Esileht Ilu ja tervis abort

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: abort

Postitas:

nimelt jäin spiraaliga rasedaks.oleme vihased tekkinud olukorra peale.meil juba neli toredat last ja see meie jaoks lagi.nüüd ülla-ülla rase ja ma olen sunnitud valima,mina kes ma ei poolda aborti.veel üks laps oleks ilmselgelt liig-kahjuks.
küsimus,mismoodi toimub abort 6-8n.palju see tänapäeval maksab??jubeee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:51; 19.03 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülla-ülla aga kui tahad 100% vältida rasedust siis – no sex. Thats life.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abordi kohta infot anda ei tea, aga kui lagi käes, siis miks mitte sterilisatsioon või vasektoomia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha mingi naaksuja olla, aga kui nii kindel olla, et rohkem lapsi ei taha, miks siis enda keha mingi spiraaliga koormata. Las mees teeb vasektoomia ära (minu meelest peaks seda just mees tegema, sest naine on oma tervist 4 lapse sünnitamisega juba piisavalt retsinud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei taha mingi naaksuja olla, aga kui nii kindel olla, et rohkem lapsi ei taha, miks siis enda keha mingi spiraaliga koormata. Las mees teeb vasektoomia ära (minu meelest peaks seda just mees tegema, sest naine on oma tervist 4 lapse sünnitamisega juba piisavalt retsinud).[/tsitaat]Kui naine ei taha rohkem lapsi, siis miks peaks mees end kastreerima? Võib-olla jääb naine järgmine päev pärast mehe munade mahavõtmist auto alla ja mees leiab siis oma elu armastuse, kes ka endale lapsi tahaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

te võite kõike öelda,aga ma ju ei teadnud,et seekord veab spiraal alt.nüüd ütles mees ise,et laseb endal ära korraldada asja.ma küll veel ei tea,kus ja kuidas see käib,aga me uurime.praegu pean kuidagi tulema toime mõttega,et abort,see on nii meeletult raske,halvab kogu muu mõttetegevuse.homme saan arstile.aitäh kõigile vastajatele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 18:51; 19.03 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sinu isiklik otsus!

Sina tead kas sa elad selle teadmisega (kusjuures enamuse ajast sa sellest hiljem ei mõtle, kui sa ei kahetse juba alguses).

Sina tead kas sa suudad viis last üles kasvatada ja nad kõik õnnelikud hoida ilma, et see tuleks millegi arvelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jutt oli paarist(mitte naisest), kes ei taha rohkem lapsi.
Ja kui naine jääb auto alla, siis olemasolevad lapsed jäävad mehele ikka alles:)[/tsitaat]Vaata, siin perekoolis on päris suur hulk inimesi, kes leiavad, et laste saamine või nende ära hoidmine on ainult naispoole mure.
Kui mitte kumbki last ei taha, siis peab ikka naine see olema, kes midagi välja mõtleb. Valigu siis aga ise, kas hävitab oma keha hormoone neelates, käib spiraaliga aborti tegemas või steriliseerib ära.
Meest ei tohi selle küsimusega tüüdata, seda enam, et mees tahab ju võib-olla kunagi mõne teise naisega veel lapsi saada.

Mõnele lihtsalt ei mahu kuidagi pähe, et ka mees võib pereplaneerimises osaleda ning, et ka mees võib soovimatu raseduse ära hoidmiseks midagi ise ette võtta. Ja, et mõnes peres võetakse koos, ühiselt selliseid otsuseid vastu.
Ma usun, et seesama, kes siin juba terve hunniku miinuseid kogunud on ütleb meile varsti, et selline mees, kes läheb vasektoomiat tegema ei olegi üldse mingi mees, vaid naise tuhvlialune.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:57; 19.03 22:15; 20.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ennem ei steriliseerinud? Kolme lapsega saab ju steriliseerida!? Nüüd pole midagi teha, sünnita ja kasvata, või anna mulle!! (Ma ei saa lapsi.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tüdruk on, siis võiksid mulle anda!! Jumaldan väikseid tüdrukuid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agne74 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tüdruk on, siis võiksid mulle anda!! Jumaldan väikseid tüdrukuid![/tsitaat]Ära unusta, et sul on vaimsed probleemid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:57; 19.03 22:15; 20.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagantjärgi targutamine, et miks enne jne on ju antud juhul mõttetu. Teemaalgatajale julgust otsustamisel, kui ikka juba 4 last olemas, siis pole mõtet ennast \”lõhki rebida\”. Asi toimub narkoosis vist tänapäeval, nii, et paanikaks pole põhjust.
PS Üle-eelmisele kommenteerijale, kes väikeseid tüdrukuid jumaldab, võiks soovitada psühhiaatrit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Agne74 kirjutas:[/small]
Ära unusta, et sul on vaimsed probleemid.
[/tsitaat]Selline lause on solvav 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline lause on solvav :([/tsitaat]Ta on ju ise sellest siin kirjutanud. Selge, et keegi siin lapsi mööda ilma laiali jagama ei kavatse hakata ja tegu on niisama teoreetilise targutamisega, aga kui teemal \”anna oma laps mulle, jumaldan väikesi tüdrukuid\” võtab sõna inimene, kes on korduvalt rääkinud oma viibimisest psühhiaatrilisel sundravil, kusjuures ta ise absoluutselt oma probleeme ei adu, vaid on veendunud, et ema, kurjad arstid ja kes kõik veel on tema vastu suurejoonelise vandenõu algatanud, siis selline kommentaar võtab igal lapsevanemal hetkeks südame all õõnsaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 13:35; 20.03 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul võtab hoopis teie jutt südame alt õõnsaks, kui soovitate siin aborti jne

