Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 385 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Tulin taas perekooli lugema ja suskan m6ned laused taas kalendriteemal vahele.

“Tuba ei hakka v6tma” (ehk eraldi teemat tegema), kuna käin siin harva.

Keegi siin nimetas mind autistiks? Tere hommikust! Puhta lollakad siin koos. Seet6ttu harva käingi.

Et kuna ma m6ned enda jaoks jälgimist vajavad daatumid märgin seinakalendrisse, olen kohe autist?

Guugeldasin kohe huvi pärast, milline selline inimene yldse on?

“Paljud autistid jäävad aga terve elu jooksul sõltuvaks pidevast kõrvalisest abist.”

Ahsoo. Ma pigem aitan teisi, mitte pole ise teistest s6ltuv. Nii targad siin siis ollaksegi. Diagnooside panemisel. Perekool v6i asi- kurb.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu
  • Oh jumal küll 🙂 Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

Ikka see kes kätte ei anna. Pikka aega on suheldud, mõned korrad kokku saadud, aga keppi pole ikka tehtud, seda enam, et vahemaa on suur.

On ju Perekoolis ka teemasid, kus naisel on suhe välismaal elava inimesega, kohtutakse mitme kuu tagant. Kui aga oleks ka seal olnud naine raskesti kättesaadav, siis poleks selle väljamaalasega ju mingit suhet tekkinudki.

Eks see sinu arusaam asjadest ju näitab ka, kuhu imelisse kohta sa oled omadega välja jõudnud. Tuhat last, saja erineva naisega. Ei ole vist teab, mis õnn mida igatseda?

Pigem olla siis juba “igav” kui sellist väärastunud eluviisi harrastaa.

Inimsuhted, eriti HEAD SUHTED, ei põhine vaid kepil. Mitte, et SINA sellest aru saaksid, aga ehk on siin on veel teisi mehi, kes loevad teemat. Sina ei ole oma eluga kohe mitte kui kuhugile jõudnud. Kahju kohe! Ja sellel on otsene seos inimese lapsepõlvega. Selle kohta oled sa siin isegi kinnitanud, et sinu lapsepõlv oli väga räbal. See omakorda selgitab sinu väärastunud arusaama peresuhetest.

Ja siis imestad, miks mees on aeglane kui ise ei anna stiimulit? Seepärast oligi ühe kommentaatori postituses väga tabavalt öeldud, üks pipardab ja teine uimerdab.

Te pole enam teismelised, et aega on ookean. Varsti on kellelgi mõni tervisehäda peal ja jäätegi ainult põgusate suudluste peale. Nagu eelnevalt kellegi poolt öeldud, siis menopaus ka varsti lajatab.

Või ongi mõlemad aseksuaalsed? Milleks siis kokkusaamisi üldse korraldada, võiksitegi jääda virtuaalsuhtlust (virtuaalsuhet) pidama.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Toutakk
  • Oh jumal küll 🙂 Üks on aeglane ja teine mängib raskesti kättesaadavat. Mõni ime, et teil ei klapi

Väga tabavalt öeldud.

Mismõttes tabavalt öeldud? Kes on raskesti kättesaadav?

Ikka see kes kätte ei anna. Pikka aega on suheldud, mõned korrad kokku saadud, aga keppi pole ikka tehtud, seda enam, et vahemaa on suur.

On ju Perekoolis ka teemasid, kus naisel on suhe välismaal elava inimesega, kohtutakse mitme kuu tagant. Kui aga oleks ka seal olnud naine raskesti kättesaadav, siis poleks selle väljamaalasega ju mingit suhet tekkinudki.

Eks see sinu arusaam asjadest ju näitab ka, kuhu imelisse kohta sa oled omadega välja jõudnud. Tuhat last, saja erineva naisega. Ei ole vist teab, mis õnn mida igatseda?

Pigem olla siis juba “igav” kui sellist väärastunud eluviisi harrastaa.

