Esileht Ilu ja tervis Adenoidide lõikus ja sondi panek

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Adenoidide lõikus ja sondi panek

Postitas:

Tere.Ma olen väga mures,kuna arst teatas meile täna et laps peab minema operatsioonile.Ma oleks kohapeal seal otsad täna andnud.Arst seletas kuidas see kõikkäib,aga närvis olen ikkagi.Laps on mul 4 a.Kas keegi oskab mulle öelda kas on operatsioon esimese korraga õnnetunud ja kuidas on pärast lapsel enesetunne.kas valutab kuskil jne.
Aga adenoidide suhtes olen kuulnud et ei ole hea kui ära lõigatakse sest siis pääsevad viirused ligi.Kas oskaks keegi midagi öelda mulle.Ja 13 detsember pandi meile aeg pärnu haiglasse.aga mina nagu ei usalda pärnu arste.parem lähen kindlustundega tallinnasse lapsega.kas oskate ka midagi soovitada ja öelda mida tegema pean et saada tallinnasse seda operatsiooni tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinnas mustamäel on vähemalt 5 kuud järjekord

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei panda sond, vaid ¨unt.

Adenoid ei takista küll kuidagi viiruse pääsemist organismi. Vastupidi – adenoid takistab normaalset ventilatsiooni kuulmekäikudes ja ninaõõnes ning seetõttu tekib just soodsam kasvukoht bakterite vohamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrel eemaldati ka adenoidid umbes 4a, ei midagi hullu, pärat operatsiooni küll laps ärkas, oli ehmunud ja kurgus väga valus, nuttis koleda kraaksuva häälega. Aga nutt sai ruttu otsa, valu vähenes ja mõne tunni pärast läksime koju. Kodus ei vajanud midagi valu vastu, aga põletiku vältimiseks vist mingit rohtu kirjutati (ei tekkinud põletike). Öeldi vist veel, et karjuda ja nutta kõva hälega ei tohi esialgu. Esimest korda, kui lapsega läksime lõikusele, saadeti koju tagasi, et kurk polnud päris korras. (Lõikus ei toimunud ei Tallinnas ega Tartus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Adenoidide lõikus ja sondi panek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.