Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga pidev pressimine on vaimne vägivald. Kui sinuga aretatakse aeglast tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine ON vägivaldne.

Oot, misasja. Sama hästi võib seda aeglust siis tõlgendada survena, lihtsalt teistpidi survena ja seega vaimse vägivallana. Lõpuks jõuame sinna, et absoluutselt kõik võib olla vaimne vägivald. Ei ole normaalne suhtumine.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinuga aretatakse aeglast tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine ON vägivaldne.

Kui sinuga arendatakse kiirustavat tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine on vägivaldne.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, misasja. Sama hästi võib seda aeglust siis tõlgendada survena, lihtsalt teistpidi survena ja seega vaimse vägivallana. Lõpuks jõuame sinna, et absoluutselt kõik võib olla vaimne vägivald. Ei ole normaalne suhtumine.

Teise inimese survestamine on vägivald. Kiirem otsustab, et enam ei oota. Aeglustajal pole enam sõnaõigust tagantjärele. Kui oleks, oleks vaimne vägivaldur.

Kui üks pole näiteks valmis seksima ja teine mõtleb, et näed vägivaldne, pidurdab ja vägistab, siis kumb on vägivald? Mees ju ootas, kui naine korvi andis. Ei surunud end peale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sinuga arendatakse kiirustavat tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine on vägivaldne.

Maailm on ekstravertide päralt. Aeglustaja ei hoia kedagi kinni, pigem on aeglased mühkamid lükata ja tõmmata. Miks ei tohi naisetu olla, kui seda soovitakse? Mis õigusega orjastad inimest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas viskas õhku veebruaris mingid konkreetsed kuupäevad, mis osutusid pühapäevadeks. Minu jaoks jälle totaalne pettumus! Mina eeldasin reede õhtut või laupäevi, kus saaks päeva sujuvalt koos veeta ning järgmisse päeva koos vedada. Miks mitte näiteks koos spaa-mõnusid nautides.

Aga siis sa võidki ju otse vastata. Vastad, et sulle sobiksid reeded või laupäevad paremini, kas talle samade nädalavahetuste reeded või laupäevad ei sobi? Ning ühtlasi küsid ka, et kus ta plaanib kohtuda ning mida teha? Võid isegi oma spaa-idee ju välja käia. Ega sul kaotada ei ole midagi. Kui selle peale põgeneb, siis põgeneb. Sa ei pea ju ometi iga hinna eest kohtuma, kui tema pakutud aeg ja koht sulle tore ei tundu.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga pidev pressimine on vaimne vägivald. Kui sinuga aretatakse aeglast tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine ON vägivaldne.

TA olen. Veelkord, mina ei ole teda mitte millekski survestanud. Ainus asi, ma olen talle mitu korda kohtumisettepaneku teinud, mille kohta ei ole ta mitte kunagi vastanud, et ta ei taha, vaid on öelnud, et tal pole üldse aega. No selge, et põhjus pole ajapuuduses, vaid ta pole mingil põhjusel tahtnud. Alati olen tema “ei” vastusega leppinud ning mitte kunagi pole talle peale käinud. Kas kohtumisettepaneku tegemine on survestamine? Ei ole ju! Ja ei ole ma talle ka mitte mingi muu asjaga pinda käinud. Suhte aretamisel olen ma alati olnud kõikide meestega pigem leigem pool ning lasknud mehel initsiatiiv haarata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ta võibolla on aru saanud, kui väga sa seda kokkusaamist ootad. Küsimus ongi, miks sa ootad seda.

