Esileht Pereelu ja suhted Aga miks mehed ei räägi avalikult…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Aga miks mehed ei räägi avalikult…

Postitas:

….tekkis see teema idee üldse loost mis siin just lugesin. Kuidas naine leidis, et ta on tegelikult biseksuaalne.
Kunagi aastaid tagasi kondasin vabana paljudel saitidel. Sealhulgas ka SIE ja muud sellised. Nojah, praegu vaid ümisen, kui mõtlen, mis totakaid kirju sealt ikka sain.
Kuid suhtlesin ka palju meestega, ning väga paljud mehed kurtsid, kuidas nad pidid oma pildid maha võtma, kuna mehed neile kirjutavad ja seksi soovivad.
Missuguseid oi kui vütsikaid kirju kirjutati meeste poolt, mida nad kõik nendega teeksid kui vaid kohtuksid. Ja ulmelisi summasid pakkusid khmm…imemise eest.
Igastahes olen ma aru saanud nii, et ülimalt suur hulk mehi on kui mitte puhtad geid, siis biseksuaalsed küll. Aga tegelikkuses ei julge seda ükski tunnistada. Kui kohtadki baaris meest, siis on ta suure tõenäosusega hoopis meeste kummardaja. Vaatad, et oh kena mees, aga vaat siis, sul pole mõtetki silmi pilgutada, ta ju jahib hoopis mehi seal baaris 🙂
Miks ma selle kirjutasin? Isegi ei tea. Lihtsalt mäletan, kui rändasin neil saitidel ja tihti sai kuulda lugusid meestelt, kuidas nende postkast täitub meeste kirjadest viiskümmend korda kiiremini kui naiste

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hull oled või!!! Ükski mees ei tunnistaks vabatahtlikult, et on pede. isegi, kui tegelikult natuke ongi ; P
Mida rohkem mees pröökab, et vihkab pedesid, seda suurema tõenäosusega tal teatud kalduvused just ongi ;P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avalikult peaks siis rääkima mida? Et oled bi või homo? Ma arvan et inimese isiklik elu on ainult tema enda asi ja sellest ei pea avalikult rääkima. Piisab sellest, kui asjaosalised sellest räägivad, muu ei ole kellegi asi.
Muide, ega naisedki sellest eriti räägi avalikkuse ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida rohkem mees pröökab, et vihkab pedesid, seda suurema tõenäosusega tal teatud kalduvused just ongi ;P[/tsitaat]See ei ole tõsi, vaid pedede poolt lendu lastud propagandanõks.

Kui see tõsi oleks, siis peaks ju ka need, kes tulihingeliselt vihkavad pedofiile, olema salajaste pedofiilikalduvustega. Sinu arust on või?

Kindlasti on kapipedede hulgas ka mõned, kes avalikkuse ees pedenduse vastu on, kuid see ei tähenda, et ka vastupidine oleks tõene – et kõik homode mittetalujad salamahti homod oleksid. See on lihtsalt vigane loogika, mida paraku homode propaganda väga hoolega kultiveerida püüab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paraku on homoseksuaalsus ikkagi ysna taunitav eestis veel. eriti veel biseksuaalsus selliste tavaliste pereisade seas. kujuta ise ette mis plärin lahti läheks kui keegi sinu tuttav, tavaline peremees, avalikult uudishimu rahuldaks teisei mehega. köige hullem, oma naine vist oleks köige hukkamöistvam. ja nii mehed salaja tegutsevadki. ma usun, et suur osa on uudishimulikud ja mitte tingimata geid. nad lihtsalt tahaks kogeda kuidas on olla mehega. pärak on tundlik, nii meestel kui naistel ja sinna ei saa mitte midagi teha. selleks ei pea olema gay v lesbi, lihtsalt loodus on nii seadnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See ei ole tõsi, vaid pedede poolt lendu lastud propagandanõks.

Kui see tõsi oleks, siis peaks ju ka need, kes tulihingeliselt vihkavad pedofiile, olema salajaste pedofiilikalduvustega. Sinu arust on või?