Kas tõesti ennem tapate, kui annate mulle kasvatada?

Kas peate mind nii ohtlikuks?

Kui te mulle ei anna, andke siis kellegile teisle, tahtsin öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ju rebitakse lõhki, reaalselt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägo kirjutas:[/small]
Ta on ju ise sellest siin kirjutanud. Selge, et keegi siin lapsi mööda ilma laiali jagama ei kavatse hakata ja tegu on niisama teoreetilise targutamisega, aga kui teemal \”anna oma laps mulle, jumaldan väikesi tüdrukuid\” võtab sõna inimene, kes on korduvalt rääkinud oma viibimisest psühhiaatrilisel sundravil, kusjuures ta ise absoluutselt oma probleeme ei adu, vaid on veendunud, et ema, kurjad arstid ja kes kõik veel on tema vastu suurejoonelise vandenõu algatanud, siis selline kommentaar võtab igal lapsevanemal hetkeks südame all õõnsaks.[/tsitaat]Kas sa, kullake, tõesti arvad, et kui inimesel on väidetavalt vaimseid probleeme, võib siin kohe nii solvata? Kõigil inimestel on õigus viisakale kohtlemisele.
Päikest sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuarust on meestel vasektoomia puhul hiljem võimalik teha \”taastav\” operatsioon, see ei pruugi õnnestuda, aga samas võib, seega on võimalik et mees võib saada tulevikus veel isaks. Muidugi soovitatakse meestel enne vasektoomiat spermat külmutada, et vajadusel võtta oleks 🙂 Minuarust hea mõte, kui mees peaks uue naise kunagi leidma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sa, kullake, tõesti arvad, et kui inimesel on väidetavalt vaimseid probleeme, võib siin kohe nii solvata? Kõigil inimestel on õigus viisakale kohtlemisele.
Päikest sulle![/tsitaat]Kas inimese ebaadekvaatse sõnavõtu peale talle tema probleemide meeldetuletamine (täitsa ilma sõimusõnade, inetutesse kohtadesse saatmise ja tänitamiseta) on solvamine? Minu meelest kirjutas see, keda Sa kritiseerid, kõheda ettepaneku peale üheainsa üsna neutraalses toonis lause, mis konteksti arvestades oli pigem fakti konstateeriv kui sihilikult solvav.

Päikest Sullegi, kullake! 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 13:35; 20.03 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas paljud paljulapselised ütlevad, et seal pole enam vahet, kas on 4 või 5 last. mina pingutaks ära … ma tean, et ma olen see kahetseja. kui kohe ei kahetse, siis vanemalt, vbla rikub aastateks une. aga keegi ei saa muidugi teisele midagi soovitada. vbla teisel on tõesti piir, et veel 1 laps ja läheb hulluks. mõtle järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui on nii väike rasedus, siis antakse tablett, mis kutsub päevad esile ja ongi kogu lugu, ei mingit narkoosi ega kraapimist , nagu vanasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Selline lause on solvav :([/tsitaat]Sa pane see kasutajanimi otsingusse ning peale nende tekstide lugemist, mida ta siia on kirjutanud, oled sa minuga kindlasti ühel meelel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 21:57; 19.03 22:15; 20.03 22:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu ja tervis abort

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.