Esileht Ilu ja tervis AD toimeainega bupropion (Wellbutrin, Elontril)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: AD toimeainega bupropion (Wellbutrin, Elontril)

Postitas:

On teil kogemusi sellise ravimiga? Olen nüüd 150 mg tableti võtnud 5 päeva ja ei märka midagi positiivset ega ka negatiivset. Seega ei toimet ega kõrvaltoimet. Loomulikult on 5 päeva väike aeg, kuid oleks huvitav teada, kas keegi on ka nii kiiresti mõju märganud.
Arst ütles, et kui ei ole soovitud efekti kuu aja jooksul, siis järgmine doos on 300 mg päevas. Ma ei tea, kas see kogus keha suurusest vist ei sõltu, muidu ju ei öeldaks, et saame viia koguse 300 mg-ni päevas.
Palun jajage kogemusi kui kellelgi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sõltu kehakaalust, vaid sinu organismi metabolismist vms, nii arst selgitas. Aga mulle ei sobinud see rohi, ei mäletagi miks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, algselt võtsin elontrili 150mg, paari kuu pärast läksin üle 300 peale.
Põhjuseks oli meeletu väsimus ja jõuetus (depressioon). Kuna Elontril on ergutav siis tundus päris hea variant. Mõjub küll ergutavalt, kuigi päris energilisena ennast ei tunne…aga vähemalt saan toast välja. Tunnen, et ei muretse enam asjade pärast nii palju ja see on hea. Vahel tunnen jälle, et kohusetunne on väiksem (nt koolis ennem olin viieline, nüüd mõtlen..ah tähtaeg on homme, suva, teen hiljem).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis AD toimeainega bupropion (Wellbutrin, Elontril)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.