Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Mis mõtteid tekitaks teis mees, kes on pikaldane?

Suhtlen juba üsna pikka aega mehega, kes väidetavalt on minust väga huvitatud. Initsiatiiv tutvumiseks ja lähedaseks saamiseks oli täielikult tema poolt. Mina pigem ei võtnud vedu, aga mitte pipardamise mõttes, vaid ma lihtsalt polnud huvitatud. Oleme mõlemad 53-aastased. Mõlemad vabad (tean täiesti kindlalt, et mees on vaba). Elame kumbki Eestimaa teises otsas (mina Kuressaares, tema Rakveres) ja kokkusaamised on seetõttu raskendatud. Kohtunud me siiski oleme – väga harva ja kõik kohtumised on olnud platoonilised. Oleme käinud kontserdil ja jalutamas jmt.

Oleme vahetanud kilomeetripikkuseid kirju. Kõik klapib, aga… mees on väga pikaldane. See tähendab, et iga tegu ja otsus võtab kaua aega. Näiteks, kokkusaamiseks on tal nii tohutult raske sobivat aega leida. Teda tundes saan aru, et asi pole selles, et ta on minust tüdinenud ja ei taha kohtuda. Samuti tean, et tal ei ole nii palju tegemisi, mis takistaks kohtumast. Tema kirjelduse järgi olen aru saanud, et ta on aeglane inimene, kelle päevakavva mahubki üks suurem tegevus ja rohkem ta sellele päevale enam midagi ei planeeri. Temas puudub igasugune mobiilsus ja spontaansusm, kiire otsustamis- ja tegutsemistahe. Mina aga oleksin valmis kohe praamile hüppama ja mandrile tulema. Mitte sellepärast, et ma nii näljas tema järele olen, aga ma ei vaja pikka planeerimist ja ma võin ka ühe päeva jooksul täiesti planeerimatult mandrile põrutada.

Me ei ole ammu kohtunud.  Novembri alguses ta kirjutas mulle, et tahab minuga väga kokku saada. Ja tegi ettepaneku, et kas mulle jaanuaris mõni nädalavahetus sobiks. Ühtpidi tahan temaga väga kohtuda, kuid teistpidi on kuidagi nii raske aru saada, miks sellist lihtsat asja peab enam kui kaks kuud ette planeerima? Tekkis kiusatus küsida irooniliselt, et ehk oleks juuni siiski parem?

Umbes samas tempos käib meie suhtlus fb-s. Taban end pidevalt mõtlemas, et kas mina olen liiga nutiinimene ja vaikimisi eeldan, et kõik on samasugused? Või on siiski natukene imelik, et tänapäevasel nutiajastul satubki inimene kord nädalas arvutisse? Nimelt, kui saadan talle fb-s sõnumi, siis võin kindel olla, et veab kõvasti, kui ta loeb seda nädala jooksul. Võib ka kauem minna. Näiteks, minu 24. detsembril saadetud jõulutervitust ei ole ta seni lugenud. No, mis mõte siis on üldse tähtpäevade õnnitlusi-tervitusi vahetada, kui inimene loeb seda siis, kui see ei ole enam aktuaalne?

Lisaks, mulle on jäänud mulje, et tema fb sõnumid ei ole kättegi toimetatud – ta nagu ei oleks levis, sest sõnumit kuvab nii. Kas on siis tõesti nii, et veel ikkagi üsna adekvaatses vanuses inimene ei kasuta nutitelefoni, ei oma internetiühendust telefonis? Ja satub arvutisse üleüldse harva? Ta ei ole ju 70! Ta on 53-aastane, kes peaks ikka kaasaegsel moel elama. Või reageerin ma üle?  Mina ise loen fb-s saadetud sõnumit hiljemalt mõne tunni jooksul. Ja täpselt samamoodi on kõikide mu fb sõpradega, kellega sõnumeid vahetan. Mitte kellegagi ei ole päevade kaupa ootamist.

