Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ah, kui vaid oleks see raha! (kinnisvarateema)

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Teema: Ah, kui vaid oleks see raha! (kinnisvarateema)

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€ielik unistus! 🙏

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂŒll muuseumis elada ei tahaks.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

DuĆĄikabiin on nagu vÔÔrkeha. Muuseumist veel puudu punased nöörid mööbli ees ja sildid “mitte puutuda”.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
talent

See Marxi pilt vetsu seinal…đŸ€”
Plastmassist duƥikabiinidest ei rÀÀgigi.

Ei noh, vĂ€gev on kĂŒll, pole midagi öelda! Ajastutruu. Loodetavasti ka kummitab 😊

+7
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle meeldib, siiralt. (Eriti Karl Marxi pilt peldikuseinal.) Aga seal peaks elama suure pere ja teenijarahvaga koos. VĂ€heste inimeste jaoks on see ebaĂ”dus. Keskajale omaselt on ka liiga palju akendeta ruume seal. Aga muidu viis pluss. Ostaks Ă€ra, aga ei tea, kuhu oma skandinaavia stiilis Ikea mööbel panna – kahju loobuda, on teine veel pĂ€ris kabe. Seega jÀÀb ostmata 🙂

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Rahusta end sellega, et enamiku inimeste terve eluaja teenistus sellise summani ei ulatu.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mulle ka meeldis. Detailid on nagunii nii ja naa vaieldavad, aga ĂŒldiselt on ju kĂ”vasti ikka vaeva ka nĂ€htud.

Teine asi on see, et kas ise viitsiks laupĂ€eva hommikul hommikumantli alla triiksĂ€rki + lipsu ja viigipĂŒkse panna.
See olustik justnagu nÔuaks.
Autode jaoks on kah pisut vÀhe ruumi. Aga seal elanikud vast ei kasutagi neid. Helistavad kuhu vaja ja tullakse.

Teenija jaoks seal kĂŒll ruumi pole, ses pisikeses köögis praed oma krevetid ja tsilli ikka ise hommikusöögiks valmis.
Aga kui nÀdlas korra abiline tööpÀeval kÀib tolmu vÔtmas, see on ok.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Teine asi on see, et kas ise viitsiks laupĂ€eva hommikul hommikumantli alla triiksĂ€rki + lipsu ja viigipĂŒkse panna.
See olustik justnagu nÔuaks.

Sellises majas tellid loomulikult hommikusöögi tuppa ja oleskled seal, kaua soovid. Kui vÀlja tahad minna, siis alles lööd lipsu ette. Kui ei taha, ei lÀhegi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sellises majas tellid loomulikult hommikusöögi tuppa ja oleskled seal, kaua soovid. Kui vÀlja tahad minna, siis alles lööd lipsu ette. Kui ei taha, ei lÀhegi.

No seda ma tahtsingi öelda, et 300 ruudu peal veel vÔÔra inimesega koos elada ei tahaks nagu. Ruumi vÀhe, noh.
Ja ĂŒleĂŒldse, sĂŒĂŒa tahaks ise teha, memm ei oska ju.

Aga seal vist t-sĂ€rgi vĂ€el hommikul kĂŒlmiku juurde loivata ja poolik shampus lĂ”puni Ă€ra teha vist ei sobi.
Seintele ei meeldi. (maeimÀletamissajandseeoli)

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€ielik unistus! 🙏

??? Oled sa elanud paekivi majas. Kui ei ole, tÔesti, unista edasi. Aga antud teema tundub, et on puhas reklaam. Tubli töö, aga kahjuks on selline koht eluks kÔlbmatu.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
talent

TĂ€ielik unistus! 🙏

??? Oled sa elanud paekivi majas. Kui ei ole, tÔesti, unista edasi. Aga antud teema tundub, et on puhas reklaam. Tubli töö, aga kahjuks on selline koht eluks kÔlbmatu.

Ei lĂ€inudki kaua, kui paranoik-reklaamikahtlustaja kĂ€gu kohale jĂ”udis 😁
Ütle, millest vĂ”iksid kasutajad teemasid teha, mis sinule ei tundu reklaamina? Sisuliselt ju iga asi mille ĂŒmber arutelu kĂ€ib, reklaamib midagi-kedagi. Ja samas kui reklaamibki, siis miks see sind hĂ€irib? Sind ju ei kohustata midagi ostma?

+8
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jube kelder.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mis imelik kardinanarts ĂŒhe peldikupoti taga ripub?

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui ma oma kinnisvara maha mĂŒĂŒks, saaks selle rahaliselt endale lubada kĂŒll. Aga elus ei tahaks sellises kohas elada, minu jaoks liiga depressiivne.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minule meeldib moodne ja funktsionaalne. See lingitud maja aga tekitab klaustrifoobiat. Elan oma korteris meelsamini.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

??? Oled sa elanud paekivi majas. Kui ei ole, tÔesti, unista edasi.

Mis sel paekivil viga siis on? See on meie, oma P-Eesti kivi.
Mina olen elanud, seinad olid pea sama paksud ja rohkem soojustust ei olnudki.
VĂ”ibolla ei olnud seal, kus sina elasid, kĂŒtet sees, et kĂŒsimĂ€rke pilduma kukkusid. Akendest, tuultpidavatest ustest rÀÀkimata.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See Marxi pilt vetsu seinalâ€ŠđŸ€”

Ei noh, vĂ€gev on kĂŒll, pole midagi öelda! Ajastutruu. Loodetavasti ka kummitab 😊

Seda mĂŒĂŒakse juba 2 aastat. Telekast oli ka ka mingi saade. Pidi jah kummitama ka.