Praegu ma enam ei olegi eriti kindel, et ma nii väga ootan. Pigem olen uudishimulik, mis ettepaneku ta teeb kohtumiseks ning kuidas käitub. Aga juba aiman, et meil on kohtumisest täiesti erinev arusaam. Pühapäev, mille ta välja pakkus tähendab ilmselt paaritunnist kohtumist jalutades või kohvikus. Mina eelistanuks 1-2-päevast koosviibimist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga siis sa võidki ju otse vastata. Vastad, et sulle sobiksid reeded või laupäevad paremini, kas talle samade nädalavahetuste reeded või laupäevad ei sobi? Ning ühtlasi küsid ka, et kus ta plaanib kohtuda ning mida teha? Võid isegi oma spaa-idee ju välja käia. Ega sul kaotada ei ole midagi. Kui selle peale põgeneb, siis põgeneb. Sa ei pea ju ometi iga hinna eest kohtuma, kui tema pakutud aeg ja koht sulle tore ei tundu

Seda juba küsisin, et kas laupäev ei oleks parem päev. Selle peale ta ütles, et tal vahet pole, aga arvan, et ta ikka peab silmas korraks kohtumist, mitte spaatamist.

Ma ise püüan üldse mitte mingit ettepanekut teha. Jään ootama, mida ta välja pakub. Ja kui see on tõesti paaritunnine jalutuskäik pakases, siis vist loobun ja ei viitsi sellepärast kuhugile sõitma hakata. Ka mitte Saaremaa piires.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Veelkord, mina ei ole teda mitte millekski survestanud. Ainus asi, ma olen talle mitu korda kohtumisettepaneku teinud, mille kohta ei ole ta mitte kunagi vastanud, et ta ei taha, vaid on öelnud, et tal pole üldse aega. No selge, et põhjus pole ajapuuduses, vaid ta pole mingil põhjusel tahtnud. Alati olen tema “ei” vastusega leppinud ning mitte kunagi pole talle peale käinud. Kas kohtumisettepaneku tegemine on survestamine? Ei ole ju! Ja ei ole ma talle ka mitte mingi muu asjaga pinda käinud. Suhte aretamisel olen ma alati olnud kõikide meestega pigem leigem pool ning lasknud mehel initsiatiiv haarata.

Hea küll, mees seda teemat ei loe ja võibolla tõesti sinu suhtlusviis ei tundu talle pindakäiv. Mina tajuks sõnadetagi ära surve.

Soovitan üldse mitte suhelda ja asjadel kujuneda omasoodu. Ei mingeid kokkusaamisi ega juttu vahepeal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda juba küsisin, et kas laupäev ei oleks parem päev. Selle peale ta ütles, et tal vahet pole, aga arvan, et ta ikka peab silmas korraks kohtumist, mitte spaatamist. Ma ise püüan üldse mitte mingit ettepanekut teha. Jään ootama, mida ta välja pakub. Ja kui see on tõesti paaritunnine jalutuskäik pakases, siis vist loobun ja ei viitsi sellepärast kuhugile sõitma hakata. Ka mitte Saaremaa piires.

Jah, kui teeb sulle mittesobiva ettepaneku, nt paaritunnise  jalutuskäigu, siis ütledki, et ei pea seda  heaks mõtteks. Ja teed vastu ettepaneku, aga võim ju hoopis spaasse  minna, broneerime sinna spaasse toa nendeks kuupäevadeks? Kui keeldub siis keeldub, ega kaotada ei ole ju midagi 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ühesõnaga tahab TA sexida aga mees ei taha ja seepärast keerutab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõtteid tekitaks teis mees, kes on pikaldane?

Suhtlen juba üsna pikka aega mehega, kes väidetavalt on minust väga huvitatud. Initsiatiiv tutvumiseks ja lähedaseks saamiseks oli täielikult tema poolt. Mina pigem ei võtnud vedu, aga mitte pipardamise mõttes, vaid ma lihtsalt polnud huvitatud. Oleme mõlemad 53-aastased. Mõlemad vabad (tean täiesti kindlalt, et mees on vaba). Elame kumbki Eestimaa teises otsas (mina Kuressaares, tema Rakveres) ja kokkusaamised on seetõttu raskendatud. Kohtunud me siiski oleme – väga harva ja kõik kohtumised on olnud platoonilised. Oleme käinud kontserdil ja jalutamas jmt.