Ta meeldib mulle ja ma soovin temaga suhelda, aga on paar pisiasja, mis häirivad. Ja kui olen vaikselt üritanud talle öelda, mis mulle ei meeldi, siis ta tõmbub järsult tagasi ja on aru saada, et solvub väga.

Saan aru, et väga imelik ja ehk ka arusaamatu teema, aga paremini ei osanud seda kirja panna.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ajaks ka närvi. Aga ega muud lahendust ei ole, kui otse rääkida, mis sulle ei sobi. Ma olen Sinu moodi – samuti võin hetke ajel põrutada kuhu iganes. Kui nüüd mulle meeldiv inimene vajaks minuga kokku saamise plaanimiseks lausa kahte kuud… siis mina vist loeksin sellest välja, et ju siis ikka ei ole see minuga kokku saamise tahtmine eriti suur. Ma saan aru, et on olemas inimesi, kellele igasugu plaanimine ongi raske, aga see on ikka nagu väga pikk hoo võtmine.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti tean

Oehhh, isegi sõbrannatada ei viitsiks, mina-inimesed on vahest niivõrdkuivõrd, ütleme viisakalt väsitavad. Kõike nad teavad sinu eest, kõike nad tunnevad sinu eest, nad tahavad elada sinu eest. Lämmatavad. Üks kohtumine= 6 kuud toibumist. Ei ole võimatu. Kui inimene häirib, siis tuleb teha ta-daa ja oma eluga edasi liikuda.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnni tähtkujust?

See tegelikult ei ole relevantne, uimaseid on sündinud igal aastaajal.

Teemasse – kohe kindlasti ei peaks sellise inimesega koos olemiseks olema samasugune. Küll aga, kui sa oled teistsuguse loomusega inimene, peab/peaks sulle aeglane käitumine olema talutav. Hetkel tundub, et see nii ei ole ning ega see ajaga kergemaks lähe. Mida aeg edasi, seda enam see pigem häirima hakkab. Kujutad sa ette kooselu? Spontaansusel ruumi ei ole. Seda tüüpi meestel ei ole tihti ambitsiooni (minu jaoks oluline omadus).

Minu üks lähedane on sellise inimesega koos juba 15 aastat. Näen kõrvalt, et nad on õnnelikud. Ta on rahul rahuliku, tööka (aga väikese ambitsiooniga siiski) mehega. Temaga suhte alustamiseks pidigi häirjal sarvist haarama, sealhulgas teatas peale aastast interneti teel suhtlust, et aitab – ma nüüd tulen külla. Mehel oli selle üle hea meel, ise ei osanud lihtsalt seda sammu teha.

Mina olen püüdnud sarnase mehega suhet luua. No ma ei kannatanud seda uimasust välja. Päeva tippsündmus on poes uue toote nägemine. Minu hinges sellist kannatust ei olnud, et sellise uimase järgi oodata. Koguaeg pidin mina see olema, kes suhet edasi arendas ja emotsiooni luua püüdis.

Kokkuvõtlikult – sa pead enda sisse vaatama ja küsima, kas pikemas perspektiivis sulle päriselt sobib see. Kui ei sobi, kaua sa oled nõus oma aega sellesse suhtesse panustama. Rääkima peate igal juhul.

 

 

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan. Rääkima peate juba seetõttu, et ka temale peab sobima sinu elavam loomus. Võibolla, nagu eelnevalt kirjutati, sa hakkad teda lämmatama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe tahan öelda, et sulle sobiks kõrvale aktiivne mees.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oehhh, isegi sõbrannatada ei viitsiks, mina-inimesed on vahest niivõrdkuivõrd, ütleme viisakalt väsitavad. Kõike nad teavad sinu eest, kõike nad tunnevad sinu eest, nad tahavad elada sinu eest. Lämmatavad. Üks kohtumine= 6 kuud toibumist. Ei ole võimatu. Kui inimene häirib, siis tuleb teha ta-daa ja oma eluga edasi liikuda.

