Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abordi riiklik rahastus koalitsioonikõnelustel

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 238 )

Teema: Abordi riiklik rahastus koalitsioonikõnelustel

Postitas:
Kägu

Lihtsalt juuksed tõusevad peas püsti! Selliste idikate keskel elamegi?

Arvan tõega, et oled ise idikas, kui ei saa aru, kuidas ja millest mu mõtteavaldus kujunes. Ei saa ka mina aru nendest, kes siin aborti maksumaksja raha raiskamiseks nimetavad, sest kas nende oma südametunnistus on puhtaimast puhtaim, et endal millegi muuga seoses “lohakusvigu” ei esine? Suitsetamine, alkohol ja istuv eluviis põhjustavad palju rohkem kulutusi maksumaksjale. Kui ma ise oleks patust puhas, võiksin karjuda, et ise oled oma maksatsirroosis süüdi, maksa ise kinni!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks peab maksumaksja sinu lohakuse eest maksma?

Sest naist kaitsev tervishoiusüsteem säilitab naise tervise. Viljastumiseas naised on teatavasti ainsad, kes suudavad lapse ilmale kanda. Nad ei pea oma eksimuse tõttu tervisest ja edaspidisest lapse saamise võimalusest ilma jääma.

Probleeme on niigi palju. Ei ole vaja ühte pseudoprobleemi juurde luua.

Suvaline kepp olukorras, kus last ei taheta, ei ole eksimus, vaid teadlik ignorantsus ja tervisele sülitamine. Eksimuseks saaks seda nimetada juhul, kui naine ei tea, et kepi tagajärjel võivad lapsed sündida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 34 korda. Täpsemalt
Postitas:
asdfs

Kui jäid kogemata rasedaks, siis saab Sinust inkubaator!

Maksa 450 eurot. Võta sms laen siis. Kui kogemata. Miks peab maksumaksja sinu lohakuse eest maksma?

Minu jaoks KOGEMATA on olukord, kus ma olen teinud endast kõik võimaliku aga sündmus on ikka juhtunud. Võib-olla ma mõistan seda sõna valesti. Seega, minu silmis, kui ma pole ühtegi tabletti vahele jätnud, olen lasknud endale panna kõige suurema kasutegutiga spiraali, kasutan kõige kvaliteetsemaid kondoome jne. aga jään ikkagi rasedaks, siis saab minust osade inimeste silmis ikkagi inkubaator. See mõtteviis pole midagi muud kui minu kui naise seksuaalsuse kontrollimine. Kõik need “elu hoidmisest” kisajate üks “argument” on ju alati, et “kui ei taha rasedaks jääda, siis ära seksi”- kõrvale lisatakse nii muuseas, et ära seksi siis suvalistega. Kas igasse perekonda on igal ajal veel üks lisalaps oodatud? Kas suvalistega seksides ja vahendeid kasutades on suurem tõenäosus rasedaks jääda kui oma abikaasaga näiteks. Suvalistel on elujõulisem sperma, mis tagab suurema raseduse tõenäosuse või kuidas see asi ikka täpselt nende “elupooldajate” silmis töötab. Minu kui täiskasvanud naise kõige suurem tõenäosus vältida rasedust ja inkubaatoriks saamist on üldse mitte seksida? Või siin lähtutakse sellest liigutavast meelelisusest “iga naise kõige suurem unistus on saada emaks”?
Lisaks, kui me vaatame erinevaid ühiskondi, siis inimõigused on hinnatud seal, kus uusi inimesi on raskem saada, kus lapsi sünnib vähem. Ühiskondades, kus inimeste (naiste) põhiline töö on toota lapsi, on inimõigused olematud. Kõikidele! Ka meestele!
PS! Abort ei ole pereplaneerimise vahend! Rohkem seksuaalkasvatust ja vähem tabusid selle ümber!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eksimuseks saaks seda nimetada juhul, kui naine ei tea, et kepi tagajärjel võivad lapsed sündida.

Teadmatust ravib teavitamine, kas pole? Kuidas need ekrelased nüüd rahva harimisse suhtusidki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maksa 450 eurot. Võta sms laen siis. Kui kogemata. Miks peab maksumaksja sinu lohakuse eest maksma?

