Esileht Hobinurk Ägedat koolitust grupile

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Ägedat koolitust grupile

Postitas:
Kägu

Ma saan küll sellest aru, kui inimene ei taha kolleegidega spaasse. Ma ise ka ei tahaks. Keha on isiklik asi. 20selt oled jah ka higise ja meigita näoga ilus, kuid 50selt enam ei pruugi. Spas on juba istutud ka, ei tea, miks see kolleegidega aurusaunas istumine eriliselt mónus peaks olema?
Söögitegemise üritused ka ei meeldi, sest nkn vaja igapäevaselt perele süüa teha, tänan, ei soovi rohkem, olgu see vói móni huvitav seniteadmata pârismaalaste salaretseptide katsetamine. Üldiselt kóik need käsitööringid meenutavad ka pisut algklasside tööópetust, pealesunnitud meelsusega.
Meeldiks lihtsalt hea söök hea veiniga ja nt móni meeskonna profiilikoolitus juurde (inimtüübid, psühhoogia, profileerimine). Selline üritus, kus saaks lihtsalt olla.
Ma olen pisut pirtsakam ka ja ei viitsi igavate asjade juures teeselda lóbusust v lausa eufooriat nagu korraldajad ootaksid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa ei käi siis mitte kunagi tööväliselt spaas, veekeskuses, rannas ujumas? Täiesti arusaamatu, kui keegi häbeneb naiste seltskonnas oma tselluliidist või mitte nii täiuslikku keha.

Käin. Aga võõraste kehadest on mul suva. Oma töökaaslaste kehasid paljalt näha ei soovi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma töökaaslaste kehasid paljalt näha ei soovi.

Sama siin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Hobinurk Ägedat koolitust grupile