Olengi mitu korda käega löönud ja tagasi tõmmanud. Tema aga jätkab samas vaimus, järjekindlalt, aga üliaeglaselt. Kui mina vaikin, siis tema võtab ikka ühendust ja soovib suhelda.

Meil on kord ka pikk suhtluspaus olnud. See oli siis, kui ma ütlesin, mis mind häirib. Siis ta vist solvus ja tegi otsuse, et me ikkagi ei sobi. Samas, ta on nii kinnine. Ei räägi ka täpselt, miks ta nii käitub, mis ta peas täpselt liigub. Ka siis, kui ma ütlesin oma arvamuse välja…. selle asemel, et midagi selgitada, siis tema ütles vaid, et temale ei meeldi tülitseda.  Mina aga arvan, et kui midagi ei meeldi, siis tuleb see ka välja öelda, mitte vaikides kannatada. Nimetaksin seda nurkade lihvimiseks.

Igas muus mõttes ta mulle meeldib. Häirib vaid see teosammul tegutsemine. Me ei ole saanud piisavalt tihti ja piisavalt kaua ning põhjalikult koos olla, et saaksin veenduda, et asja parandada ja muuta ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen püüdnud sarnase mehega suhet luua. No ma ei kannatanud seda uimasust välja. Päeva tippsündmus on poes uue toote nägemine. Minu hinges sellist kannatust ei olnud, et sellise uimase järgi oodata. Koguaeg pidin mina see olema, kes suhet edasi arendas ja emotsiooni luua püüdis.

Tüübil oli alanenud ärrituslävi, nagu eelnevalt kirjutad ja sinu emotsiooni loomine võis anda hoopis hullema efekti, kuigi tuli kaasa sinu edasiarendustega. Vale, et nii tehakse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina aga arvan, et kui midagi ei meeldi, siis tuleb see ka välja öelda, mitte vaikides kannatada. Nimetaksin seda nurkade lihvimiseks.

Aga sina saadad talle jõulutervitusi selmet, et talle see sõnum messengeri postitada. Kas tõesti lihvid nurkasid niimoodi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan. Rääkima peate juba seetõttu, et ka temale peab sobima sinu elavam loomus. Võibolla, nagu eelnevalt kirjutati, sa hakkad teda lämmatama.

Tegelikult, ma ei ole üldse aktiivne ja elava loomusega. Pigem olen ka kodukeskne ja enne mõõdan 9 korda, 1 kord lõikan tüüpi inimene. Mingites asjades ehk olen spontaanne, aga üldsegi mitte tohutust energiast pakatav ringisebija. Aktiivsus ja spontaansus avaldub olukordades, mis tunduvad mulle väga huvitavad, ahvatlevad ja kasulikud.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas muus mõttes ta mulle meeldib. Häirib vaid see teosammul tegutsemine. Me ei ole saanud piisavalt tihti ja piisavalt kaua ning põhjalikult koos olla, et saaksin veenduda, et asja parandada ja muuta ei saa.

Pole ühtki positiivset joont välja toodud. Meeldib, sest saarel pole mehi?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas muus mõttes ta mulle meeldib. Häirib vaid see teosammul tegutsemine. Me ei ole saanud piisavalt tihti ja piisavalt kaua ning põhjalikult koos olla, et saaksin veenduda, et asja parandada ja muuta ei saa.

Ära unistagi. Ei see omadus muutu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta pole ikkagi piisavalt huvitatud. Ilmselt on tal sinuga meeldiv suhelda, aga pigem hea tuttava tasandil. Sõprade ja tuttavatega ju ka ei olda selles vanuses teismeliste kombel koos nagu sukk ja saabas. Võibolla on ta oma poissmehe eluga nii harjunud, et ei tahagi sinna mingit muutust ja suhtlebki täpselt nii palju, et sa ei hakkaks midagi enamat ootama. Või siis ilmub hoopis mõni uus naine, kelle nimel järsku saab küll jalad selga võtta ja kurameerida.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina aga arvan, et kui midagi ei meeldi, siis tuleb see ka välja öelda, mitte vaikides kannatada. Nimetaksin seda nurkade lihvimiseks.

