Esileht Koroonaviirus COVID-19 Aga kui ma ei haigestugi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Aga kui ma ei haigestugi?

Postitas:
Kägu

Ütlen kohe, et mul on minimaalselt kontakte vanuritega (põgusalt nendega, kes poes käivad), samuti arvestan lähedastega, pean vahet, ei kallista.

Ja nüüd- olen käinud rahvarohkemates kohtades aja jooksul, millest osadel on viibinud ka positiivseid, mõnega olen olnud samas ruumis, sama ruutmeetri peal, aga nende pea 2 aasta jooksul ei ole õnnestunud haigust saada. Paar päeva tagasi tegin testi… jälle negatiivne! Et mis siis minust nüüd saab? Pean minema põhjuseta vaktsineerima (külge ei hakka ka tavalised gripid jmt viirused)? Ütlen, et olen ikka päris tige praegu. Misasi see on, kui mitte puhas diskrimineerimine? VÄGA vabandan, et ma ei jää kurat, haigeks!!!

Ja, jah, kui jään, siis arste tülitan ainult siis, kui surm silme ees-nagu seninigi ( vaid korra 25 aastat tagasi), ei koorma niisama süsteemi, kuigi maksan makse.

Et tõesti?

+19
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arust ka on väga suur hulk inimesi lihtsalt surutud nurka(kust see karjalooma tituleering nüüd pärineski), tahetakse neile silmaklapid ja teibid ette panna ja kaotada nende iseseisev mõtlemise võime.

+12
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen see sinu mainitud vanur. Ma ei ole kunagi gripi vaktsiini lasknud teha ja varem käisin tööl ühistransp-ga, poes, jm kõikjal. Ei tea, ehk väga väikse lapsena olen grippi põdenud, hiljem küll mitte. Nüüd töötan kodus, toidu tellin koju, külalisi ei käi. Mismoodi see koroona mind kätte saama peaks? Mingi tarkur paar päeva tagasi väitis, et kõiki saab kätte. Kuidas saab selline propaganda usutav  olla?

+13
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole õnnelik, et ei haigestu.

Ja jumala eest ära vaktsineeri kui ei taha.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen see sinu mainitud vanur. Ma ei ole kunagi gripi vaktsiini lasknud teha ja varem käisin tööl ühistransp-ga, poes, jm kõikjal. Ei tea, ehk väga väikse lapsena olen grippi põdenud, hiljem küll mitte. Nüüd töötan kodus, toidu tellin koju, külalisi ei käi. Mismoodi see koroona mind kätte saama peaks? Mingi tarkur paar päeva tagasi väitis, et kõiki saab kätte. Kuidas saab selline propaganda usutav olla?

ja kui kaua sa sedasi elada kavatsed?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen see sinu mainitud vanur. Ma ei ole kunagi gripi vaktsiini lasknud teha ja varem käisin tööl ühistransp-ga, poes, jm kõikjal. Ei tea, ehk väga väikse lapsena olen grippi põdenud, hiljem küll mitte. Nüüd töötan kodus, toidu tellin koju, külalisi ei käi. Mismoodi see koroona mind kätte saama peaks? Mingi tarkur paar päeva tagasi väitis, et kõiki saab kätte. Kuidas saab selline propaganda usutav olla?

ja kui kaua sa sedasi elada kavatsed?

Pole postitaja, aga ma pakuks, et kuni laine lõpuni 🙂

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama. Ma pole tegelikult kunagi enda 38 eluaasta jooksul haige olnud. Päriselt ka ei ole. Olen olnud 7 korda koroona lähikontaktne ja töötan inimestega igapäevaselt. Olgem ausad ei kanna ma ka maski. Ja ma ei ole haigeks jäänud. Olen käinud 13 korda testimas, et välja minna. Alati negatiivne. Ma tõesti ei taha vaktsineerida, sest miks minusugune peaks enda tervise kaalule panema. Olen ka masendunud. Katsun nüüd teadlikult koroonat otsida, et saaks selle positiivse testi kirja ometi.

+10
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama. Ma pole tegelikult kunagi enda 38 eluaasta jooksul haige olnud. Päriselt ka ei ole. Olen olnud 7 korda koroona lähikontaktne ja töötan inimestega igapäevaselt. Olgem ausad ei kanna ma ka maski. Ja ma ei ole haigeks jäänud. Olen käinud 13 korda testimas, et välja minna. Alati negatiivne. Ma tõesti ei taha vaktsineerida, sest miks minusugune peaks enda tervise kaalule panema. Olen ka masendunud. Katsun nüüd teadlikult koroonat otsida, et saaks selle positiivse testi kirja ometi.