Minu jaoks KOGEMATA on olukord, kus ma olen teinud endast kõik võimaliku aga sündmus on ikka juhtunud. Võib-olla ma mõistan seda sõna valesti. Seega, minu silmis, kui ma pole ühtegi tabletti vahele jätnud, olen lasknud endale panna kõige suurema kasutegutiga spiraali, kasutan kõige kvaliteetsemaid kondoome jne. aga jään ikkagi rasedaks, siis saab minust osade inimeste silmis ikkagi inkubaator. See mõtteviis pole midagi muud kui minu kui naise seksuaalsuse kontrollimine. Kõik need “elu hoidmisest” kisajate üks “argument” on ju alati, et “kui ei taha rasedaks jääda, siis ära seksi”- kõrvale lisatakse nii muuseas, et ära seksi siis suvalistega. Kas igasse perekonda on igal ajal veel üks lisalaps oodatud? Kas suvalistega seksides ja vahendeid kasutades on suurem tõenäosus rasedaks jääda kui oma abikaasaga näiteks. Suvalistel on elujõulisem sperma, mis tagab suurema raseduse tõenäosuse või kuidas see asi ikka täpselt nende “elupooldajate” silmis töötab. Minu kui täiskasvanud naise kõige suurem tõenäosus vältida rasedust ja inkubaatoriks saamist on üldse mitte seksida? Või siin lähtutakse sellest liigutavast meelelisusest “iga naise kõige suurem unistus on saada emaks”?

Lisaks, kui me vaatame erinevaid ühiskondi, siis inimõigused on hinnatud seal, kus uusi inimesi on raskem saada, kus lapsi sünnib vähem. Ühiskondades, kus inimeste (naiste) põhiline töö on toota lapsi, on inimõigused olematud. Kõikidele! Ka meestele!

PS! Abort ei ole pereplaneerimise vahend! Rohkem seksuaalkasvatust ja vähem tabusid selle ümber!

Halloo! Kui sa oma abikaasaga last ei taha, pole midagi lihtsamat, kui lasta paigaldada hormoonspiraal. Loll vabandus, et kogemata juhtus vaatamata kondoomile, spiraalile ja tabletile. See ei päde, sest rasestumine olukorras, kus on kasutatud topeltkaitset, on üliharv, et mitte öelda võimatu. See vabandus on põhikooli hariduse tase.

Selle vastu me siin nimelt võitlemegi, et abort ei oleks pereplaneerimise vahend ehk naised peaksid võtma rasestumise võimalust oluliselt tõsisemalt, kui nad seda praegu teevad. Kergemeelset suhtumist sellesse võimaldabki praegu maksumaksja poolt rahastatav abort.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvan tõega, et oled ise idikas, kui ei saa aru, kuidas ja millest mu mõtteavaldus kujunes. Ei saa ka mina aru nendest, kes siin aborti maksumaksja raha raiskamiseks nimetavad, sest kas nende oma südametunnistus on puhtaimast puhtaim, et endal millegi muuga seoses “lohakusvigu” ei esine? Suitsetamine, alkohol ja istuv eluviis põhjustavad palju rohkem kulutusi maksumaksjale. Kui ma ise oleks patust puhas, võiksin karjuda, et ise oled oma maksatsirroosis süüdi, maksa ise kinni!

Kusjuures õige olekski, et oma teadlikust valest käitumisest tingitud kulutused peaks olema vähemalt mingis osas enda kanda(suitsetamine, ülekaaluliseks, abordid jne). Paneks võibolla natukenegi mõtlema.
Riigi rahakott ei ole lõputu.
Ka joobeseisundis õnnetuse põhjustamises kindlustus ei kehti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eksimuseks saaks seda nimetada juhul, kui naine ei tea, et kepi tagajärjel võivad lapsed sündida.

Teadmatust ravib teavitamine, kas pole? Kuidas need ekrelased nüüd rahva harimisse suhtusidki?

