Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 465 )

Teema: Aeglane mees

Postitas:
Kägu

Kohtunud te pole juba ammu. Millal te siis suudlesite üldse?

Väga ammu! Ma kuupäeva ei tea. Tema kindlasti teaks.

Novembri alguses kirjutas, et näeme jaanuaris. Nagu sa näed, liikudes üha enam novembri algusest jaanuari poole, kus pidi olema teie uus kokkusaamine, on mees selle ajaperioodi sees üha enam olnud distantne, sinuga mitte suhelnud,  mistõttu, ma arvan, et seda kohtumist teil olema ei saa.

Ta on olnud koguaeg sama distantne. Ei ole vahepeal tihemini suhelnud ja just nüüd järsku ära kadunud. Aga ootan ise ka huviga, kas jaanuaris see kohtumine toimub. Pigem on ta siiski sõnapidaja mees ning ma usun, et see kohtumine toimub, aga natukene pelgan, kas see saab olema selline, nagu mina ootan ja loodan.

Ju on kohanud kedagi teist juba enne, kui sinuga viimati kohtus ja see suhe on toimima hakanud või eksnaisega ära leppinud, midagi on muutunud ja toimunud.

Tema aeglust ja flegmaatilisust arvestades, siis ei usu, et uus naine on silmapiiril. Eksnaisega leppimise samahästi kui välistan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi lähedase inimesega suur tüli sellest, kui hakati rääkima, kuidas tal on peigmees, kes polnudki peigmees, see kõnetab teda ja neil suur vaimne äratundmine. See läks tal üle, meie sellest juttu ei teinud, vältisime seda teemat. ​Sinu juhtum on sarnane. Ükski naine ei saa teada nii põhjalikult teise inimese lugu ja hingeelu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on nii, et kui mees naist tahab, siis on ta võimeline ühel jalal hüpates kuumi kartuleid žongleerima ise samal ajal seebimulle puhudes ja peast põhiseadust tsiteerides.

Nii vana naine peaks ju sellist asja ometi teadma.

Inimesed on erinevad. Mehed ka!

Olen aru saanud, et kuu ja tähed toovad taevast alla mehed, kellel on väga tugev seksuaalinstinkt. Olen selliseid mehi kohanud küll ja veel. Sellist, nagu on tema, ei ole ma varem näinud. Ehk see ongi see, mis äratab huvi – mismoodi sedatüüpi mees käitub ja mõtleb?

Samuti, vanusega seoses need instinktid pisut hääbuvad. Adrenaliin, tungid jmt ei aja enam meest pöörasusi tegema. Ei saa võrrelda 20-st ja 50-st meest omavahel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mul on mitmeid 40+ tuttavaid, kes messengeri sõnumeid nädal hiljem loevad ja põhjuseks see, et neil pole andmeside mobiilis sisse lülitatud igapäevaselt. ???? Jumal ise teab, miks see neile mõistlik tundub. Ja siis ongi ainus variant lihtsalt helistada, äärmisel juhul sms.

Tema puhul meenub imelik seik. Kui kord külas olin tal, siis kuulasime arvutist muusikat. Kui õhtu lõppes ja hakkasin lahkuma, siis vajutasin arvutikaane kinni. Selle peale ta kuidagi natukene nagu ärritus. Tegi arvuti uuesti lahti, pani kõik leheküljed kinni, vist näppis veel midagi seadete all, siis tegi arvutile log offi ja alles siis, kui kõik oli kindlalt suletud ja kontrolli all sulges läpaka kaane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et kuu ja tähed toovad taevast alla mehed, kellel on väga tugev seksuaalinstinkt. Olen selliseid mehi kohanud küll ja veel. Sellist, nagu on tema, ei ole ma varem näinud. Ehk see ongi see, mis äratab huvi – mismoodi sedatüüpi mees käitub ja mõtleb?