Aga sina saadad talle jõulutervitusi selmet, et talle see sõnum messengeri postitada. Kas tõesti lihvid nurkasid niimoodi?

Seda ju räägingi, et olen talle seda kõike kirjutanud. Selle peale ta ütles, et talle ei meeldi tülitseda ning meie suhtlus jäi soiku. Nüüd proovime ettevaatlikult jälle uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ju räägingi, et olen talle seda kõike kirjutanud. Selle peale ta ütles, et talle ei meeldi tülitseda ning meie suhtlus jäi soiku. Nüüd proovime ettevaatlikult jälle uuesti.

Miks? Ükskord vaatasin mingit tutvumissaadet, kus oli naine 40-50, tegija, spontaanne, elav ja need kandidaadid ei sobinud üldse. Naine oli terav, kiire tegutseja ja mõtleja, mehed seisid kõrval nagu tossikesed.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära vaeva oma pead, sellised flegmad ei muutu. Vaata ringi ja leia uus, tema võid tagavaravariandiks jätta, ehk juhtub kunagi ime ja ta hakkab ennast liigutama.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimesel on selline ajuehitus, aga võib-olla juba dementsus või muu haigus ja sina arvad, et lood temaga suhte 54aastaselt, siis kas ma eksin, kui arvan, et asi läheb hullemaks, mitte paremaks?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära vaeva oma pead, sellised flegmad ei muutu. Vaata ringi ja leia uus, tema võid tagavaravariandiks jätta, ehk juhtub kunagi ime ja ta hakkab ennast liigutama.

Mul ei olegi mingeid suuri ootuseid. Pigem vaatan, mis juhtub ja lasen minna nii, nagu läheb. Oma mõtetes olen siiski vaikselt loobumas. Kuigi tunnistan, et väike põnevus siiski on, mida ta siis jaanuaris välja pakub. Ma ise ei näita mingit initsiatiivi ja lasen temal kõik planeerida ja ette panna. Kas ootab, et tulen mandrile. Või tuleb tema ise kohale. Kas saame lihtsalt kokku ja siis läheb kuidas läheb. Või on tal mingi programm. Kas jääme ööseks kokku? Või iga roju oma koju?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

Ei taha muuta! Tahan aru saada, kas ehk hoopis mina olen ülekohtune, kui soovin, et tänapäeva inimene reageerib sõnumitele kiiresti? Ehk on hoopis vale eeldada, et inimesed vaatavad iga päev oma meile ja messengeri sõnumeid?

Kas teil on selliseid adekvaatses vanuses inimesi, kes nii harva oma sõnumeid vaatavad? Sõnumi avamine võtab aega ju vaid mõne sekundi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

Ei taha muuta! Tahan aru saada, kas ehk hoopis mina olen ülekohtune, kui soovin, et tänapäeva inimene reageerib sõnumitele kiiresti? Ehk on hoopis vale eeldada, et inimesed vaatavad iga päev oma meile ja messengeri sõnumeid?

Kas teil on selliseid adekvaatses vanuses inimesi, kes nii harva oma sõnumeid vaatavad? Sõnumi avamine võtab aega ju vaid mõne sekundi.

Jah, on küll. Alguses vaatad, et jah ja pärast lükkad vastamist edasi ja enam ei viitsigi vastata või ei tule meelde, et sõnum oli.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema kõlab nii tuttavana. Kas oled sellest varem ka siin rääkinud?

Ekstreemsete introvertide asi – on välja kujunenud kindel rütm ning iga uus asi võib mõjuda ärritavana ning energiaröövlina. Võib-olla on mehel ka enesekindlusega probleeme. Elab rohkem oma mõtetes kui tegelikus elus.

