Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )

Teema: Absurd

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>Kahjuks ei lase pikemat pealkirja panna ja teema nime kirjutada. Aga..</p>
<p style=”text-align: center;”>Kas nüüd on siis nii, et vaktsineerimata 25 aastane jääb surema ning 80 aastane sutsatu turgutatakse silmagi pilgutamata elule? Kas selles valguses, et vaktsineeritute surmajuhtumeid juurde ei tekiks? 🙂 inimene kel noor tervis ja pikk elu elada peab jääma ukse taga, sest ei olnud kuulekas kodanik ja end eksperimentaalse vedelikuga ei süstinud. Kuhu me jõudnud oleme? Jääbki ikka mulje, et kõige tähtsam on vaktsineeritud elu päästa, sest neile on ju maad ja ttaevad kokku lubatud. Vabandan kirjqvigade eest, mul kisub pildi eest perekoolil koguaeg alla ja muudab teksti ning fonti. Aga tähtis on see, et saan oma mõtted välja öelda. Muide kõige toredam on see, et minu tädi kes sai kevadel 2x astrazeneca sai 3 doosi pfizerit ja arvake ära mis temaga on?! Covid korjas töö juurest! Karm kuidas  luuakse illusiooni nüüd kolmanda süstiga, tundub et see teeb veel nõrgemaks. Kahju on. </p>

+13
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Link ka

https://www.delfi.ee/artikkel/95035421/eesti-arstide-liidu-ettepanek-valitsusele-seadke-covid-patsientide-puhul-ulempiir-mille-taitumisel-saaks-neid-sortima-hakata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kolmandaks doosiks sai pfizeri, parandus!</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui asi löheb selleni, et tuleb otsustada, keda ravida, keda mitte, siis peab määrama kriteeroumi, mille alusel seda teha. Hea, et mina pole otsustaja. On selleks kriteeriumiks vanus? Vaktsineeritus? Kaasuvad haogused? Sugu? Kodakondsus? Raske teema.

Aga mille poolest vanus parem kriteerium on kui kodanikukuulekus? Miks peaks riik iga hinna eest hoidma endale vastutöötabaid kodanikke?

+14
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Aga mille poolest vanus parem kriteerium on kui kodanikukuulekus? Miks peaks riik iga hinna eest hoidma endale vastutöötabaid kodanikke?

Äkki sellepärast, et oleks kes maksuraha teeniks. Et sina saaksid vanemahüvitist ja lapsed tasuta hariduse ja arstiabi. Pensionärid on ainult ühiskonnale koormaks, ükskõik kui koledasti see kõlab.</p>

+9
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>Kahjuks ei lase pikemat pealkirja panna ja teema nime kirjutada. Aga..</p>

<p style=”text-align: center;”>Kas nüüd on siis nii, et vaktsineerimata 25 aastane jääb surema ning 80 aastane sutsatu turgutatakse silmagi pilgutamata elule? Kas selles valguses, et vaktsineeritute surmajuhtumeid juurde ei tekiks? ???? inimene kel noor tervis ja pikk elu elada peab jääma ukse taga, sest ei olnud kuulekas kodanik ja end eksperimentaalse vedelikuga ei süstinud. Kuhu me jõudnud oleme? Jääbki ikka mulje, et kõige tähtsam on vaktsineeritud elu päästa, sest neile on ju maad ja ttaevad kokku lubatud. Vabandan kirjqvigade eest, mul kisub pildi eest perekoolil koguaeg alla ja muudab teksti ning fonti. Aga tähtis on see, et saan oma mõtted välja öelda. Muide kõige toredam on see, et minu tädi kes sai kevadel 2x astrazeneca sai 3 doosi pfizerit ja arvake ära mis temaga on?! Covid korjas töö juurest! Karm kuidas luuakse illusiooni nüüd kolmanda süstiga, tundub et see teeb veel nõrgemaks. Kahju on. </p>

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

+20
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sellel 25-aastasel on lugemisraskused. Miljon korda on öeldud, et minge vaktsineerima ja et ühel hetkel võib vaktsineeritus saada haiglas otsustavaks. Kui see 25-aastane pole ise vaevunud enda eest midagi tegema, siis miks teised peaks?

