et see on mehe konto, minul on lisakaart. Positiivne on see, et mina arveid ei näe 🙂 Negatiivne võib olla see, et kommenteeritakse mingeid oste, aga enamus mehi ei vaatagi neid arveid. Aga mina elan USAs ja siin on väga tavaline see, et inimestel on ühised pangaarved ja krediitkaardid, ka siis kui mõlemad töötavad. Ei ole sendi saagimist ja arvepidamist, et kes millegi eest maksab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõlemal oma isiklikud kontod, kuhu palka saame. Sealt kanname mõlemad mingi osa (suurema enamuse) ühiskontole. Sealt lähevad üür, arved, toit ja muu.

Meile sobib. Isiklikud kontod koguvad vaikselt nö oma raha (sünnipäevadeks, või näiteks kallim produkt kehahoolduseks vms)..ja ühiskontolt läheb igapäevane elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas oleks mõistlik abikaasadel omada ühist pangakontot? et mõlemil oma pangakaardid, aga konto ühine.
mis on selle plussid ja miinused?

Ilmselt siis mees on huvitatud sellest, et konto oleks küll sinu nimel, aga temal lisakaart, millel tema nimi peal?

Plussid on see, et mehe palk jääb alles ja kohtutäiturid seda võtta ei saa. Sest see on ju sinu kontol.
Miinus on see, et mehe lapsed eelmisest suhtest saavad vähem elatisraha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks krediitkaarti oma nimel ja üks (peamine) krediitkaart nii, et see on mehe konto, minul on lisakaart. Positiivne on see, et mina arveid ei näe ???? Negatiivne võib olla see, et kommenteeritakse mingeid oste, aga enamus mehi ei vaatagi neid arveid. Aga mina elan USAs ja siin on väga tavaline see, et inimestel on ühised pangaarved ja krediitkaardid, ka siis kui mõlemad töötavad. Ei ole sendi saagimist ja arvepidamist, et kes millegi eest maksab.

Usas on väga tavalised ka suured krediitkaardivõlad ja üldse suur eraisikute võlakoormus. Kas sellist pidevat võlgu elamist peaks kuidagi eeskujuks võtma?

Minu arust saab sellist suhtumist, et vahet pole, kes maksab ja palju maksab rakendada ainult siis, kui on väga palju raha, st et puudu ei jää kunagi või kui mõlemad palgad kuluvad niigi ära ja siis polegi vahet, kumma palk enne otsa saab. Vähemalt Eestis on tavaline pigem viimane neist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 01:51; 03.12 01:59; 04.12 18:09; 04.12 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks aastaid abikaasa kontole palk ja mina ei tegelenud rahaga üldse, ega tegele õigupoolest senini.

Kas sa oled mingi puudega, et keegi teine peab sinu rahaga tegelema?

Jah, liikumispuudega, kui sa mu puude kohta teada tahad, koomik 🙂 Mees tegeleb raha-asjadega heal meelel. Keegi pole teda sundinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:35; 04.12 18:57; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetaks nii rumalate siltide kleepimise. Justkui keegi teadlikult abielluks varga ja ebausaldusväärse inimesega. Alati ei ole võimalik selliseid asju ette teada, näha ega tunnetada. Sõimata lohkakaks?? Ja seda teeb naine, kes ei tea rahaasjadest midagi. No paneme sulle siis ka sildi külge – laiska ja rumal.

Ma olen erialalt raamatupidaja, töötan finantsjuhina keskmise suurusega ettevõttes ja seega öelda, et ma rahast midagi ei tea, on sinna kehva huumori valdkonda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 19:35; 04.12 18:57; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetaks nii rumalate siltide kleepimise. Justkui keegi teadlikult abielluks varga ja ebausaldusväärse inimesega. Alati ei ole võimalik selliseid asju ette teada, näha ega tunnetada. Sõimata lohkakaks?? Ja seda teeb naine, kes ei tea rahaasjadest midagi. No paneme sulle siis ka sildi külge – laiska ja rumal.

Ma olen erialalt raamatupidaja, töötan finantsjuhina keskmise suurusega ettevõttes ja seega öelda, et ma rahast midagi ei tea, on sinna kehva huumori valdkonda.

Täiesti siiralt küsin, miks? Miks läks raha abikaasa kontole?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.12 01:51; 03.12 01:59; 04.12 18:09; 04.12 22:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted abikaasadel ühine konto