Esileht Pereelu ja suhted Aga milline oli Teie pulm?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Aga milline oli Teie pulm?

Postitas:
Kägu

RE: Aga milline oli Teie pulm?

10 a tagasi umbes tegime ka meie pulmad. Eelarve oli 10 000 krooni. Selle eest sain lihtsad sõrmused, lihtsa kleidi. Millele raiskasin oli soeng ja meik. Kutsutud olid lähedasemad sugulased sõbrad, kokku u. 30 inimest. Õhtujuhtimisega tegeles sugulane, toidud valmistas tuttav. Ise vaid nautisin oma päeva. Fotograaf oli ka tuttav. Tuttavad aitasid tasuta. Oli väga tore, pikk laud, soe ja külm toit, alkoholi, mängud, tantsud ja kõik mis ühe korraliku pulma juurde käib.

Niisama registreerimine ka tore, aga siis nimetakski seda registreerimiseks mitte pulmaks.

Kui tahad odavalt saada, siis pead ise vaeva nägema. Korraldama algusest lõpuni kõik ise. Ja ega see väga raske polegi.

Please wait...
Postitas:
Minttu

Kas keegi muidu teab, kust saaks pulma romantilist tuleskulptuuri?
Ilutulestik on 1 asi aga Shnelli tiigi need selle tavle meistrivõistlused panid hoopis põleva südame vms mõtte pähe.

On kellelgi olnud põlevaid kaunistusi pulmas/peol?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole veel abielus aga kui see tulema peaks siis kindlasti ei sooviks joota kogu tutvuskonda ja siis pärast pulmakingina neilt raha sisse kasseerida. Nõme värk. Viimaselajal ongi saanud kombeks, et kutsutakse kokku palju rahvast, kingisooviks raha. Just eesmärgil pappi saada.
Minu pulm pigem oleks vaikne privaatne registreerimine omavahel (lapsed ka) ja hiljem kuskile puhkama sõitmine ( Eestisiseselt). Oma abielust teataks siis pärast niisama muuseas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina pole veel abielus aga kui see tulema peaks siis kindlasti ei sooviks joota kogu tutvuskonda ja siis pärast pulmakingina neilt raha sisse kasseerida. Nõme värk. Viimaselajal ongi saanud kombeks, et kutsutakse kokku palju rahvast, kingisooviks raha. Just eesmärgil pappi saada.
Minu pulm pigem oleks vaikne privaatne registreerimine omavahel (lapsed ka) ja hiljem kuskile puhkama sõitmine ( Eestisiseselt). Oma abielust teataks siis pärast niisama muuseas. [/tsitaat]

Minu meelest on jälle nõme arvata, et kõik see mis mulle ei meeldi, on nõme.
Minu meelest on pulmapeod toredad. Meie jätame külalistele vabad käed, kas kingitus tuua ümbrikus või eseme näol.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Aga milline oli Teie pulm?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.