Esileht Hobinurk Ägedat koolitust grupile

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Ägedat koolitust grupile

Postitas:

ca 25 in.

Oskab keegi pakkuda midagi loomingulist: vein, sushi ja keraamika, toit on tehtud.

Miskit veel põnevat olemas  ?

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ellujäämuskursus

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahepäevane esmaabi koolitus. väga äge ja kasulik!

 

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epp Kärsini juurde muidugi????

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rahatarkus

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://360.ee/

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda seda või pane FB:

K3 Design

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpitoad – EVM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma asutusega oleme igal aastal selle lõhkise küna ees. Kuidas ära kasutada eraldatud preemia ühiseks tegevuseks.

Me oleme vist ka kõik urkad läbi käinud. Inimesed on väga erinevad, aga isiklikult ütlen, et kõiksugu keraamikatoad-savitasside voolimine ja plätserdamine, käsitöökommide valmistamised, tulistamistoad ja põgenemistoad on lihtsalt igavad. Eriti piin on, kui selline üritus toimub pärast tööd, kus oled näljane ja väsinud. Ma vahin seal alati kella ja ootan, millal saaks juba koju koti peale.

Siin pakutust on väga hea valik rahatarkuse koolitus. Kõikidest paljudest koolitustest, kus olen käinud on siiani olnud kõige parem toidu etiketikoolitus. Ülimaitsev toit, hea koolitaja, meeldiv ja pidulik õhkkond ja kahtlemata eluks otseselt kasuliku oskuste omandamine.

Samuti, usun,  et töötajad (eeldan, et tegemist on töökollektiiviga) oleks väga rahul ka päevaspaa üritusega.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme vist ka kõik urkad läbi käinud. Inimesed on väga erinevad, aga isiklikult ütlen, et kõiksugu keraamikatoad-savitasside voolimine ja plätserdamine, käsitöökommide valmistamised, tulistamistoad ja põgenemistoad on lihtsalt igavad. Eriti piin on, kui selline üritus toimub pärast tööd, kus oled näljane ja väsinud. Ma vahin seal alati kella ja ootan, millal saaks juba koju koti peale. Siin pakutust on väga hea valik rahatarkuse koolitus. Kõikidest paljudest koolitustest, kus olen käinud on siiani olnud kõige parem toidu etiketikoolitus. Ülimaitsev toit, hea koolitaja, meeldiv ja pidulik õhkkond ja kahtlemata eluks otseselt kasuliku oskuste omandamine. Samuti, usun,  et töötajad (eeldan, et tegemist on töökollektiiviga) oleks väga rahul ka päevaspaa üritusega.

Minu jaoks oleks just rahatarkus või etiketikoolitus igavad, pigem vooliks savitasse või küpsetaks leiba (käsitöökomme olen ka teinud, aga seal oli liiga palju, et üks teeb ja teised vaatavad). Tulistamis- või põgenemistuba või räätsamatk oleks ka huvitavad või mingi kaljuronimine või mida iganes ma ka pole teinud. Midagi mida saaks koos meeskonnaga teha. Mida seal päevaspaas uut õppida on, allveeujumist või massaaži?

Mulle igasugused isetegemise kursused meeldivad, olen neil käinud ka täiesti iseseisvalt, eelmainitud leivaküpsetamine (teen seda aeg-ajalt kodus ise ka), seebi või küünalde valmistamine. Üks tuttav käis ühel aastal kõikvõimalikel toitlustuskursustel, küpsetati erinevaid asju, tehti torte ja pitsasid.

No ja siis selline looduses liikumine, eelpoolmainitud 360, laternamatkad (olen mitu korda käinud ja väga huvitav on olnud), seiklusministeerium teeb ka firmadele erinevaid üritusi, sellised ekstreemsemad asjad nagu langevarjuhüpe või pankrannikult köiega laskumine vms.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on absoluutselt kõik siin pakutu igav. On kõike tehtud elus, aastaid Xdreamidel osaletud, lapsest saati saviga plätserdatud ja oma lastelegi seda võimaldatud, põgenemistubades ja erinevatel tulistamisüritustel küllalt käidud, rahatarkust võiksin ise õpetada, Chocolalas on tore, aga mitu korda ka ei viitsi käia jne.

Enam-vähem OK oleks restoranis süüa ja siis keegi peab mõne erialase või meeskonnarollide loengu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juustukoolitus Juustukuningate stuudios Masina tänaval oli üllatavalt hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks oleks just rahatarkus või etiketikoolitus igavad, pigem vooliks savitasse või küpsetaks leiba (käsitöökomme olen ka teinud, aga seal oli liiga palju, et üks teeb ja teised vaatavad). Tulistamis- või põgenemistuba või räätsamatk oleks ka huvitavad või mingi kaljuronimine või mida iganes ma ka pole teinud. Midagi mida saaks koos meeskonnaga teha. Mida seal päevaspaas uut õppida on, allveeujumist või massaaži?

