Esileht Ilu ja tervis Äge põiepõletik- mida teha

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Äge põiepõletik- mida teha

Postitas:

mul on hetkel äge põiepõletik, mis täna õhtupoolikul tundub veelgi süvenevat (pidev põis täis tunne, urineerimisvajadus ja valus pissida). kui ma lähen Rakvere Haigla EMOsse (elan siin kandis), kas saaksin sealt abi, pean antibiootikumiretsepti silmas. kindlasti tundub nõme sellise tühise asjaga abi paluda, kuid mul tõesti halb ja esmaspäevani on veel pikalt aega, kui saaksin oma perearsti jutule

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:16; 04.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, peaksid erakorralist abi saama küll, sest esmaspäevani oodata lasta oleks piinamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti said retseptiabi, aga proovi ka taimeteesid juua (leesikas,petersell) – peaks igas apteegis olemas olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 22:43; 06.08 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab ka lihtsalt rohke hapu morsiga selle põletiku välja loputada. Rohke all pean silmas ikka nii umbes 4-5l vedelikku päevas. Olen seda korduvalt teinud, kui abi kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh vastajaile, EMOs käidud ja rohi olemas, igati meeldiv teenindus oli.aga selle morsi jutu pean meeles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 18:16; 04.08 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõhvikas aitab jah. Lisaks on olemas selline asi nagu jõhvikajahu, väga hästi toimib kui näiteks jogurtiga segades sisse süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle hädaga aegajalt hädas. Kui abi kaugel, siis saad leevendust leesikateest, seda joo ohtralt ja vetsus käi palju. Kui kuidagi olla ei saa, mine kaussi/vanni istuma. Keeda kuuma vett, kalla kaussi/vanni,ülejäänud külm vesi, et ennast ära ei kõrveta, aga olgu parajalt soe. Lisa sinepipulbrit ja kummelit. Istu selle sees ikka tükkaega. Leevendab päris hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea ilmtingimata olema jõhvikas. Pead lihtsalt palju vett jooma, jood, natukese aja pärast pissid välja, jood, pissid ja nii pikemat aega. Nagunii ajab pidevalt pissile, kuna põis pakitseb ja nii uhud veega välja, muidugi jõhvikas aitab kah leevendada põletikku. Tähtis on, et uhud bakterid välja. Mina olen tiheda veejoomisega abi saanud ilma apteeki pöördumata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vannis ei soovitata enam istuda. Bakterid ja neeruvaagnapõletik ootavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) Jõhvikamahl
2) Jõhvikatabletid (apteegi käsimüügist)
3) Urosept-tabletid (apteegi käsimüügist)
4) Rohke vedeliku tarbimine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See morsijutt võib küll lühiajaliselt aidata, aga kui korralikult õigete ravimitega välja ei ravi, siis jääb see korduma ja uuesti kimbutama. Vedelik, jõhvikad jne on kõik lihtsalt lisaks ja leevenduseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 22:43; 06.08 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aitäh vastajaile, EMOs käidud ja rohi olemas, igati meeldiv teenindus oli.aga selle morsi jutu pean meeles.[/tsitaat]Seda morssi tuleb suu kaudu sisse juua!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Äge põiepõletik- mida teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.