Sa siiralt arvad, et naised siiani ei tea, et kepi tagajärjel jääb rasedaks ja et raseduse ärahoidmiseks on meil olemas rida kaitsevahendeid. Ega IQ pole muidugi enda teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures õige olekski, et oma teadlikust valest käitumisest tingitud kulutused peaks olema vähemalt mingis osas enda kanda(suitsetamine, ülekaaluliseks, abordid jne). Paneks võibolla natukenegi mõtlema.

Riigi rahakott ei ole lõputu.

Ka joobeseisundis õnnetuse põhjustamises kindlustus ei kehti.

Nõus, ainult et seda ei ole praeguse teaduse juures võimalik kindlaks teha, et kindel tervisehäda on otseselt seotud suitsetamise, alkoholi või liigse suhkru tarbimisega ja mitte nt geneetiline ebaõnn. See pädeb ainult üksikutel juhtudel. Kõik peab samas olema tõestuspõhine.
Selle vastu aitab mingil määral aktsiiside tõstmine, aga nagu näha, enamik poliitikuid on meil munadeta ja õigustavad seda, et alkoholi tarbimise arvelt saab majanduskasvu suurendada, mistõttu tuleb aktsiise hoida nii madalal, et rahvas saaks ohjeldamatult tarbida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks KOGEMATA on olukord, kus ma olen teinud endast kõik võimaliku aga sündmus on ikka juhtunud. Võib-olla ma mõistan seda sõna valesti. Seega, minu silmis, kui ma pole ühtegi tabletti vahele jätnud, olen lasknud endale panna kõige suurema kasutegutiga spiraali, kasutan kõige kvaliteetsemaid kondoome jne. aga jään ikkagi rasedaks, siis saab minust osade inimeste silmis ikkagi inkubaator.

Ei saa ju inkubaatorit. Võta 400 eurot sms laen ja ela edasi. Miks peab riik maksma sinu eksimused kinni maksma? Keegi ei sunni sünnitama. Aga vastuta oma tegevuse eest. Kui mees selle 400 eurot ära maksab, siis järgmine kord enam sisse ei lase. Ehk õpib midagi.
Eestis valitseb süüdimatus rasestamise osas. Kui hinnad tõusevad, siis hakkab aju tööle, kuidas rasedust ära hoida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 36 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

riigi ehk maksumaksja poolt rahastatav lodev elu (vanemahüvitis, lastetoetused, abortide rahastamine jne) on probleem ja sellele tulebki piirid panna.

päris hea repliik, võrdsustada vanemahüvitis ja lapsetoetused kõigepealt abordi rahastamisega ja seejärel lodeva eluga 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu on nii, et abort ise maksab 40 eurot. Samas sos pill maksab 10 eurot. Siis tekibki mõte, et mis sest pillist osta, kui abort nii odav. Läheb riskile välja.
40 eurot joob üks peolõvi õhtu jooksul baaris maha. See on selgelt liiga odav, et panna inimesi mõtlema oma tegevuse üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Võimalikus lepingus on ka punkt laiendada nõustamisprogramme teadlikuks pereplaneerimiseks, tervete laste sünniks, emade tervise kaitseks ja abortide arvu vähendamiseks. «Meie jaoks on äärmiselt tähtis elupühaduse austamine,» rõhutas Helme. Ta lisas, et nõustamisteenus pereplaneerimisel ja soovimatute raseduste vältimisel tuleb senisest oluliselt suuremal määral rahastada ja kättesaadavamaks muuta.”

Ei võeta abortide riikliku rahastust ära. Jääb alles.

Please wait...
Postitas:
asdfs

Halloo! Kui sa oma abikaasaga last ei taha, pole midagi lihtsamat, kui lasta paigaldada hormoonspiraal. Loll vabandus, et kogemata juhtus vaatamata kondoomile, spiraalile ja tabletile. See ei päde, sest rasestumine olukorras, kus on kasutatud topeltkaitset, on üliharv, et mitte öelda võimatu. See vabandus on põhikooli hariduse tase.

Selle vastu me siin nimelt võitlemegi, et abort ei oleks pereplaneerimise vahend ehk naised peaksid võtma rasestumise võimalust oluliselt tõsisemalt, kui nad seda praegu teevad. Kergemeelset suhtumist sellesse võimaldabki praegu maksumaksja poolt rahastatav abort.