+22
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isa on see 80-aastane. Muide töötab. Mina küll nõus poleks sellega, et puhtalt vanuse alusel keegi temast ette liiguks. Otsustad mitte vaktsineerida, siis lepi ka tagajärgedega. Aga praegu on suur osa neid, kes vaktsineerida ei taha, aga kõik positiivsed hüved peaks automaatselt neile kuuluma.

+24
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

Kõigepealt võtad riski vaktsineerimisega, ja siis võid endiselt haigestuda kõikide riskidega 😀

Vägev riskide vähendamine küll!

St sa võid seda teha, suur tõenäosus, et sinuga ei juhtu midagi ja põed viie päeva asemel kolmega läbi, ma ei taha kellelegi ette heita ega keelata. Aga sellist huumorit riskivõtmisest kuulda…

+11
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Otsustad mitte vaktsineerida, siis lepi ka tagajärgedega.

Vaktsineerimise tagajärjed võiks piirdude tervislike, mitte poliitiliste tagajärgedega.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

Kõigepealt võtad riski vaktsineerimisega, ja siis võid endiselt haigestuda kõikide riskidega ????

Vägev riskide vähendamine küll!

St sa võid seda teha, suur tõenäosus, et sinuga ei juhtu midagi ja põed viie päeva asemel kolmega läbi, ma ei taha kellelegi ette heita ega keelata. Aga sellist huumorit riskivõtmisest kuulda…

Esiteks on vaktsiinitüsituse saamise tõenäosus üliväike. Ja see väide, et vaktsineeritud põevad kõikde riskidega, on puhas vale. Miks sa valetad?

+20
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Haiglates käib nö valimine pidevalt ka tavaajal. Küll on teatud operatsiooni eeltingimus suitsetamisest loobumine, küll nt see, et hambad peavad korda tehtud olema. Küll saab kiireloomulisem järjekorras ettepoole jnejne.

Ongi tervislik tagajärg – ei vaktsineeri, riskid sellega, et võid haiglajärjekorras tahapoole liikuda.

 

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

Kõigepealt võtad riski vaktsineerimisega, ja siis võid endiselt haigestuda kõikide riskidega ????

Vägev riskide vähendamine küll!

St sa võid seda teha, suur tõenäosus, et sinuga ei juhtu midagi ja põed viie päeva asemel kolmega läbi, ma ei taha kellelegi ette heita ega keelata. Aga sellist huumorit riskivõtmisest kuulda…

Esiteks on vaktsiinitüsituse saamise tõenäosus üliväike. Ja see väide, et vaktsineeritud põevad kõikde riskidega, on puhas vale. Miks sa valetad?

Tee vahet sõnal “risk” ja sõnal “tõenäosus”.

Ei ole teinud ma ühtegi absoluutväidet. Sa ei tea, kuidas mõjub sulle vaktsiin, ja sa ei tea, kuidas mõjub sulle haigus (kui juba läbi põdenud ei ole).

Sa lased iga vaktsiiniga ühe veneruleti lasu (trummel on jah, väga suur). Nagu näha, siis ka vaktsineeritud inimesed kannavad (nakatavad teisi) ja piisava aja möödudes ka haigestuvad – või siis võid uue buusteri teha (veel üks venerulett suure trumliga).

Risk on kõikvõimalikud tüsistused, mida nende vaktsiinide puhul on leitu – ja haiguse puhul samuti. Tõenäosus on juba midagi muud – sa ei saa iseendale matemaatiliselt neid tõenäosuseid paika panna, sest sinu isiklike tervisemarkeritega need suured statistikad ei arvesta – 0.01% tõenäosus ei kehti sulle isiklikult – see on esinemissagedus terves populatsioonis. Sa ei ole terve populatsiooni ideaalne keskmine.

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuula valitud eksperte, see on sulle hea valik.

