Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Aga pole siis või? Tohho tillae.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen! Püüame nüüd konsensusele jõuda! Kui arvate, et teema on meest mõnitav ja alandav või teistpidi fustreeriv, siis panen sellele nüüd ja siin ametliku punkti. Ja edasisest asjade kulust ei ainsatki sõna!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen! Püüame nüüd konsensusele jõuda! Kui arvate, et teema on meest mõnitav ja alandav või teistpidi fustreeriv, siis panen sellele nüüd ja siin ametliku punkti. Ja edasisest asjade kulust ei ainsatki sõna!

Kavatsed terve jaanuari ja veebruari teie kirjavahetust ja mehe vastust arutada? Ütles veebruar, siis ootad veebruari ja kui ei saa kokku, kannad maha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kùll monitamist siin ei näe. Tavaline anonüümne arutlus.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Ehk selle pärast, et ma ei kavatse talle koju kohale kätte minna. Eeldan, et kohtume kuskil mujal. Näiteks Pärnus, Haapsalus, Tartus…? Mõnes spaas.

    Oh jumal küll ???? Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna ikka teada, millal kokku saite? Mind küll seis huvitab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

Täpselt nii.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

Täpselt nii.

Ei tea kuidas teistel, aga kaaslane valitakse selline, keda pole vaja klatshida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

Täpselt nii.

Ei tea kuidas teistel, aga kaaslane valitakse selline, keda pole vaja klatshida.

Pole klatshi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

Ometigi oled isukalt lausa 11-ne lehekülje jagu seda klatši lugenud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tädi Maaliga seljataga arutatakse, ongi kõik korras? Mehe ees teeme head nägu.

Ometigi oled isukalt lausa 11-ne lehekülje jagu seda klatši lugenud.

Korrale kutsunud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaaslane valitakse selline, keda pole vaja klatshida

Mina ei klatši, ma analüüsin. Kõiki ja kõike, alates iseendast ja oma koerast ning hommikusöögist ning lõpetades kodu- ja välismaiste poliitikute ja poliitikatega.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaaslane valitakse selline, keda pole vaja klatshida

Mina ei klatši, ma analüüsin. Kõiki ja kõike, alates iseendast ja oma koerast ning hommikusöögist ning lõpetades kodu- ja välismaiste poliitikute ja poliitikatega.

Mina küll ei oskaks öelda isegi samas linnas elava mehe kohta, kas petab. Mida ja keda seal kaugel sussutataks, kussutatakse. Analüüsida saab siis, kui sul on andmed, mitte jutt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ju jutt ja andmed, sul on võrreldav aeg, mille jooksul on sündmused toimunud ja kui sa teeksid näiteks paberile telje, sa näeksid täpselt, kus on kulminatsioon toimunud ja sul peaks peas lambike põlema lööma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ju jutt ja andmed, sul on võrreldav aeg, mille jooksul on sündmused toimunud ja kui sa teeksid näiteks paberile telje, sa näeksid täpselt, kus on kulminatsioon toimunud ja sul peaks peas lambike põlema lööma.

TA on jutt ja andmed, et mees pole vangis. Kas tegu maailma korralikuma inimesega, seda väita ei saa, eriti mehe kohta, kellel on ajalugu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on ju jutt ja andmed, sul on võrreldav aeg, mille jooksul on sündmused toimunud ja kui sa teeksid näiteks paberile telje, sa näeksid täpselt, kus on kulminatsioon toimunud ja sul peaks peas lambike põlema lööma.

TA on jutt ja andmed, et mees pole vangis. Kas tegu maailma korralikuma inimesega, seda väita ei saa, eriti mehe kohta, kellel on ajalugu.

Sellest oli juba juttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, kustkohast tulevad need pakkumised küll, et mees on vangis (või autist)?
Inimene lihtsalt ei ole liialt huvitatud põrutavast saare naisest, aga pole ju mõtet ka päris ära tühistada, kui mõned korrad aastas võiks vahelduseks kohtuda.
Praegune ongi täpselt selline suhe, mida mees sellelt suhtelt tahab, see toimub ju täpselt tema taktikepi järgi. Teemaalgatajagi on juba sellega leppinud ja juba sätib end veebruariks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Oh jumal küll ???? Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Oh jumal küll ???? Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

Täitsa mõttetu kätte saada mingit igavat meest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

No kui sellest aru saad, kumb on aeglane, ju siis see teine 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Oh jumal küll ???? Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

Ikka see kes kätte ei anna. Pikka aega on suheldud, mõned korrad kokku saadud, aga keppi pole ikka tehtud, seda enam, et vahemaa on suur.

On ju Perekoolis ka teemasid, kus naisel on suhe välismaal elava inimesega, kohtutakse mitme kuu tagant. Kui aga oleks ka seal olnud naine raskesti kättesaadav, siis poleks selle väljamaalasega ju mingit suhet tekkinudki.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka see kes kätte ei anna. Pikka aega on suheldud, mõned korrad kokku saadud, aga keppi pole ikka tehtud, seda enam, et vahemaa on suur.

On ju Perekoolis ka teemasid, kus naisel on suhe välismaal elava inimesega, kohtutakse mitme kuu tagant. Kui aga oleks ka seal olnud naine raskesti kättesaadav, siis poleks selle väljamaalasega ju mingit suhet tekkinudki.

Naine pani mehe sõbratsooni, sest algselt polnud huvi. Teema algatuses on seelgelt välja kirjutatud. Hiljem ilmselt näitas mehe vastu huvi ja siis mees tõrjus naise ära. Ilmselt ei tõusnud enam. Need välismaal elavad inimesed on suhtes enne välismaale minekut, mida aga TA pole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Oh jumal küll ???? Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

Ikka see kes kätte ei anna. Pikka aega on suheldud, mõned korrad kokku saadud, aga keppi pole ikka tehtud, seda enam, et vahemaa on suur.

On ju Perekoolis ka teemasid, kus naisel on suhe välismaal elava inimesega, kohtutakse mitme kuu tagant. Kui aga oleks ka seal olnud naine raskesti kättesaadav, siis poleks selle väljamaalasega ju mingit suhet tekkinudki.

Eks see sinu arusaam asjadest ju näitab ka, kuhu imelisse kohta sa oled omadega välja jõudnud. Tuhat last, saja erineva naisega. Ei ole vist teab, mis õnn mida igatseda?

Pigem olla siis juba “igav” kui sellist väärastunud eluviisi harrastaa.

Inimsuhted, eriti HEAD SUHTED, ei põhine vaid kepil. Mitte, et SINA sellest aru saaksid, aga ehk on siin on veel teisi mehi, kes loevad teemat. Sina ei ole oma eluga kohe mitte kui kuhugile jõudnud. Kahju kohe! Ja sellel on otsene seos inimese lapsepõlvega. Selle kohta oled sa siin isegi kinnitanud, et sinu lapsepõlv oli väga räbal. See omakorda selgitab sinu väärastunud arusaama peresuhetest.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimsuhted, eriti HEAD SUHTED, ei põhine vaid kepil. Mitte, et SINA sellest aru saaksid, aga ehk on siin on veel teisi mehi, kes loevad teemat. Sina ei ole oma eluga kohe mitte kui kuhugile jõudnud. Kahju kohe! Ja sellel on otsene seos inimese lapsepõlvega. Selle kohta oled sa siin isegi kinnitanud, et sinu lapsepõlv oli väga räbal. See omakorda selgitab sinu väärastunud arusaama peresuhetest.

Inimsuhted ei pruugi kepil põhineda, aga kepp on asi, millega on võimalik petta. Kui kaua naine ikka mehe järel ootab ja kas meeski kuival on. Kui keppi andestataks, siis meil ei oleks sellist sõna nagu armuke.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine pani mehe sõbratsooni, sest algselt polnud huvi. Teema algatuses on seelgelt välja kirjutatud. Hiljem ilmselt näitas mehe vastu huvi ja siis mees tõrjus naise ära. Ilmselt ei tõusnud enam. Need välismaal elavad inimesed on suhtes enne välismaale minekut, mida aga TA pole.

Miinustajad miinustajateks, aga nii see on paraku ja ei ole siin midagi enam halada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seks on siiski osa suhtest, tahame või ei. Mees pole kindlasti nõus niisama naisega kohtuma, ühel hetkel tekib  seksisoov. Suudlemine on ju ka seksuaalne käitumine, miks see siis okei oli, aga seks mitte? Võimalik, et suudluse järel sai embkumb aru, et tõmmet ei ole üldse ja nüüd ongi kogu asi imelik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimsuhted ei pruugi kepil põhineda, aga kepp on asi, millega on võimalik petta. Kui kaua naine ikka mehe järel ootab ja kas meeski kuival on. Kui keppi andestataks, siis meil ei oleks sellist sõna nagu armuke.

Mina olen naine ja olen reaalselt 3 ja pool aastat ilma kepita olnud. Usu või mitte, aga olen siiani elus. Kusjuures, ma olen üle keskmise seksuaalne naine ja tahan meest saada väga. Mis sa nüüd tahad öelda, et selline nähtus on võimatu? Ei ole! Iga mehe ees ma ei lihtsalt ei hargita, ja nii on! Olen täiesti kindel, et on olemas ka minu sarnaseid mehi. Ei ole? Kui arvad nii, siis see viitab vähesele elukogemusele, naiivsusele, noorusele ja ma ei tea millele veel…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimsuhted ei pruugi kepil põhineda, aga kepp on asi, millega on võimalik petta. Kui kaua naine ikka mehe järel ootab ja kas meeski kuival on. Kui keppi andestataks, siis meil ei oleks sellist sõna nagu armuke.

Mina olen naine ja olen reaalselt 3 ja pool aastat ilma kepita olnud. Usu või mitte, aga olen siiani elus. Kusjuures, ma olen üle keskmise seksuaalne naine ja tahan meest saada väga. Mis sa nüüd tahad öelda, et selline nähtus on võimatu? Ei ole! Iga mehe ees ma ei lihtsalt ei hargita, ja nii on! Olen täiesti kindel, et on olemas ka minu sarnaseid mehi. Ei ole? Kui arvad nii, siis see viitab vähesele elukogemusele, naiivsusele, noorusele ja ma ei tea millele veel…

Istu, viis. See Rakvee mees ongi ju see mees, kelle ees ei hargitatud ja nüüd on juba hilja. Kõik, nüüd ei taha enam mees. Või mida sa mõtlesid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või tahad öelda, et teed teemasid meestest, kellega sa hargitada ei taha?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees