Esileht Väikelaps AGO VIRAX ninasprei

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: AGO VIRAX ninasprei

Postitas:

On keegi pikemat aega kasutanud AGO VIRAX ninaspreid ja oskab kommenteerida, kas toimib.Väidetavalt on siis ennetav ravim, mis peaks hoidma viirused ja külmetushaigused eemal.Perearst ütles, et peaks pihustama igal hommikul lapsele mõlemasse ninasõõrmesse, aga pakendilt lugesin, et lausa 3 korda päevas.Vaatasin apteegis seda, maksis üle 16 euro ja kuna mul on 2 last, siis jäi see minu jaoks liiga kalliks.Kui teaks, et tõesti toimib, siis võibolla ostaks.Tegemist mingi uuema tootega, googlest abi ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen aru saanud, et see on ikka ainult toetav sprei, müügil on see toidulisandina üleüldse elik siis teisisõnu umbluu. 😛
Perearst väitis, et aitab ennetada?!
Vot arst ma pole, seega ei hakka vaidlema siinkohal…
Leedukate toode on.
Ise ma sellisele tootele raha ei raiskaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen endal analoogset spreid kasutanud, aga mitte igapäevaselt. Siis, kui tunnen, et nina kiheleb kahtlaselt või kurk hakkab valusaks jääma või kui mõni tõbine töö juures on konkreetselt näkku köhinud. On toiminud küll ja päriselt haigeks pole jäänud. Lastele pole lasknud, see kipitab ninas ja neile ei meeldi. Nad on muidugi väga harva haiged ka (ptui-ptui-ptui).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta Quixx Soft ninasprei. Kliinilised uuringud on näidanud, et nina loputamine sagedamini haigestuvatel lastel aitab vähendada haiguspäevi ja ravimite kasutamist. Quixx Softil on aaloe ka sees, mis on lapse ninale hea õrn.

See on ilmselt enim viidatud uuring sel teemal – ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18209140 (inglise keeles).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka tavaline füs lahuse kangusega soolavee ninasprei aitab haigustega võidelda, puhastab ja peseb limaskesti, kui kasutada 3-4 korda päevas. kurk kiheleb, teha soolalahusega kuristamist. Sool tapab samuti pisikuid. Sellest udupeenest spreist ei tea, analoogsest Humeri Stop Virus ei olnud küll absoluutselt mingit tolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutame lapsega koos sügisest saadik. Olen rahul. Vajadusel teeb ka nina lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps AGO VIRAX ninasprei

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.