Seal taga pole midagi huvitavat. Nagu keegi ütles, sa vestled endaga, sest mees on mühkam ja mõtled mehe huvitavaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt proovi talle veel öelda seda, et sul on arusaamatus selle osas, et miks tal vastamisega nii kaua läheb. Selle peale ta ikka ei solvuks ju? Las siis seletab ja saad omad järeldused teha.

Appi, miks naistel on vajadus klammerduda ning paluda veel mingeid selgitusi, kui mehe enda käitumine näitab null huvi? Miks te ripute selliste meeste kaelas? Anute tähelepanu.

Internet internetiks aga numbri valimine võtab aega 3 sekundit.

Minu arust andis sinu tsiteeritu just hea soovituse. Kavatsen seda järgida. Tegelikult, olen ju sedasama mehelt küsinud, aga ilmselt kargasin liiga järsult peale. Püüan seda nüüd teha teistmoodi – pisut pehmemalt.

Ma ei ripu mehel kaelas ja kui asjast asja ei saa, siis nii ongi. Pole midagi teha! On vaid sportlik huvi, miks üks mees käitub nii, nagu käitub.

Helistamine mulle ei  meeldi. Miks? Põhjendada ei oska. Oleme algusest peale sõnumite ja kirjade teel suhelnud ja ise tahan, et nii olekski.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et kuu ja tähed toovad taevast alla mehed, kellel on väga tugev seksuaalinstinkt. Olen selliseid mehi kohanud küll ja veel. Sellist, nagu on tema, ei ole ma varem näinud. Ehk see ongi see, mis äratab huvi – mismoodi sedatüüpi mees käitub ja mõtleb?

Seal taga pole midagi huvitavat. Nagu keegi ütles, sa vestled endaga, sest mees on mühkam ja mõtled mehe huvitavaks.

Mühakas ei ole ta kindlasti. Pigem ikka veidrik. Teise külje pealt on ta väga tähelepanelik ja hooliv. Emotsionaalses plaanis isegi ehk natukene naiselik – näeb asju, mida mehed üldjuhul ei märka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mühakas ei ole ta kindlasti. Pigem ikka veidrik. Teise külje pealt on ta väga tähelepanelik ja hooliv. Emotsionaalses plaanis isegi ehk natukene naiselik – näeb asju, mida mehed üldjuhul ei märka.

Saan aru, miks kepijukudega füüsiline ja sellega emotsionalne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kõlab ka veidi nagu minu elukaaslane, kes on veidi aspergerlik.

Mina vastan üldjuhul sõnumitele ja kirjadele kohe – tema vastab alati korralikult kindlal ajal. Kuigi ta on mulle ette heitnud seda, et ma tahan asju planeerida, siis on tema see, kellel spontaansus puudub – ta tiksub ühtemoodi kogu aeg, päevaplaan on paigas ja seda pole ta väga nõus nihutama. Võttis mitu aastat kuni ma ta “läbi hammustasin”. Tema puhul näiteks rääkimine ei vii kuhugi, sest see, kuidas tema ennast ja oma käitumist näeb ning see, kuidas see minule tundub ja mõjub, on tohutult erinevad. Õppisin ära, et lähtuda tuleb tema tegudest – ja kuigi ta on aeglane ega luba naljalt midagi, on ta tohutult abivalmis, helde ja lahke. Hoopis parem inimene kui ta endast ise arvab.

Tema kiiksud selgeks saanud, olen leidnud viisi, kuidas elada nii, et mõlemal oleks hea ja kumbki ei pea selle nimel end sõlme keerama. Õnneks on mul piisavalt intensiivne ja sõpraderohke elu ka ilma temata, nii et selle, mis temalt puudu jääb, saan muljalt kätte.