Oleme vahetanud kilomeetripikkuseid kirju. Kõik klapib, aga… mees on väga pikaldane. See tähendab, et iga tegu ja otsus võtab kaua aega. Näiteks, kokkusaamiseks on tal nii tohutult raske sobivat aega leida. Teda tundes saan aru, et asi pole selles, et ta on minust tüdinenud ja ei taha kohtuda. Samuti tean, et tal ei ole nii palju tegemisi, mis takistaks kohtumast. Tema kirjelduse järgi olen aru saanud, et ta on aeglane inimene, kelle päevakavva mahubki üks suurem tegevus ja rohkem ta sellele päevale enam midagi ei planeeri. Temas puudub igasugune mobiilsus ja spontaansusm, kiire otsustamis- ja tegutsemistahe. Mina aga oleksin valmis kohe praamile hüppama ja mandrile tulema. Mitte sellepärast, et ma nii näljas tema järele olen, aga ma ei vaja pikka planeerimist ja ma võin ka ühe päeva jooksul täiesti planeerimatult mandrile põrutada.

Me ei ole ammu kohtunud. Novembri alguses ta kirjutas mulle, et tahab minuga väga kokku saada. Ja tegi ettepaneku, et kas mulle jaanuaris mõni nädalavahetus sobiks. Ühtpidi tahan temaga väga kohtuda, kuid teistpidi on kuidagi nii raske aru saada, miks sellist lihtsat asja peab enam kui kaks kuud ette planeerima? Tekkis kiusatus küsida irooniliselt, et ehk oleks juuni siiski parem?

Umbes samas tempos käib meie suhtlus fb-s. Taban end pidevalt mõtlemas, et kas mina olen liiga nutiinimene ja vaikimisi eeldan, et kõik on samasugused? Või on siiski natukene imelik, et tänapäevasel nutiajastul satubki inimene kord nädalas arvutisse? Nimelt, kui saadan talle fb-s sõnumi, siis võin kindel olla, et veab kõvasti, kui ta loeb seda nädala jooksul. Võib ka kauem minna. Näiteks, minu 24. detsembril saadetud jõulutervitust ei ole ta seni lugenud. No, mis mõte siis on üldse tähtpäevade õnnitlusi-tervitusi vahetada, kui inimene loeb seda siis, kui see ei ole enam aktuaalne?

Lisaks, mulle on jäänud mulje, et tema fb sõnumid ei ole kättegi toimetatud – ta nagu ei oleks levis, sest sõnumit kuvab nii. Kas on siis tõesti nii, et veel ikkagi üsna adekvaatses vanuses inimene ei kasuta nutitelefoni, ei oma internetiühendust telefonis? Ja satub arvutisse üleüldse harva? Ta ei ole ju 70! Ta on 53-aastane, kes peaks ikka kaasaegsel moel elama. Või reageerin ma üle? Mina ise loen fb-s saadetud sõnumit hiljemalt mõne tunni jooksul. Ja täpselt samamoodi on kõikide mu fb sõpradega, kellega sõnumeid vahetan. Mitte kellegagi ei ole päevade kaupa ootamist.

Ta meeldib mulle ja ma soovin temaga suhelda, aga on paar pisiasja, mis häirivad. Ja kui olen vaikselt üritanud talle öelda, mis mulle ei meeldi, siis ta tõmbub järsult tagasi ja on aru saada, et solvub väga.

Saan aru, et väga imelik ja ehk ka arusaamatu teema, aga paremini ei osanud seda kirja panna.

Vabandust, aga mees ei ole sinust huvitatud tegelikult.

Isegi arg ja aeglane mees tegutseb, kui teda naine huvitab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi arg ja aeglane mees tegutseb, kui teda naine huvitab.

No ei… ju siis pole kohtunud argade ja aeglaste meestega. Aga neid, kes mökutavad ja pärast nutavad, et naine ikkagi otsustas mitte temaga olla, olen kohanud küll ja veel (kui ma “pihiemme” rollis olen).

Ja kui tegu on sinna aspergeri-poole kaldu oleva tüübiga, siis ta ei saagi aru, et ta on aeglane või et ta võiks midagi teisiti teha. Tema peas on selge pilt ja talle üldse ei jõua pärale, et teisele see tema selge pilt telepaatilisel teel kohale ei jõua.

“Aega ei ole” on ka minu mehe üks mantraid, kuigi see, mida ta teeb, ei ole kõrvalt vaadates üldse oluline. Aga talle on. Ta võib leida, et “täna sai palju ära tehtud” ka siis, kui tegu on millegi sellise ärategemisega, mis võtab tunni. Ja sageli ei olegi tal aega, sest iga asja n-ö ettevalmistamine on aeganõudev ja pingutav.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ühesõnaga tahab TA sexida aga mees ei taha ja seepärast keerutab.

Probleem on selles, et mees seda ei tea, et TA temaga seksida tahab. TA peaks talle seda otsesõnu ütlema. Mehed ei mõista vihjeid ja kui üritavad seda teha, siis saavad pahatihti ahistamissüüdistuse kaela.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi arg ja aeglane mees tegutseb, kui teda naine huvitab.

No ei… ju siis pole kohtunud argade ja aeglaste meestega. Aga neid, kes mökutavad ja pärast nutavad, et naine ikkagi otsustas mitte temaga olla, olen kohanud küll ja veel (kui ma “pihiemme” rollis olen).

Ja kui tegu on sinna aspergeri-poole kaldu oleva tüübiga, siis ta ei saagi aru, et ta on aeglane või et ta võiks midagi teisiti teha. Tema peas on selge pilt ja talle üldse ei jõua pärale, et teisele see tema selge pilt telepaatilisel teel kohale ei jõua.

“Aega ei ole” on ka minu mehe üks mantraid, kuigi see, mida ta teeb, ei ole kõrvalt vaadates üldse oluline. Aga talle on. Ta võib leida, et “täna sai palju ära tehtud” ka siis, kui tegu on millegi sellise ärategemisega, mis võtab tunni. Ja sageli ei olegi tal aega, sest iga asja n-ö ettevalmistamine on aeganõudev ja pingutav.

Ma kordan veel –  see mees ei ole huvitatud TA-st.

Küsige mistahes meesterahva käest ja nad vastavad täpselt samamoodi.

Ma olen aeglase ja ara mehega suhtes olnud.  Ta punastas, kokutas, oli kohmetunud, AGA ta tegi kõik endast oleneva, et  minuga kokku saada, minuga aega veeta, minuga koos olla.

Ta tegi ettepanekuid kohtumiseks, küsis nõu ja kui pärast kohtingut oligi kell palju ja järgmine päev  pikk tööpäev ees ootamas, siis see ei morjendanud teada üldse – ta saatis mu koju, soovis veel rääkida jms.

Igal kohtumise lõppedes leppis ta uue kohtumise/suhtlemise aja kokku, sest ta tahtis, et mitte keegi teine ei saaks minuga plaane teha.

Mehed on selle koha pealt äärmiselt lihtsad – kui naine teda huvitab, siis ta algatab suhtluse, teeb plaane lähitulevikuks, tutvustab sõpradele, helistab, saadab sõnumeid, pakub tuge ja kaitset (kõnnib tänaval alati autoteepoolsel küljel; tõmbab hämaruses vastutulijate lähenedes naise endale lähemale jms); esitab naise kohta küsimusi, ei pelga temaga avalikus kohas koos olles välja näidata, et see on tema tüdruk.

Ta ei jõua ära oodata, millal ta saab selle naisega koos ja füüsiliselt olla, nõustub naise reeglitega ja kui füüsiline lähedus saavutatud, siis ei väsi ta naisega koos olemisest.

Need asjad peaks olema olemas suhtlemise esimese aasta jooksul.

 

 

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi arg ja aeglane mees tegutseb, kui teda naine huvitab.

No ei… ju siis pole kohtunud argade ja aeglaste meestega. Aga neid, kes mökutavad ja pärast nutavad, et naine ikkagi otsustas mitte temaga olla, olen kohanud küll ja veel (kui ma “pihiemme” rollis olen).