Kindlasti on kapipedede hulgas ka mõned, kes avalikkuse ees pedenduse vastu on, kuid see ei tähenda, et ka vastupidine oleks tõene – et kõik homode mittetalujad salamahti homod oleksid. See on lihtsalt vigane loogika, mida paraku homode propaganda väga hoolega kultiveerida püüab.[/tsitaat]

Vata, homosexuaalsesse suhtesse astuvad siiski enamasti kax teovõimelist inimest. Neil on õigus asutada firmat, osta & võõrandada kinnisvara või aktsiaid, pärida & pärandada testamendiga, nad ei vaja hooldajat ega eestkostjat igapäevases elus.

Kuni ma ei pea detailideni nägema, mida nad omavahel teevad, no hoidku tänaval käest kinni & suudelgu pargipingil, yldse ei häiri. Heterosexuaalsetest armunutest me ju eeldame ka, et nad päris suguyhtega siiski ootavad sobivalt privaatse võimaluseni. Nii et nende yleyldine vihkamine kuulub psyhhopatoloogia valdkonda.

Pedo-, zoo-, nekro- & muude lahedate fiiliate puhul, kuni tegu pole millegi nii tuima nagu tarvitatud aluspesu nuusutamise fetishiga, on yx osapool siiski õiguslikult võimetu sellex aktix oma nõusolekut andma. Eriti pedofiilia puhul, mis sageli toimub lähisugulaste vahel — kui Sa olex kuus aastat vana & armas issi või onu ytlex, et Sa oled halb laps, kui Sa ei lase end katsuda sealt, kust kõik isad/onud lapsi katsuvad . . . nii et selliste sallimine toob kaasa väikese Varvara või vähemalt palju haigeid hingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Mida rohkem mees pröökab, et vihkab pedesid, seda suurema tõenäosusega tal teatud kalduvused just ongi ;P

See ei ole tõsi, vaid pedede poolt lendu lastud propagandanõks.

Kui see tõsi oleks, siis peaks ju ka need, kes tulihingeliselt vihkavad pedofiile, olema salajaste pedofiilikalduvustega. Sinu arust on või?[/tsitaat]Üsna tobe võrdlus. Üldiselt on tulihingeline vihkamine põhjustatud hirmust. Pedofiilia puhul on hirmu põhjus ju selge ja loogiline: tegemist on vägivallaga laste vastu. Loomulikult kardab seda iga normaalne lapsevanem. Homofoobia puhul võib hirmu põhjuseid olla mitmeid, aga ma olen küll üsna kindel, et kõige mõjusam nendest on just hirm iseenda sättumuse ees. Samas muidugi ei saa päriselt välistada ka hirmu kellegi poolt ahistatud või vägistatud saada.

Seda, et kirglik homode vihkamine saab tuleneda ainuüksi inimese eetilistest tõekspidamistest ja mingit sisemist hirmu sellega ei kaasne, ma tõesti ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes tegutseb, see ei räägi.
Kes räägib, see ei tegutse.
Kindlasti on erandeid, kuid elu näitab ,et enamasti see peab paika.
Kui inimene on tegutsemisega nii hõivatud, siis tal ei jagu ju aega rääkimiseks. Ja inimene kes räägib palju ,tal pole ju aega tegutsemiseks.
Kuna mehed on loomult suuremad tegutsejad, jääbki rääkimiseks aega väheks. Nagu ka teemaalgataja kirjutisest väljatuleb. Mehed kulutavad oma aja aktiivselt omale sobiva otsimisele, samas kui naise räägivad, mida kõike head võiks elu neile pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka vahest oma mehe orientatsioonis kahelnud. Kohati liiga naiselik on ta.
Olen ka otse küsinud, et kuule, ega sa päriselt mehi ei eelista või on sul nendega kogemusi. Ta vastas rahulikult, et ei. Hmm…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Aga miks mehed ei räägi avalikult…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.