Esileht Pereelu ja suhted Abort ! Mida üldiselt sellest inimesed arvavad?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Abort ! Mida üldiselt sellest inimesed arvavad?

Postitas:

Pean aborti elu üheks loomulikuks osaks. Iga inimese vaba valik.

Tütardele oleme õpetanud, et iga suudlus, iga ilus sõna ei ole armastus. Pere loomine olgu kompromiss, mitte oma algatuslik projekt. Abort, sos-tbl. ja kondoom ei ole kaitsevahendid. Lõppkokkuvõttes: uus elu hakkab arenema naise sees, seega raseduse ärahoidmine kaldub rohkem naise õlgadele.

Pojad on teadlikud, et iga mõtlemata samm võib tähendada 18 a. rahakoti kergendamist. Pere loomine vastastikusel kokkuleppel.

Muidugi ei saa unustada suguhaigusi. Iga limaskestakontakt võib kaasa tuua ebameeldivaid üllatusi, eluaegseid kannatusi.

Seks ei ole hirm ega kohustus, vaid nauding sõnaotseses mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 15:48; 08.09 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xyzw kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Minu jaoks on abort inimese tahtlik/teadlik tapmine … inimese tapmisele ei saa olla aga mingit õigustust.

Abordi olemust iseloomustab väga ilmekalt järgmine liitpilt (toodud lapse vanus 12- nädalat viljastumisest, ehk 14- nädalat viimastest päevadest):
http://www.hot.ee/xyzw//choice-blues-trailer.jpg

Enamus aborditajatest ei tea abordi sisulisest olemusest mitte midagi … näiteks emakatangidega (esimese rea pildid) hoitakse dilateerimise ajal (teise rea pildid) emaka kaelast kinni ca 5 kg jõuga mittesünnitanud aborditaja korral (10-12 mm dilataatoritega rakendatakse emakale jõudu 50 newtonit mittesünnitanu korral) … mõelge nüüd ise, kui valus see võiks olla, kui häbeme piirkonda naha külge panna kahe terava nõela abil rippuma pool ämbrit vett (ca 5 kg) … sama valus on ka emakakaela laiendamine aborditamise ajal … tuleb üllatusena või … aga aborditamise paberitele said aborditajad küll allkirja anda \”olen kõigest teadlik\”.

Teine \”avastus\” võiks abordiajatel seineda järgmises pildis, kus on suurendatud vaakumaspiraatori otsikute \”sisemust\”:
http://www.hot.ee/xyzw/aspiraator.jpg

Nagu näha, siis on vaakumaspiraatori otsikute sisemus \”eelmistelt aborditajatelt\” eraldunud ollusega (hüübinud veri ja luu tükid) koos … aga jällegi saate te seda kõike teada minu piltide vahendusel, mitte aga aborditamise nõustamise ajal …

Inimese tapmisele ei saa õigustust olla .. inimese elu füüsilise keha mõistes algab viljastumise hetkest.[/tsitaat]

Usun, et Aafrikas mõeldakse sama moodi. Mis siis, et nendel toredatel inimestel puuduvad igasugused elementaarsed ressursid nende laste ülalpidamiseks ja elujõuliseks kasvatamiseks.

Pigem hetk seda suurt valu, kui eluaegset kannatamist. Mina leian, et ei tohiks propageerida soovimatut rasedust jatkama. Sinu poolne esitatu peaks olema informatiivne sõnum ilma kaitsevahenditeta seksijatele. Sõnumi sisu peaks olema järgmine: iga soovimatu rasedus lõpeb dilemmaga: kas ma olen valmis soovimatut rasedust jatkama või kas ma olen valmis end rumalaks tunnistama ja sinu poolt esitatud nn. valu hetkeliselt ära kannatama.

Kolmandaks, raseduse kulg ei ole iseenesestmõistetav protsess, kõike võib juhtuda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 15:48; 08.09 15:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Abort ! Mida üldiselt sellest inimesed arvavad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.