Inimsuhted, eriti HEAD SUHTED, ei põhine vaid kepil. Mitte, et SINA sellest aru saaksid, aga ehk on siin on veel teisi mehi, kes loevad teemat. Sina ei ole oma eluga kohe mitte kui kuhugile jõudnud. Kahju kohe! Ja sellel on otsene seos inimese lapsepõlvega. Selle kohta oled sa siin isegi kinnitanud, et sinu lapsepõlv oli väga räbal. See omakorda selgitab sinu väärastunud arusaama peresuhetest.

Ja siis imestad, miks mees on aeglane kui ise ei anna stiimulit? Seepärast oligi ühe kommentaatori postituses väga tabavalt öeldud, üks pipardab ja teine uimerdab.

Te pole enam teismelised, et aega on ookean. Varsti on kellelgi mõni tervisehäda peal ja jäätegi ainult põgusate suudluste peale. Nagu eelnevalt kellegi poolt öeldud, siis menopaus ka varsti lajatab.

Või ongi mõlemad aseksuaalsed? Milleks siis kokkusaamisi üldse korraldada, võiksitegi jääda virtuaalsuhtlust (virtuaalsuhet) pidama.

Minu postitus siis on.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakun ikkagi, et peamine süüdlane on siin suur vahemaa. See paneb ikkagi piirid paika ja ei võimalda lihtsalt koos olla nii palju, kui tahaks. Kuidas see tutvus üldse alguse sai?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind ajavad närvi need need, kellel on kogu aeg mingi ora pees, kogu aeg peab olema kiire, mingi äction käima, “muidu ei tunne end elavana”. Mõttetu tüüp inimesi. Koligu Muskiga Marsile, ei jõua ära oodata.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind ajavad närvi need need, kellel on kogu aeg mingi ora pees, kogu aeg peab olema kiire, mingi äction käima, “muidu ei tunne end elavana”. Mõttetu tüüp inimesi. Koligu Muskiga Marsile, ei jõua ära oodata.

Imelik, et närvi ajavad? Inimese olemust pole võimalik muuta ja mind absoluutselt ora pees inimesed ei häiri, see ju nende õigus ja pole muudetav.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimese olemust pole võimalik muuta

Siin on 11 lehekülge ühe naise unistust, et üks aeglane viru mees ikka seda teeks ja muudaks enda olemust

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on täpselt, mida minagi arvan. Aga pole jõudnud oma mõtet postituseks vormida. Mehel on juba kõik käes, rohkem ta oma ellu ei tahagi. Ja miks see nii on.., siis parem on vast leppida lihtsalt, et on, kui hakata tuhandete muutujatega süvaanalüüse läbi viima.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin on 11 lehekülge ühe naise unistust, et üks aeglane viru mees ikka seda teeks ja muudaks enda olemust

Ainult sest naised arvavad, et vaikse mehe kapsli all peitub tegus alfa. See aeglus, vaiksus, rutiiniarmastus, eemalolek, mömmmömm, kuskil ei käi, parim kaaslane oma mõtted, mühaklus hakkab häirima ja kes ütleb, et ei hakka, see lülitas ajus ratsionaalse mõtlemise välja. Saan aru, et mehe välimus võib olla ”tüüp on minu maitse”, aga välimusest tuleb kaugemale vaadata.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on täpselt, mida minagi arvan. Aga pole jõudnud oma mõtet postituseks vormida. Mehel on juba kõik käes, rohkem ta oma ellu ei tahagi. Ja miks see nii on.., siis parem on vast leppida lihtsalt, et on, kui hakata tuhandete muutujatega süvaanalüüse läbi viima.

Mehel juba oli naine ja lapsed. Kui vanemad ära surevad, need/see tal vist elus, nagu kirjas oli küll hakkab otsima kaaslast, kui häda käes. Garanteeritud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind ajavad närvi need need, kellel on kogu aeg mingi ora pees, kogu aeg peab olema kiire, mingi äction käima, “muidu ei tunne end elavana”. Mõttetu tüüp inimesi.

Busy is new stupid.

Nad ei oska ei aega planeerida ega eristada sahmimist toimimisest. Nagu mitte midagi ära ei tee, aga nii kiire – nii kiire on kogu aeg. Nagu see oleks mingi voorus 🙂

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind ajavad närvi need need, kellel on kogu aeg mingi ora pees, kogu aeg peab olema kiire, mingi äction käima, “muidu ei tunne end elavana”. Mõttetu tüüp inimesi.