Lihtsalt energiatasemed on inimestel väga erinevad. Sina oled aktiivne, tahad suhelda ja kohtuda, aga mehe jaoks kõlab see nagu õudusunenägu. Nö paberi peal võib mees väga sobiv olla, tõesti meeldite üksteisele. Aga kuna mehe jaoks on igasugune suhtlemine väga väsitav, siis võib ta juba igasuguste stsenaariumite mõtlemisest nii väsinud olla, et on mugavam tegelikke kohtumisi kaugesse tulevikku lükata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

Ei taha muuta! Tahan aru saada, kas ehk hoopis mina olen ülekohtune, kui soovin, et tänapäeva inimene reageerib sõnumitele kiiresti? Ehk on hoopis vale eeldada, et inimesed vaatavad iga päev oma meile ja messengeri sõnumeid?

Kas teil on selliseid adekvaatses vanuses inimesi, kes nii harva oma sõnumeid vaatavad? Sõnumi avamine võtab aega ju vaid mõne sekundi.

Jah, on küll. Alguses vaatad, et jah ja pärast lükkad vastamist edasi ja enam ei viitsigi vastata või ei tule meelde, et sõnum oli.

Temaga aga on see lugu, et ta mitte ei lükka vastamist edasi, vaid on näha, et ta ei ole isegi sõnumit avanud nädalapäevade jooksul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas muus mõttes ta mulle meeldib. Häirib vaid see teosammul tegutsemine. Me ei ole saanud piisavalt tihti ja piisavalt kaua ning põhjalikult koos olla, et saaksin veenduda, et asja parandada ja muuta ei saa.

Kuule, uuri motiveeriva intervjueerimise tehnika kohta, see on sihuke tehnika, mille abil kinniseid inimesi rääkima saab. Äkki ikka õnnestub omavahel asi kuidagi klappima saada?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temaga aga on see lugu, et ta mitte ei lükka vastamist edasi, vaid on näha, et ta ei ole isegi sõnumit avanud nädalapäevade jooksul.

Võib-olla tuleb talle Nigeeria printsessidelt sõnumeid ja sinu sõnumeid ei näe? Äkki tal pole internetti, hukkus õnnetuses, dementne, enam ei oska arvutit ja telefoni kasutada?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine tahab meest muuta. 53! aastast meest? Mina rumal arvasin, et inimene on ammu välja kujunenud..

Ei taha muuta! Tahan aru saada, kas ehk hoopis mina olen ülekohtune, kui soovin, et tänapäeva inimene reageerib sõnumitele kiiresti? Ehk on hoopis vale eeldada, et inimesed vaatavad iga päev oma meile ja messengeri sõnumeid?

Kas teil on selliseid adekvaatses vanuses inimesi, kes nii harva oma sõnumeid vaatavad? Sõnumi avamine võtab aega ju vaid mõne sekundi.

Mis kanalite kaudu te üldse suhtlete? Kas nii käibki, et sina postitad messengeri sõnumi ja tema paari nädala jooksul loeb seda? Kui nii, siis kuule ausalt – ta ei ole huvitatud. Üks asi on kohtumise planeerimine, teine asi vaatamine, kas inimene, kes mulle huvi pakub, pole mulle midagi öelda tahtnud. Oleks ma huvitatud kellestki, ma vahiks messengeri 3 korda minutis. Siin ei ole enam aeglus põhjuseks.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema kõlab nii tuttavana. Kas oled sellest varem ka siin rääkinud?

Ekstreemsete introvertide asi – on välja kujunenud kindel rütm ning iga uus asi võib mõjuda ärritavana ning energiaröövlina. Võib-olla on mehel ka enesekindlusega probleeme. Elab rohkem oma mõtetes kui tegelikus elus.