Nojah, sa oled ilmselt 20+, aga kui sul on naiste seltskond vanuses 40-65, siis tõesti ei eruta kaljuronimine, tulistamis- või põgenemistuba. Ja, kui juhtub seltskonda veel mõni terviseveaga inimene, siis on väga raske teha mõeldavaks kaljuronimist või laskesuusatamist.

Spaas pole õppida midagi, aga see on vähemalt mõnus ja lõõgastav. Samuti hea võimalus kolleegidega pingevabalt suhelda.

Ja ütleme nii, et kui oled aastate jooksul (ehk väheke erinevate seltskondadega) juba sattunud kaks-kolm korda tassi voolima või komme veeretama, siis rohkem enam ei viitsi.  Spaasse aga viitsiks aegajalt ikka ja jälle minna.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ellised ekstreemsemad asjad nagu langevarjuhüpe või pankrannikult köiega laskumine vms.

See oleks töökollektiivis ikka kohutav. Ja siis, kui sa ei taha minna, hakatakse veel viltu vaatama, et sa ei sobi meie toredasse kollektiivi jne. Ma igal juhul enne vooliks sada korda mingit tassi või kuulaks mingi mullipuhuja megatarkusi. Mina olen langevarjuhüpet nõus ainult alla kukkuvast lennukist tegema. Spaa oleks muidugi tore.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sul on naiste seltskond vanuses 40-65, siis tõesti ei eruta kaljuronimine, tulistamis- või põgenemistuba. Ja, kui juhtub seltskonda veel mõni terviseveaga inimene, siis on väga raske teha mõeldavaks kaljuronimist või laskesuusatamist.

Minu meelest on jälle nõme kui ühe vana, kartliku või terviseveaga inimese pärast peab kogu suurem seltskond elu lõpuni jääma ühisüritustel vaid temale ka jõukohaste asjadega tegelema ja korduvalt veel samade asjadega. Aegajalt võiks teha erandi ja ikkagi teha teistsuguseid, põnevamaid ja füüsilisemaid tegevusi ka.

Eelmises töökohas olid meil sellised üritused näiteks – viburada, curling, bowling, discgolf, tavaline golf, seiklusrada puude otsas, lasketiir jne.

 

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha k6lada ülbelt ja mulle väga meeldib mu kollektiiv ja j6ulude puhul käin hea meelega ka nendega restoranis, aga sellega asi v6ikski piirduda. Üldse ei viitsi töövälisel ajal nendega kuhugi minna, ei koolitustele, ei spaasse. Mul pere, lapsed, oma elu. Täitsa piisab mulle nendega sellest ajast, mis tööl oleme.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Ei taha k6lada ülbelt ja mulle väga meeldib mu kollektiiv ja j6ulude puhul käin hea meelega ka nendega restoranis, aga sellega asi v6ikski piirduda. Üldse ei viitsi töövälisel ajal nendega kuhugi minna, ei koolitustele, ei spaasse. Mul pere, lapsed, oma elu. Täitsa piisab mulle nendega sellest ajast, mis tööl oleme.

Sama. Kohutavad on need kollektiivide üritused.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, sa oled ilmselt 20+, aga kui sul on naiste seltskond vanuses 40-65, siis tõesti ei eruta kaljuronimine, tulistamis- või põgenemistuba. Ja, kui juhtub seltskonda veel mõni terviseveaga inimene, siis on väga raske teha mõeldavaks kaljuronimist või laskesuusatamist.

Ma olen 55+ ja ega seal spaas ka oma tsellulliti eksponeerida väga ihaldatav ei tundu. Isegi sportlike vanainimeste jalad on ikkagi vanainimeste jalad. Ja viimased 10+ aastat enamasti naiste seltskonnas töötanud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spaa oleks muidugi tore.

Mu jaoks oleks spaa tore, kui tööandja kingiks perepileti ja võiksin seda kasutada, millal just tuju ja soovi on. Oma perega. Töökollektiiviga spaasse? Ei iial. Absoluutselt ei soovi igapäevaselt ülikondades ja kontoririietuses inimesi järsku poolalasti ja higistatavatena näha. Ma ei taha teada, mis nende riidekesta all on.
Töö jäägu tööks.
Kes lihtsalt mõne kolleegiga sõbrubeb ja nt ka perede vahel suhted loob, see on tore. On endalgi töölt selliseid peresõpru tekkinud. Kuigi me enam ammu koos ei tööta, käime üksteisel külas, koos reisimas, teeme vahel peretalguid, väga mõnus suhtlus.
Väga harva on töökoha poolt korraldatud üritusi, mis tõesti kõigile meeldivad. Nt kui suvepäevadel on mõni vahva etendus ja hea kontsert, võimalus erinevaid spordialasid proovida, maitsvad toidud, lõbus seltskond, siis on ka põhiline see, et kas saad igal hetkel ära minna, kui seda tahad. Et ei pea just ööbima ja järgmiseks õhtupoolikuks tellitud busse ootama.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahatarkuse koolitus ei jookse kellelgi mööda külgi maha.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Ei taha k6lada ülbelt ja mulle väga meeldib mu kollektiiv ja j6ulude puhul käin hea meelega ka nendega restoranis, aga sellega asi v6ikski piirduda. Üldse ei viitsi töövälisel ajal nendega kuhugi minna, ei koolitustele, ei spaasse. Mul pere, lapsed, oma elu. Täitsa piisab mulle nendega sellest ajast, mis tööl oleme.

