Esileht Lapse ootamine Absurd..

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Absurd..

Postitas:

Kirjutatakse, kuidas uuest nädalast tehakse lahti jõusaalid.. Juulist kinod.. Mis asja? Kas isasid ka sünnitusele või UH-sse kaasa hakatakse lubama? Miks sellest ei kirjutata? Kas see pole mitte olulisem punkt?? On sellest kuskil juttu olnud?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:49; 12.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutatakse, kuidas uuest nädalast tehakse lahti jõusaalid.. Juulist kinod.. Mis asja? Kas isasid ka sünnitusele või UH-sse kaasa hakatakse lubama? Miks sellest ei kirjutata? Kas see pole mitte olulisem punkt?? On sellest kuskil juttu olnud?

Hea, kui rase isegi arsti/ämmaemanda juurde kontaktvisiidile saaks. Vähemalt Tallinna suured haiglad teevad jätkuvalt telefonivisiite ja osadele on ka öeldud, et enne 28.rasedusnädalat kohapeale näitama ei kutsuta. Endal riiklikuga sama kogemus, isegi ämmaemandaga pole kohtunud, rasedakaarti pole isegi (see digitaalselt nendel endal kusagil süsteemis), rääkimata kohapealsest kontrollist.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:55; 12.05 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise käisin küll 6+6 tuvastamas ja sain uue aja 10+3 peale, et arvele võtta. Siis pidin aja saama KV Uh-sse. Aga noh, ma Tartus ka. Siin vist probleeme pole sellega. Aga no mida asja, teeme kinod lahti aga naised käigu üksi UH-s ja sünnitagu ka üksi.. Kohutav

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:49; 12.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt see on ITK ämmaka juurde aeg 6 nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljendasin end halvasti veidi, ma tegelikult ei mõelnud raseduse tuvastamise visiite, vaid juba raseduse pikemaajalist jälgimist. Ja räägin ka enda kogemusest, et ei ole siiani kohtunud enda ämmakaga, raseduse tuvastamine oli naistearsti juures enne eriolukorda veebruaris, kuid rohkem kontaktvisiite haiglas ei ole mul olnud. Pärast raseduse tuvastamist jäi riiklikus haiglas ära oscar ja on siiani olnud ämmaemandaga vaid telefonivisiidid. Aga loodetavasti siis nüüd hiljuti rasestunud naistel läheb paremini kõikide visiitidega ja nö normaalne raseduse jälgimine taastub igalpool ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 14:55; 12.05 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel ITKs.
Rasedust 11+3 ja arvele võeti eelmine nädal. Uus telefonivisiit 16+ nädalal ehk juuni keskel ja isegi kindlat kellaaega ei öeldud, ootan terve päeva lihtsalt kõnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel Pelgus.
Viimati oli mul LA UH, enne seda KV UH (enne eriolukorda). Kohale kutsutakse juunis (28ndl), mitte enne. Pidin juba märtsis tegema GTT, siiani pole olnud seda (eelmisega oli rasedusdiabeet).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 21:15; 12.05 21:47; 14.05 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel Pelgus.

Viimati oli mul LA UH, enne seda KV UH (enne eriolukorda). Kohale kutsutakse juunis (28ndl), mitte enne. Pidin juba märtsis tegema GTT, siiani pole olnud seda (eelmisega oli rasedusdiabeet).

Mina käisin tasulisena tegemas Synlabis. Parem maksan selle paarkümmend eurot, kui magan sellise asja maha. Ma oleks ka muidu riiklikus pidanud tegema, aga jäi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvel Pelgus.

Viimati oli mul LA UH, enne seda KV UH (enne eriolukorda). Kohale kutsutakse juunis (28ndl), mitte enne. Pidin juba märtsis tegema GTT, siiani pole olnud seda (eelmisega oli rasedusdiabeet).

Mina käisin tasulisena tegemas Synlabis. Parem maksan selle paarkümmend eurot, kui magan sellise asja maha. Ma oleks ka muidu riiklikus pidanud tegema, aga jäi ära.

Hea idee, selle peale ma ei tulnudki. Õnneks on mul alles veidi seda kraami eelmisest rasedusest ning olen pisteliselt kodus veresuhkrut mõõtnud, hetkel on okei olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 21:15; 12.05 21:47; 14.05 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 19.maist on isad sünnitusel lubatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole olnud telefonivisiite. Kontaktvisiidid olid 10. ja 14. nädalal ja tuleb uuesti 20. nädalal, kui on ka looteanatoomia ultraheli (ITK). Mida telefonis üldse on võimalik teha? Küsib kaalu ja paneb süsteemi kirja? Sellist olukorda küll ei tohiks kellelgi olla, et enne 28. nädalat kohale ei kutsuta, sest looteanatoomia uuringuid 20. nädala paiku on tehtud eriolukorra ajal kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole olnud telefonivisiite. Kontaktvisiidid olid 10. ja 14. nädalal ja tuleb uuesti 20. nädalal, kui on ka looteanatoomia ultraheli (ITK). Mida telefonis üldse on võimalik teha? Küsib kaalu ja paneb süsteemi kirja? Sellist olukorda küll ei tohiks kellelgi olla, et enne 28. nädalat kohale ei kutsuta, sest looteanatoomia uuringuid 20. nädala paiku on tehtud eriolukorra ajal kogu aeg.

Telefonis ongi olnud samad asjad mis kohapeal – ütled kaalu, räägid tervisest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 21:15; 12.05 21:47; 14.05 13:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Absurd..