Võib olla spets geen, võib-olla jõhker joppamine, aga kolmandaks: jaga meiega oma dieeti? Sellist immuunvärki tahaks isegi! 😀

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

postkastini liigud? tean kahte inimest, kes oma kortermajast viiruse kätte saanud on. samuti muid kontakte ei omanud ja mõlemas majas tekkis korralik kolle

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust ka on väga suur hulk inimesi lihtsalt surutud nurka(kust see karjalooma tituleering nüüd pärineski), tahetakse neile silmaklapid ja teibid ette panna ja kaotada nende iseseisev mõtlemise võime.

Pöördu siis halduskohtusse. Öeldi juba õiguskantsleri poolt.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Postkasti ei ole avanud enam kuid, ma ei vaja sinna topitud reklaami. Trepikojast käin 2 korrust respiraatoriga läbi, et parki jalutama minna. Naabreid ma ei tunne ja kõhtu nendega kokku ei pane, vestlusi ei pea. Elan suures nurgapealses korteris. Kui veel hullemaks läheb, eks siis tammun rõdul nagu aasta tagasi.

Reisidel, spaades ma ei julgeks nagunii ka vaktsineerituna käia.

Ju see nakkus kunagi ikka läbi saab või vähemalt suveks teeb pausi.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib olla spets geen, võib-olla jõhker joppamine, aga kolmandaks: jaga meiega oma dieeti? Sellist immuunvärki tahaks isegi! 😀

Mul puudub igasugune spets dieet 🙂 Lihtsalt ma ise kardangi vaktsiini just seetõttu, et äkki ma nö. rikun miskit ära 🙂 Küll on olnud ju kuulda, kuidas varjus olnud haigused pärast vaktsiini välja ilmuvad. Ma ei julge lihtsalt võimalust anda. Ja ausalt ei näe ka vajadust.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk meil on juba mingi DeltaLL++ moodustunud, et vaktsiin siin üldse ei aita?

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse ei aita???? Püha müristus, ausalt. Kus kotis sa elad? Loomulikult aitab.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

usun ka, et paljud mõtlevad koroonateenuse või koroonatakso peale..

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul puudub igasugune spets dieet 🙂 Lihtsalt ma ise kardangi vaktsiini just seetõttu, et äkki ma nö. rikun miskit ära 🙂 Küll on olnud ju kuulda, kuidas varjus olnud haigused pärast vaktsiini välja ilmuvad. Ma ei julge lihtsalt võimalust anda. Ja ausalt ei näe ka vajadust.

Ma pole ka juba üle 30 aasta haige olnud. No paar pisikest nohulaadset asjandust on olnud. Ometigi olen vaktsineeritud ja pole mu tervis sellest halvemaks läinud. Ei ole mul ka mingit hirmu, et võiks mind kuidagi kahjustada. Pigem muretsen selle pärast, et kui vaktsineerimata inimene peaks haigestuma, siis kuidas saab ta kindel olla, et haigus teda väga rängalt ei räsi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka külge ei hakka, olen koroonahaigetega nii töö juures pikemalt kokku puutunud kui ka rahumeeli ühe katuse all elanud. Ei vaktsineeri.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole ka juba üle 30 aasta haige olnud. No paar pisikest nohulaadset asjandust on olnud. Ometigi olen vaktsineeritud ja pole mu tervis sellest halvemaks läinud. Ei ole mul ka mingit hirmu, et võiks mind kuidagi kahjustada. Pigem muretsen selle pärast, et kui vaktsineerimata inimene peaks haigestuma, siis kuidas saab ta kindel olla, et haigus teda väga rängalt ei räsi.

Nii nagu ikka kõiges kindel ollakse – usk ja lootus.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ka juba veidi muretsen selle pärast ja seetõttu seadsin täna sammud väljareklaamitud koroonavaktsineerimise nõustamise telki. Kahjuks ei olnud seal tööl mitte ühtegi reaalset nõustajat. Noormees, kelle poole pöördusin, rääkis ainult vene keeles. Kustus appi kolleegi, kes küll eesti keelt mõistis, aga vaid niipalju, et mulle kolme vaktsiini infolehtede väljatrükid pihku suruda 🙂 Seega tänks, aga no tänks 😃 Kui aega saan, äkki püüan nüüd siis enda perearsti juurde saada, sest järgmised kaks nädalat tegelevad ju nemad vaktsineerimisega. Erilisi lootusi ei hellita, et sealt midagi targemat tuleb. Oleme 15 aasta jooksul korra näinud ja siis käisin lapsega vaktsineerimas.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui te usute, et teil on nii raudne tervis, et millessegi iial ei haigestu, siis miks te seda vaktsiini kardate?