Busy is new stupid.

Nad ei oska ei aega planeerida ega eristada sahmimist toimimisest. Nagu mitte midagi ära ei tee, aga nii kiire – nii kiire on kogu aeg. Nagu see oleks mingi voorus 🙂

Minule käivad rohkem närvidele need, kes iialgi mitte milleski selgusele ei jõua ja seetõttu toimub üks lõpmatu paigal tammumine, mis ajab mind konkreetselt segaseks. Olen ise ka aeglaste otsa komistanud ja mul pole aega selliste jaoks. Mina teen plaane, ja tema alaa allee nuusutab lilli. Juba mitmeid kuid tuttavad olnud, juba mitu korda kohtunud, aga ikka pole selge, mis seis suhtes on. Pole selge, kas on siis suhe või pole suhet. Kui on suhe, mis laadi suhe siis on. Kui pole suhet, siis miks ei ole. Pidevalt mingid asjade edasilükkamised, alaa kohtume millalgi, kui kuupäev hakkab kätte jõudma, lükkame edasi. Lükkame veel edasi. Näitame huvi ja siis kaome, näitame ja kaome. Tüütu.

Mind ajab väga närvi, kui ma kindlalt ei tea, mis seis on. Kui asi on kindel ja paigas, siis olen rahulik. Eelistan pigem kiirelt otsustavaid inimesi. Aeglastega ütleb närv enne üles, kui tulemus tuleb.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ajab väga närvi, kui ma kindlalt ei tea, mis seis on. Kui asi on kindel ja paigas, siis olen rahulik.

Sama siin- Ja miski ei aja rohkem närvi kui mökitamine “ma ei tea”, “sul peab kõik kogu aeg kontrolli all olema”, “asjad i ole kunagi nii selged” ja muu taoline soga, millega enda otsustusvõimetust õigustatakse.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ajab väga närvi, kui ma kindlalt ei tea, mis seis on.

Tegelt ei saa lasta oma elul paigal tammuda. Kiire inimene peab ise ajatärmini panema ja otsustama, et nüüd aitab. Teine inimene ei vastuta Sinu elu eest.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind ajab väga närvi, kui ma kindlalt ei tea, mis seis on. Kui asi on kindel ja paigas, siis olen rahulik.

Sama siin- Ja miski ei aja rohkem närvi kui mökitamine “ma ei tea”, “sul peab kõik kogu aeg kontrolli all olema”, “asjad i ole kunagi nii selged” ja muu taoline soga, millega enda otsustusvõimetust õigustatakse.

Kui naine nii teeks, tähendaks see leiget huvi. Miks mehe puhul kaheldakse.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Busy is new stupid.

Minule käivad rohkem närvidele need, kes iialgi mitte milleski selgusele ei jõua ja seetõttu toimub üks lõpmatu paigal tammumine, mis ajab mind konkreetselt segaseks. Olen ise ka aeglaste otsa komistanud ja mul pole aega selliste jaoks. Mina teen plaane, ja tema alaa allee nuusutab lilli. Juba mitmeid kuid tuttavad olnud, juba mitu korda kohtunud, aga ikka pole selge, mis seis suhtes on. Pole selge, kas on siis suhe või pole suhet. Kui on suhe, mis laadi suhe siis on. Kui pole suhet, siis miks ei ole. Pidevalt mingid asjade edasilükkamised, alaa kohtume millalgi, kui kuupäev hakkab kätte jõudma, lükkame edasi. Lükkame veel edasi. Näitame huvi ja siis kaome, näitame ja kaome. Tüütu.

Mind ajab väga närvi, kui ma kindlalt ei tea, mis seis on. Kui asi on kindel ja paigas, siis olen rahulik. Eelistan pigem kiirelt otsustavaid inimesi. Aeglastega ütleb närv enne üles, kui tulemus tuleb.

