Esileht Kodunurk AEG või Bosch nõudepesumasin

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: AEG või Bosch nõudepesumasin

Postitas:

On teil kogemusi nende firmadega? Kas on vastupidavad ja hea pesutulemusega? Kiirpesuprogrammi olemasolu oleks hea, samuti peaks olema lisaloputus (mida kasutaks kuivanud nõude puhul enne tavapesu)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 14:42; 01.03 19:28; 02.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on vastupidavad ja hea pesutulemusega?

Mitte kellelgi maailmas pole kogemusi AEG või Boschi uute masinatega, mida TÄNA meil poes müüakse. Selle pead ikka omal nahal teada saama.
Ja “plaanitud vananemine” on juba ammu jõudnud ka kodumasinate tootmisse.

See, et mul on kodus Boschi poleermasin aastast 1936 ja see töötab, ei tähenda ju seda, et mul on “kogemus” või et tänane Boschi poleer sama vastupidav on.

Aga pigem osta ikkagi Bosch, sest saad lisaks tunde, et oled kedagi aidanud.
Nimelt aastal mingi 19XX võttis Boschi tollane ainuomanik Saksamaal vastu otsuse, et pärijatele jääb küll firma, aga ca 80% selle puhastulust läheb kas Vähihaigete Laste fondi vms, täpselt ei mäleta. (mis siis, et Saksa, kui nemad seal avastavad mingi ravimi tänu sellele toetusele, jõuab see igale poole maailmas)
Ja oma lihasele lapsele jättis vaid 20% firma kasumist.

Ma ei tea, et keegi veel maailmas oleks analoogiliselt toiminud.
Aga järglased on kõva tööd teinud, et ikkagi palju raha teenida ja kogu maailma tehnika on neid Boschi toodetud komponente täis, autod, laevad, lennukid, kodumasinad jne.
Võiks nagu head siis ju olla.
Lihtsalt arvamus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemad masinad. Üsna hiljuti soetatud. Igal juhul võtaks Bochi. AEGis olen ülipettunud. Mul on selle firma omad kõik kodumasinad ja ainus, millega ma rahul olen on pesukuivati. Teised masinad on kõik ligadi-logadi. Neist kõige halvem veel nõudepesumasin. Ehkki sai ostetud kõige kallim, moodsam ja uuem masin, mis sel ajal müügis oli.

Boch nõudepesumasin oli poole odavam. See ei olnud ka kõige kallim ja uhkem, mille ostsime, aga on seni laitmatult töötanud. AEG nõudepesumasin hakkas aga kohe pärast ostmist trikke tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on AEG nõudepesumasin, üks aasta vana – olen rahul, mul ta trikke pole teinud. Eelmine oli Electrolux, see elas kaks korda kauem kui oma ette nähtud eluiga. AEG ja Electrolux tehakse minuteada samas tehases, see oli ka põhjus, miks AEG ostsime.
Bosch on mul pesumasin, juba teine järjest, ka rahul, samuti pikaaealine masin, mida pole kordagi vaja olnud remontida ega hooldada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmine nõudepesumasin oli Bosch, mis pidas 12 aastat vastu. Uue ostsin samuti Boschi ja olen pesutulemusega väga rahul. Eel-loputusprogramm on. Lühim programm on 1h 65C, kuid kasutan alati pikemaid programme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:43; 01.03 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmine nõudepesumasin oli Bosch, mis pidas 12 aastat vastu. Uue ostsin samuti Boschi ja olen pesutulemusega väga rahul. Eel-loputusprogramm on. Lühim programm on 1h 65C, kuid kasutan alati pikemaid programme.

kiirpesuprogrammi vist pole? mul praegusel oli, pesi umbes 35 minutit

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 14:42; 01.03 19:28; 02.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eelmine nõudepesumasin oli Bosch, mis pidas 12 aastat vastu. Uue ostsin samuti Boschi ja olen pesutulemusega väga rahul. Eel-loputusprogramm on. Lühim programm on 1h 65C, kuid kasutan alati pikemaid programme.

kiirpesuprogrammi vist pole? mul praegusel oli, pesi umbes 35 minutit

Ei ole sellist programmi ja ma ei soovita ka. Masina tervise seisukohalt on parem kasutada pikemaid ja kuumemaid programme.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 12:43; 01.03 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 4a boschi masin. Töötab laitmatult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jälgi ka mürataset. Minu eelmine nõudepesumasin oli üsna lärmakas, aga uut ei kuulegi, ikka päris suur vahe on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiirpesuprogrammi vist pole? mul praegusel oli, pesi umbes 35 minutit

pesi puhtaks ja kuivatas nõud ära ka selle ajaga? miks ma ei usu eriti…

jah, kui tegemist on võileivataldrikute ja teetassidega ja oled valmis veejälgedega nõusid kappi panema. sellised programmid ei ole mõeldud päriselt nõusid pesema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 08:58; 02.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on AEG nõudepesumasin 12 aastat, väga rahul. Klaasipesuprogramm (45 kraadi, 1 tund 14 min) on olemas, samuti ka niisutusprogramm. Kuid praegu müüdavate nõudepesumasinatega kogemust ei ole. Küll aga ostsime kuu aega tagasi uue külmkapi (eelmine Hansa oli juba 19 aastat vana) ning selle valisime Bosch.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuletan veelkord meelde, et vanad kodumasinad olid planeeritud kaua kestma, seega võrdluseks ei kõlba. Praegu müüdavate kasutusajaks on tootjad arvestanud 3-4 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jälgi ka mürataset. Minu eelmine nõudepesumasin oli üsna lärmakas, aga uut ei kuulegi, ikka päris suur vahe on!

oskad äkki öelda mitu dB on uue müratase?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 14:42; 01.03 19:28; 02.03 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti jälgi ka mürataset. Minu eelmine nõudepesumasin oli üsna lärmakas, aga uut ei kuulegi, ikka päris suur vahe on!

oskad äkki öelda mitu dB on uue müratase?

mul on boschi masin vist 42 dB, väga vaiksne on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 08:58; 02.03 22:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk AEG või Bosch nõudepesumasin