Teistele pole vaja peale suruda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglates käib nö valimine pidevalt ka tavaajal. Küll on teatud operatsiooni eeltingimus suitsetamisest loobumine, küll nt see, et hambad peavad korda tehtud olema. Küll saab kiireloomulisem järjekorras ettepoole jnejne.

Ongi tervislik tagajärg – ei vaktsineeri, riskid sellega, et võid haiglajärjekorras tahapoole liikuda.

Küll võrreldakse vaktsineerimist suitsetamise mahajätmisega, küll turvavööga. Te ei saa aru, kui erinevad need asjad kõik sisuliselt on?

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingis ilusas utoopias vb on jah vaktsiinid ja muud meditsiinilised sekkumised sama igavpäevane asi nagu hommikukohv.

Siin ei saa ju üldse midagi valesti minna 🙂

https://www.amazon.de/Brave-World-Fremdsprachentexte-Dieter-Hamblock/dp/3150092841/

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, kuidas saab paari aastaga inimese ajuolluse nii pehmeks pesta, et loogiline mõtlemine on täielikult kadunud. Ja uskumatu, et seda on nii lihtne teha üle terve maailma! Kui keegi oleks teile kahe aasta eest öelnud, et selline selekteerimine ja diskrimineerimine aset leiab, oleksite selle inimese otse hullumajja kupatanud ja poleks ealeski olnud nõus eksperimentaalsete süstidega. Kas nii raske on vaadata tagasi ja mõelda veelkord, kas kõik on ikka nii nagu meile paistab? Kas kogu olukord on ainult ja ainult meie tervise hoidmise pärast või on asjal palju süngemad põhjused. Muudkui korrutavad nagu mantrat oma haridust sildistasea teisi rumalateks harimatuteks lamemaalasteks, aga kui ühel päeval peaksite tõdema, et lamemaalsed suurt ei eksinudki? Ma olen tähele pannud, et kõik koledad kevadised ettekuulutused(mitttle peavoolu st) on üksteise järel realiseerumas. Kurb on sellele mõelda, asjad jooksevad koguaeg vales suunas. Kõik mis selle viiruse vastu võitlemisel on ette võetud on täielik läbikukkumine. See passimajandus samamoodi. Ja ma ei ole vaktsineerimata, mina sain oma doosid samuti märtsis, aga teate mida? Mina ei lähe rohkem ühelegi doosile. Eks siis istun kodus nagu tavaliselt ja ilma esimese Eesti passita, kui see aeguma peaks. Minu jaoks on palju koguaeg õlg alla panna! Nähes seda, et suures plaanis tüürime me aina enam katastroofi suunas. Teil ei ole mulle vastu vaielda mõtet. Töötan lasteaias kokana viimased 5 aastat ning peaaegu kõik meie kollektiivis on vaktsineeritud nii astrazeneca kui ka Pfizeriga. Mida te arvate mis on juhtunud? Lapsed on toonud lasteaeda viiruse ja terve september ning oktoober ägas lasteaed viiruse all. Üks õpetaja oli haiglas ning teised ikka siruli maas. Mis te arvate, et need inimesed tahavad veel õla alla panna? Mina ei nakatunud, sest olin sellel ajal puhkusel ning vahepeal oli lasteaed üleüldse kinni, sest õpetajaid lihtsalt ei olnud. Kui need vaktsiinid on läbikukkunud tuleks inimestele ausalt öelda, mitte lepingu täitmiseks aina doose juurde suruda! Uskuge mind, pikas perspektiivis oleme me ikka katastroofi jalamil! Tampige nüüd mind oma ideoloogiaga maapõhja. Puhas tõde ja aeg oleks tõesti mõelda, et kontakte peab vähendama IGAÜKS ja koroonapass ei ole võluvits vaid katastroofi külvaja! Ning vaktsineeritud on väga head nakatajad.

+20
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ahjaa. Selle 5-11 aastaste süstimise oma normi täitmiseks võivad nad heaga endale sisse suruda. See ei ole kaugeltki normaalne! Ärge öelge, et seda ei tule. Tuleb ja õige pea. Otsused mis kõrgemalt tulevad vajavad täitmist, meie kõige kallima varanduse peal. Oksemaitse on suus, tõsiselt.

