Esileht Hobinurk Abikäsi ja vahetusõpilane

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Abikäsi ja vahetusõpilane

Postitas:
Kägu

Kas päriselt ka saabuvad vahetusõpilased kahe toalisesse korterisse, kus elab 4 inimest ??

Ma kunagi olen ühe vahetusõpilaste nõudmisi lugenud ja seal oli, et isiklik tuba +taskuraha.. Kuidas selline pere valikust  läbi läheb?

+9
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas päriselt ka saabuvad vahetusõpilased kahe toalisesse korterisse, kus elab 4 inimest ??

Ma kunagi olen ühe vahetusõpilaste nõudmisi lugenud ja seal oli, et isiklik tuba +taskuraha.. Kuidas selline pere valikust läbi läheb?

Ja millele su teemaalgatus toetub? Ei mingi linki ega täpsemat infot.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see abikäsi pealkirjas tähendab?

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida see abikäsi pealkirjas tähendab?

Saade tv3

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ma usun küll, et kooslusesse neljaliikmeline pere ja kahetoaline korter vahetusõpilast ei lasta. Vähemalt mitte ametlike agentuuride poolt.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.tv3.ee/3-portaal/tele-ja-kino/abikasi/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See abikäsi on siis nagu uuema aja kodutunne?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Hazel

Saadet ei näinud. Arvatavasti pole tegu ametliku vahetusõpilase programmiga, vaid midagi mitteametlikumat, nt tuleb sõpruskiriku kogukonnast siia noor vms. Neid usklike asju ju eriti ei kontrollita.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas seal ka mainiti kui kauaks see vahetusõpilane tuleb? Meil oli ühe projekti raames vahetusõpilane nädalaks. Elasime sel ajal viiekesi 65m2 korteris.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

YFU ei nõua oma tuba, just vaatasin – https://www.yfu.ee/vahetuspere/

vahetuspere peab olema valmis ja suuteline tagama täiendavale pereliikmele toetavas ja turvalises keskkonnas täis kõhu, oma voodi ja õppimiskoha

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saade tv3

Minu 4. klassi laps õppis just pealkirja mõistet, pealkirjade õigekirja ja seda, mis põhjusel on oluline pealkirjad tekstis jutumärkidega eristada.

Arusaamatuste ennetamiseks võinuks muidugi kirjutada: TV3 “Abikäsi” ja vahetusõpilane. Ei pea kõigilt perekoolikatelt eeldama, et nad on kõigi telekanalite programmidega kursis. Mõni mitte-TV3-vaataja see-eest võib väga hästi osata sinu küsimusele vastata – kui ta juba pealkirjast saab aimu, mis teemal see on.

+20
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saade tv3

Minu 4. klassi laps õppis just pealkirja mõistet, pealkirjade õigekirja ja seda, mis põhjusel on oluline pealkirjad tekstis jutumärkidega eristada.

Arusaamatuste ennetamiseks võinuks muidugi kirjutada: TV3 “Abikäsi” ja vahetusõpilane. Ei pea kõigilt perekoolikatelt eeldama, et nad on kõigi telekanalite programmidega kursis. Mõni mitte-TV3-vaataja see-eest võib väga hästi osata sinu küsimusele vastata – kui ta juba pealkirjast saab aimu, mis teemal see on.

Täpselt minu mõtted. Ma ei saanud ka teemaalgatusest muhvigi aru.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on ka pärast vannitoa remonti väga kahtlane sellisesse elamisse vahetusõpilane kutsuda. Palju inimesi, kellest üks väikelaps, kitsal pinnal. Ja ega need teised toad ka ei olnud olmeliselt kuigi heas seisus.

Eriti paneb imestama, kui ehitaja ei suuda oma kodus elementaarset remonti teha.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriti paneb imestama, kui ehitaja ei suuda oma kodus elementaarset remonti teha.”

neid soss sepp ehitajaid on palju kelle tööd peab pärast üle tegema. see võib olla selline mees.

naine mainis et see on tema vanaema korter ja mees võõrast kodu ei taha teha. võõras mure aga parema võimaluse tekkimiseni peab kuskil olema.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on ka pärast vannitoa remonti väga kahtlane sellisesse elamisse vahetusõpilane kutsuda. Palju inimesi, kellest üks väikelaps, kitsal pinnal. Ja ega need teised toad ka ei olnud olmeliselt kuigi heas seisus.

Eriti paneb imestama, kui ehitaja ei suuda oma kodus elementaarset remonti teha.

Ma olen enda kodus remonti teinud mehe tema palvel koju viinud, tõesti kuldsete kätega ehitusmees, aga kui ta enda maja nägin, siis pidin pikali kukkuma – tõeline sara. Naine olevat ka tige mehe peale, et teiste kodud teeb ilusaks, aga oma kodus midagi ei tee.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul jäi selles saates silma, et saatejuht on väga hea! Täiesti tavaline inimene on pandud saadet juhtima ja ta teeb seda paremini kui nii mõnigi varasem kogemustega abistamissaate juht.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vaatasin küll poolikult, kuid kas see laps ise ei käinud vahetusõpilaseks? Et tema oli teises peres? Ei viitsi saadet üle ka vaadata.

Ja Ellen o tõesti hea leid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vaatasin küll poolikult, kuid kas see laps ise ei käinud vahetusõpilaseks? Et tema oli teises peres?

Jah, käis. Saksamaal. Minu lapsed on samuti niimoodi käinud. Üks oli Hispaanias, elas paljulapselises peres, ei olnud seal mingit luksust, tavaline kool ja lihtsad inimesed, kitsad olud. Aga põnev oli siiski. Hiljem võõrustasime sealset peretütart. Teise lapse kooli tulid  noored Soome sõpruskoolist, üks väga tagasihoidlik poiss elas meil, kõigega oli rahul ja millegi üle ei kurtnud. Kui minu laps sinna sõitis, sattus üüberrikkurite lossi, täitsa ära ehmatas.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “Abikäsi” tundub muidugi ikka paras säästusaade olevat. Minu meelest need remonditud ruumid näevad üsna maitsetud välja, mööbel ka kuidagi kokkusobimatu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti tavaline inimene on pandud saadet juhtima

Millest te järeldate, et tal ajakirjanduslik haridus puudub?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti tavaline inimene on pandud saadet juhtima

Millest te järeldate, et tal ajakirjanduslik haridus puudub?

Ma ei ütleks Ellen Kilgase kohta, et tavaline inimene tänavalt. Esinemiskogemust peaks tal ka piisavalt olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “Abikäsi” tundub muidugi ikka paras säästusaade olevat. Minu meelest need remonditud ruumid näevad üsna maitsetud välja, mööbel ka kuidagi kokkusobimatu.

Õige. See saade on tegelikult ju äriprojekt, mis peab saate tegijate jaoks plussi jääma.

0
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Hobinurk Abikäsi ja vahetusõpilane