Esileht Väikelaps AD-ga kimpus olevad lapsevanemad. Küsimus laste riiete materjali jne..

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: AD-ga kimpus olevad lapsevanemad. Küsimus laste riiete materjali jne..

Postitas:

Mis materjalist riideid teie lapsed kannavad, kellel lapsel esineb Atoopiline Dermatiit.
*Millega peseta lapse riideid.
* Mis toite teie väldite, mis on mingi lööve tekitanud (või arvate, et on tekitanud ja lihtsalt mõnda aega sellest hoidunud).
Ja kas teie lastele on juba ka teste tehtud ja kas need on miskit tuvastanud ja kui vanalt esimesed testid tehti.

*Mis kreemi/kreeme olete siiani parimaks pidanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiani pesin pesu GNLDga, sai otsa, täna ostsin just uue pesupulbri- Neutrali.
Kõik piimatooted on menüüst väljas. Minimaalselt annan nisu-rukki-odratooteid. Tuleb välja, et ka herneid, läätsesid jne ei saa süüa. Ning loomulikult igasugune rämpstoit on välja jäetud, samuti mandariinid, üldiselt väldin välismaiseid puuvilju.
Kreemitan sinise novalaniga, paksu essexiga või helosaniga. Kui on väga hull, panen advantani ja annan zyrtecit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

* Riided eelistatult puuvillast (+ villased kampsunid jne, üksikud piduasjad sisaldavad ka sünteetikat).
* Pesu pesen enamasti mayeri sensitivega. Olen ka pesnud tavalise Arieliga ja ausalt öeldes pole meil sellest vahet olnud.
* 11-kuuselt sai diagnoosi ja tehti torketestid. Allergia: piim (kõik piimatooted menüüst väljas), kaer, muna, nisu, rukis. Neid väldimegi. 2 kuu pärast tuleb tõen. veretest.
* vahetevahel Linola Fett kreem, varasemalt Essex (samas mulle tundub, et essex ei funka väga hästi kuna ei lase nahal hingata), praegu sobib väga hästi Aqualan-L. Atolys’i võtan järgmisena ette.

Nahk läheb ilusamax või karedamaks vahest täitsa lambist ja baaskreemidel selles mingit osa ei näe. Hormoonkreemi aga ei taha panna põhimõtteliselt (v.a. siis kui olukord väljakannatamatu). Hetkel üritan alternatiivmeditsiini abi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Atopilist termatiiti ei esine, kui vältida allergeene, soovitan ikkagi vältida ja välja selgitada. Meil läks selgitamiseks kaks aastat, aga naha saime korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4 aastasel lapsel on atoopiline dermatiit sünnist,olen proovinud kõiki ja kõike.kannab tavalisi riideid pesen arieliga loputan lenoriga ja midagi pole juhtunud kui korralik ravi peal,ainult et ravist on vaja kinni hoida.Olen proovinud kõik pesupulbrid ja muud asjad järgi aga mõtetult ,kui ravi ei tee on ikka nahk kole võin ka öelda meil AD 98%.Vähemaks on läinud ,aga kui jätan ühepäeva ta kreemide ja rohtudega määrimata läheb asi jälle hulluks.
Arvata on et oleme nüüd õige ravi peale saanud mis talle tõesti sobib.
Raviks on meil juba pikemalt olnud:suuümbrus määre ELIDEL 10mg ja kehale:ELOCON 0,1%
Ja tõsiselt aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 4 aastasel lapsel on atoopiline dermatiit sünnist,olen proovinud kõiki ja kõike.kannab tavalisi riideid pesen arieliga loputan lenoriga ja midagi pole juhtunud kui korralik ravi peal,ainult et ravist on vaja kinni hoida.Olen proovinud kõik pesupulbrid ja muud asjad järgi aga mõtetult ,kui ravi ei tee on ikka nahk kole võin ka öelda meil AD 98%.Vähemaks on läinud ,aga kui jätan ühepäeva ta kreemide ja rohtudega määrimata läheb asi jälle hulluks.
Arvata on et oleme nüüd õige ravi peale saanud mis talle tõesti sobib.
Raviks on meil juba pikemalt olnud:suuümbrus määre ELIDEL 10mg ja kehale:ELOCON 0,1%
Ja tõsiselt aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul noorem tüdruk alleriline. Arst arvas, et AD. Enam ei ole selles väga kindel vaid tal oli reaksioon pesupulbrile. Just Persil sensitiivile ning selle koos olnud sünteetikat sisaldavatele riietele. Kõik sünteetika mis vähegi võimalik sai kapist välja visatud, just see mis vastu ihu ning riideid pesen hetkel selle uue JELP pesugeeliga. Üldiselt on puhtaks teinud ning pärast sibikorti kuuri ei tulnud enam enam jalale lööve tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel poiss 6a, allergik olnud pea sünnist saati. Esimesed testid tehti 5-kuuselt, mis ei näidanud midagi. Ise oli piiratud menüül kogu rinnaga toitmise aja (1,5a).Hetkel seis selline, et külmal ajal tekib paar laiku kintsu peale. Ning siis kui kakao/shokolaadiga \”üle pingutada\”, väikeses koguses talub. Pesu pesen mayer sensitiviga (kogu perel) ja loputusvahendit ei kasuta, küll aga pesumasinal alati lisaloputus.
Zyrtecit pole ammu vaja läinud. Kui nahk läheb väga punetavaks ja põletikuliseks, siis aitab dermilon paste. Kui on kuiv, siis kunagi essex, nüüd olen kasutanud Dexeryli.
Elidel ja sibicort on sümptomite leevendamiseks, see ei ole ravi aastateks igapäevaselt. Vahel on jah vaja, et hullust olukorrast üle saada. Tuleb kõrvaldada põhjus. Jah, vahel on see raske ning mõjuvad tegurid mida me ei saa muuta (külm ilm ntx)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

poiss 7a, atoopiline dermatiit juba sünnist. selles suhtes pole nõus eelnevate vastajatega, kes ütlevad, et ADga võitlemisel vaja kõrvaldada põhjus ning kes panevad võrdusmärgi AD ja allergia vahele, alati pole põhjus toidus või pesupulbris. AD on naha pehmete kudede põletik ning ei ole alati seotud allergiaga. minu poisil oli toiduallergia 3. eluaastani, siis need kadusid, nahk muutus veidi paremaks, aga vajab siiski igapäevast hooldust ja ravi. eriti just talvisel ajal.
esimesed testid tehti juba imikueas, esimesed 3 eluaastat möödusid piimata, munata ning nisuta. nüüd toiduallergiad kadunud, aga tulnud juurde õietolmuallergia. sööb hetkel kõike. meie AD pole hetkel toiduga üldse seotud – nahk hullem just talvisel ajal, kui peab kandma pikki riideid. suvel olukord parem. kreemitame 2x päevas AtoLys’iga ning sügelevatele kohtadele kas eloconi või fucicorti (kui on tekkinud põletikuline kolle). nahk enam-vähem kontrolli all. toite eriti midagi ei piira – no krõpse, värvilisi jooke jms ei tarbi, aga mingit ökohullust ka ei ole.
riietest – eelistame puuvillaseid, aga alati pole muidugi see võimalik. kodus ei tohiks kindlasti sukkpükstega vms käia, vaid pigem lühikeste riietega või siis eelistada selliseid pikki riideid, mis ei ole tihedalt ümber keha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dexeryl kreem 2X päevas — sööb kõike. Aga tundub, et meil kergem variant AD.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps AD-ga kimpus olevad lapsevanemad. Küsimus laste riiete materjali jne..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.