Nii et kõik see: kuidas saab küll nii olla, et… ta ei hooli sinust, sest ta ei hüppa tulle… tal on mujal teine suhe, sest ta… – nii arvavad inimesed, kes ei ole selgeks saanud, et inimesed ongi tohutult erinevad ja et mitte miski siin ilmas pole enesestmõistetav, eriti teiste inimeste käitumine, mõtted ja arusaamad. Mõnikord on tunne, et me kõik oleme erinevatelt tähtedelt pärit.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt proovi talle veel öelda seda, et sul on arusaamatus selle osas, et miks tal vastamisega nii kaua läheb. Selle peale ta ikka ei solvuks ju? Las siis seletab ja saad omad järeldused teha.

Appi, miks naistel on vajadus klammerduda ning paluda veel mingeid selgitusi, kui mehe enda käitumine näitab null huvi? Miks te ripute selliste meeste kaelas? Anute tähelepanu.

Internet internetiks aga numbri valimine võtab aega 3 sekundit.

Minu arust andis sinu tsiteeritu just hea soovituse. Kavatsen seda järgida. Tegelikult, olen ju sedasama mehelt küsinud, aga ilmselt kargasin liiga järsult peale. Püüan seda nüüd teha teistmoodi – pisut pehmemalt.

Ma ei ripu mehel kaelas ja kui asjast asja ei saa, siis nii ongi. Pole midagi teha! On vaid sportlik huvi, miks üks mees käitub nii, nagu käitub.

Helistamine mulle ei meeldi. Miks? Põhjendada ei oska. Oleme algusest peale sõnumite ja kirjade teel suhelnud ja ise tahan, et nii olekski.

Edu meeleheitlikult tähelepanu kerjamises ning siis naised imestavad, kui mehed neist lugu ei pea ????

Oleks vabandatav veel, kui 14 a poistele järgi jookseb ning kirjutab A4-si aga 52 ei saa kuude jooksul aru, et tema vastu huvi puudub ????

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema puhul meenub imelik seik. Kui kord külas olin tal, siis kuulasime arvutist muusikat. Kui õhtu lõppes ja hakkasin lahkuma, siis vajutasin arvutikaane kinni. Selle peale ta kuidagi natukene nagu ärritus. Tegi arvuti uuesti lahti, pani kõik leheküljed kinni, vist näppis veel midagi seadete all, siis tegi arvutile log offi ja alles siis, kui kõik oli kindlalt suletud ja kontrolli all sulges läpaka kaane.

Mis selles imelikku on? Sa ei tea ju, mida tal arvuti on seadistatud tegema kaane sulgemisel. Kas sa arvad, et see on kõigil samamoodi? Mis sa näpid teise inimese arvutit?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pani kõik leheküljed kinni, vist näppis veel midagi seadete all, siis tegi arvutile log offi ja alles siis, kui kõik oli kindlalt suletud ja kontrolli all sulges läpaka kaane.

Ma teen ka nii. Kas ei peaks neid lehti, mis lahti on siis sulgema?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pani kõik leheküljed kinni, vist näppis veel midagi seadete all, siis tegi arvutile log offi ja alles siis, kui kõik oli kindlalt suletud ja kontrolli all sulges läpaka kaane.

Ma teen ka nii. Kas ei peaks neid lehti, mis lahti on siis sulgema?

Ei tea! Võib-olla, et peab! Ehk oskad selgitada, mis see annab?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust andis sinu tsiteeritu just hea soovituse. Kavatsen seda järgida. Tegelikult, olen ju sedasama mehelt küsinud, aga ilmselt kargasin liiga järsult peale. Püüan seda nüüd teha teistmoodi – pisut pehmemalt. Ma ei ripu mehel kaelas ja kui asjast asja ei saa, siis nii ongi. Pole midagi teha! On vaid sportlik huvi, miks üks mees käitub nii, nagu käitub. Helistamine mulle ei  meeldi. Miks? Põhjendada ei oska. Oleme algusest peale sõnumite ja kirjade teel suhelnud ja ise tahan, et nii olekski.