Ja kui tegu on sinna aspergeri-poole kaldu oleva tüübiga, siis ta ei saagi aru, et ta on aeglane või et ta võiks midagi teisiti teha. Tema peas on selge pilt ja talle üldse ei jõua pärale, et teisele see tema selge pilt telepaatilisel teel kohale ei jõua.

“Aega ei ole” on ka minu mehe üks mantraid, kuigi see, mida ta teeb, ei ole kõrvalt vaadates üldse oluline. Aga talle on. Ta võib leida, et “täna sai palju ära tehtud” ka siis, kui tegu on millegi sellise ärategemisega, mis võtab tunni. Ja sageli ei olegi tal aega, sest iga asja n-ö ettevalmistamine on aeganõudev ja pingutav.

Ma kordan veel – see mees ei ole huvitatud TA-st.

Küsige mistahes meesterahva käest ja nad vastavad täpselt samamoodi.

Ma olen aeglase ja ara mehega suhtes olnud. Ta punastas, kokutas, oli kohmetunud, AGA ta tegi kõik endast oleneva, et minuga kokku saada, minuga aega veeta, minuga koos olla.

Ta tegi ettepanekuid kohtumiseks, küsis nõu ja kui pärast kohtingut oligi kell palju ja järgmine päev pikk tööpäev ees ootamas, siis see ei morjendanud teada üldse – ta saatis mu koju, soovis veel rääkida jms.

Igal kohtumise lõppedes leppis ta uue kohtumise/suhtlemise aja kokku, sest ta tahtis, et mitte keegi teine ei saaks minuga plaane teha.

Mehed on selle koha pealt äärmiselt lihtsad – kui naine teda huvitab, siis ta algatab suhtluse, teeb plaane lähitulevikuks, tutvustab sõpradele, helistab, saadab sõnumeid, pakub tuge ja kaitset (kõnnib tänaval alati autoteepoolsel küljel; tõmbab hämaruses vastutulijate lähenedes naise endale lähemale jms); esitab naise kohta küsimusi, ei pelga temaga avalikus kohas koos olles välja näidata, et see on tema tüdruk.

Ta ei jõua ära oodata, millal ta saab selle naisega koos ja füüsiliselt olla, nõustub naise reeglitega ja kui füüsiline lähedus saavutatud, siis ei väsi ta naisega koos olemisest.

Need asjad peaks olema olemas suhtlemise esimese aasta jooksul.

Seda juhul, kui ta teab, et naine on temast huvitatud. Kui nad aga saavad kokku ja naine mängib süütukest, siis mees ju ei tea seda.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ütleb,et tahab suhtlust edasi arendada ja järgmisele tasemele viia, siis ta ei paku ju kohtumist 2 kuu pärast, mida ta ka veel edasi lükkab. Ja kui see aeg kätte hakkab jõudma, siis selgub, et tahab pühapäeval korra kohvikus kohvitada. See ei ole ju järgmine tase, see on mu silmis samm tagasi. See pühapäeval korra kohvikus kohvitamine on sobiv esimeseks kohtumiseks, kui üksteist pole veel nähtud. Samas eks igal inimesel on omad soovid ja arusaamad. Aga nagu ma aru saan, siis TA on ka juba käega löönud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis TA!