Ma pidasin rohkem silmas selliseid nagu mu vennanaine. Ta kogu aeg askeldab, kui neile suvel aiapeole külla minna. Joostes liigub majja köögi ja õue laua vahet, kohendab siit ja sealt, viib midagi ja toob midagi. Pidevalt tõuseb püsti ja toimetab midagi. Küll kass laua alt ära, küll külalisele pleedi pakkuma ja selleks vaja tuppa minna, küll meenus, et sinep on ka. Rahmeldab kogu aeg. Küll on vein seistes liiga soojaks läinud või välikempsus pole paberit.

Samas mu minia. Lähed külla, laud on kaetud, pleedid toolidel. Jahedust vajavad varuasjad on külmkastiga vilus, vein mis külmkasti ei mahu, on kaelapidi veeämbris. Soojad asjad on küünla peal laual. Mustad nõud paneb või palub panna sealsamas nurga taga kärusse. Kokkkuvõttes istub kogu aeg lauas ja laud on puhtam ning külalistel sada korda mugavam.

Ja need inimesed, kel on kogu aeg kiire ja kui küsid, et mis sul siis täna nii kiiret on, siis kuuled a la et on vaja uus WC-hari osta ja selleks Ülemistesse minna taksoga, siis koju auto järgi minna, et tööle tuli jalutades, ilus ilm. Siis auto viia teenindusse ja vahepeal käia Prismas, see kraam kõik käeotsas teenindusse tassida, siis autoga koju sõita ning siis veel käia maniküüris, kui sinna aja saab. Ja see on jäle teises linna otsas, kus umbes oli ka autoteenindus, nii et hirmus palju kolistamist mööda linna. Kui siis miski ununes poes tkiiruga haaramata, siis veel sinna ka.

Siis kuulad ja küsid, et kas sul poleks targem olnud täna siis autoga tööle tulla? Ja kas tingimata on vaja kaugele ülemistesse minna, kas siin kõrval Kristiines või K-rautas kindlasti potiharju ei ole? Aga ülemistes kindlasti on? Ja miks sa pead toidu käe otsas autoteenindusse kandma, kui saad teha praegu siit ette kasvõi tellimuse “tulen ise järele kl 18-20” ja minna kaubale järgi siis, kui auto käes? Ja kui sul pole maniküüri visiiti broneeritud, siis ehk selle auto järel ootamise ajaks otsid maniküüriaja, mitte ei püüa seda kohe bronnida aega pärast auto kättesaamist, kui need juba lähestikku on?

Osa inimesi lihtsalt ei saagi aru, et sekeldamine pole voorus. Kui sul on eest 19 asja, siis ei ole tark tormata neid kohe ajama, tark on mõelda 10 min läbi, mis järjekorras on seda mõttekas teha, mida saaks distantsilt ära teha ja mis asju saaks ühildada. Inimesed nagu mu vennanaine ei saa sellest kunagi aru. Nende jaoks ongi uhkuseasi öelda: ma ei istu kunagi, käed rüpes.
Mina ütlen: vaene sina, ajakasutus- ja planeerimisvõimetu.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine nii teeks, tähendaks see leiget huvi. Miks mehe puhul kaheldakse.

Sest meeste signaalid huvipuuduse osas pole nii selged, kui naiste puhul. Just see suhtlemine on see, mis naisi eksitab. Et kui suhtleb, ju on huvitatud. Aga see ei pruugi nii olla.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meeste signaalid huvipuuduse osas pole nii selged, kui naiste puhul.