Sama. Kohutavad on need kollektiivide üritused.

need pole ju kohustuslikud

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need pole ju kohustuslikud

Mõnes asutuses peaaegu et on. Vaadatakse ikka väga viltu, kui sa ei tule. Hea küll, üks kord juhtub midagi, aga kui pidevalt kõrvale hiilid, siis see mõjutab tulemustasu, ülemuse suhtumist jne.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

need pole ju kohustuslikud

Mõnes asutuses peaaegu et on. Vaadatakse ikka väga viltu, kui sa ei tule. Hea küll, üks kord juhtub midagi, aga kui pidevalt kõrvale hiilid, siis see mõjutab tulemustasu, ülemuse suhtumist jne.

ausalt või, pole kuulnudki kellegilt midagi niisugust, järelikult pole eriti palju selliseid kohti….ma ise organiseerin oma töö juures üritusi, aga ise osa ei võta mitte kunagi, probleemi pole

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ausalt või, pole kuulnudki kellegilt midagi niisugust, järelikult pole eriti palju selliseid kohti….ma ise organiseerin oma töö juures üritusi, aga ise osa ei võta mitte kunagi, probleemi pole

Kummaline.
See on teada-tuntud asjaolu, et selliste üritusel ikka tekivad pundid-kontaktid, mis võib hiljem tööalase eelise anda.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ausalt või, pole kuulnudki kellegilt midagi niisugust, järelikult pole eriti palju selliseid kohti….ma ise organiseerin oma töö juures üritusi, aga ise osa ei võta mitte kunagi, probleemi pole

Kummaline.

See on teada-tuntud asjaolu, et selliste üritusel ikka tekivad pundid-kontaktid, mis võib hiljem tööalase eelise anda.

nuvot, pole kohanud, olen siis vähe teistsugustes kollektiivides olnud, kuigi olen piisavalt vana, et töökogemusi jagada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käime ka töökollektiiviga nn motivatsiooniüritustel ja enamasti valimegi spakülastuse.

Spa-s on kõigil võimalik valida, kas minna veekeskusse, kes soovib, võib võtta protseduure, kes soovib, jalutab ja puhkab niisama. Pärast on restoranis ühine õhtusöök ja õhtul istumine kas hotelli baaris või ööklubis, soovijatele. Oleme ka teinud teatrikülastusega spa-s käike.

Igasugused savi- ja muud töötoad, ekstreemsport ei kõla väga ahvatlevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me käime ka töökollektiiviga nn motivatsiooniüritustel ja enamasti valimegi spakülastuse. Spa-s on kõigil võimalik valida, kas minna veekeskusse, kes soovib, võib võtta protseduure, kes soovib, jalutab ja puhkab niisama. Pärast on restoranis ühine õhtusöök ja õhtul istumine kas hotelli baaris või ööklubis, soovijatele. Oleme ka teinud teatrikülastusega spa-s käike.

Vat see on mõnus, ja ilmselt sobib pea kõikidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nuvot, pole kohanud, olen siis vähe teistsugustes kollektiivides olnud, kuigi olen piisavalt vana, et töökogemusi jagada

Just nii, sul pole kogemust, nagu ütlesid, sa ei käi nendel üritustel.
Ja see ongi täiesti OK, et sulle sobib sekretär-asjaajaja töö ning polegi vajadust sellise networkingu järele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 55+ ja ega seal spaas ka oma tsellulliti eksponeerida väga ihaldatav ei tundu. Isegi sportlike vanainimeste jalad on ikkagi vanainimeste jalad. Ja viimased 10+ aastat enamasti naiste seltskonnas töötanud.

Kas sa ei käi siis mitte kunagi tööväliselt spaas, veekeskuses, rannas ujumas? Täiesti arusaamatu, kui keegi häbeneb naiste seltskonnas oma tselluliidist või mitte nii täiuslikku keha. Kui kollektiivis on mehed, siis annab ju alati kombineerida. Spaas suured saunalinad või hommikumantlid. Ja vee all ei vahi sind keegi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Hobinurk Ägedat koolitust grupile