Ausalt, mul Su´st kahju.. kaotatud aja pärast ja veel nende tillukeste lootusekiirekeste pärast, mis Sinus endiselt hõõguvad. Olen meeste psüholoogiat huvi pärast lausa tudeerinud ja võin kinnitada, et naisest päriselt sisse võetud mees käitub hoopis teisiti. See Sinu eksemplar..ega tal pole plaanis Sind kõrvale heita, aga Sa oled tal mingi kümnenda järguline kann kuskil riiulis, mida saab nihutada kuhu parasjagu vaja. Tal pole plaani suhet Sinuga edasi viia, Sa sobitud hästi näiteks vahel  väikseks tuulutamiseks, kuhu üksi igav minna või ka kõrva taga tiksuvaks teadmiseks, et lihtsalt oled olemas..üks naine kusagil..ikka parem kui mitte midagi. Ma olen Sinust paar aastat noorem, aga andeks..aeg ja selle väärtus on kasvanud kullast kallimaks ja ma ei saa aru, miks Sa seda niimoodi raiskad? Eks tema omamoodi toitub sellest, saab sellest mingit elujõudu ja kindlust, et üks naine teda niimoodi tahab. Ära isegi karda, et ta ei tea seda..väga hästi teab ja kasutab seda ära, omas tempos nagu Sina arvad, tegelikult vaid oma huvidest lähtuvalt, kuhu Sina ei mahu. Oled teda piisavalt uurinud, soovitan siiralt vabaneda ballastist, et oma energiat vaid endale tuule tiibadesse saamiseks koguda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda juhul, kui ta teab, et naine on temast huvitatud. Kui nad aga saavad kokku ja naine mängib süütukest, siis mees ju ei tea seda.

Otsustage nüüd ära, kas ma tahan mehega seksida või mängin süütukest. Üks leiab, et ma olen mehe järele kiimas ja teine arvab, et pipardan.

Sinu kohe voodisse kargamised ei ole sinu elus sulle ju mingit edu toonud. Sinu pereelu ei ole kohe kindlasti asi, mida soovin eeskujuks võtta. Seega, sa pole ka õige inimene õpetamaks, kuidas leida omale hea kaaslane ja suhe. Erinevalt sinust ei sobi mulle elukaaslaseks vaimupuudega partner.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda juhul, kui ta teab, et naine on temast huvitatud. Kui nad aga saavad kokku ja naine mängib süütukest, siis mees ju ei tea seda.

Otsustage nüüd ära, kas ma tahan mehega seksida või mängin süütukest. Üks leiab, et ma olen mehe järele kiimas ja teine arvab, et pipardan.

Sinu kohe voodisse kargamised ei ole sinu elus sulle ju mingit edu toonud. Sinu pereelu ei ole kohe kindlasti asi, mida soovin eeskujuks võtta. Seega, sa pole ka õige inimene õpetamaks, kuidas leida omale hea kaaslane ja suhe. Erinevalt sinust ei sobi mulle elukaaslaseks vaimupuudega partner.

Sa muuga ei tegele kui mehe teemaga. 24/7 foorumis möllamas. Maga, puhka, eemaldu, veebruar pole käes ja poole jaanuari pealt rahmeldad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, misasja. Sama hästi võib seda aeglust siis tõlgendada survena, lihtsalt teistpidi survena ja seega vaimse vägivallana. Lõpuks jõuame sinna, et absoluutselt kõik võib olla vaimne vägivald. Ei ole normaalne suhtumine.

Asi pole nii must-valge. Aeglus võib vabalt olla vaimne vägivald, kui seda rakendatakse nimelt, manipuleerimise eesmärgil.
(TA meestuttav ei paista nii tegevat)

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning ühtlasi küsid ka, et kus ta plaanib kohtuda ning mida teha?

“Mida sa minuga siis ka teha plaanid?” kõlab tõesti nii, mida saare naine võiks küsida, aga vaevalt miski, millele aeglane mees hea meelega vastata tahaks.

Otsustage nüüd ära, kas ma tahan mehega seksida või mängin süütukest.

Seksihuvi sul vist väga suurt pole, kuna põgusast suudlusest kunagi juba on piisanud, et kuid mehe järgi õhata ja talle külla sõita sa ka ei soovi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On selge, et ükski mees ei hakka nii kaugele sõitma ainult selleks, et pühapäeval paar tundi kusagil õues jalutada. Ja siis tagasi sõitma. Sel juhul, KUI see mees tõesti sõidaks, jääb mulle mulje, et see on mees, kellele meeldib lihtsalt ringi sõita pikki distantse, mitte ei meeldi naine, kelle pärast sõidab. Sõit sõidu pärast, ühesõnaga.

Ma ei loe välja mehe jutust ka huvi naise vastu, kuid ma ei saa aru, miks ta ei ütle ära naisele konkreetsemalt. Igal juhul vaist ütleb seda, et seda kohtumist ei saa toimuma, sest seda on juba korra edasi lükatud, teiseks tundub kohtumise sisu juba mehe poolt täiesti jabur ja kolmandaks, kui ühel korral lükkas edasi, lükkab veel. Ühesõnaga, õigem oleks tõesti lõpetada see jutt ja lasta asjal minna.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole nii must-valge. Aeglus võib vabalt olla vaimne vägivald, kui seda rakendatakse nimelt, manipuleerimise eesmärgil.
(TA meestuttav ei paista nii tegevat)

Tuttavatega ei saa manipuleerida. See oleks samaväärne Tinderkohtinguga, jättis tulemata ja nüüd on elu otsa saanud.
Aeglusega manipuleerida saab lapsevanem, kes lubas lapsed lasteada viia ja hommikul otsustab, et ei viitsi. Kaasa jääb seetõttu tööle hiljaks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei loe välja mehe jutust ka huvi naise vastu, kuid ma ei saa aru, miks ta ei ütle ära naisele konkreetsemalt. Igal juhul vaist ütleb seda, et seda kohtumist ei saa toimuma, sest seda on juba korra edasi lükatud, teiseks tundub kohtumise sisu juba mehe poolt täiesti jabur ja kolmandaks, kui ühel korral lükkas edasi, lükkab veel. Ühesõnaga, õigem oleks tõesti lõpetada see jutt ja lasta asjal minna.

Mehele pandi sõbratsooni, mis on esimesel lehel suurepäraselt kirjas. Mees peab saama kahte korvi punuda? Kolme, nelja? Kes ütles, et kui on korra korv valmis saadud ei mõelnud mees ringi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sai kokkusaamisest veebruaris? Kuu varsti läbi. Põnev on 🙂

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõtteid tekitaks teis mees, kes on pikaldane?

Suhtlen juba üsna pikka aega mehega, kes väidetavalt on minust väga huvitatud. Initsiatiiv tutvumiseks ja lähedaseks saamiseks oli täielikult tema poolt. Mina pigem ei võtnud vedu, aga mitte pipardamise mõttes, vaid ma lihtsalt polnud huvitatud. Oleme mõlemad 53-aastased. Mõlemad vabad (tean täiesti kindlalt, et mees on vaba). Elame kumbki Eestimaa teises otsas (mina Kuressaares, tema Rakveres) ja kokkusaamised on seetõttu raskendatud. Kohtunud me siiski oleme – väga harva ja kõik kohtumised on olnud platoonilised. Oleme käinud kontserdil ja jalutamas jmt.

Oleme vahetanud kilomeetripikkuseid kirju. Kõik klapib, aga… mees on väga pikaldane. See tähendab, et iga tegu ja otsus võtab kaua aega. Näiteks, kokkusaamiseks on tal nii tohutult raske sobivat aega leida. Teda tundes saan aru, et asi pole selles, et ta on minust tüdinenud ja ei taha kohtuda. Samuti tean, et tal ei ole nii palju tegemisi, mis takistaks kohtumast. Tema kirjelduse järgi olen aru saanud, et ta on aeglane inimene, kelle päevakavva mahubki üks suurem tegevus ja rohkem ta sellele päevale enam midagi ei planeeri. Temas puudub igasugune mobiilsus ja spontaansusm, kiire otsustamis- ja tegutsemistahe. Mina aga oleksin valmis kohe praamile hüppama ja mandrile tulema. Mitte sellepärast, et ma nii näljas tema järele olen, aga ma ei vaja pikka planeerimist ja ma võin ka ühe päeva jooksul täiesti planeerimatult mandrile põrutada.

Me ei ole ammu kohtunud. Novembri alguses ta kirjutas mulle, et tahab minuga väga kokku saada. Ja tegi ettepaneku, et kas mulle jaanuaris mõni nädalavahetus sobiks. Ühtpidi tahan temaga väga kohtuda, kuid teistpidi on kuidagi nii raske aru saada, miks sellist lihtsat asja peab enam kui kaks kuud ette planeerima? Tekkis kiusatus küsida irooniliselt, et ehk oleks juuni siiski parem?

Umbes samas tempos käib meie suhtlus fb-s. Taban end pidevalt mõtlemas, et kas mina olen liiga nutiinimene ja vaikimisi eeldan, et kõik on samasugused? Või on siiski natukene imelik, et tänapäevasel nutiajastul satubki inimene kord nädalas arvutisse? Nimelt, kui saadan talle fb-s sõnumi, siis võin kindel olla, et veab kõvasti, kui ta loeb seda nädala jooksul. Võib ka kauem minna. Näiteks, minu 24. detsembril saadetud jõulutervitust ei ole ta seni lugenud. No, mis mõte siis on üldse tähtpäevade õnnitlusi-tervitusi vahetada, kui inimene loeb seda siis, kui see ei ole enam aktuaalne?

Lisaks, mulle on jäänud mulje, et tema fb sõnumid ei ole kättegi toimetatud – ta nagu ei oleks levis, sest sõnumit kuvab nii. Kas on siis tõesti nii, et veel ikkagi üsna adekvaatses vanuses inimene ei kasuta nutitelefoni, ei oma internetiühendust telefonis? Ja satub arvutisse üleüldse harva? Ta ei ole ju 70! Ta on 53-aastane, kes peaks ikka kaasaegsel moel elama. Või reageerin ma üle? Mina ise loen fb-s saadetud sõnumit hiljemalt mõne tunni jooksul. Ja täpselt samamoodi on kõikide mu fb sõpradega, kellega sõnumeid vahetan. Mitte kellegagi ei ole päevade kaupa ootamist.

Ta meeldib mulle ja ma soovin temaga suhelda, aga on paar pisiasja, mis häirivad. Ja kui olen vaikselt üritanud talle öelda, mis mulle ei meeldi, siis ta tõmbub järsult tagasi ja on aru saada, et solvub väga.

Saan aru, et väga imelik ja ehk ka arusaamatu teema, aga paremini ei osanud seda kirja panna.

Oled tubli ja kannatlik!

Minul on tuttav 49a mees, kellel on Iphone aga pole messengeri ega FB. E-kirju ei pruugi iga päev lugeda. Suhtleb telefoni teel.

Tal on hobi ja on ettevõttes omanik- hõivatud igati.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sai kokkusaamisest veebruaris? Kuu varsti läbi. Põnev on ????

Lahus

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, aga pidev pressimine on vaimne vägivald. Kui sinuga aretatakse aeglast tempot ja sulle ei sobi, oma asi. Aga survestamine ON vägivaldne.

TA olen. Veelkord, mina ei ole teda mitte millekski survestanud. Ainus asi, ma olen talle mitu korda kohtumisettepaneku teinud, mille kohta ei ole ta mitte kunagi vastanud, et ta ei taha, vaid on öelnud, et tal pole üldse aega. No selge, et põhjus pole ajapuuduses, vaid ta pole mingil põhjusel tahtnud. Alati olen tema “ei” vastusega leppinud ning mitte kunagi pole talle peale käinud. Kas kohtumisettepaneku tegemine on survestamine? Ei ole ju! Ja ei ole ma talle ka mitte mingi muu asjaga pinda käinud. Suhte aretamisel olen ma alati olnud kõikide meestega pigem leigem pool ning lasknud mehel initsiatiiv haarata.

Ta pole sinust ju piisavalt huvitatud, kui ta su jaoks aega ei leia. Mis jutt, et aeglane ja pikaldane mees ???? Eriti hea enesehinnang sul ikka. Järgmisena tee veel järeldus, et mees on homo.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sai kokkusaamisest veebruaris? Kuu varsti läbi. Põnev on ????

Lahus

Lahus ei saa olla, kui pole isegi koos olnud….

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees