Esileht Kodunurk Aed krundile…

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Aed krundile…

Postitas:

Kes on viimati krundile aia teinud, mis firmat kasutasite, kui suurele krundile, millise aia lasite teha, palju kõik kokku maksma läks?

Või tegite ehk ise? Millise aia tegite, kui suurele krundile ja palju iste tehes kõik maksma läks?

Huvitab just 2000 m2 aia omanikud…

Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on krunt 1000m2. Tellisime metallist tugevad ja massiivsed aiapostid. Mees võttis ühe töömehe ka appi ja valas postid maasse. Kahele poolele, kus tulevikus tulevad ka naabrid, sinna võtsime tiba väiksemad ja odavamad postid ja sinna panime ise võrkaia- väga lihtne paigaldada. Maja ette ja küljele, kuhu naabreid ei tule paneme horisontaallaudise. Maja ees veel ca 3m osa tuleb nö võrgust, kuhu sisse laome maakivid ilmselt.
Ulme kalliks läheb, kui kogu tööd tellida…kui vähegi aega ja tahtmist, tehke ise;)
OOtamegi, et lumi ära sulaks, saaks tööd lõpetada.
Edu teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

esiteks uuri välja ega teil detailplaneeringus mingeid ettekirjutusi aiale ei ole, sh kõrguse osas.

meil nt maja ees pidi olema lippidest kivist aiapostidega aed, mujal võis olla võrkaed (metallist aiapostid+aiapaneelid).

hinda ei oska öelda, mul mees ise tegi:-) krunt üle 2000m2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krunt 2700 m2. Lippaed vaid tänavapoolsele osale ja ühe naaberkrundi piirile.
Tegelikult maksumust ei teagi. Betooni, tsinkvärvi, aialippide, rõhttalade, naelapüstoli naelte, poltide, kopa maksumus.
Saime minu isa käest vanad tsinktorud, mees tükeldas need postideks, mina tsinkisin üle.
Tänavapoolsele osale sai aiale ka vundament – tellis kopa, lasi kraavi sisse tõmmata (ise kaevama ei hakanud, kuna palju mände ja seega ka palju männijuuri pinnases. Tellis Betoonelemendist betooni, valas vundamendi ära (rakised tegi ise).
Naaberkrundipiirile valasime postid maasse koos – mina hoidsin posti koos loodiga püsti, mees kühveldas labidaga segu auku.
Lipid panime ka koos mehega kahekesi.
Tuli vast 60 ¤ meeter. Üks teine naaber tellis firmast. Maksis 450 ¤ meetri eest

P.S. Betoon on see, mis maksab, st kõige kallim on aia vundament. Lihtsalt postid ja lipid on tunduvalt odavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:24; 13.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus teil hakkajad mehed ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:32; 13.03 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus teil hakkajad mehed ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:32; 13.03 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus teil hakkajad mehed ikka.[/tsitaat]

Tead, avaldan saladuse – minu mees ei ole mitte hakkaja, vaid perfektsionist ja lisaks ihnevõitu (kuigi tema sissetulekud on üsna suured).
Ma ei ole veel näinud kellegi teise tööd, millega ta rahule oleks jäänud. Seetõttu teeb ta võimalikult palju ise.
Ja kui ta ise teeb, siis ajab kõike sajandikmillimeetri täpsusega taga.
Kui ta mulle kompostikasti ehitas (poest osta oli tema arust mõtetult kallis), siis pani ta selle kõik lipid ka loodiga paika. Pani paika, võttis lahti ja pani uuesti, kui lipp ei olnud täiesti loodis. Mul oli täiesti kopp ees. Minupoolest oleks võinud need lipid ka mitteloodis olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:24; 13.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned aastad tagasi maksis võrkaed ca 400 EEK/m ning puidust aed ca 1000 EEK/m.
Hetkel pakun siis hinnaklass 30-40¤/m võrkaed ja 70-80¤/m puidust lippaed.
Betoonshokklid ja kivipostid lisavad asjale loomulikult hinda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mis on betoonshokklid?
kas samad mis betoonsoklid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, avaldan saladuse – minu mees ei ole mitte hakkaja, vaid perfektsionist ja lisaks ihnevõitu (kuigi tema sissetulekud on üsna suured).
Ma ei ole veel näinud kellegi teise tööd, millega ta rahule oleks jäänud. Seetõttu teeb ta võimalikult palju ise.
Ja kui ta ise teeb, siis ajab kõike sajandikmillimeetri täpsusega taga.
Kui ta mulle kompostikasti ehitas (poest osta oli tema arust mõtetult kallis), siis pani ta selle kõik lipid ka loodiga paika. Pani paika, võttis lahti ja pani uuesti, kui lipp ei olnud täiesti loodis. Mul oli täiesti kopp ees. Minupoolest oleks võinud need lipid ka mitteloodis olla.
[/tsitaat]Tüüpiline perekoolikana ütleks: lahuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Aed krundile…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.