Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aga mille peale te mõttetult palju kulutate?

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Aga mille peale te mõttetult palju kulutate?

Postitas:
Kägu

Veini ja šampanja peale. Kahjuks on nii, et kui hakkad jooma ja sul mingisugune maitsemeel olemas on, siis läheb maitse kogu aeg aina nõudlikumaks ja lõpuks odav prosecco ei lähe enam suust sissegi. Oledki sunnitud šampanjat jooma või siis üldse joomata olema. Õnneks olen leidnud paar head cavat ka, nii et päris ainult kalli šampanja peal ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõrvarõngad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veini ja šampanja peale. Kahjuks on nii, et kui hakkad jooma ja sul mingisugune maitsemeel olemas on, siis läheb maitse kogu aeg aina nõudlikumaks ja lõpuks odav prosecco ei lähe enam suust sissegi. Oledki sunnitud šampanjat jooma või siis üldse joomata olema. Õnneks olen leidnud paar head cavat ka, nii et päris ainult kalli šampanja peal ei ole.

selle vastu aitavad hästi kõrvetised. Väldid siis igasuguseid kihisevaid jooke, hind pole oluline.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

selle vastu aitavad hästi kõrvetised. Väldid siis igasuguseid kihisevaid jooke, hind pole oluline.

Oh ei aita see ka. Gasec Gastrocaps purk kapiservale ja läheb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Liblikake

Väljassöömine on üks suur kuluallikas, õnneks olen ma seda viimasel ajal kõvasti vähendanud.
Üleüldse toit – armastame mehega isetehtud päristoitu ja poolprodukte või valmistoite Selverist, Prismast või Rimist ei osta, paraku on nii süüa küll tervislikum, aga mõnevõrra kallim ka.

Reisimise peale on läinud väga palju raha, aga ma pean seda investeeringuks oma tervisesse ja hingerahusse. Reisimisel ei ole hotelli tärnide arv oluline, sest käin seal ainult magamas – peaasi, et on puhas, lutikaid ja muid satikaid ei ole ning omaette vannituba võiks ka olla. Tihti osutub valituks hoopiski air bnb variant, et saaks kohalikega ka tuttavaks. Küll aga ei hoia ma reisimisel kokku kõikvõimalike tegevuste ja lõbustuste pealt, mis tihti teevadki reisimise kalliks, olgu see siis vaalavaatlus, muuseumipiletid või niisama merereis või midagi muud. Lisaks teeb reisimise kalliks sihtkoht, puhkusepakette Türgis või mujal ma pigem väldin.

Koduremont on kallis, aga samas ma mõtlen jällegi nii, et nüüd on suurem remont tehtud ja hea on ilusamas kodus elada.

Kleite armastan ma ka, eriti kui suvehooaeg algab ja suvekleidid müügile tulevad, nende ostmist võiks küll vähendada, aga samas on need nii-nii ilusad ja kahju on mõnda eriti meeldivat poodi jätta. Tundub, et kohti, kust saaks kokku hoida, on küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole siiani tulnud neid kõrvetisi. Ei tea, kas peaks kohe muretsema, miks nad ei tule?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnnelikud olete inimesed kelle hobiks on kokkamine või käsitöö vms.

Hakake fotograafiaga tegelema ja vaadake siis mis summad minema hakkavad 😀 Esiteks tehnika (näiteks objektiivide hinnad on ulmelised) ja teiseks väljasõidud ja reisid, et ikka oleks mida uut ja huvitavat pildistada…

Eks inimesed leiavad omale hobid ja kulutamise/raiskamise vastavalt võimalustele. Kui raha ei oleks nii palju, siis ilmselt ei saaks sa tegeleda ka fotograafiaga. Ikka on neid inimesi, kelle jaoks kõik on võistlus – hea pilt selliste kohta SIIN.

Ja eks sõltub ka sellest, kas on silma või ei – mõni suudab korra ümber maja jalutades kah huvitavamaid pilte teha kui teine kallitel reisidel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kosmeetika, hetkel ootavad kasutamist ca 8 jumestuskreemi ja lauvärve on ka hunnikutes. Lisaks koerale palju mänguasju, kast on kuhjaga täis ja maiuste sahtel ei taha ka enam kinni minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie pere suurim mugavuskulu on kaks autot. Tegelikult saaks sõite planeerides ka ühega hakkama, aga ei raatsi loobuda sisseharjunud mugavusest ja vabadusest, mille annavad kaks autot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks mõttetuks saab nimetada ikka seda, mida inimene ise mõttetuks peab. Mul ka ikka aeg-ajalt tuleb ette, et keegi teeb nägusid mõne kulutuse peale. Hiljutise põhjal just näide – broneerisin soojamaareisi, võtsin sellise pakkumise, mis tuli inimese kohta paarsada eurot kallim kui mõni muu pakkumine samaks ajaks samasse sihtkohta. Mõni tuttav ikka pööritas silmi, et miks nii kallis pakett? Mina, mugava ja pigem vähe reisiva inimesena, aga olen seisukohal, et kui juba minna, siis nautida. Olen jah pirtsakas ka, aga leian, et kui ma nädalaks puhkama lähen, siis hotell võiks olla korralik. Ma ei tunneks ennast mõnusalt kuskil kahe- või kolmetärni hurtsikus kehva toitu süües, mis siis, et sellise variandi oleks 200-300 eurot odavama hinnaga saanud.

Minu jaoks on soojamaareis 5* kõik-hinnas hotellis kõige mõtetum reis üldse! Ei taha seal mingeid tärne ega sööke, alati võtame apartemendi või majakese, teeme ise oma hommikusöögid ja vahel ka õhtusöögi – poed ja turud on nii mõnusat kraami täis. Enamik õhtuid sööme erinevates kohtades väljas. Elamus on kordades suurem ja kulu samavõrra väiksem…

Suurlinnades eelistan kallimapoolseid kesklinnahotelle.

Novot, igale oma! 🙂
Minul on vastupidi – kui puhkan, siis tahan täiega puhata, mitte ise söögitegemise või koristamise peale mõelda, mis kodus igapäevaselt eluga kaasas käib. Puhkusel naudingi seda, et lähen ja võtan bufeest, mis meeldib ja kui tahan, siis lasen toa ära koristada, rätikud vahetada. Tärnide osas muidu erilist vahet poleks, aga senine kogemus on näidanud, et väga rikkalikku hommikusööki pakutakse alates neljast tärnist (muidugi pole see reegel).

Eriti mõnus on see, et praegu leiab palju pakkumisi, kus “all in” variant on nii vähe kallim, et ei ole ka kahju minna välja sööma ja jätta mõned päevad hotelli toidukord vahele, aga vähemalt on alati võimalus soovi korral ka hotellis einestada. Sellist ainult hotelli alal passimist toidu pärast ma ka ei eelista, aga mina söön üldjuhul ikka rohkem kui 2 korda päevas ja iga päev mitu korda päevas väljas süüa läheb kulukaks (muidugi oleneb sihtriigist).

Please wait...
Postitas:
Kägu

valmistoite Selverist, Prismast või Rimist ei osta,

Kuidas te neid küll süüa suudate, need pole ju isuäratavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tervisele. Massaaž, aegajalt nõelravi, talviti toidulisandid. Arstile lähen tasulisse kui vaja, ei hakka 4 kuud järjekorras ootama.

Please wait...
Postitas:
Liblikake

valmistoite Selverist, Prismast või Rimist ei osta,

Kuidas te neid küll süüa suudate, need pole ju isuäratavad?

Sellepärast me neid ei ostagi ja ei söö ka, vaid teeme ise süüa.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Aga mille peale te mõttetult palju kulutate?