Esileht Väikelaps Adenoidide op.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Adenoidide op.

Postitas:

Küsimus tegelikult selles, et kui käin Tallinnas nina-kõrva-kurguarstil kontrollimas,kas on vaja lapsel adenoidide lõikust, siis kas saab minna lõikama Tartusse? Lõigata on suuretõenäoliselt vaja aga teeks seda Tartu kliinikus. Või on lastehaiglas lõikamine juba inimlikum ja lastakse lapsega ikka narkoosini koos olla? Tartu kogemus olemas ja ei mingeid pretensioone.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Tallinnas konsultatsioonil, aga opil käisime Paides (järjekorra pikkuse vahe oli aasta). Tallinnaga pidi sõltuma anestesioloogi (arsti) suvast: vahel lubatakse kuni narkoosini lapsega olla, vahel mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adenoid – ainsuses. Adenoidi on üks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime möödunud aasta oktoobris Tallinna Lastehaiglas adenoidide operatsioonil. Mind lubati kuni liftini, kust laps viidi voodis operatsioonituppa. Eks ta ikka nuttis ja seda oli raske vaadata, oleks ebainimlik öelda, et selline olukord üldse ei morjenda, ikka läheb hinge. Ma isegi mõistan miks selline protseduur on vajalik, nii on väiksem nakkusoht ja üldjuhul on lapsed murelikku ema nähes rahutumad. Laps nägi mind operatsioonile minnes heatujulise ja julgustavana ning ka narkoosist ärgates, kui ta palatisse tagasi toodi, olin ma julgustav ja nii jäi pisike (1,5 a) uuesti minu kaisus magama. Kõige hullem oli palatis üksi ootamine, lubati et laps tuuakse tagasi tunni pärast, aga läks tund ja kolmveerand ja viimane kolmveerand tund oli päris raske, igasugu mõtteid käis peast läbi. Helistasin sellel ajal mehele, emale ja sõbrannale, et oma meeleolu üleval hoida. Hiljem selguski, et lapsel olid adenoidid väga suured (kogenud arst ei saanud isegi röntgenpildis selgust, kui suured) ja lisaks paigutati kõrvadesse šundid, sest kõrvadesse oli mäda ja vedelik kogunenud.
Oleme korduvalt käinud opereeriva arsti juures järelkontrollis ja laps on teda nähes alati heatujuline ja rõõmus. Eks palju sõltub ka sellest, kuidas ise oled meelestatud ja kuidas laps sinu tundeid tajub.
Meil oli Tallinna Lastehaiglaga väga hea kogemus, õed olid väga mõistvad ja hoolivad, enne operatsiooni käis anestesioloog meiega rääkimas, kellega laps kohe suureks sõbraks sai ja ka opereeriv arst oli väga hooliv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli tartus op eelmine nädal. Sai lapsega narkoosini koos olla aga mind pani imestama, et ärkamise ajaks ei kutsutud. Lõpuks kui õde tuli ja palus palatisse minna oli laps täiesti hüsteerias. Eks see segadus ja hüsteeria oleks niikuinii olnud aga ehk kergemal kujul. Arst oli väga tore ja laps soovis ka järelkontrolli tema juurde 😀 Laps siis kolmene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemus nii Tartu, kui Rakvere haiglaga. Tartus tõesti lasti opi tuppa, samas oli endal raske vaadata, kuidas laps n.ö. ära vajus. Rakveres (saime ka kiiremini löögile), viidi laps ära – laps oli rahulik ja rõõmus – pärast toodi samasse palatisse ärkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertilitasega Tln-s väga hea kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt Fertilitases teha, maksab küll paarsada eur, aga ka tase on teine. Lapsi korraga palju sisse ei võeta, lastel mängunurk ootamiseks, ema läheb koos lapsega opi tuppa ja ema süles jääb laps tuttu, ja intensiivis oled koos lapsega, kui ta ärkab, nii et südamest soovitan. Kui taastunud, saab ka jäätist ning arst käib enne opi ja pärast oppi rääkimas. Laste Haiglas lõigati kunagi mul tütrel ja see oli ikka paras šokk, jube ja ebameeldiv kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Adenoidide op.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.