Esileht Ilu ja tervis AD Brintellix tarvitajad

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: AD Brintellix tarvitajad

Postitas:
Kägu

Tere, on siin inimesi kes tarvitavad Brintellixi või on tarvitanud?Kaua läks kui oli tunda enesetunde paranemist ja ärevushood kadusid?Ootan igasugu tagasisidet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD mõjuvad aeglaselt.Enne 1 kuud ei ole mingit mõju tunda.Peale seda hakkab vaikselt paremaks minema.No mingi 6 kuuga peaksid terveks saama.Muidugi on olemas ka kiiretoimelised AD kus mõju saabub 10 päeva pärast.Ju siis arst leidis et sinu olukord ei ole väga tõsine.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD mõjuvad aeglaselt.Enne 1 kuud ei ole mingit mõju tunda.Peale seda hakkab vaikselt paremaks minema.No mingi 6 kuuga peaksid terveks saama.Muidugi on olemas ka kiiretoimelised AD kus mõju saabub 10 päeva pärast.Ju siis arst leidis et sinu olukord ei ole väga tõsine.

Millised ravimid nädalaga toimivad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD mõjuvad aeglaselt.Enne 1 kuud ei ole mingit mõju tunda.Peale seda hakkab vaikselt paremaks minema.No mingi 6 kuuga peaksid terveks saama.Muidugi on olemas ka kiiretoimelised AD kus mõju saabub 10 päeva pärast.Ju siis arst leidis et sinu olukord ei ole väga tõsine.

Millised ravimid nädalaga toimivad?

Kas 10 päeva on sinu arvates nädal? Tõenäoliselt on siin mõeldud ravimeid mida kasutatakse psühhoosi ja teiste raskemate haiguste korral,kus ravimi mõju saabub 2 nädala jooksul.Reeglina ollakse siis ka haiglas ja ravimit võetakse arstide valve all.Aga mis puutub ärevust siis sa peaksid kindlalt võtma arsti poolt määratud AD´d.Kindlalt tuleks iga päev teha kiirkõndi värskes õhus vähemalt 30 minutit.Väike kehaline treening on parim ravim ärevushoogude vastu.Nii sa paraned kõige kiiremini.Apteegis on müügil ka Korvalool tilgad.See taimne rahusti.Need on päris head.Tasub proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on andnud tunda nädalaga, et läheb kuidagi olemine helgemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina krõbistasin neid Brintellix tablette kaks kuud – mitte midagi ei mõjunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina krõbistasin neid Brintellix tablette kaks kuud – mitte midagi ei mõjunud.

Ehk oli doos liiga madal?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka ei olnud selle ravimiga ei kõrvaltoimeid ega ka muid toimeid, täiesti kasutu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üritasin selle ad kohta infot otsida, siis sattusin peale kasutajate tagasisidele ja oligi päris palju seda, et mitte kuidagi ei mõjunud????Endal alles läheb teine päev ja väga loodan sellepeale, sest kõrvaltoimeid ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üritasin selle ad kohta infot otsida, siis sattusin peale kasutajate tagasisidele ja oligi päris palju seda, et mitte kuidagi ei mõjunud????Endal alles läheb teine päev ja väga loodan sellepeale, sest kõrvaltoimeid ei ole.

Ma ei saanud nüüd aru, teised ütlevad, et pole ei kõrvaltoimeid ega ka mingit toimet, selle peale vastad, et loodad väga selle peale, sest sul ka kõrvaltoimeid ei ole? Loodad siis, et ei mõjuks või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üritasin selle ad kohta infot otsida, siis sattusin peale kasutajate tagasisidele ja oligi päris palju seda, et mitte kuidagi ei mõjunud????Endal alles läheb teine päev ja väga loodan sellepeale, sest kõrvaltoimeid ei ole.

Ma ei saanud nüüd aru, teised ütlevad, et pole ei kõrvaltoimeid ega ka mingit toimet, selle peale vastad, et loodad väga selle peale, sest sul ka kõrvaltoimeid ei ole? Loodad siis, et ei mõjuks või kuidas?