Ja mõnikord pole asi üldse huvipuuduses, vaid omaenese ebakindluses, mida ei suudeta endale tunnistada. Ja mõni lihtsalt ei saagi aru, et kui tema meelest on asi selge ja kindel, siis kuidas see teise jaoks nii ei ole ja ta vajab asjade selgeksrääkimist.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pidasin rohkem silmas selliseid nagu mu vennanaine. Ta kogu aeg askeldab, kui neile suvel aiapeole külla minna. Joostes liigub majja köögi ja õue laua vahet, kohendab siit ja sealt, viib midagi ja toob midagi. Pidevalt tõuseb püsti ja toimetab midagi. Küll kass laua alt ära, küll külalisele pleedi pakkuma ja selleks vaja tuppa minna, küll meenus, et sinep on ka. Rahmeldab kogu aeg. Küll on vein seistes liiga soojaks läinud või välikempsus pole paberit. Samas mu minia. Lähed külla, laud on kaetud, pleedid toolidel. Jahedust vajavad varuasjad on külmkastiga vilus, vein mis külmkasti ei mahu, on kaelapidi veeämbris. Soojad asjad on küünla peal laual. Mustad nõud paneb või palub panna sealsamas nurga taga kärusse. Kokkkuvõttes istub kogu aeg lauas ja laud on puhtam ning külalistel sada korda mugavam. Ja need inimesed, kel on kogu aeg kiire ja kui küsid, et mis sul siis täna nii kiiret on, siis kuuled a la et on vaja uus WC-hari osta ja selleks Ülemistesse minna taksoga, siis koju auto järgi minna, et tööle tuli jalutades, ilus ilm. Siis auto viia teenindusse ja vahepeal käia Prismas, see kraam kõik käeotsas teenindusse tassida, siis autoga koju sõita ning siis veel käia maniküüris, kui sinna aja saab. Ja see on jäle teises linna otsas, kus umbes oli ka autoteenindus, nii et hirmus palju kolistamist mööda linna. Kui siis miski ununes poes tkiiruga haaramata, siis veel sinna ka. Siis kuulad ja küsid, et kas sul poleks targem olnud täna siis autoga tööle tulla? Ja kas tingimata on vaja kaugele ülemistesse minna, kas siin kõrval Kristiines või K-rautas kindlasti potiharju ei ole? Aga ülemistes kindlasti on? Ja miks sa pead toidu käe otsas autoteenindusse kandma, kui saad teha praegu siit ette kasvõi tellimuse “tulen ise järele kl 18-20” ja minna kaubale järgi siis, kui auto käes? Ja kui sul pole maniküüri visiiti broneeritud, siis ehk selle auto järel ootamise ajaks otsid maniküüriaja, mitte ei püüa seda kohe bronnida aega pärast auto kättesaamist, kui need juba lähestikku on? Osa inimesi lihtsalt ei saagi aru, et sekeldamine pole voorus. Kui sul on eest 19 asja, siis ei ole tark tormata neid kohe ajama, tark on mõelda 10 min läbi, mis järjekorras on seda mõttekas teha, mida saaks distantsilt ära teha ja mis asju saaks ühildada. Inimesed nagu mu vennanaine ei saa sellest kunagi aru. Nende jaoks ongi uhkuseasi öelda: ma ei istu kunagi, käed rüpes. Mina ütlen: vaene sina, ajakasutus- ja planeerimisvõimetu.

TA olen. Olen sinu kommentaariga täiesti nõus ja saan aru, mida sa silmas pead. Sinu kommentaar on väga tabav, aga kohe kindlasti ei käi see kirjeldus minu kohta.

Ma ei ole sekeldaja, kes koguaeg närviliselt ora pees (nagu keegi eespool ütles) ringi tõmbleb, aga tehtud ei saa midagi. Tean täpselt, millist inimtüüpi selle kirjeldusega silmas peetakse ning on ka minu tutvusringkonnas selline inimene olemas. Aga mina selline ei ole. Ma olen tegelikult rahulik, tasakaalukas ja tegutsen väga läbimõeldult. Ma ei rahmelda sihitult ringi. Aga see mulle siiski ka ei meeldi, kui otsad jäävad liiga pikaks ajaks lahti, ei ole selgust edasise osas, kui peab midagi ootama määramatu aja… Kui ma ütlesin, et ma olen valmis kohe autosse istuma ja sõitma kokkusaamisele, siis see tähendab seda, et kui asi on minu jaoks huvitav või kasulik, siis ma olen valmis suhteliselt kiiresti reageerima. Mul ei ole vaja mitme kuu pikkust ettevalmistust. See aga ei tähenda, et ma olen sihitu rapsija. Ikka vastupidi – ma olen kohati liiga aeglane ja kalkuleeriv. Ja rapsimiseks olen ma ka natukene liiga laisk. Mulle meeldib asjad korralikult läbi mõelda, ehk siis mõõdan üheksa korda ja lõikan ühe korra. Kõik, kes mind tunnevad võiksid sama kinnitada. Samas on siiski asju, milles olen küllaltki kindel ja mis ei vaja liiga pikka läbimõtlemisaega.