+15
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

Kõigepealt võtad riski vaktsineerimisega, ja siis võid endiselt haigestuda kõikide riskidega ????

Vägev riskide vähendamine küll!

St sa võid seda teha, suur tõenäosus, et sinuga ei juhtu midagi ja põed viie päeva asemel kolmega läbi, ma ei taha kellelegi ette heita ega keelata. Aga sellist huumorit riskivõtmisest kuulda…

Esiteks on vaktsiinitüsituse saamise tõenäosus üliväike. Ja see väide, et vaktsineeritud põevad kõikde riskidega, on puhas vale. Miks sa valetad?

Tee vahet sõnal “risk” ja sõnal “tõenäosus”.

Ei ole teinud ma ühtegi absoluutväidet. Sa ei tea, kuidas mõjub sulle vaktsiin, ja sa ei tea, kuidas mõjub sulle haigus (kui juba läbi põdenud ei ole).

Sa lased iga vaktsiiniga ühe veneruleti lasu (trummel on jah, väga suur). Nagu näha, siis ka vaktsineeritud inimesed kannavad (nakatavad teisi) ja piisava aja möödudes ka haigestuvad – või siis võid uue buusteri teha (veel üks venerulett suure trumliga).

Risk on kõikvõimalikud tüsistused, mida nende vaktsiinide puhul on leitu – ja haiguse puhul samuti. Tõenäosus on juba midagi muud – sa ei saa iseendale matemaatiliselt neid tõenäosuseid paika panna, sest sinu isiklike tervisemarkeritega need suured statistikad ei arvesta – 0.01% tõenäosus ei kehti sulle isiklikult – see on esinemissagedus terves populatsioonis. Sa ei ole terve populatsiooni ideaalne keskmine.

Esiteks ma küsin veel, miks sa valetad, et vaktsineeritud põevad kõikide riskidega? Sinu enda sõnastus on täpselt selline, nagu oleks vaktsineeritu põdemise riskid samad, mis vaktsineerimata inimeste puhul. See on teadlik hämamine.

Kui inimene on korra juba vaktsineeritud, siis boosteri puhul on mingi kõrvalnähu saamise tõenäosus veel väiksem.

P.S Kui vaktsineerimise puhul on revolvri trumli suurus sada tuhat, siis covidi põdemise puhul ainult sada.

+16
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa. Selle 5-11 aastaste süstimise oma normi täitmiseks võivad nad heaga endale sisse suruda. See ei ole kaugeltki normaalne! Ärge öelge, et seda ei tule. Tuleb ja õige pea. Otsused mis kõrgemalt tulevad vajavad täitmist, meie kõige kallima varanduse peal. Oksemaitse on suus, tõsiselt.

Mitu last sul siis on selles vanuses? Oksemaitse on sul suus pigem MMSist.

+12
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diskrimineerimisest ja õigustest on nii tore rääkida. Arstid haiglas näevad reaalsust. Nt 35-aastane ülekaaluline vaktsineerimata mees lõpetas koomas (võimalik, et ka surmaga). Ei jää kõik 20-30-aastased ka ellu. Diskrimineerimine oleks hoopis puhtalt vanuse alusel keegi ettepoole tõsta.

 

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendus on lihtne – tahad vähem riskida, mine vaktsineerima.

Kõigepealt võtad riski vaktsineerimisega, ja siis võid endiselt haigestuda kõikide riskidega ????

Vägev riskide vähendamine küll!

St sa võid seda teha, suur tõenäosus, et sinuga ei juhtu midagi ja põed viie päeva asemel kolmega läbi, ma ei taha kellelegi ette heita ega keelata. Aga sellist huumorit riskivõtmisest kuulda…

Esiteks on vaktsiinitüsituse saamise tõenäosus üliväike. Ja see väide, et vaktsineeritud põevad kõikde riskidega, on puhas vale. Miks sa valetad?

Tee vahet sõnal “risk” ja sõnal “tõenäosus”.

Ei ole teinud ma ühtegi absoluutväidet. Sa ei tea, kuidas mõjub sulle vaktsiin, ja sa ei tea, kuidas mõjub sulle haigus (kui juba läbi põdenud ei ole).

Sa lased iga vaktsiiniga ühe veneruleti lasu (trummel on jah, väga suur). Nagu näha, siis ka vaktsineeritud inimesed kannavad (nakatavad teisi) ja piisava aja möödudes ka haigestuvad – või siis võid uue buusteri teha (veel üks venerulett suure trumliga).

Risk on kõikvõimalikud tüsistused, mida nende vaktsiinide puhul on leitu – ja haiguse puhul samuti. Tõenäosus on juba midagi muud – sa ei saa iseendale matemaatiliselt neid tõenäosuseid paika panna, sest sinu isiklike tervisemarkeritega need suured statistikad ei arvesta – 0.01% tõenäosus ei kehti sulle isiklikult – see on esinemissagedus terves populatsioonis. Sa ei ole terve populatsiooni ideaalne keskmine.

  1. Esiteks ma küsin veel, miks sa valetad, et vaktsineeritud põevad kõikide riskidega? Sinu enda sõnastus on täpselt selline, nagu oleks vaktsineeritu põdemise riskid samad, mis vaktsineerimata inimeste puhul. See on teadlik hämamine.

    Kui inimene on korra juba vaktsineeritud, siis boosteri puhul on mingi kõrvalnähu saamise tõenäosus veel väiksem.

    P.S Kui vaktsineerimise puhul on revolvri trumli suurus sada tuhat, siis covidi põdemise puhul ainult sada.

  • Uskuge uskuge, sinisilmsed. Arvate, et see kolmas booster on viimane? Ma ei suuda uskuda, kas tõsimeeli on inimesed nõus hirmust ja “vabaduse” nimel ka lõpuks kümnendat korda õla alla panema. Ei saa olla võimalik, hõõrun silmi ja lihtsalt ei suuda uskuda!
  • +12
    -12
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    Teate, soovitaksin vaadata filmi Shutter Island. Selles filmis joonestub selgelt välja, kuidas on võimalik inimese ajuga teha mida iganes. Manipulatsioon on võimas relv ja inimest on väga lihtne panna oskuslikult arvama kõike vastupidi ning silmad valest pimestada. Praegune olukord ei jää viimaks sellest kaugele, ajupesu toimub sellistel tuuridel ja inimeste mõtlemisvõime on taandarenenud. Aga pole imestada, seda ajaloos ennegi juhtunud.

    +12
    -7
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    Esiteks ma küsin veel, miks sa valetad, et vaktsineeritud põevad kõikide riskidega?

    Vastan veel, et ma ei ole väitnud, et vaktsineeritud põevad kõikide riskidega. Pinguta natuke oma aju, et aru saada, mida sulle öelda tahetakse.

    Väide on see, et vaktsiin ei anna sulle 100%-list garantiid kõikide riskide vastu (sh see vaktsiin EI ravi ära su diabeeti ja muid immuunprobleeme, mille tõttu võib covid olla sulle eriti ohtlik).

    +3
    -5
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Teate, soovitaksin vaadata filmi Shutter Island. Selles filmis joonestub selgelt välja, kuidas on võimalik inimese ajuga teha mida iganes. Manipulatsioon on võimas relv ja inimest on väga lihtne panna oskuslikult arvama kõike vastupidi ning silmad valest pimestada. Praegune olukord ei jää viimaks sellest kaugele, ajupesu toimub sellistel tuuridel ja inimeste mõtlemisvõime on taandarenenud. Aga pole imestada, seda ajaloos ennegi juhtunud.

    Väga õige võrdlus!  On täiesti arusaamatu kuidas väike grupp antivaxxereid on suutnud oma libainfo kampaaniaga ära lollitada nii paljusid normaalseid inimesi.

