Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ÄE Ulvi Kreitsmann Pelgus !?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ÄE Ulvi Kreitsmann Pelgus !?

Postitas:

Kellel positiivsed kogemused? Kellel negatiivsed? Ja kui negatiivsed, siis millepoolest? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rahul temaga. Olen alles kaks korda tema juures käinud. Juba 13. nädalal sai doppleriga tita südamelöögid kätte. Hoolikas analüüsidega, sõbralik ja positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea ämmaemand. Teeb kõikke väga korralikult ja on asjalik. On väga jutukas, kuid samas pole mingi ninnu-nännu. Ainult teda soovitakski:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ämmakas oli ka Kreitsmann. Jäin väga väga rahule temaga,igati hoolas ja positiivne inimene. Kuna olin esmarase ja küsimusi tekkis igakord palju, siis kunagi ei vaadanud ta imelikult, kui oma paberilehe välja võtsin :)Soovitan soojalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea ämmaemand! Lisaks sellele, et ta on väga sõbralik ja hooliv, on ta hoolas ja tunneb siirast huvi raseda ja lapse tervise kohta. Soovitan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka soovitan, ise juba teise lapsega tema juures arvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka vääääga rahul temaga. Hästi tore ja hoolitsev ja sõbralik ja no lihtsalt suppppper!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka tema juures juba teist korda ja soovitan. Ta on sõbralik ja väga hoolas. Kui proovid on korrast ära, siis laseb kohe uurida, milles põhjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ÄE Ulvi Kreitsmann Pelgus !?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.