Esileht Ilu ja tervis AD mõju

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: AD mõju

Postitas:

Olen kannatanud ärevushäirete all 5a. Nüüd otsustasin proovida AD kuna tundsin, et ei tule enam toime.
Olen võtnud AD juba peaaegu 2k. Millal need mõjuma hakkavad või kuidas ma saan aru, et need ei sobi mulle?
Mingil määral on läinud olemine paremaks, aga ainult natuke. Mingis olukorras on ikka väga halb.

Palun kogemusi 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 11:34; 17.06 14:17; 17.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hästi kurb ongi see, et need olukorrad on seotud kõik minu tööga.
Mul on supper ülemus, hea palk, lihtne töö, tööd teen üksi, ei ole häirivaid kolleege jne jne.
Aga ikkagi on miski, mis paneb mind iga tööpäeva hommik rahustit võtma. Muidu läheksin töö juures hulluks 🙁
Igal pool mujal on mul hea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 11:34; 17.06 14:17; 17.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supper?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Supper?

Võin ka supppper kirjutada kui vaja!
Sest et ta ongi Super!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.06 11:34; 17.06 14:17; 17.06 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

cv.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua sa oled rahustit võtnud igal hommikul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie osakonnas oli arst tööl, kes võttis pidevalt eluaeg xanaxit. Siis tal oli ükskõik. Valvetes oli jumalast pohhuist, tal oli savi, mis toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kannatanud ärevushäirete all 5a. Nüüd otsustasin proovida AD kuna tundsin, et ei tule enam toime.

Olen võtnud AD juba peaaegu 2k. Millal need mõjuma hakkavad või kuidas ma saan aru, et need ei sobi mulle?

Mingil määral on läinud olemine paremaks, aga ainult natuke. Mingis olukorras on ikka väga halb.

Palun kogemusi ????

Mina võtsin AD peaaegu kolm aastat ja hädaolukordades Xanaxit lisaks. Minu olukord oli muidugi ka nii hull, et peaaegu ei väljunudki enam korterist. Nii et kahe kuuga saabki ainult väga veidi paremaks minna, kui üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis AD mõju

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.