Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Agility

Postitas:
jersey

Tere!
Uurin ka siit, et leidub meil siin mõni tõsine agility huviline, kes oskaks natukene juhendada.
Otsin meeldivat agility trenni Tallinnas või selle lähiümbruses.
Tänud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Agility

Tere,
soovitan koerteklubide kohta uurida netist.
Ise ei tea Tallinna klubisid.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Ma küsin ühe tuttava käest, äkki ta oskab sind aidata. Mis koeraga ja kui mitmega sa osaleda tahaksid?

Please wait...
Postitas:
jersey

Üks koer ja iiri setter. Oleme nii algajad, et seni olen agility trenni ühe korra pealt näinud. Seega soovikski mõnda sellist klubi, kes oskaks ka algajatega hakkama saada 😉
Tänud 🙂

Kägu 15:20, väga informatiivne!

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Anna mõni aadress kuhu sinuga kontakteeruda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunnen Harjumaal neiut, kes koolitas oma dobermanne ja on vägagi kodus sel teemal. Tal on endal neid mitu ja ausalt ma olin meeldivalt üllatunud, kui hästi ta koerad käitusid. Ei närinud midagi, ei tülitanud külalisi, isegi, kui meil oli kiisu kaasas!
Koerad olid sotsialiseeritud ja õpetatud. Respekt! Eriti veel sellise tõu puhul.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
RebaseMaie

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tunnen Harjumaal neiut, kes koolitas oma dobermanne ja on vägagi kodus sel teemal. Tal on endal neid mitu ja ausalt ma olin meeldivalt üllatunud, kui hästi ta koerad käitusid. Ei närinud midagi, ei tülitanud külalisi, isegi, kui meil oli kiisu kaasas!
Koerad olid sotsialiseeritud ja õpetatud. Respekt! Eriti veel sellise tõu puhul.[/tsitaat]

Kas see tüdruk on just agilitys kodus või räägid sa koolitusest üldisemalt. Sest agility ja hea käitumine ei ole ilmtingimata omavahel seotud, kuigi koer peab muidugi kontrolli all olema.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Dobermann on ülihästi koolitatav koer, taibukas ja töökas. Kasutatakse mitmes riigis ka teenistuskoertena.
Nii et ma ei mõista sinu \”eriti sellise tõu\” rõhutust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema koerad on läbinud koolituse, nii kuulekuse, kui jälje osas. Käivad ka agilitis. Tean sest käin oma kolliga ka.
Ta on igati tubli alustas nullist nagu ka mina. Oleme mõlemad ise õppinunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
fia karl-iisak

Siis on teil mõlemil head ja hästikoolitatavad koerad, collie on samuti nutikas ja töökas loom.

Please wait...
Postitas:
jersey

Fia, kirjuta kattai.d@gmail.com

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

kirjutasin

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.