See teine tüüp, keda kirjeldasid, see sinu minia… Minu minia on ka täpselt samasugune. Uskumatu, kui ratsionaalne ja organiseeritud üks inimene võib olla! Imetlen teda! Selline ma ka kahjuks ei ole.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ennevanasti loeti seda korvi saamiseks.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis äkšonit sa siis minu tegevuses näed? Me oleme mehega tuttavad palju aastaid. Lähedaseks saime siis, kui meie kummagi pereelud purunesid. Ehk siis lähedased oleme me ka olnud väga mitu aastat. Me ei tutvunud mõni kuu tagasi. Alguses ongi normaalne asju väga aeglaselt võtta. Aga meie suhtlus ei ole algfaasis.

Ma ei ole meest mitte ühelgi moel survestanud. Kui see välja arvata, et olen teinud mõned korrad ettepaneku kohtumiseks, mille ta on väidetava ajapuuduse pärast ära öelnud. Pärast seda pole ma talle enam ühtki ettepanekut teinud ja tõmbasin suhtluses oluliselt tagasi. Selle peale aga muutus tema hoopis tavatult aktiivseks ja tegi ettepaneku kohtumiseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks korvi andja siis teeb ettepaneku kokku saamiseks ning vihjab, et on huvitatud meie suhtes järgmise sammu astuma?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks korvi andja siis teeb ettepaneku kokku saamiseks ning vihjab, et on huvitatud meie suhtes järgmise sammu astuma?

Sest ta võibolla on aru saanud, kui väga sa seda kokkusaamist ootad. Küsimus ongi, miks sa ootad seda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ma räägin, et olen maailma kuninganna.

Kas tõesti ei usu, et nii saab olla ?????? Isegi oma abikaasadest lahutatakse, mehi vahetatakse, miks siis suvatutvus miljon km kaugel elava mehega ei saa lõppeda? Tead kui raskem on elukaaslasest lahku minna??? Miks ei saa oola 53a härraga siis kaugenevat tempot?

Kui mulle tehtaks ettepanek sammudeks, küsiksin koheselt, et kuna oled minu järgi hull, miks sa ei kohtu. Miks sina ei küsi?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti ei usu, et nii saab olla ?????? Isegi oma abikaasadest lahutatakse, mehi vahetatakse, miks siis suvatutvus miljon km kaugel elava mehega ei saa lõppeda? Tead kui raskem on elukaaslasest lahku minna??? Miks ei saa oola 53a härraga siis kaugenevat tempot?

Kui mulle tehtaks ettepanek sammudeks, küsiksin koheselt, et kuna oled minu järgi hull, miks sa ei kohtu. Miks sina ei küsi?

Mis maailmakuninganna, kaugenev tutvus ja miljon kilomeetrit? Ma siis küsin: miks selline kommentaar?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte ükski inimene pole eriline. Ainult oma lapsed või veresugulased. Kahjuks naised mõtlevad ma ei tea millega. Mugav vana suhet taastada, turvaline, ei peta. aga sobimatu suhteks.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis maailmakuninganna, kaugenev tutvus ja miljon kilomeetrit? Ma siis küsin: miks selline kommentaar?

Mees asub sinust kaugel, nõus?
Mees pole aktiivne, nõus?
Mees jutustab? Nõus.
Jutustab aegluubis? Nõus.
Leiab vabandusi? Nõus.
Teie suhe on võrreldes varasemaga halvem? Nõus.

Mehel sai armumisperiood otsa.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin on keegi pühapäevahommikuses deliiriumis. Kõrval on armukese teema. Sinna on ta ka täna hommikul jõudnud kümme täiesti segast ja sisutühja postitust teha.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga pidev pressimine on vaimne vägivald. Kui sinuga aretatakse aeglast tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine ON vägivaldne.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isiklikult võin deliiriumis olla, aga EI õpetati lapsepõlves selgeks. Kõik korvisaamised sain 5 minutiga aru. Miks mõni ei saa? Ei=ei.

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 385 )

Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees