Esileht Ilu ja tervis AD Sertralin-kes võtnud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: AD Sertralin-kes võtnud

Postitas:
Kägu

Mul on probleeme ärevuse ja kätevärinaga, arst kirjutas selle antidepressandi. Kes seda võtnud, kas võtsite juurde ka rahustit, kas teile sobis see ravim ja saite abi? Millised olid kõrvaltoimed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise ei ole võtnud, aga lähedane võttis. Kirjeldas esimesel kahel-kolmel nädalal kerget uimasust, mis muutis kaheldavaks autojuhtimise. Peale seda, kui hakkas ravimit võtma õhtuti, probleem kadus ja uimasus ka möödus. Kuna ärevus polnud kunagi probleemiks, siis rahutit polnud vaja kõrvale võtta. Eriti hästi mõjus ravim sundmõtetele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi ADde kõrvale rahustit pidanud võtma, ehkki olen nii pika kogemusega ärevik-depressiivik kui ka pika kogemusega ADde tarvitaja. Sertralin on sobinud kõikidest rohtudest üldiselt kõige paremini: polnud kõrvaltoimeid, ent mõju oli päris hea. Kahjuks kolmandale AD-tiirule minnes miskipärast organismile see vana tuttav ravim enam ei sobinud, said vastikud kõrvaltoimed ja pidin teist ravimit proovima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas unele mõjus ka hästi?
Kardan just seda, et äkki alguses tuleb veel suurem ärevus ja käte värin. Mul on see just hommikuti suureks probleemiks ja no ei saa kahjuks enam ilma rohuta hakkama, see häirib elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul uneprobleeme ei olnud, seega ei oska selle mõju unele kommenteerida.  Mind Sertralin kuidagi uimaseks-uniseks ei teinud. Ja mina võtsin sera hommikuti. Unele mõjub hästi Mirtazapin, seda tuleb küll õhtuti võtta – magasin sellega ülihästi, nagu rohu sisse võtsin, tuli mõnus rammestus peale. Kahjuks muus osas Mirtazapin mulle ei sobinud, seega seda ma pikemalt ei tarvitanud ja arst kirjutas selle asemel Escitaloprami. Praegu kasutangi seda, aga nagu mainisin, Sertralin mõjus omal ajal mulle kõige paremini, nii et ses mõttes julgen Sertralini soovitada küll.

Mina ei ole muidugi ses mõttes hea näide, et oleks üks neist inimestest, kes jääb ilmselt oma väikest AD-doosi elu lõpuni võtma. Ideaalis tehakse siiski vaid üks korralik kuur ja paranetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis AD Sertralin-kes võtnud