Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abikaasaga koos tuludeklaratsioon-kas saab üksi teha kui juba kord tehtud?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Abikaasaga koos tuludeklaratsioon-kas saab üksi teha kui juba kord tehtud?

Postitas:

Lugu selline: 2a tagasi tegime abikaasaga ühis tuludeklaratsiooni . Nüüd 2 a oleme eraldi teinud. Koos oleme ikka, aga lihtsalt oli kasulikum eraldi teha rahaliselt. Ok abikaasal lõppes ID kaardi kehtivus ja uut saab teha märtsi lõpupoole alles kuna rahaline seis meeletult kehva praegu ,iga euro loeb. Kas saan veel enda maksu ja tolliametist teha taaskord ühise ? Kuna siis saaks vähemalt tehtud ja ei tule mingeid trahve.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 12:01; 13.02 12:16; 13.02 12:54; 13.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab rahaliselt kasulikum olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:03; 13.02 13:26; 13.02 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaliselt kasulikum on eraldi teha vaid siis, kui ühel on kohtutäitur kallal, muidu pole see kunagi kuidagi kasulikum (võib olla sama kokku kui eraldi, võib olla kasulikum).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:06; 13.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt igal aastal võite uuesti valida, kas teete eraldi või ühisdeklari.

Pole oluline, kuidas tegite eelmisel aastal vms.
Ja ID-kaart ei puutu asjasse, kui deklareerite panga kaudu.

Samuti ei saa aru, kuidas eraldi saab ühisest kasulikum olla? Saab tulem olla sama (st mõlemad on piisavalt tulumaksu ära maksnud nagu on tagasi saada) või soodsam(üks pole piisavalt ära maksnud, saab II arvelt tagasi, peres on üle 2 lapse vms)
aga
koos kahjulikum…vat seda juhust siiani ei tea (v a juhul kui I on kohtutäitur konto arestinud ja II ei soovi aidata võlga vähendada…aga kas se just kasulik on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Absoluutselt igal aastal võite uuesti valida, kas teete eraldi või ühisdeklari.

Pole oluline, kuidas tegite eelmisel aastal vms.
Ja ID-kaart ei puutu asjasse, kui deklareerite panga kaudu.

Samuti ei saa aru, kuidas eraldi saab ühisest kasulikum olla? Saab tulem olla sama (st mõlemad on piisavalt tulumaksu ära maksnud nagu on tagasi saada) või soodsam(üks pole piisavalt ära maksnud, saab II arvelt tagasi, peres on üle 2 lapse vms)
aga
koos kahjulikum…vat seda juhust siiani ei tea (v a juhul kui I on kohtutäitur konto arestinud ja II ei soovi aidata võlga vähendada…aga kas se just kasulik on). [/tsitaat]

Ja häbiga tunnistan, et mehel olid võlad kohtutäiturite ees, mis nüüdseks tasutud kuna mees sai korralikku töö ,nüüd siis proovime uuesti järjele saada ja seepärast iga sent loebki. Nii, et siis saab teha ,teen jah enda pangalingi kaudu kui aeg käes. Ja ID kaardi taotluse saame siis sisse anda ja maksta märtsi keskel kuna ammugi ei tule kiirkorras kaart välja hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 12:01; 13.02 12:16; 13.02 12:54; 13.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veelkord-see, kas tulu deklareerija ID-kaart on kehtiv või ei, see ei sega kuidagi pangalingi kaudu tuludeklari esitamist.

Tehke rahulikult ühisdeklar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 12:06; 13.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajan asja veel segasemaks. Mehel pole pangakontot, juba 6a on kõik minu konto kaudu käinud. Nagu aru saan siis kui MÕLEMAD teeksid oma pangakonto kaudu(mida mehel pole) siis saaks ainult ühiselt teha? Mitte nii, et mina oma pangakonto kaudu ?Ühiselt on tehtud 2a tagasi(siis tegime esimest korda ja mees kinnitas ID kaardi koodidega)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 12:01; 13.02 12:16; 13.02 12:54; 13.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pangakonto avamine (maksekaarti ei pea ju tellima) ja koodikaardi võtmine käib kiiresti, ei maksa ka midagi, erinevalt ID-kaardi tellimisest.

kuigi jah, päris ilma dokumendita ei saa vist pangakontot avada – aga äkki on pass või juhiluba abiks.

mobiil-ID võimalus on ka e-maksuametisse sisselogimiseks tegelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mobiil-ID võimalus on ka e-maksuametisse sisselogimiseks tegelikult.[/tsitaat]

Kuidas see võimalus käib ,sest hetkel olekski see ainuke võimalus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.02 12:01; 13.02 12:16; 13.02 12:54; 13.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rahaliselt kasulikum on eraldi teha vaid siis, kui ühel on kohtutäitur kallal, muidu pole see kunagi kuidagi kasulikum (võib olla sama kokku kui eraldi, võib olla kasulikum).[/tsitaat]

Perele on ju kasulik võlast vabaneda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:03; 13.02 13:26; 13.02 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Perele on ju kasulik võlast vabaneda?[/tsitaat]

Ma ei saa aru, mis te plõksite kogu aeg. Inimene ju kirjutas, et võlad likvideeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Perele on ju kasulik võlast vabaneda?[/tsitaat]
No mul on ka mehel kohtutäituri võlad kaelas, aga see pole absoluutselt minu asi, et tema endale mingi trahvi kaela on saanud. Pole ka temaga koos teinud sellepärast, et mina siis sisuliselt maksaksin oma rahaga tema lollusi kinni. Ei kavatsegi! vaevelgu ise oma jamadega. Mina enda rahast ei anna selleks küll sentigi. Muidu arvab, et nii see käibki – tema teeb üksinda sigadusi ja siis kogu pere maksb. Ei!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No mul on ka mehel kohtutäituri võlad kaelas, aga see pole absoluutselt minu asi, et tema endale mingi trahvi kaela on saanud. Pole ka temaga koos teinud sellepärast, et mina siis sisuliselt maksaksin oma rahaga tema lollusi kinni. Ei kavatsegi! vaevelgu ise oma jamadega. Mina enda rahast ei anna selleks küll sentigi. Muidu arvab, et nii see käibki – tema teeb üksinda sigadusi ja siis kogu pere maksb. Ei![/tsitaat]

Müstika! Kuidas te peres eraldi rahaga elate? Kui mees maksavõlgu, siis saab ta ju perele sellevõrra vähem kulutada? Kas mõnes peres ei moodustugi pereeelarve pere sissetulekutest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 12:03; 13.02 13:26; 13.02 19:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Abikaasaga koos tuludeklaratsioon-kas saab üksi teha kui juba kord tehtud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.