Ju siis väljendasin ennast liiga keeruliselt.Olen mitmeid ad proovinud ja on olnud väga tugevad kõrvaltoimed.Brintellixiga kõrvaltoimeid veel ei ole tekkinud.Loodan, et ravim mõjub ja et kõrvaltoimeid ei tekigi.Aitäh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju siis väljendasin ennast liiga keeruliselt.

Mitte keeruliselt, vaid segaselt. Need on kaks erinevat asja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, on siin inimesi kes tarvitavad Brintellixi või on tarvitanud?Kaua läks kui oli tunda enesetunde paranemist ja ärevushood kadusid?Ootan igasugu tagasisidet.

Olen tarvitanud. Lootused olid kõrgel. Minul ei mõjunud üldse, mitu kuud pidasin vastu ja aina võtsin, siis psühhiaater nõustus, et nulliring.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD ei mõju kui organismis on D vitamiini puudus.Kui depressioon on algstaadiumis siis paljudel juhtudel piisab ka D vitamiinist. Nii et tasub kohe apteeki minna sest 80% eestimaalastel on D vitamiini puudus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

AD ei mõju kui organismis on D vitamiini puudus.Kui depressioon on algstaadiumis siis paljudel juhtudel piisab ka D vitamiinist. Nii et tasub kohe apteeki minna sest 80% eestimaalastel on D vitamiini puudus.

Tarkpea, mul on D vit ūledoos, kuna olen pidevalt juurde võtnud. Arst käskis kategooriliselt lõpetada D vit manustamise. Deprekas sellest hoolimata laes ja AD ei mõju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas keegi teab.Mille pärast brintellixi hind nii krõbe on võrreldes teiste ad-ga?Lihtsalt tekkis selline mõte.Muidu on teised u 5€ karp aga see 20€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkisid Brintellixiga teisel päeval luulud või psühhoos. Olin täiesti veendunud, et pean terve oma pere ära tapma sh lapsed ja lemmiklooma. Õnneks peale mõningast kannatamist oli nii palju oidu, et rääkisin sellest abikaasale ja ta kutsus kiirabi, kes mu ravile viis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas keegi teab.Mille pärast brintellixi hind nii krõbe on võrreldes teiste ad-ga?Lihtsalt tekkis selline mõte.Muidu on teised u 5€ karp aga see 20€

Võrdlemisi uuem ravim, veel ei ole Haigekassa soodustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin Brintellixi u aasta. Algselt 10mg, toimis hästi, meeleolu paranes, tegutsemistahe tuli tagasi, hakkasin tundma rõõmu! Olin juba pea aasta võtnud, kuid siis hakkas jälle meeleolu langema ja sattusin nö musta auku  arst tõstis doosi 20mg peale ja kutsus kuu pärast tagasi, et vaadata kuidas mul on. Ma ausalt ei olnud valmis selleks, mis sel visiidil toimus, arst konkreetselt ütles, et oi, minu ees on täiesti terve inimene, sa võid rohud ära jätta!!! (Kuu tagasi olin ma mustas augus) ma olin jahmunud ja küsisin, et aga mis siis kui mul enesetunne läheb halvemaks, et kas siis helistan või kirjutan??? Arst ütles seepeale, et on teisigi psühhiaatreid, et ma ei pea talle helistama, et helistagu ma registratuuri ja võin panna ükskõik kelle juurde aja! ????????????

Ja nüüd on sellest üle poole aasta möödas, rohu jätsin ära, nüüd olen jälle mustas augus, aga pole julgust helistada, sest ma kardan, et ka järgmine psühhiaater võib mu äkki suva järgi minema saata ????‍♀️

Ma ei tea kust ma leian psühhiaatri, kes on päriselt valmis aitama ja kuulama! Läbi katsetama ka ei hakka, sest tean juba ennast, et kui nüüd pöörduksin psühhiaatri poole ja abi ei saa, siis rohkem ma abi otsida ei julgeks!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kust ma leian psühhiaatri, kes on päriselt valmis aitama ja kuulama!