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui te usute, et teil on nii raudne tervis, et millessegi iial ei haigestu, siis miks te seda vaktsiini kardate?

Sest tervet asja ei saa parandada.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paremaks ei saa midagi teha, saab ainult katki teha midagi.

Õhkõrn võimalus, aga siiski – mitte olematu.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on koroona algusajast saadik olnud sellest nii ükskõik. Ei puuduta mind ka see massihüsteeria, mõtlesin, et las paanitsevad, mind ei häiri, elan nagu ikka. Maski pole kunagi kandnud (ainult lastega arstil käies), käsi desonud pole, kontaktidest pole hoidunud. Kas ma olen haige olnud? Mitte kordagi. Et siis kas ma kavatsen vaktsineerida? Loomulikult mitte.

+9
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Paremaks ei saa midagi teha, saab ainult katki teha midagi.

Õhkõrn võimalus, aga siiski – mitte olematu.

Mida te sööte, et nii enesekindlad olete – et paremaks midagi teha ei saa? Teate seda ütlemist õndsate kohta? Üldiselt tervise osas just nii ongi – need, kes ööd ega mütsi ei tea kuidas inimene rikki võib minna, on oma tervise peale nii kindlad, nii kindlad. Alles siis, kui asjadest aru saad, hakkad mõistma ohtusid. Ja vaktsiin on neist ikka üks väiksemaid.

+5
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii nagu ikka kõiges kindel ollakse – usk ja lootus.

See kusjuures ongi kõige alus. Ja inimesel on õnneks valik, millesse uskuda ja võimalus mõelda oma peaga.

Võimalus uskuda, et manustatud vaktsiini kõrvaltoimed tulevad esile alles 10a pärast

Võimalus uskuda, et vaktsiin hoiab ära tema raske haigestumise ja tüsistused päriskoroonaga kokku puutudes

Võimalus uskuda seda, et kui naabrinaine sai paar nädalat tagasi teise süsti ja nähes teda ikka veel igapäevaselt poodi jalutamas, et siis ehk vaktsineerimisel polegi nii jubedaid tagajärgi

Võimalus uskuda, et see kogu viimase aja komejant on lihtsalt selleks, et riik saaks oma suurest kokkuostetud vaktsiinilaarist lahti, enne kui see parim enne mööda saab.

Võimalus uskuda, et igal inimesel lasub vastutus oma peaga mõelda ja valikuid teha nii et pärast poleks tarvis kedagi süüdistada ja vihata. Endal ka kergem edaspidi elada ja olla ju:)

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viskasite lahkesti miinuseid, aga näe, jälle pidasid minu aimdused paika https://www.err.ee/1608381803/valisilm-koroonanaitajad-on-ules-minemas-ka-korgelt-vaktsineeritud-riikides

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maski pole kunagi kandnud

Tänasest hakkad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Maski pole kunagi kandnud

Tänasest hakkad.

Ups, ei hakka.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja minul on täpselt sama seis. Väga ebameeldiv, et terveid inimesi diskrimineeritakse praegu. Just sellepärast ei kavatsegi vaktsiini teha.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viskasite lahkesti miinuseid, aga näe, jälle pidasid minu aimdused paika https://www.err.ee/1608381803/valisilm-koroonanaitajad-on-ules-minemas-ka-korgelt-vaktsineeritud-riikides

Millised aimdused? 😀 😀 Mitte miski ei kinnita ju selles artiklis sinu “aimdusi” 😀 Lihtsalt kloun, ausalt. Härma ütleb veel ekstra, et ühtegi uut tüve silmapiiril ei ole. Ja kõrgelt vaktsineeritud riikidest ei räägi see artikkel muud kui seda, et neil on olukord parem kui idabloki riikides. Sa oled äkki ERR agent, hangid neile klikke, rääkides nii lolli juttu, et igaüks tahab veenduda, kas tõesti midagi sellist kirjutatakse? 😀

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Aga kui ma ei haigestugi?