Möh! Miks AINULT naised?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Möh! Miks AINULT naised?

Sinu teadmised võimaldavad siis ka mehele spiraali paigaldada? Huvitav, kuidas? irw.

Please wait...
Postitas:
Kägu

riigi ehk maksumaksja poolt rahastatav lodev elu (vanemahüvitis, lastetoetused, abortide rahastamine jne) on probleem ja sellele tulebki piirid panna.

päris hea repliik, võrdsustada vanemahüvitis ja lapsetoetused kõigepealt abordi rahastamisega ja seejärel lodeva eluga 😉

Loomulikult on see lodev eluviis ehk vähemõtlevate inimeste teema, kui soetatakse lapsed, keda nad ilma riigi rahata ei ole võimelised üles kasvatama. Kui suudavad ilma riigi abita lapsi kasvatada, siis ei tohiks see ju olla probleem vanemahüvitise arvelt see raha nt haigete laste raviks jagada. Ma tuletan meelde, et vanemahüvitis hakkas kehtima alles 2004, enne seda said kõik oma lapsed ilma selleta üles kasvatatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Möh! Miks AINULT naised?

Sinu teadmised võimaldavad siis ka mehele spiraali paigaldada? Huvitav, kuidas? irw.[/quote]
Hormoonspiraal on 100% kindlusega rasestumisvastane vahend?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema läks vist ka kalevi alla…. aga jalgpallist jätkus juttu kauemaks! 😀 see kalevi alla pistetud patakas on ekrel varsti päris kopsakas.
Kohutavalt lühinägelik suhtmine “keelame ära, karistame, trahvime, paneme ise maksma” jne. Tahate 12km rannikuvetest abordilaevu, nurgaarste ja tapetud vastsündinuid või ikka planeeritud ja oodatud lapsi, kelle kasvatamisega vanemad toime tulevadi? Vot anti (noh, lubati) hoopis vahendeid ja raha nõustamisse jne.

https://www.err.ee/920589/ekre-peamine-ettepanek-abortide-osas-jai-koalitsioonikonelustel-toetuseta

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ITK naistearst andis üsna hiljuti väga mõtlemapaneva intervjuu, milles ütles, et eelkõige vene naised, aga ka eesti naised kahjuks väga sageli EI SOOVI oma raha kulutada ras.vastastele vahenditele sest ABORT ON NENDE JAOKS TASUTA.

Osade naiste jaoks ongi abort see vahend ja kui juhtubki oma kalli mehega selline “apsakas”, siis minnakse muudkui aborte tegema. Ausalt öeldes on see küll mõtlemapanev. Vastutustundetute naiste jaoks on see süsteem tehtud ikka väga mugavaks ja odavaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ITK naistearst andis üsna hiljuti väga mõtlemapaneva intervjuu, milles ütles, et eelkõige vene naised, aga ka eesti naised kahjuks väga sageli EI SOOVI oma raha kulutada ras.vastastele vahenditele sest ABORT ON NENDE JAOKS TASUTA.

Osade naiste jaoks ongi abort see vahend ja kui juhtubki oma kalli mehega selline “apsakas”, siis minnakse muudkui aborte tegema. Ausalt öeldes on see küll mõtlemapanev. Vastutustundetute naiste jaoks on see süsteem tehtud ikka väga mugavaks ja odavaks.

palun viita, millisest intervjuust jutt.

ja siis sellest vastutustundetusest. et kui on naised, kes on nii vastutustundetud, et ei saa oma suguelu reguleerimisega hakkama, peaksid sinu arust kasvatama lapsi? selles osas on nad kuidagi vastutustundlikumad, sellistest peredest tulevad sinu meelest meie ühiskonnas hästi hakkamasaavad lapsed? ei tule. kui on joodikud, narkomaanid, lodeva eluviisiga naised, siis usu mind, on parem, kui nad saavad selle abordi teha, kui et sünnitavad iga aasta ühe uue õnnetu. teises teemas te ju kraaksute, et miks küll sellised-ja-sellised paljunevad, peaks ära steriliseerima!? need naised, kes on valmis lapse saamiseks, neil on selleks olemas vajalikud eeltingimused (kodu, pere, tugivõrgustik, majanduslik toimetulek), nemad ei jäta rasestumisvastast vahendit ostmata, nemad hoolitsevad, et ei tekiks soovimatut rasedust. ja kui ka see soovimatu rasedus tekib, siis on see kas vahendi altvedamisest vmt tingitud, mis puhul on ikkagi näidustatud pigem abort, kui soovimatu lapse sünnitamine!

ja enne kui midagi väidate, palun tehke kindlaks, et te ei levita linnalegende. abordi tegemine ei tee viljatuks, need riskid on tänapäeval minimaalsed, et mitte öelda olematud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

“Võimalikus lepingus on ka punkt laiendada nõustamisprogramme teadlikuks pereplaneerimiseks, tervete laste sünniks, emade tervise kaitseks ja abortide arvu vähendamiseks. «Meie jaoks on äärmiselt tähtis elupühaduse austamine,» rõhutas Helme. Ta lisas, et nõustamisteenus pereplaneerimisel ja soovimatute raseduste vältimisel tuleb senisest oluliselt suuremal määral rahastada ja kättesaadavamaks muuta.”

Ei võeta abortide riikliku rahastust ära. Jääb alles.

Jääb alles jah. Juba taganevad vaikselt. Näis, kas on midagi, mille ees nad enam ei tagane. Tõesti huvitab, kas saame Soinit näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ongi. Kes see raatsib siis ligi 300 € maksvat hormoonspiraali osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veider arvamus, et keskmine aborditegija on naine, kes käis ööklubis ja seksib suvalistega. Suurema tõenäosusega juhtub soovimatu rasedus ikka püsisuhtes oleva naisega. Ta kas on veel liiga noor laste saamiseks, juba liiga vana või soovitud laste arv käes. Tänapäeval hakatakse paarielu elama juba gümnaasiumis, kuid vähesed jäävad esimesega terveks eluks kokku. Sunnime noort neiust last saama ja teame juba ette, et temast saab üksikema?

Kõikide vahendite puhul on suurem või väiksem tõenäosus, et kaitse veab alt.

Lapse äraandmine on emotsionaalselt palju raskem kui algusjärgus raseduse katkestamine. Kui rasedus on peale sunnitud ja laps sünnitatakse kellelegi teisele, siis ei pruugi naine hoolida tervislikest eluviisidest. Sünnib terviserikkega või põdru laps. Ja kas tõesti kujutate ette, et peerema, kes ei soovi viiendat last, annab selle riiklikult peale sunnitud lapse ära? Vaevalt küll.

Arvan, et enamus naisi jätks sunniviisilise sünnitamise korral lapse siiski endale, kuid vähesed neist viitsivad selle lapse kasvatamisega tegeleda või on neil lapse normaalseks kasavmiseks liiga kehvad olud. Riigile ehk maksumaksjatele lähevad sellised pätistunud lapsed kordades rohkem maksma. Osad süsitavad end surnuks, teine osa hakkab täisjasvanuna püsivalt vanglates elama jne.

Abordi keelamise korral tuleks tagada naistele tasuta korterid, lasteaiad, riided, trennid, psühholoogiline nõustamine jne. Vastasel juhul on meil mingi ohjeldamatu biomass, kes tegelevad röövimise, kaklemise ja vägistamisega.

Tasuline abort tähendab, et jõukamad naised on ühiskonnas suurem prioriteet. Vaesed las olla inkubaatorid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki peaks naisi harima, et oskaks kasutada rasestumisvastaseid vahendeid ja ei roniks voodisse igasuguste töllidega.

Vägistamisohvrid on teine teema aga neid loodetavasti väga väike protsent võrreldes kogu abortide arvuga.

Paraku samad inimesed, kes tahavad aborti keelata, tahavad samamoodi keelata ka igasuguse seksuaalhariduse. Ja samad inimesed lubasid oma lipu all mõnitada nt Mallukat erinevate vägistamisähvardustega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tobe suhtumine, et mis see naine siis on nii loll, et ei mõtle kaitsevahenditele, ja nii vaene, et ei jaksa isegi abordi eest maksta – siis säh talle, karistuseks, hakaku see nii-nimetatud “loll ja vaene” hoopis last kasvatama?!