Psühhiaatrid eriti ei kuulagi, küsivad paar küsimust ja määravad ravimeid. Kui tahad pikemat ärakuulamist, siis peaks ikka mõne psühholoogi poole pöörduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkisid sellega väga värvilised ja kuidagi eriti selged unenäod. Iseenesest see oli meeldiv.

Seejärel mingi aja pärast hakkasid tekkima ca pool tundi pärast tableti võtmist peavalud. Näriva, vaikse valuga. Iga päev pool tundi pärast tableti võtmist oli peavalu kohal.

Kokku sain seda võtta ca 3 nädalat, seejärel jätsin peavalude tõttu pooleli ja viisin pooliku karbi ja avamata karbi (ostsin korraga 2 karpi välja) psühhiaatrile tagasi. Võttis rõõmsalt vastu.

Kui aus olla, siis ma ei täheldanud mitte mingisugust muud mõju peale peavalude ja eredate unenägude. Stressi vastu üldiselt ei tundunud aitavat. Aga samas ega see stress pole ka mingi hea mõõdikuga mõõdetav, et enne Brintellixi oli 8.9 ja 3 nädala pärast oli 8.2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sellest AD-st kasu polnud. Kõrvaltoimeks oli aga nii meeletu iiveldus, et lõpetasin nende võtmise.

Mulle üldse AD-d ei aita. Olen erinevaid katsetanud. Kõige parem oli Flux. Sellega oli natukene midagi tunda. Ja see vähendas söögiisu ka natukene, mis on minu puhul suur pluss. Aga pikaajaliselt Fluxi tarvitada ei saanud, kuna see tekitas meeletud südamerütmihäired.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal on võetud ja no ma ei tea.Hakkasin juba kahtlema selle toimes.Ärevus on max laes.Kuidagi olla ei saa.Nüüd lugesin infolehte ja seal kirjas et depressiooniraviks.Vb siis ei toimigi ärevushäirete puhul?On keegi abi saanud seoses ärevusega, brintellixi tarvitades?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal on võetud ja no ma ei tea.Hakkasin juba kahtlema selle toimes.Ärevus on max laes.Kuidagi olla ei saa.Nüüd lugesin infolehte ja seal kirjas et depressiooniraviks.Vb siis ei toimigi ärevushäirete puhul?On keegi abi saanud seoses ärevusega, brintellixi tarvitades?

Ärevusega kirjutati ikka xanax ka lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal on võetud ja no ma ei tea.Hakkasin juba kahtlema selle toimes.Ärevus on max laes.Kuidagi olla ei saa.Nüüd lugesin infolehte ja seal kirjas et depressiooniraviks.Vb siis ei toimigi ärevushäirete puhul?On keegi abi saanud seoses ärevusega, brintellixi tarvitades?

Ärevusega kirjutati ikka xanax ka lisaks.

Ei ole midagi juurde kirjutatud.Võtangi ainult brintellixi lootes, et see tõmbab ärevuse maha aga jah praegu isegi hullem.Arst ütles et rahustit tema ei soovita, et muidu tuleb veel lisaks võõrutusega hakata tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole midagi juurde kirjutatud.Võtangi ainult brintellixi lootes, et see tõmbab ärevuse maha aga jah praegu isegi hullem.Arst ütles et rahustit tema ei soovita, et muidu tuleb veel lisaks võõrutusega hakata tegelema.

Minu arst soovitas ikka rahustit lisaks. Piiri peab sellega muidugi pidama, aga paljud AD-d alguses tõstavad ärevust ja rahusti on hädavajalik. Tarbisin pikka aega umbes 30 tabletti xanaxit kahe kuu kohta (võtsin vajadusel) ja sõltuvust ei tekkinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu ja tervis AD Brintellix tarvitajad