Esileht Väikelaps Adenoidi op Rakveres

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Adenoidi op Rakveres

Postitas:

Ees ootab siis op lapsel. Mida ma teadma peaksin peale selle et nädal enne perearsti juures analüüsid ja õigeks ajaks opipäeva hommikul kohale. Täiesti võõras teema:(. Kas pean peale nende paberite(saatekiri ja analüüside tulemused) ka kaasa võtma? Kuna olen lapsega kogu selle opijärgse aja, siis kas peaksin endale söögi kaasa võtma või saab haiglas?
Kui hoolduslehele jään, kas siis haiguslehe saan lapse perearstilt või enda omalt või hoopis nina-kõrva-kurguarstilt? Kui opil kaasas olen mina, aga hoolduslehele jääb lapse isa, kas siis saab opipäevast alates hoolduslehe või opile järgnevast päevast?
Aitäh abi eest !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on samas seis ees – lähen dr.Pruleri juurde. Kuna mu teisel lapsel on lõigatud ka (küll Tartus) – siis nädal enne teed vereproovi ja lähedki opi päevla haiglasse, laps ei tohi süüa ega juua sel päeval. Meie saime Tartus samal päeval välja, seega usun sama. lehe annab haigla, vajadusel pikendab perearst. Usun et lehe saad võtta ka isale.
Süüa saad, kui sind sisse koos lapsega võetakse, aga haiglas on ka väga hea kohvik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Adenoidi op Rakveres

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.