Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Mind ka nüüd hakkas sportlikust huvist huvitama see, et mees pakub kohtumist veebruari. Kas ta pakub kindla päeva välja või kirjutab lihtsalt veebruar? Sest TA vastas, et sobib küll kohtuda veebruaris aga päriselt ka, kus sa tead ,et just see nv kui tema ükskord otsustab , et NÜÜD, et sul sel nv pole täpselt laste sünnipäev, sõbrannaga teatripiletid ostetud, spas käik broneeritud, mingi koolitus sel nv ja jne? Ja kui siis peaks juhtuma, et sul ongi selleks nädalavahetuseks plaanid tehtud, siis kuidas käituksid? Kas pigem tühistaksid kõik oma plaanid, et selle mehega kohtuda, sest no kui ära ütleks siis ei tea kas üldse mingit kohtumist tuleb? Või siis ütleks südamerahuga, et kahjuks ei sobi see aeg?

Vastan küsimusele. Ei! Kui mul on omal mingi (üli)olulisem sündmus, siis seda ma ära ei jäta ja nii talle ütlengi. Oma olulist plaani ma ei tühista. Korra, (vist) kahjuks vaid üks kord, olen tema ettepanekule ka ära öelnud (samal ajal, kui tema on minu sajale ettepanekule korduvalt “ei” öelnud). Tean, et olen nõme!

Täna ta kirjutas mulle. Talle sobiks muidu ka jaanuaris, aga kuna ta on ühel nädalalõpul autota, aga ei tea millisel, siis ei saa ta minuga konkreetset päeva kokku leppida. Samas viskas õhku veebruaris mingid konkreetsed kuupäevad, mis osutusid pühapäevadeks. Minu jaoks jälle totaalne pettumus! Mina eeldasin reede õhtut või laupäevi, kus saaks päeva sujuvalt koos veeta ning järgmisse päeva koos vedada. Miks mitte näiteks koos spaa-mõnusid nautides.

Minu mõistes tähendab pühapäev vaid paari tundi jalutamist ja siis head aega! Ja see tundub üle väga pika aja kohtumiseks kuidagi liiga vähe!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tema nime ega nägu siin avaldanud. Ainus, kes teda siit võib ära tunda, on tema ise. Aga, kuna teadaolevalt on ta netikauge inimene, siis vaevalt, et ta siin lugemas käib.

Samas, ma ei välista, et tema eksnaine siin aktiivne kasutaja on. Sellepärast olen siiski ettevaatlik.

Kas sina tahaksid, et sinu isikut arutatakse üksipulki avalikus foorumis? Mis sellest, et tema ei käi lugemas?

Kui see kõik häirib, siis ma lõpetan teema. Öelge vaid, ja ma lõpetan!

Ma siiski arutlen inimloomu üle pigem hüpoteetiliselt – miks mõni mees teeb nii… Et äkki nii ongi normaalne? Või siiski mitte!? Sellele mehele ega tema lähedastele ei soovi ma midagi halba.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see kõik häirib, siis ma lõpetan teema. Öelge vaid, ja ma lõpetan!

Ma siiski arutlen inimloomu üle pigem hüpoteetiliselt – miks mõni mees teeb nii… Et äkki nii ongi normaalne? Või siiski mitte!? Sellele mehele ega tema lähedastele ei soovi ma midagi halba.

Nii ei ole normaalne, kindlasti ei ole. Normaalsus on see, mida teeb enamus inimesi. Küsimus on, mida seal arutada on veel?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole tegu ka mingi erilise inimesega. Peeretab, haiseb, sügab kotte, röhitseb nagu teied.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole tegu ka mingi erilise inimesega. Peeretab, haiseb, sügab kotte, röhitseb nagu teied.

Ei tea! Mu eksmees näiteks ei olnud selline! Ei eelda, et kõik mehed on röhitsevad ja peeretavad rõvetised.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea! Mu eksmees näiteks ei olnud selline! Ei eelda, et kõik mehed on röhitsevad ja peeretavad rõvetised.

Inimene on inimene. Ta ei peagi sinu ees röhitsema ja peeretama, naiivne arvamus. Sa oled kuldse kuu tüübile selga mõelnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna teadaolevalt on ta netikauge inimene

Oot, see on mingi uus info. Millest arvamus, et ta netikauge peaks olema?

Teiseks, mis värk selle autoga on? Sina põrutad ju oma autoga mandrile, miks tema autovaba olek probleem oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuna teadaolevalt on ta netikauge inimene

Oot, see on mingi uus info. Millest arvamus, et ta netikauge peaks olema?

Teiseks, mis värk selle autoga on? Sina põrutad ju oma autoga mandrile, miks tema autovaba olek probleem oleks?

Ehk selle pärast, et ma ei kavatse talle koju kohale kätte minna. Eeldan, et kohtume kuskil mujal. Näiteks Pärnus, Haapsalus, Tartus…? Mõnes spaas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Ehk selle pärast, et ma ei kavatse talle koju kohale kätte minna. Eeldan, et kohtume kuskil mujal. Näiteks Pärnus, Haapsalus, Tartus…? Mõnes spaas.

    Oh jumal küll 🙂 Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina tahaksid, et sinu isikut arutatakse üksipulki avalikus foorumis? Mis sellest, et tema ei käi lugemas?

Jälle see troll siin hullab. Miks sa siin käid siis lugemas, sa ju loed pidevalt kellegi elu kohta siit. Selleks see foorum ju ongi, et siin arutleda võib. Mis isikut me siin arutame sinu meelest, ühte Rakvere meest tuhandete seast?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see troll siin hullab. Miks sa siin käid siis lugemas, sa ju loed pidevalt kellegi elu kohta siit. Selleks see foorum ju ongi, et siin arutleda võib. Mis isikut me siin arutame sinu meelest, ühte Rakvere meest tuhandete seast?

See on ikka natuke teistmoodi teema siin. Päris palju täpseid detaile on jagatud, tuttavale võiks mees äratuntav olla küll

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see troll siin hullab. Miks sa siin käid siis lugemas, sa ju loed pidevalt kellegi elu kohta siit. Selleks see foorum ju ongi, et siin arutleda võib. Mis isikut me siin arutame sinu meelest, ühte Rakvere meest tuhandete seast?

See on ikka natuke teistmoodi teema siin. Päris palju täpseid detaile on jagatud, tuttavale võiks mees äratuntav olla küll

Ära aja jama. Mida see tuttav siis ära tundma peaks, ei tea? Kui tunnebki, mis siis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tuttav siis ära tundma peaks, ei tea? Kui tunnebki, mis siis?

Tunneb mehe isiku ära. Ja siis on nii, nagu keegi küsis:

Kas sina tahaksid, et sinu isikut arutatakse üksipulki avalikus foorumis?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tuttav siis ära tundma peaks, ei tea? Kui tunnebki, mis siis?

Tunneb mehe isiku ära. Ja siis on nii, nagu keegi küsis:

Kas sina tahaksid, et sinu isikut arutatakse üksipulki avalikus foorumis?

Maru ära tuntav küll. Mees Rakverest, kes käis kohtumas naisega ja saatis sõnumi, et kohtume varsti jälle. Appi, mis nüüd saab. Nii skandaalne info, mis siis saab, kui tuttav teada saab.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see tuttav siis ära tundma peaks, ei tea? Kui tunnebki, mis siis?

Tunneb mehe isiku ära. Ja siis on nii, nagu keegi küsis:

Kas sina tahaksid, et sinu isikut arutatakse üksipulki avalikus foorumis?

Tuttav saab ainult seda teada, et a) tuttaval mehel on eraelu ka b) tuttav mees sebib ühte naisterahvast c) nad on kohtunud d) nad kohtuvad veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii skandaalne info, mis siis saab, kui tuttav teada saab.

Seda meest on siin küll nalja pärast mõnitatud, küll tõsiselt artistiks peetud.

Aga saan su mõttest aru, oled see “Me tegime ju ainult nalja”-tüüpi inimene

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*mnjaa,  sõna oli “autistiks “

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda huvitab äratundmine? Seda ei peetud silmas. Kui kõik hakkaksid sõbrannade asemel perekoolis Rakvere mehi arutama, oleks tõeline õudus. Teema on ammendanud end, aga kükitab esimesena lehel.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav saab ainult seda teada, et a) tuttaval mehel on eraelu ka b) tuttav mees sebib ühte naisterahvast c) nad on kohtunud d) nad kohtuvad veel.

Mitte ükski mees ei otsi sadade km taha naist, eriti vaikne aeglane tossike. Rakveres on naisi küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii skandaalne info, mis siis saab, kui tuttav teada saab.

Seda meest on siin küll nalja pärast mõnitatud, küll tõsiselt artistiks peetud.

Aga saan su mõttest aru, oled see “Me tegime ju ainult nalja”-tüüpi inimene

Sul vist mingi isiklik valus kogemus sellega, aga mõnitamist küll ei näe ja ära pane mulle sõnu suhu, mida ma öelnud pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun. Teemas on meest mõnitatud igatpidi. Kes nii ei arva, ärge arvake.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav saab ainult seda teada, et a) tuttaval mehel on eraelu ka b) tuttav mees sebib ühte naisterahvast c) nad on kohtunud d) nad kohtuvad veel.

Mitte ükski mees ei otsi sadade km taha naist, eriti vaikne aeglane tossike. Rakveres on naisi küll.

Isegi välismaalastele on mehele mindud. Asi see teises linnas otsimine ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi välismaalastele on mehele mindud. Asi see teises linnas otsimine ei ole.

Mis siis? See mees ei otsi ju

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi välismaalastele on mehele mindud. Asi see teises linnas otsimine ei ole.

Just, aktiivsed mehed, mida selles vanuses ja isiksusega ei olda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi välismaalastele on mehele mindud. Asi see teises linnas otsimine ei ole.

Mis siis? See mees ei otsi ju

Sina seda ei tea, mida tema otsib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle käo stiil on väga äratuntav. Talle meeldib väga lugeda ja loetu üle vaielda ja teeb seda paljudes teemades. Annab soovitusi lahkuläinud paaridel suhteid taastada ja naistel eksmeeste juurde tagasi minna ja mitte uut kaaslast otsida jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle käo stiil on väga äratuntav. Talle meeldib väga lugeda ja loetu üle vaielda ja teeb seda paljudes teemades. Annab soovitusi lahkuläinud paaridel suhteid taastada ja naistel eksmeeste juurde tagasi minna ja mitte uut kaaslast otsida jne.

Ja miks ei peaks minema? Kunagi imetleti mehe ilusat riista, aga uus gigolo ja siuh unustet.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks ei peaks minema? Kunagi imetleti mehe ilusat riista, aga uus gigolo ja siuh unustet.

Tere, Revolver.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgemalt on määratud kes kellega olema peab. Kui mees on sul eks, siis nii oli. Kui pole, siis olete kokku määratud ja kõik toimub põhjusega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgemalt on määratud kes kellega olema peab. Kui mees on sul eks, siis nii oli. Kui pole, siis olete kokku määratud ja kõik toimub põhjusega.

Jutust saan aru, et veidi tipsutanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees