Esileht Ilu About you tagastamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: About you tagastamine

Postitas:

Kas keegi on Omniva automaadi kaudu paki tagastanud about you epoele?

Kleepisin peale pakis olnud Omniva kleepsu ja üritasin automaadis tagastada. Koodiga ei saanud. Seejärel proovisin saata tagasi pakil oleva aadressi järgi automaati. Telefoninumber ei sobinud 🙁 mis ma valesti teen või kuidas peaks saama tagasi saata paki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka eile, kuna üks ühele automaat neid vasteid ei anna nagu neil õpetuses (a la eraklient – pakk iseteeninduses vormistatud). Proovisin erakliendi tagastust – triipkood ei toimunud. Valisin siis eraklient saatmine, seal riikide juures mõtlesin, et ei viitsi, teine inimene ootas ka selja taga ja võtsin oma teise paki välja ja viisin hoopis kõrvalmajja postkontorisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin ka eile, kuna üks ühele automaat neid vasteid ei anna nagu neil õpetuses (a la eraklient – pakk iseteeninduses vormistatud). Proovisin erakliendi tagastust – triipkood ei toimunud. Valisin siis eraklient saatmine, seal riikide juures mõtlesin, et ei viitsi, teine inimene ootas ka selja taga ja võtsin oma teise paki välja ja viisin hoopis kõrvalmajja postkontorisse.

Ma veidi pusisin ja leidsin isegi sama nimega automaadi aadressi, aga telefoni numbri juurest edasi ei lasknud. Viin ka siis postkontorisse parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 17:35; 22.07 21:29; 24.07 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll kõik toiminud. Olen kaks korda tagastanud. Automaadist valin, et pakk vormistatud iseteeninduses, skännin triipkoodi ja valmis. Ainuke jama on olnud, et ükskord oli karp nii suur, et vaevu mahtus kuidagi diagonaalasendis kõige suuremasse kappi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna paki saadetud 🙂 läksin postkontorisse viima, aga oli veel kinni ja proovisin automaati korra veel. Viga oli selles, et ma ei ole kunagi viitsinud süveneda ja jätsin õige valiku vahele. Kirjas on eraklient, osta.ee klient ja veidi väiksemas kirjas iseteeninduses vormistatud pakk. Minu silm haarab kogu aeg ainult osta.ee ja rohkem polegi lugenud????‍♀️????‍♀️????‍♀️ igatahes triipkood ilusasti toimis ja pakk läks teele 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 17:35; 22.07 21:29; 24.07 13:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu About you tagastamine