Kunagi lugesin ühest metssigade uurijast. Oli vfist sakslane. Zooloog oma Suure Eesmärgi nimel loobus aastateks normaalsest elust. Ettevaatlikult toitude ja nippidega sai päev päeva, aasta aasta  järel ühe pesakonnaga üha enam sõbraks.Vanemad juba põrsast peale tegid järglastele selgeks, et see imelik tüüp on oma poiss. Teda ei tasu karta. Iga kord kui sõber tuleb, on tal taskud maiust täis. Mees riideid mitte kunagi ei vahetanud ja kodus elas selliselt, et iga läheduses elav Kägu kutsuks talle mõningase jälgimise peale Seewaldist auto järgi. Pool elust neil aastail veetis mees videokaameraga metsas sigade keskel. Sõi ja jõi nende (väidetavalt) tuimade elukatega ja magas nende vahel. Viimastel aastatel oli lihtne. Kunagine “asperger” kult lasi ennast mõnuga sügada ja röhitses valjusti kui kaamera jälle  surisema hakkas. Kui see meie saarepiiga kaua tilgutab, äkki tal siis ka õnnestub kaljusse auk uuristada

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teen ka nii. Kas ei peaks neid lehti, mis lahti on siis sulgema?

Ei tea! Võib-olla, et peab! Ehk oskad selgitada, mis see annab?

Ma ei tea, mis see annab. Lihtsalt on kuskilt jäänud teadmine, et kui arvuti kinni panen päeva lõpus, siis ikka kõik lehed kinni ja log off ja siis kaas kinni. Teadsin, et nii on arvutile parem. Tuleb välja, et võin kaane lihtsalt kinni panna ja kõik. Jälle targem.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea! Võib-olla, et peab! Ehk oskad selgitada, mis see annab?

Sa paned pärast uuesti arvuti avamist need aknad kinni, mida enam ei kasuta. Mis see sulle annab??

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea! Võib-olla, et peab! Ehk oskad selgitada, mis see annab?

Sa paned pärast uuesti arvuti avamist need aknad kinni, mida enam ei kasuta. Mis see sulle annab??

Ma sulgen lehe siis, kui seda enam ei vaja. Mingid lehed on mul koguaeg lahti. Näiteks, Perekool, saatekava, Delfi jne. Ei saa aru, miks on õige kõik lehed sulgeda ja siis arvutile log off teha, kui võib lihtsalt kaane kinni vajutada? Ei ole veel aru saanud, et see kuidagi arvuti tervist kahjustaks või ebaturvaline oleks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla arvutikaane kinnilöömine oli ahhhaa hetk mehele.???? Vaatas, et käpitakse ja lõhutakse tema asju.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu äi on sama vana umbes kui see TA mees ja mu äia kohutavalt ärritab see nutimaailm ja telefonides istumine. Ta ei saa sellest aru ja ma ausalt öeldes ei kujuta ette, et ta istuks iga 2 tunni tagant telefonis ja vaataks kas keegi kirjutab midagi. Kui midagi öelda on, võtab ta telefoni ja helistab. Arvutis käib ta samamoodi, et läheb võtab kapi pealt läpaka, teeb selle lahti, loeb oma uudised või käib pangas ja siis pannakse läpaka kaas kinni ja kapi peale tagasi. Ei mingit niisama istumist seal. Selles suhtes võin ma küll öelda, et 53 aastane mees ei pea kindlasti olema mingi nutimees, kes moodsa ajaga kaasas käib ja muudkui telefonis surfab. Sest tema noorusajal sellist võimalust ei olnud j kõik inimesed ei lähe mooduvärgiga kaasa. Mina teemaalgataja asemel küll ei viitsiks jahmerdada sellise mehega, ta elab nii kaugel ja midagi sellest nagunii asja ei saa. Aga kui see mees elu ei sega ega midagi ei muuda, siis võib ju 3x aastas kirja kirjutada sõbraga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel aru saanud, et see kuidagi arvuti tervist kahjustaks või ebaturvaline oleks.

Kas sa ei tea, et kõigil ei lähe arvuti kaane sulgedes unerežiimile, vaid töötab edasi? See tõesti pole hea, kui ta seal, kaan kinni, edasi kuumab.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine ei mäleta umbkaudu millal suudles, on tegu pohhuismiga. Sama pohh on mehel, kes esimesena nupukaga vanakooli kombel sõnumit ei toksi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeglasi inimesi on mitut sorti, aga ühte ma ütlen küll, et sdea sa ei muuda. Sa kas lepid tema (olematu) tempoga või jäta parem kohe tüüp maha.

Samas mind huvitab, kas sel mehel on mingi plaan olemas? Osa aeglasi inimesi on võtnud omale eesmärgi ja sinna suunda ta läheb, ükskõik mis teised arvavad või kaua tal selleks läheb. Tal on PLAAN. Teised loksuvad niisama sinna, kuhu elu ja teiste tahe ajab, inistiatiivitud venimus-tüübid. See teine sort, see hoovustes loksuja,  ei kõlba kuskile. Ja see planktonisort pole kellegi mees, keda endale tahaks vähegi hakkaja naine. Esimene võib oma eesmärgi nimel kivist ka läbi minna. (Nagu keegi juba Sõnni mainis, siis jah, ma räägin Sõnnist 🙂 mu isa on selline.) Aga kiirustada teda lihtsalt ei anna, siis hakkab ta möirgama või jalutab lihtsalt minema.

Ühesõnaga, kas tal on mingi siht või on ta lihtsalt uinamuina mõttetu tegelane. Esimese kannataks välja, teist ei suudaks ma lõpuks austada. Aga leppima pead sa tema tempoga. Nagu juba nägid, tülitseda taga kah ei anna, õigemini see ei muuda midagi. Kui see juba praegu sulle ammune probleem on, siis… no seksitud saate vast ikka enne, kui emb-kumb vanadekodusse kolima hakkab! 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas mind huvitab, kas sel mehel on mingi plaan olemas? Osa aeglasi inimesi on võtnud omale eesmärgi ja sinna suunda ta läheb, ükskõik mis teised arvavad või kaua tal selleks läheb. Tal on PLAAN. Teised loksuvad niisama sinna, kuhu elu ja teiste tahe ajab, inistiatiivitud venimus-tüübid. See teine sort, see hoovustes loksuja,  ei kõlba kuskile. Ja see planktonisort pole kellegi mees, keda endale tahaks vähegi hakkaja naine. Esimene võib oma eesmärgi nimel kivist ka läbi minna. (Nagu keegi juba Sõnni mainis, siis jah, ma räägin Sõnnist ???? mu isa on selline.) Aga kiirustada teda lihtsalt ei anna, siis hakkab ta möirgama või jalutab lihtsalt minema.

Ära pane totraid mõtteid pähe, et inimesed on suurte plaanidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema kõlab nii tuttavana. Kas oled sellest varem ka siin rääkinud?

Ekstreemsete introvertide asi – on välja kujunenud kindel rütm ning iga uus asi võib mõjuda ärritavana ning energiaröövlina. Võib-olla on mehel ka enesekindlusega probleeme. Elab rohkem oma mõtetes kui tegelikus elus.

Lihtsalt energiatasemed on inimestel väga erinevad. Sina oled aktiivne, tahad suhelda ja kohtuda, aga mehe jaoks kõlab see nagu õudusunenägu. Nö paberi peal võib mees väga sobiv olla, tõesti meeldite üksteisele. Aga kuna mehe jaoks on igasugune suhtlemine väga väsitav, siis võib ta juba igasuguste stsenaariumite mõtlemisest nii väsinud olla, et on mugavam tegelikke kohtumisi kaugesse tulevikku lükata.

Ehkki, see asi häirib mind tõesti juba väga ammu, arvan siiski, et ma ei ole sellest varem siin kirjutanud. Ma postitan perekooli üldse väga harva ja siis ka olen ikka rohkem reakommenteerija.

Muus suhtes, olen su jutuga täitsa nõus. Kuigi, seda ei saa öelda, et ta suhtlemises väga nõrk oleks. Tal on teatud nõrgad teemad. Me oleme vahetanud pikki ja sisukaid kirju. Silmast silma suheldes on meil alati huvitav. Sulgub vaid teatud teemadel.

Samas, tunnete väljendamisel on ta avatud. Aga seda teeb ka kuidagi teistmoodi kui teised mehed. Rohkem nagu kaalutletult ja läbimõeldult. Talle meeldib sümbolite keeles rääkida. Ta mäletab mingeid tähtpäevi, millest mul pole aimugi. Näiteks, meie esimese kohtumise kuupäev. Täpselt samal kuupäeval, teatud arv kuid edasi, suudlesime esimest korda. Mina seda ei teadnud. Tema mäletas täpselt. No ja kõiksugu sünnipäevad, tähtpäevad jmt on tal nagunii meeles.

Tundub, et enne tunnete väljaütlemist tahab üliveendunud olla, et ütleb ikka tõesti seda, mida reaalselt tunneb. Pealiskaudsus puudub täielikult. Seda, et ta võiks kellelegi öelda sõnu või väljendada tundeid, mida tõsiselt ei mõtle, on võimatu.

Mina näen siin autistlikke jooni! Kõik need kuupäevad ja see, et ei oska pealiskaudne olla jne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme teema, halvustatakse meest.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine ei mäleta umbkaudu millal suudles, on tegu pohhuismiga. Sama pohh on mehel, kes esimesena nupukaga vanakooli kombel sõnumit ei toksi.

Sina mäletad oma suudluseid erinevate meestega kuupäevaliselt? Mina küll mitte!

Mäletan, et suudlesin elus esimest korda 16-aastaselt. Aga seda, mis kuus, mis kuupäeval, pole aimugi. Isegi aastaaega ei mäleta.

Nagu ma ütlesin, siis kohtume väga harva. Vahepeal oleme olnud nö. suhtepausil. Tõesti ei suuda meenutada, kas viimati suudlesime kaks, kolm või veel rohkem aastat tagasi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti on aeglane mees voodis hinnatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina mäletad oma suudluseid erinevate meestega kuupäevaliselt? Mina küll mitte!

Mäletan, et suudlesin elus esimest korda 16-aastaselt. Aga seda, mis kuus, mis kuupäeval, pole aimugi. Isegi aastaaega ei mäleta.

Nagu ma ütlesin, siis kohtume väga harva. Vahepeal oleme olnud nö. suhtepausil. Tõesti ei suuda meenutada, kas viimati suudlesime kaks, kolm või veel rohkem aastat tagasi.

Tõepoolest on inimesed erinevad ja ütlen sulle väga viisakalt, et kui mees on piisavalt oluline, siis mäletad. Tema ei mäleta isegi seda, et sina temaga Fb sõnumeerid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näen siin autistlikke jooni! Kõik need kuupäevad ja see, et ei oska pealiskaudne olla jne.

Maailm on loodud ekstravertide poolt ekstravertidele, aga panna diagnoose nii kaua elanud ja lapsedki saanud mehele on suht küsitav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõepoolest on inimesed erinevad ja ütlen sulle väga viisakalt, et kui mees on piisavalt oluline, siis mäletad.

Ma tõesti ei mäleta, millal kellegagi olen suudelnud. Ja suudelnud olen ma oma elus vaid enda jaoks oluliste meestega. Juhuinimestega ma ei suudle. Aga ei näe vajadust daatumeid pähe õppida, millal midagi esimest korda kellegagi tegin.

Tema ei mäleta isegi seda, et sina temaga Fb sõnumeerid.

Ei saa sinu mõttest aru. Mis mõttes ta ei mäleta? Mäletab, aga tal võtab vastamine ja reageerimine väga kaua aega. Ja see ajab närvi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 465 )


Esileht Pereelu ja suhted Aeglane mees