Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Abort

Postitas:

et siis selline asi et olen küll noor inimene ja neiugi on noor ja jäi rasedaks mis on ju loomulikult maailma parima asi aga kahjuks on lood sellised et neiu vanemad tahavad et neiu teeks aborti ja neiu ka kuulab neid rohkem kui mind,läks isegi oma vanemate juurde tagasi ning plaanib homme aborti teha,ma olen igati proovinud teda ümber veenda aga ikka tulemusteta.algul oli ta nõus et jah saame koos lapse kuid nyyd on ta vihane ja ei taha muga tegemist enam teha.ma ei ole abordi poolt kuna tean mis valu see on kui kaotad oma lapse seega tahan teha kõik et seda ei juhtuks.hinges selline valu et juube…..=(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isiklikult selle segaduse oma elus läbi elanud. Mehega läksid teed lahku, kool oli lõpetamata jne. Mees soovis last, mina tol hetkel mitte, oma vanematelt sain suure poolehoiu. Ajasin paberid nii kaugele, et kokkulepitud sai aeg….

Eelneval õhtul otustasin helistada oma heale tuttavale, kelle sõnad südamesse läksid:\” Kui Sa teda 9 kuu pärast reaalselt näed, usu, sa ei kahetse…\”

Rõõmsameelne poisi-Juss saab peagi 9 a.

Loodan, et ei teinud Sulle haiget, lihtsalt tekkis soov rääkida oma lugu, võib juhtuda, et tüdruk otsutab ümber…maailmas juhtub imesid… Kallistan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 18:48; 07.05 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine haigla ette homme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga tee kellelegi teisele titt taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne suhtumine eelmistel Kägudel, ei kujutaks ise ette noorele inimesele hinge hakata sülitama.

Tegelikult valitseb maailmas tasakaal ja vahest kui teil on elus raske hetk, küll saate omal nahal tunda nüri kaasaelamist.

Vahest, kui midagi tarka öelda ei ole, on hea vaikida. Proovige!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 18:48; 07.05 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal hakkavad inimesed rasestumisvastaseid vahendeid kasutama? Võiksime ju Ida-Euroopast lõpuks ometi läände astuda:S
Olen ise veidi üle 30 ja nö \”meie ajal\” on kõik vahendid olnud alati vabalt saadaval. Noored tunduvad sel alal palju targemad olevat kui nn vanad.

Ütle, noor inimene, mis vahendit te kasutasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Millal hakkavad inimesed rasestumisvastaseid vahendeid kasutama? Võiksime ju Ida-Euroopast lõpuks ometi läände astuda:S
Olen ise veidi üle 30 ja nö \”meie ajal\” on kõik vahendid olnud alati vabalt saadaval. Noored tunduvad sel alal palju targemad olevat kui nn vanad.

Ütle, noor inimene, mis vahendit te kasutasite?[/tsitaat]

Mismõttes mida vahenidt kasutasid? Kui nad oleks vahendit kasutanud, siis ei oleks sellist olukorda, kus tüdruk aborti tegema läheb!

Teemaalgataja. homseni veel väheke aega, loodan et teil siiski kõik laabub. Kui sa tõsimeeli oled valmis isaks saama ja hoolitsema selle pisikese eest. siis näita tüdrkule, kui väga sa hoolid temast kui ka lapsest! Kui sa endas aga kindel pole, siis mõtle mis tulevikus saab , kui laps sündinud! Laps vajab nii ema ja isa, hoolitsust ja armastust ning kodu!

Jõudu ja jaksu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee talle ettepanek, et las see laps sünnib ja sa kasvatad ta ise üles – seda muidugi siis kui sa ka tegelikkuses oled valmis sellist vastutust võtma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuarust on kurb, kui meestel ei ole mingit õigust otsustada lapse elu üle poisitiivses mõttes ehk, et kui ema otsustab lapse tappa, siis isa ei saa mitte midagi teha juriidiliselt. Sageli ju lihtsalt veenmisest ei piisa.
Aga no ürita ikka, teemaalgataja !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine haigla ette jah, räägi arstiga ka!!

Nemad arvestavad muidugi ainult naise soovi, aga püüa! Ära võitluseta alla anna!! Sul on ka õigus, võibolla rohkemgi õigus..!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa siis?
tegelikult tahtsin öelda, et misiganes ka sai, siis sinu toetust vajab neiu praegu ikka ühtemoodi. ära seda unusta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.