    +9
    -11
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Teate, soovitaksin vaadata filmi Shutter Island. Selles filmis joonestub selgelt välja, kuidas on võimalik inimese ajuga teha mida iganes. Manipulatsioon on võimas relv ja inimest on väga lihtne panna oskuslikult arvama kõike vastupidi ning silmad valest pimestada. Praegune olukord ei jää viimaks sellest kaugele, ajupesu toimub sellistel tuuridel ja inimeste mõtlemisvõime on taandarenenud. Aga pole imestada, seda ajaloos ennegi juhtunud.

    Väga õige võrdlus! On täiesti arusaamatu kuidas väike grupp antivaxxereid on suutnud oma libainfo kampaaniaga ära lollitada nii paljusid normaalseid inimesi.

    Soovitan neljandaks doosiks valmistuda.

    +8
    -4
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    No aga kui tulebki välja, et viirus on tulnud selleks, et jääda. Ja kergemalt põdemiseks ongi vaja hakata iga aasta kord-kaks vaktsineerima. Oletame, et teadlased selle ära tõestavad, välja ütlevad ja ära põhjendavad. Kas sa siis pigem eelistad koos vaktsiiniga edasi elada või endiselt oodata, mida elu lotomäng sulle toob? Mida on vaja selleks, et hakkaksid usaldama vaktsineerimist kui vajalikku toimingut, et normaalne elu edasi läheks? Aastakümnete pikkusi uuringuid? Selle aja peale oleme kõik siit maamuna pealt juba kadunud, kui viirusel muteeruda ja levida lasta vabalt.

    Ja kust üldse tuleb see teooria, et terve maailma tervishoiutöötajad ajavad seda viiruse ja vaktsineerimise juttu lihtsalt selleks, et mingi vaktsiinitootja plaane täita? Kõik, terves maailmas? Selline massiline ajupesu ei ole lihtsalt võimalik, kui siiani on arstiteadust pigem usaldatud ja viskutakse pimesi opilauale peaaegu tundmatu arsti käe alla narkoosijuhtmete otsa. Pigem on suurem osa rahvast haritud ja oskab näha viiruses midagi päriselulist, mitte ainult vandenõusid. Ja võitleb selle vastu, et viiruse levimisele kunagi ka piir panna.

    +15
    -11
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Põhjendus, miks eelistatakse vaktsineeritud inimest vaktsineerimata inimesele ei ole poliitiline, vaid väga pragmaatiline – vaktsineeritud inimene viibib vähem päevi haiglas ja kasutab vähem haigla ressursse ning satub palju väiksema tõenäosusega kõige kallimasse kolmanda astme intensiivravisse.

    Ehk siis selle aja sees mil haiglas oleks sees 1 vaktsineerimata inimene, saaks haiglas terveks ravida 2 või võibolla isegi 3 vaktsineeritud inimest. Ekstreemsetel juhtudel isegi mitu korda enam vaktsineeritud inimesi, sest osad vaktsineerimata inimesed veedavad haiglas kuid. Seega on suur vahe sees. Mida vähem haiglapäevi ja ressursse kulub, seda suurema hulga haigeid saab päästa. Seega igati õige otsus päästa võimalikult suurem hulk inimesi.

    +13
    -6
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Postitas:
    Kägu

    Õudne, kuidas te vihkate mittevaktsineeritud inimesi! Ka neil on omad põhjused! On neid, kes on läbi põdenud, aga pole tehtud ametlikku testi. On neid, kes on väga allergilised ja ülitundlikud igasuguste ravimite suhtes. On neid, kes on näinud oma lähedasi invaliidistumas peale vaktsineerimist. On ka muid põhjuseid. Selline vihkamine on sarnane juudivihale ja rassismile. Olge ettevaatlikud, vihkamisele pole õigustusi!

    +14
    -11
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

    Riik tuleks kukku panna praegu ja kõik. See aitaks jõulud vähemalt normaalselt veeta, vahet pole kas süstitud või mitte. Kõik peaksid olema hoolsad hetkel ja panustama, et me ei oleks jõulud ja veel luku taga. Kaja kallas on pime või loll, mingit ideed pole ega plaani, otse kuristikku. Teist korda juba! Vaadake mis sai kevadel….

    +6
    -4
    Please wait...
    To report this post you need to login first.
    Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 144 )