Esileht Ilu Advendikalender

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Advendikalender

Postitas:
Kägu

Jube lugu kui inimesed nii lukku panevad end, 18 kukub ja hirm on isegi jõuluvana peale mõelda kuna vanaema ju ütles, et jõuluvana käib vaid lastel!

18?Jõuluvana käibki lastel. Või käib teismelistel ka?

Või kui peres lapsi ei ole, siis tellite endale igal aastal kellegi jõuluvana tegema?

Jõuluvana ei kutsu, näärivana tuleb ise!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

Sõbrapäeval pommitate teineteist südametega ka? ????

Kui ausalt öelda, siis tuleb sedagi ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas advendikalender päkapikkudega seotud on? Advendikalendri ostad ise/kingitakse ja iga päev saad üllatuse/maiuse vms. Tegu on pigem “preemiaga”, ilutoodete puhul nö testkomplektiga vmt. See ei ole ju nii, et teed näo hommikul üllatunult, et “päkapikk” käis.

Pigem paneks selle lihtsalt “jõulumaagia” alla – umbes, et mis te sest kuusest ehite kui päkapikke ja jõuluvana ei usu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid iga päev endale midagi osta. Milleks seda advendkalendrit vaja on?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid iga päev endale midagi osta. Milleks seda advendkalendrit vaja on?

Ma ka ei saa aru. Väikeste laste puhul mõistan elevust, suurte inimeste puhul on see lausa koomiline.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid iga päev endale midagi osta. Milleks seda advendkalendrit vaja on?

Sest üldjuhul on tegu toote promoga, kus asju on sees kallima hinna eest kui kalendri maksumus. Nt HOIA kalendris peaks olema tooteid, mida muidu neil müügis (veel) ei olegi.

Nt on olemas teeadvendikalendrid (iga päev erinev tee/maitse, saad katsetada ja proovida, mis meeldib), lõhnakalendrid (nt ühe tootja 5ml lõhnad, saad samuti katsetada ja leida endale lõhna) vmt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kibestumist on palju me ümber…. Tunnen kaasa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? Jõuluvana ja päkapikud on ka lastele? Kui kurb elu.

Kurb? Jõuluvana ja päkapikud on ilmselgelt lastele. Sa topid mehele kommi sussi sisse?

Mina olen 54 ja mu mees 61. Mina topin talle kommi sussi sisse ja tema ostab mulle sellel aastal suure pehme pandakaru. Mõlemad oleme õnnelikud. Vot nii.

????Nii armas! Minu vanemad tegid väga kõrge eani selliseid asju, kuni isa lâks taevastele radadele. Selliseid väikseid sooje üllatusi. Loodan, et suudan ka enda abielus hoida lõpuni seda tunnet, kus tahame üksteisele rõõmu valmistada ja krutskeid teha. See on elutervem suhtumine kui nina vingus olla ja öelda, et päkapikud on lastele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????Nii armas! Minu vanemad tegid väga kõrge eani selliseid asju, kuni isa lâks taevastele radadele. Selliseid väikseid sooje üllatusi. Loodan, et suudan ka enda abielus hoida lõpuni seda tunnet, kus tahame üksteisele rõõmu valmistada ja krutskeid teha. See on elutervem suhtumine kui nina vingus olla ja öelda, et päkapikud on lastele.

Meie teeme samamoodi. Aga jõulud, jõuluvana ja päkapikud on mõttetu aeg, mis võiks olemata olla.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????Nii armas! Minu vanemad tegid väga kõrge eani selliseid asju, kuni isa lâks taevastele radadele. Selliseid väikseid sooje üllatusi. Loodan, et suudan ka enda abielus hoida lõpuni seda tunnet, kus tahame üksteisele rõõmu valmistada ja krutskeid teha. See on elutervem suhtumine kui nina vingus olla ja öelda, et päkapikud on lastele.

Meie teeme samamoodi. Aga jõulud, jõuluvana ja päkapikud on mõttetu aeg, mis võiks olemata olla.

See ongi sinu arvamus aga kuidas see siia temasse puutub ja keda huvitama peaks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin seda Chaneli kalendri saagat – päris korralik lüpsmine ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu Advendikalender