Esileht Pereelu ja suhted Abipalve

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Abipalve

Postitas:
Kägu

Teema suletud.

Perekool.ee foorumis on keelatud: 4.7 anonüümsed abipalved, (sh materiaalse abi osutamine).

Perekooli Moderaator

 

0
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ülekande tegemiseks on vaja ka sinu nime.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Bondoras on siis tavaline arvelduskonto, millelt saab arveldada ja mida saab kasutada ka pärast kiirlaenude lõpetamist?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Bondoras on siis tavaline arvelduskonto, millelt saab arveldada ja mida saab kasutada ka pärast kiirlaenude lõpetamist?

Siiani on toiminud ilusti. Olen sinna kunagi “sääste” pannud ja omale sobival ajal väljamakse teinud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema suletud.

Elektrilevi saaja on Eesti Energia AS ja Tele2 AS

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega hooldusleht on teisest päevast ja 80%.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega hooldusleht on teisest päevast ja 80%.

Esimesest päevast muide

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Bondoras on siis tavaline arvelduskonto, millelt saab arveldada ja mida saab kasutada ka pärast kiirlaenude lõpetamist?

Siiani on toiminud ilusti. Olen sinna kunagi “sääste” pannud ja omale sobival ajal väljamakse teinud.

Ma kahjuks ei usu, et inimene, kes tegeleb kiirlaenutamisega, omaks mingeid sääste. Ka juhul, kui ütled, et kiirlaenud on lõppenud… siis kahjuks oma tööalase kogemuse põhjalt tean, et sellise mõtteviisiga inimene ei hakka kunagi säästmisega tegelema. Mõtteviis on lihtsalt selline….

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsega hooldusleht on teisest päevast ja 80%.

Esimesest päevast muide

Jah, on esimesest päevast, aga saan miinimumi järgi. Väljavõte Eesti.eest Ülekanne tehtud

 96.02 EUR (9 päeva) 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Bondoras on siis tavaline arvelduskonto, millelt saab arveldada ja mida saab kasutada ka pärast kiirlaenude lõpetamist?

Siiani on toiminud ilusti. Olen sinna kunagi “sääste” pannud ja omale sobival ajal väljamakse teinud.

Ma kahjuks ei usu, et inimene, kes tegeleb kiirlaenutamisega, omaks mingeid sääste. Ka juhul, kui ütled, et kiirlaenud on lõppenud… siis kahjuks oma tööalase kogemuse põhjalt tean, et sellise mõtteviisiga inimene ei hakka kunagi säästmisega tegelema. Mõtteviis on lihtsalt selline….

Sain oma vitsad kätte selle laenutamisega ja käisin põhjas ära (jaanuaris maksin viimase kohtutäituri ära). Jah, meeletult võimalust kõrvale panna ei ole, olen pannud 10-15 kaupa, aga see on ka ära kulunud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nice try, Kady Kolk.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nice try, Kady Kolk.

Ootasin seda kommentaari, sest nägin seda Kady teemat.

Paraku ma Kady(või mis iganes ta nimi on)ei ole. Nagu näha, Kady eesmärk on saada raha. Ma palusin arvete maksmist, aga igaühele jäägu oma arvamus.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nice try, Kady Kolk.

Ootasin seda kommentaari, sest nägin seda Kady teemat.

Paraku ma Kady(või mis iganes ta nimi on)ei ole. Nagu näha, Kady eesmärk on saada raha. Ma palusin arvete maksmist, aga igaühele jäägu oma arvamus.

Ilma nimeta niimoodi tahadki, et arved ära makstaks? Kui kõik on õige ja aus, siis esine oma nimega.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa abi saamiseks kohalikku omavalitsusse ei pöördu? Mitte ükski KOV/LOV ei lase lapsi nälga surra. Liiati veel juhul, kui tegemist on ühekordse hädaolukorraga.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kandke sinna midagi, teemaalgataja on Kady Kolk. Ta ennegi selliseid teemasid teinud, püüab ükskõik mis hinnaga raha kätte saada. Kui keegi maksab otse ta arved ära, siis jääb tal ju ülejäänu järgi.

Mine tööle Kady!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kandke sinna midagi, teemaalgataja on Kady Kolk. Ta ennegi selliseid teemasid teinud, püüab ükskõik mis hinnaga raha kätte saada. Kui keegi maksab otse ta arved ära, siis jääb tal ju ülejäänu järgi.

Mine tööle Kady!

Aitäh selle kommentaari eest. Su õnneks võin öelda, et keegi pole aidanud arveid maksta ega sentigi raha kandnud. See tõestab, et inimesed sind ikka ei aita hädas. Ja kordan veelkord, ei ole Kady.

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aitäh selle kommentaari eest. Su õnneks võin öelda, et keegi pole aidanud arveid maksta ega sentigi raha kandnud. See tõestab, et inimesed sind ikka ei aita hädas. Ja kordan veelkord, ei ole Kady.

Ole, kes oled, aga palun ära kerja siin.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksad järgmine kuu, midagi hullu sellest ei juhtu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kahjuks ei usu, et inimene, kes tegeleb kiirlaenutamisega, omaks mingeid sääste. Ka juhul, kui ütled, et kiirlaenud on lõppenud… siis kahjuks oma tööalase kogemuse põhjalt tean, et sellise mõtteviisiga inimene ei hakka kunagi säästmisega tegelema. Mõtteviis on lihtsalt selline….

Ma olen Sinuga selles osas nõus, et tean omast käest, kui raske on sellest rattast välja saada. Been there, done that.
Aga tänu enda aastatetagusele kogemusele tean, et see on võimalik ja üldiselt armastan inimestest ikkagi head mõelda, seetõttu kõiki hädasolijaid ühte patta ei pane.

Aga. Isegi kui ma ehk ei kahtleks, et teemaalgataja vajab abi, siis kes aitaks sellise anonüümse viitenumbritega üleskutse peale?
Ma saan aru soovist jääda avalikkusele anonüümseks. See on okei, aga aitaja üldiselt tahab teada, et tema abi läheb õigesse kohta. Tee siis mingi meiliaadress, mille kaudu soovijatega saad edasi suhelda ning oma andmeid privaatselt jagada.

Või kirjuta, kus Sa elad, ennegi on siin neid olnud, kes samast piirkonnast on valmis tulema ja abivajajale süüa tooma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh selle kommentaari eest. Su õnneks võin öelda, et keegi pole aidanud arveid maksta ega sentigi raha kandnud. See tõestab, et inimesed sind ikka ei aita hädas. Ja kordan veelkord, ei ole Kady.

Ole, kes oled, aga palun ära kerja siin.

Aitäh sulle, nii lahke olemast. Ma ei kerja vaid palusin kord elus abi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kerja vaid palusin kord elus abi.

kui sul on vaja toiduabi, pane oma telefoninumber ja vähemalt eesnimi, lisaks kirjuta juurde, missugusest pakiautomaadist sa saaksid toidu ise ära tuua.

Ma võin sulle saata toidupaki. Aga raha niimoodi suvalistele kontodele küll ei kanna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Abipalve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.