Lihtsalt energiatasemed on inimestel väga erinevad. Sina oled aktiivne, tahad suhelda ja kohtuda, aga mehe jaoks kõlab see nagu õudusunenägu. Nö paberi peal võib mees väga sobiv olla, tõesti meeldite üksteisele. Aga kuna mehe jaoks on igasugune suhtlemine väga väsitav, siis võib ta juba igasuguste stsenaariumite mõtlemisest nii väsinud olla, et on mugavam tegelikke kohtumisi kaugesse tulevikku lükata.

Ehkki, see asi häirib mind tõesti juba väga ammu, arvan siiski, et ma ei ole sellest varem siin kirjutanud. Ma postitan perekooli üldse väga harva ja siis ka olen ikka rohkem reakommenteerija.

Muus suhtes, olen su jutuga täitsa nõus. Kuigi, seda ei saa öelda, et ta suhtlemises väga nõrk oleks. Tal on teatud nõrgad teemad. Me oleme vahetanud pikki ja sisukaid kirju. Silmast silma suheldes on meil alati huvitav. Sulgub vaid teatud teemadel.

Samas, tunnete väljendamisel on ta avatud. Aga seda teeb ka kuidagi teistmoodi  kui teised mehed. Rohkem nagu kaalutletult ja läbimõeldult. Talle meeldib sümbolite keeles rääkida. Ta mäletab mingeid tähtpäevi, millest mul pole aimugi. Näiteks, meie esimese kohtumise kuupäev. Täpselt samal kuupäeval, teatud arv kuid edasi, suudlesime esimest korda. Mina seda ei teadnud. Tema mäletas täpselt. No ja kõiksugu sünnipäevad, tähtpäevad jmt on tal nagunii meeles.

Tundub, et enne tunnete väljaütlemist tahab üliveendunud olla, et ütleb ikka tõesti seda, mida reaalselt tunneb. Pealiskaudsus puudub täielikult. Seda, et ta võiks kellelegi öelda sõnu või väljendada tundeid, mida tõsiselt ei mõtle, on võimatu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kanalite kaudu te üldse suhtlete? Kas nii käibki, et sina postitad messengeri sõnumi ja tema paari nädala jooksul loeb seda? Kui nii, siis kuule ausalt – ta ei ole huvitatud. Üks asi on kohtumise planeerimine, teine asi vaatamine, kas inimene, kes mulle huvi pakub, pole mulle midagi öelda tahtnud. Oleks ma huvitatud kellestki, ma vahiks messengeri 3 korda minutis. Siin ei ole enam aeglus põhjuseks.

Vastupidi! Mina hoian tahaplaanile ja ei kontakteeru. Kui vaikus on juba kõrvulukustav, siis tema kirjutab mulle messengeri. Mina olen siis see rumal, kes tavaliselt vastab tavaliselt kohe, hiljemalt poole tunni jooksul. Ja see minu sõnum siis jääbki päevadeks rippuma. Kuni jälle tema midagi poetab.

Ja järgmisel momendil loen tema jutust välja, et ta on vägagi huvitatud, aga põhjus, miks asi nii on, nagu on, seisneb tema kummalisuses. Mõnikord olen ka sellele mõelnud, et ehk on tema arust niimoodi huvitav – et venitab ja see siis peaks minu jaoks kruvima põnevust. Teismeeast mäletan, et oli tõesti nii, et huvitav oli oodata ja liblikad muudkui kerisid ja kerisid kõhus ja ootus ning iha oli nii suur, et… Täiskasvanuna on mõistagi selline asi hoopis tüütu ja närvidele käiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel sina vaba oled? Tragid naised pole iial meheta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis põhjusel sina vaba oled? Tragid naised pole iial meheta.

Pole öelnud, et ma olen tragi. Minu abielu on lahutatud juba mitu aastat tagasi. Olen erinevate meestega kohtamas käinud. On olnud päris kenasid ja sümpaatseid mehi, kes on olnud huvitatud. Aga mina ei ole nendega seda õiget emotsionaalset sidet leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees