Esileht Väikelaps Aga kui HM lehelt soome tellida, kas peab ka krediitkaart olema?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Aga kui HM lehelt soome tellida, kas peab ka krediitkaart olema?

Postitas:

ajendatuna teemast, kus keegi uuris eestisse tellimise kohta. Mul ema soomes ja saaksin tema juurde tellida, aga mis selleks olema peab, et sealt tellimus teha. Kas ka ilma krediitkaardita saab tellida?

Tänan vastajaid! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:18; 13.01 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on HK?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilmselt mõeldud HMi…

saab krediitkaardita tellida:
1) maksad kohe kättesaades r-kioskis(8 euri saatmiskulu)
2)või saad r-kioskist tasuta kätte ja arve tuleb järgmise kuu lõpus (saatmiskulu 5,20+laskutuslisä 1,89)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]liisu89 kirjutas:[/small]

ja kuhu see arve siis tuleb? ka r-kioski või? ebatõenäoline eks.[/tsitaat]

arve tuleb ikka aadressile kuhu tellid..

ja nemad ise pakuvad sulle lähima r-kioski kuhu saad järgi minna. valida saab ka lähima postkontori.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtesin jh hm, parandasin vea ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:18; 13.01 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas mingit kulleri võimalust ei ole, et tuldaks ja toodaks ukse taha kohe?[/tsitaat]

kuller ukse taha ei too. kui paned linnukese et tahad sms kui pakk kohal siis saadavad smsi ja saad järgi minna.
kui ei pane linnukest siis tuleb kiri schenkerist(2 päeva hiljem kui asjad kohal)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]liisu89 kirjutas:[/small]

sa ei saanud ikka aru, mida ma öelda tahtsin. ise kirjutad, et arve tuleb aadressile, kuhu tellid, aga kui tellid paki r-kioski, siis mis aadressist sa räägid? selleks, et tellida, pead registreerima ennast kodulehel, kirjutama henkilötunnuse ja kohaliku aadressi. kui sul ei ole seda kohalikku aadressi, siis sa ei saa valida ju arve saatmist aadresile. võid ju mingi suvalise panna ja siis keegi jukka-pekka saab su arve endale. looda sa, et ta ära maksab. [/tsitaat]

nii ikka ei ole, et paned jukka-pekka aadressi. et kui sul aadressi ei ole, nagu sa väidad, siis nö laskulle tellida ei saa, enne lihtsalt kontrollitakse su isiskuandmete õigsus üle. ükski firma ei ole nii umba, et laseb oma rahad tuulde lennata. :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]liisu89 kirjutas:[/small]

sa ei saanud ikka aru, mida ma öelda tahtsin. ise kirjutad, et arve tuleb aadressile, kuhu tellid, aga kui tellid paki r-kioski, siis mis aadressist sa räägid? selleks, et tellida, pead registreerima ennast kodulehel, kirjutama henkilötunnuse ja kohaliku aadressi. kui sul ei ole seda kohalikku aadressi, siis sa ei saa valida ju arve saatmist aadresile. võid ju mingi suvalise panna ja siis keegi jukka-pekka saab su arve endale. looda sa, et ta ära maksab. [/tsitaat]

näha on et sa ise ei saa millestki aru??
kui registreerid,paned kirja aadressi(kelle nimel siis tellid,teemalagataja paneb siis ema oma). kui pakk saadetakse siis saadetakse lähimasse r-kioski mis selle aadressi läheduses asub.. et mingi jukka pekka ei saa su pakki ega arvet.
arve tuleb sellel aadressil mis registreeimisel kirjutasid!
ja kui ikka aru ei saanud,loe ise:
http://www.hm.com/fi/customer-service/payments

ja üldse mida sa vaidled kui asjale pihta ei saa???
ei tasu tellida kui ei oska!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]liisu89 kirjutas:[/small]

ah käi sa ka kanni. reeglid mul kõik selged ja minu pakid tulevad ilusti sinna, kus ma elan.
kuna sa nagunii asjale pihta ei saa, siis ei ole mõtet sulle seleada ka. [/tsitaat]

vat minul tulevad ka!!
ja tõesti ei saa aru mida sa seletada üritad siin üldse?ilmselt ei saa sa ise ka aru..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]liisu89 kirjutas:[/small]

ah käi sa ka kanni. reeglid mul kõik selged ja minu pakid tulevad ilusti sinna, kus ma elan.
kuna sa nagunii asjale pihta ei saa, siis ei ole mõtet sulle seleada ka. [/tsitaat]

ja teemaalgataja ütles selge sõnaga et tellib asjad EMA JUURDE,kes elab soomes,mitte mingi jukkapekka juurde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Aga kui HM lehelt soome tellida, kas peab ka krediitkaart olema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.