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Sinu unistus, minu Ă”udusunenĂ€gu. Ma jĂ€lestan antiikmööblit. Ma ei suudaks seal majas ĂŒhtegi ööd veeta. Korralik tondiloss.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seda mĂŒĂŒakse juba 2 aastat. Telekast oli ka ka mingi saade. Pidi jah kummitama ka.

No selle kabiini vĂ€lja vĂ”tmine ja muu lahendus on ju kĂ”ige vĂ€iksem mure ja tegemine. Kuid kabiinist ei loobuks ma mingil juhul. KĂ”igega ei pea ikka kĂŒll keskaega tagasi minema. Kabiin on lihtsal nii mugav koht pesemiseks ja hoiab sooja. Sama mĂ”ttetu oleks ju kritiseerida elektripliiti. Ei hakka keegi puudega ahju kĂŒtma.

miks ei hakka? vĂ€ga paljud (mina sh) kĂŒtavad puudega ahju ja ei taha muust kĂŒtteliigist kuuldagi

+7
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

vĂ€ga paljud (mina sh) kĂŒtavad puudega ahju ja ei taha muust kĂŒtteliigist kuuldagi

Ma kujutan ette, mis saab, kui panna sind nĂ€iteks maakĂŒttega majja elama (maksad kuus 100e/kuus selle kĂŒtte eest, toas on niipalju sooja, kui seina pealt keerad) ja vĂ”imaldada iga pĂ€ev kolm korda sauna kĂŒtta…
Noh, lihtsalt selle pÀrast, et oled harjunud.

Kaks pĂ€eva kĂŒtad, siis juba laulad teist laulu.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei tahaks elada nii rahvarohkes kohas. Kindlasti leiaks ma endale isegi vaid milli eest ideaalse kodu, mis oleks nii hubasem kui ka elamiseks mugavam.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ilus ja stiilne. Marx peldikuseinal on labane. Omanik oleks enda portree sinna vÔinud riputada.
Selle korteriga ongi see, et kas tahad vanalinnas elada vĂ”i mitte.Ma vist ka ei tahaks – kĂ”ik need turistid ja peoloomad seal ĂŒmberringi…

+7
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jube tume ja raske. Vajaks korralikku renoveerimist. Eelmine omanik on vanapoiss olnud. See koht pole elamiseks, vaid vahepeatuseks. Kodusoojus tÀielikult puudb. Köök on uskumatult nigel.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No selle kabiini vĂ€lja vĂ”tmine ja muu lahendus on ju kĂ”ige vĂ€iksem mure ja tegemine. Kuid kabiinist ei loobuks ma mingil juhul. KĂ”igega ei pea ikka kĂŒll keskaega tagasi minema. Kabiin on lihtsal nii mugav koht pesemiseks ja hoiab sooja. Sama mĂ”ttetu oleks ju kritiseerida elektripliiti. Ei hakka keegi puudega ahju kĂŒtma.

jajah, ostad kahe milli eest elamise ja hakkad siis enda kĂ€e jĂ€rgi remonti tegema, vĂ€ga mĂ”istlik 🙂 huvitav hoone tĂ”esti aga elamiseks kĂŒll ei sobi, kui siis mĂ”ni Ă€ge glamuuripidu seal korraldada 😀

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Uhke muidugi, aga ainult siis, kui see oleks kuskil mĂ”nusas suures mĂ”isapargis, mitte ĂŒlerahvastatud Tallinna vanalinnas. TĂ€na just kĂ€isin ĂŒle pika aja lastega vanalinnas jalutamas, raekoja platsil vaba lava esinejaid vaatamas, kohutav, missugune tunglemine. Nii palju turiste, lĂ€rm… Vanalinnas vĂ”ib mĂ”nikord kĂ€ia, aga mitte seal elada.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Eelmine omanik on vanapoiss olnud.

Kes see oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
talent

Kui jĂ€medam hĂ€da, jĂ”uad manifesti lĂ€bi lugeda 😁

+5
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Ei hakka, vÀÀ?

Plastikust kabiin on minu jaoks sama kaunis ja funktsionaalne nagu rehvid aias vÔi kunstlilled toas. A see on tÀitsa minu arvamus. Stiilne duƥinurk ilma kappide ja lappideta (kardinad) on igati parem valik.
JĂ€lle minu arvates.
* seda kabiini puhta ja lÀbipaistvana hoida on ka paras nöök.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Estabroad

Ebaratsionaalne, kuid mina keeldun vanades hoonetes elamast. Raudselt kummitab ( voi on mulje, et kummitab – juba sellest mulle piisab)

+3
-4
Please wait...

Postitas:
talent

Aga ma pidasin silmas puudega köetavat pliiti. Jah see vĂ”ib olla lisaks kaasaegsele pliidile, mida aeg-ajalt tore kasutada moosi keetmiseks, aga keegi ei viitsi tĂ€napĂ€eval ainult ja ainult puupliidiga sĂŒĂŒa teha. Igal hommikul Ă€rkad enne kukke ja koitu, et pliit soojaks saada.

Sul pole tĂ”esti hĂ€id teadmisi puupliidiga toimetamisel. See nimelt lĂ€heb pĂ€ris ruttu soojaks. Erinevalt vanematĂŒĂŒbilistest el.pliitidest.

+2
-3
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 77 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ah, kui vaid oleks see raha! (kinnisvarateema)