Ei käsi ju kasvatada. Maksa ise abordi eest või anna adopteerida. Miks peab maksumaksja maksma sinu lohakuse eest? Kui ühe korra maksab 1000 eurot abordi eest, siis teist korda enam ööklubis kummita ei seksi.

Katsu aru saada, et enamik aborte ei tehta ööklubis kummita seksides. Väga tihti hoopis püsisuhtes vahendid veavad alt või pole olnud õigel ajal raha neid osta ja mees keeldub kummi kasutamast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tasuline abort tähendab, et jõukamad naised on ühiskonnas suurem prioriteet. Vaesed las olla inkubaatorid.

Abort on ka praegu tasuline. Lihtsalt tasu on liiga madal. Praegu maksavad rasedusvastased vahendid rohkem, kui abort ise. Minu meelest on see tasu püsinud samal tasemel juba krooni ajast. Miks ei tõsteta ometi seda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsu aru saada, et enamik aborte ei tehta ööklubis kummita seksides. Väga tihti hoopis püsisuhtes vahendid veavad alt või pole olnud õigel ajal raha neid osta ja mees keeldub kummi kasutamast.

Lõpetage ära, täiskasvanud naised kasutavad aborti rasedusvastase vahendina? See ei ole normaalne suhtumine. Tuleb võtta vastutus oma tegevuse eest. 4000 aborti aastas on 1.6 miljonit eurot. Seda olukorras, kus lastele pole arstiabi kättesaadav. Kus eriarstile peab ootama aega mitu kuud. Ja selline laristamine käib, sest polnud raha kummi ostmiseks. Riigil ei ole ka raha. Meie kõik ju maksame selle eest maksumaksjana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

http://objektiiv.ee/saksa-noorsotsid-naistele-abordioigus-uheksanda-raseduskuuni/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõpetage ära, täiskasvanud naised kasutavad aborti rasedusvastase vahendina? See ei ole normaalne suhtumine. Tuleb võtta vastutus oma tegevuse eest. 4000 aborti aastas on 1.6 miljonit eurot. Seda olukorras, kus lastele pole arstiabi kättesaadav. Kus eriarstile peab ootama aega mitu kuud. Ja selline laristamine käib, sest polnud raha kummi ostmiseks. Riigil ei ole ka raha. Meie kõik ju maksame selle eest maksumaksjana.

veel rohkem lähevad riigile maksma lapsed, kes pole olnud oodatud ja soovitud. täna maksame 1,6 miljonit eurot, tulevikus kümneid miljoneid, et likvideerida töötust, kuritegevust, sotsiaalset saamatust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

veel rohkem lähevad riigile maksma lapsed, kes pole olnud oodatud ja soovitud. täna maksame 1,6 miljonit eurot, tulevikus kümneid miljoneid, et likvideerida töötust, kuritegevust, sotsiaalset saamatust.

Lastetud on järjekorras. Pole ühtki beebit, keda adopteerida. Andku siis laps adopteerimiseks, kui ise kasvatada ei soovi. Korralikud ja kontrollitud inimesed, kes soovivad kasvatada last.

Või sa väidad nüüd, et korralikud pereemad sünnitavad kurjategijaid ja sotsiaalselt saamatuid?
Need narkomaanid sünnitavad ju niikuinii. Sünnitusmajas võetakse laps ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lastetud on järjekorras. Pole ühtki beebit, keda adopteerida. Andku siis laps adopteerimiseks, kui ise kasvatada ei soovi. Korralikud ja kontrollitud inimesed, kes soovivad kasvatada last.

Või sa väidad nüüd, et korralikud pereemad sünnitavad kurjategijaid ja sotsiaalselt saamatuid?

Need narkomaanid sünnitavad ju niikuinii. Sünnitusmajas võetakse laps ära.

Kauaks Sul neid lastetuid sinna järjekorda jagub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 238 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Abordi riiklik rahastus koalitsioonikõnelustel